Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
470 postów 1995 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Moje komentarze

 • @Jasiek 18:47:04
  Donald Trump zdaje sobie sprawę że przyjeżdża do państwa teoretycznego, dostosowanego do potrzeb polityki amerykańskiej.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Arjanek 16:31:51
  Według moich informacji kontrakt ten został sfinalizowany.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Playset 15:43:53
  Bardzo mi Pan pochlebia.
  Dziękuję i pozdrawiam.
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @provincjał 15:34:22
  Były minister MSW Bartłomiej S. w chwili szczerości powiedział prawdę o Polsce postmagdalenkowej. Ch... dupa i kamieni kupa, oraz że jest to państwo teoretyczne. Więc porządek zgodnie z linią Usraela realizują niezlustrowani agenci.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Stara Baba 15:19:28
  Wydaje mi się że Trumpowi przede wszystkim zależy na załatwieniu dla Żydów haraczu. Od tego zależą losy jego dalszej prezydentury.
  Póki Jarek i Antek rządza dyktatorsko w PiS, żadnego Polexitu nie będzie. I nie będzie też żadnej zmiany w polityce zagranicznej.
  Zgadzam się z panem że dla Pollski najgorszym scenariuszem jest ścisły sojusz Niemiec i Francji z Rosją.
  Ale na to najbardziej zapracowało nasze niezlustrowane magdalenkowe eliciarstwo, grając przeciwko Rosji pod dyktat amerykański.
  Wszystko więc zależy, czy ekipa Trumpa jesty w stanie się uniezależnić od żydowskich neokonów.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @provincjał 15:14:37
  Dziękuję Panu bardzo za uznanie i pozdrawiam.
  Uwielbiam fotografować te bardzo inteligentne i przemyślne zwierzątka.
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • autor
  Chiny sa zainteresowane w utrzymaniu jak najwyższego kursu dolara, zaś FED ja najniższym. Powstał wobec tego ciekawy klincz, bo gdyby USA zbankrutowały, to i tak najbardziej poszkodowanym byłyby Chiny. Amerykanie wraz z Kanadą mają największe na świecie złoża ropy tylko nie opłaca sie wydobywać przy takich obecnych cenach.
  Problem Ameryki tkwi w czymś zupełnie innym, ale jest to temat na odrębną notkę, którą postaram się napisać w miarę wolnego czasu.
  serdecznie pozdrawiam
  Chiny grabarzem dolara
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:34:40
  Rosja wtedy będzie zdolna nas traktować poważnie, jesli będziemy mieli własne elity a nie eliciarstwo, które się wysługuje każdemu, kto dysponuje kwitami. Podobnie jak Niemcy czy Amerykanie korzystają z okazji, by załatwiać swoje interesy za pomocą swoich agentów.
  Totalna lustracja byłaby początkiem budowania włąsnych elit.
  Moim zdaniem największym naszym wrogiem są obecnie Niemcy, więc powinniśmy szukać oparcia nie w Ameryce ale w sojuszu rosyjsko-chińsko-irańskim, który nabiera coraz większego rozpędu.
  Pozdrawiam
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Robik 06:08:13
  Rosyjskie KGB nie jest takie głupie jak sie Panu wydaje. Takich cennych aktywów sie nie pozbyli. Gorbaczowska pieriestrojkę przygotowało rosyjskie KGB, które później kontrolowało cały tzw. upadek komunizmu. Klasycznym przykłądem jest włąśnie Polska jak upadał komunizm a komunistom żyło sie dalej wspaniale. A lustracji jak nie ma tak nie ma, więc nikt nikomu kwitów nie sprzedał, tylko nadal są trzymane w odpowiednich rękach.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @lorenco 23:57:16
  Agentura pisowska i peowska jest rozdarta, pomiędzy tymi, którzy trzymaja ją za mordę hakami. Kto dysponuje większymi kompromatami, ten rządzi. Wiadomo że Kiszczak przed 1989rokiem kazał sporządzić trzy kopie list swoich agentów i haków na nich. Jedna na pewno jest w Moskwie, gdzie są dwie pozostałe tego nie wie nikt, poza posiadaczami.
  Rosji zależy na silnej Polsce dlatego, że nigdy nie wiadomo co silnym Niemcom odbije, a wiadomo że tylko silna Polska jest wstanie powstrzymać niemiecki żywioł w jego odwiecznym parciu na wschód. Przypominam że antagoniści Hitler i Stauffemberg, mieli identyczne zdania o Słowianach jako niewolnikach. Dzisiejsze elity niemieckie myślą podobnie.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:46:23
  Wydaje mi się że Rosja właśnie teraz potrzebuje takich kundli do szczekania jak m.in. Szczerskl. Teraz co jedynie nasze ratlerki mogą zrobić Rosji tylko obsikać nogawki i mieć z tego radochę. Rosja potrzebuje wbrew pozorom Polski silnej by nie była do niej wrogo nastawiona. Rozumieja to atlantydzi, dlatego staraja sie poprzez swoją agenturę robić Polskę słabą, bez własnego przemysłu zbrojeniowego, by kupować od nich wycofywany złom z ich armii w cenie nowego sprzętu. A to im znakomicie umożliwia niezlustrowana agentura.
  Serdeczności
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @lorenco 17:01:34
  Nie wiemy dokładnie ilu dokładnie jest ruskiej agentury w PO i PiS. Nie sądzę by Rosjanie tak pozwolili by im spokojnie odejść i przejść do wrogiego obozu. Być może Petelicki myślał że można tak naprawdę odejść bedz żadnych konsekwencji do obozu wroga?
  Gdyby Rosja widziała jakiś sens dla swojej racji stanu bić sie o całą Ukrainę, ale widzi że to jest bezsensowne. Ukraińcy po pozbyciu się banderowców sami się będą prosili o przyjęcie do Rosji.
  Nasze eliciarstwo i tak dalej sponsoruje Ukrainę, ponieważ banderowcy maja na nich skuteczne kwity. Nie wiadomo do kogo trafiły dokumenty KGB z Ukrainy.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Casey 14:42:10
  już jest, pomimo działań trolli
  Pozdrawiam
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @jazmig 20:38:43
  Nie piszę nic na temat kto kontroluję IS na Filipinach, natomiast w Syrii i w Iraku Rosja powoli przejmuje kontrolę nad IS. Erdoggan o tym dobrze wie i dlatego juz jego aktywność na rzecz IS jest zakończona.
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA
 • @Oświat 20:35:34
  Przecież Rosja wcale nie straciła Ukrainy. Idealnie kontroluje sytuację w Donbasie, zyskała bardzo strategiczny Krym, zmuszając Amerykanó do inwestowania środków w Ukrainę. Ameryka zainwestowała minimum 5 mld USD, które jej niczego nie dały. Powtarzam: Rosja cały czas kontroluje sytuację na wschodzie Ukrainy, zaś Ameryka ma słąbą kontrolę nad banderowcami. W tej chwili banderowska Ukraina to cortaz wiekszy kłopot dla USA
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA
 • @Casey 18:23:58
  Wiem że Iran zażądał rekompensaty za wstrzymanie realizacji kontraktu na S-400 w postaci rakiet S 500. Zresztą w tym momencie jest w interesie Rosji chronić Iran.
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA
 • autor
  Witaj Jareczku
  Obecny rząd PiS nie jest wcale sekowany przez żadna tan starą Europę. Podobnie jak wszystkie inne po 1989 roku są kontrolowane przez żydowskich neokonów, dla których najważniejszym celem wobec Polski jest wyszlamowanmie 65 miliardów USD, oraz szczucie nas na Rosjan. Neokonom wcale nie przeszkadza, by PiS używał hasełek patriotycznych. Jeśli mają wpływ na obeecne właddze poprzez Antka i Jara, przy władzy których mamy zapewnione, że Polska pozostaje wciąż państwem teoretycznym.
  Pozdrawiam
  Dlaczego rząd PiS jest sekowany przez "starą" Europę?
 • @mac 17:57:45
  Nie przywiązuję żadnej wagi do przejścia na judaizm córki Donalda Trumpa.
  USA znajdują się tyeraz w takim stanie że nie mogą pomagać Izraelowi i życzyc sobie wzrostu gospodarczego, a jednocześnie konkurować gospodarczo z Chinami i polityczno-militarnie z Rosją i Iranem.
  Wydaje mi się że ludzie stojacy za Trumpem zdają sobie z tego sprawę. Dobry fart dla Izraela właśnie się skończył.
  Pozdrawiam
  Inauguration Day-widziane z USA
 • @Arjanek 16:48:00
  Rosja zawsze będzie grała na osłabienie USA, by przejąć wpływy USA. Szczególnie to było widać w Syrii i na Ukrainie, kiedy chciano uiczynić Rosję państwem drugiej kategorii o znaczeniou regionalnym. Wojna w Syrii jest typowąwojna o wpływy- w tym przypadku chodzi o zdobycie wpływów w Iranie. Na dzień dzisiejszy wygrywa Rosja. Pan przywiązuje zbyt dużą wagę do konferencji i oficjalnych deklaracji.
  Oba państwa zawsze będą rywalizowały o wpływy.
  Nie będzie pomiędzy nimi żadnego pokoju.
  Pozdrawiam
  Inauguration Day-widziane z USA
 • agencie Rotschilda!!!
  Kolego!!!
  Kiedy mnie oskarżano że jestem ruską agentką, napisałam notkę "Ja, ruska agentka"i ciągle podkreślam że jestem osobiście zadaniowana przez samego Władimira Władimirowicza. I wtedy te prymitywne ataki się skończyły.
  Dziwię się że Pan nie pisze że jest Pan agentem zadaniowanym przez rodzinę Rotschildów.
  Każdy by Panu zazdrościł
  Pożegnanie z portalem Neon24

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930