Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
475 postów 1996 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Moje komentarze

 • @mac 17:18:31
  Rosja byłaby doskonałym równoważnikiem dla Amerykanów. Uważam że bez zaangazowania polskiego eliciarstwa przewrót banderowski na Ukrainie byłby niemożliwy. Ludzie w PiS pokroju Rycha Czarneckiego i Szczerskiego nie są w stanie myśleć pragmatycznie.
  Pozdrawiam
  Ponownie o wizycie Donalda Trumpa, ku rozwadze-widziane z US
 • @Stara Baba 14:58:38
  Mamy bardzo podobny osąd
  Pozdrawiam
  Ponownie o wizycie Donalda Trumpa, ku rozwadze-widziane z US
 • @Lotna 14:56:59
  Niestety ci ludzie dali się nabrać na patriotyczne hasełka serwowane przez pisowskich polityków. Oni przede wszystkim licza na załatwienie wypłat emerytur amerykańskich w Polsce w dolarach a nie w złotówkach, jak jest obecnie.
  Natomiast bogaci polonusi byliby wymagający i chcący rozliczać, na co poszły ich pieniądze. A oni w Polsce są przed nikim nieodpowiedzialni i jest im z tym bardzo dobrze.
  Pozdrawiam
  Ponownie o wizycie Donalda Trumpa, ku rozwadze-widziane z US
 • @puuuq 14:29:03
  Wtedy jeszcze nie wyjechałam z Polski. wyjechałam dopiero w 1992 roku do USA na stałe. Ale w tym opisywanym przeze mnie przypadku zależało to tylko od jego widzimisię. Studentom w latach siedemdziesiątych SB nie robiła specjalnych trudności w wydawaniu paszportów do KK.
  Pozdrawiam
  Czy kiedykolwiek w Polsce nastapi lustracja?-widziane z USA
 • @Jasiek 18:47:04
  Donald Trump zdaje sobie sprawę że przyjeżdża do państwa teoretycznego, dostosowanego do potrzeb polityki amerykańskiej.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Arjanek 16:31:51
  Według moich informacji kontrakt ten został sfinalizowany.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Playset 15:43:53
  Bardzo mi Pan pochlebia.
  Dziękuję i pozdrawiam.
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @provincjał 15:34:22
  Były minister MSW Bartłomiej S. w chwili szczerości powiedział prawdę o Polsce postmagdalenkowej. Ch... dupa i kamieni kupa, oraz że jest to państwo teoretyczne. Więc porządek zgodnie z linią Usraela realizują niezlustrowani agenci.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @Stara Baba 15:19:28
  Wydaje mi się że Trumpowi przede wszystkim zależy na załatwieniu dla Żydów haraczu. Od tego zależą losy jego dalszej prezydentury.
  Póki Jarek i Antek rządza dyktatorsko w PiS, żadnego Polexitu nie będzie. I nie będzie też żadnej zmiany w polityce zagranicznej.
  Zgadzam się z panem że dla Pollski najgorszym scenariuszem jest ścisły sojusz Niemiec i Francji z Rosją.
  Ale na to najbardziej zapracowało nasze niezlustrowane magdalenkowe eliciarstwo, grając przeciwko Rosji pod dyktat amerykański.
  Wszystko więc zależy, czy ekipa Trumpa jesty w stanie się uniezależnić od żydowskich neokonów.
  Pozdrawiam
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • @provincjał 15:14:37
  Dziękuję Panu bardzo za uznanie i pozdrawiam.
  Uwielbiam fotografować te bardzo inteligentne i przemyślne zwierzątka.
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • autor
  Chiny sa zainteresowane w utrzymaniu jak najwyższego kursu dolara, zaś FED ja najniższym. Powstał wobec tego ciekawy klincz, bo gdyby USA zbankrutowały, to i tak najbardziej poszkodowanym byłyby Chiny. Amerykanie wraz z Kanadą mają największe na świecie złoża ropy tylko nie opłaca sie wydobywać przy takich obecnych cenach.
  Problem Ameryki tkwi w czymś zupełnie innym, ale jest to temat na odrębną notkę, którą postaram się napisać w miarę wolnego czasu.
  serdecznie pozdrawiam
  Chiny grabarzem dolara
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:34:40
  Rosja wtedy będzie zdolna nas traktować poważnie, jesli będziemy mieli własne elity a nie eliciarstwo, które się wysługuje każdemu, kto dysponuje kwitami. Podobnie jak Niemcy czy Amerykanie korzystają z okazji, by załatwiać swoje interesy za pomocą swoich agentów.
  Totalna lustracja byłaby początkiem budowania włąsnych elit.
  Moim zdaniem największym naszym wrogiem są obecnie Niemcy, więc powinniśmy szukać oparcia nie w Ameryce ale w sojuszu rosyjsko-chińsko-irańskim, który nabiera coraz większego rozpędu.
  Pozdrawiam
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Robik 06:08:13
  Rosyjskie KGB nie jest takie głupie jak sie Panu wydaje. Takich cennych aktywów sie nie pozbyli. Gorbaczowska pieriestrojkę przygotowało rosyjskie KGB, które później kontrolowało cały tzw. upadek komunizmu. Klasycznym przykłądem jest włąśnie Polska jak upadał komunizm a komunistom żyło sie dalej wspaniale. A lustracji jak nie ma tak nie ma, więc nikt nikomu kwitów nie sprzedał, tylko nadal są trzymane w odpowiednich rękach.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @lorenco 23:57:16
  Agentura pisowska i peowska jest rozdarta, pomiędzy tymi, którzy trzymaja ją za mordę hakami. Kto dysponuje większymi kompromatami, ten rządzi. Wiadomo że Kiszczak przed 1989rokiem kazał sporządzić trzy kopie list swoich agentów i haków na nich. Jedna na pewno jest w Moskwie, gdzie są dwie pozostałe tego nie wie nikt, poza posiadaczami.
  Rosji zależy na silnej Polsce dlatego, że nigdy nie wiadomo co silnym Niemcom odbije, a wiadomo że tylko silna Polska jest wstanie powstrzymać niemiecki żywioł w jego odwiecznym parciu na wschód. Przypominam że antagoniści Hitler i Stauffemberg, mieli identyczne zdania o Słowianach jako niewolnikach. Dzisiejsze elity niemieckie myślą podobnie.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:46:23
  Wydaje mi się że Rosja właśnie teraz potrzebuje takich kundli do szczekania jak m.in. Szczerskl. Teraz co jedynie nasze ratlerki mogą zrobić Rosji tylko obsikać nogawki i mieć z tego radochę. Rosja potrzebuje wbrew pozorom Polski silnej by nie była do niej wrogo nastawiona. Rozumieja to atlantydzi, dlatego staraja sie poprzez swoją agenturę robić Polskę słabą, bez własnego przemysłu zbrojeniowego, by kupować od nich wycofywany złom z ich armii w cenie nowego sprzętu. A to im znakomicie umożliwia niezlustrowana agentura.
  Serdeczności
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @lorenco 17:01:34
  Nie wiemy dokładnie ilu dokładnie jest ruskiej agentury w PO i PiS. Nie sądzę by Rosjanie tak pozwolili by im spokojnie odejść i przejść do wrogiego obozu. Być może Petelicki myślał że można tak naprawdę odejść bedz żadnych konsekwencji do obozu wroga?
  Gdyby Rosja widziała jakiś sens dla swojej racji stanu bić sie o całą Ukrainę, ale widzi że to jest bezsensowne. Ukraińcy po pozbyciu się banderowców sami się będą prosili o przyjęcie do Rosji.
  Nasze eliciarstwo i tak dalej sponsoruje Ukrainę, ponieważ banderowcy maja na nich skuteczne kwity. Nie wiadomo do kogo trafiły dokumenty KGB z Ukrainy.
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @Casey 14:42:10
  już jest, pomimo działań trolli
  Pozdrawiam
  Lustracja ciągle niezbędna - widziane z USA
 • @jazmig 20:38:43
  Nie piszę nic na temat kto kontroluję IS na Filipinach, natomiast w Syrii i w Iraku Rosja powoli przejmuje kontrolę nad IS. Erdoggan o tym dobrze wie i dlatego juz jego aktywność na rzecz IS jest zakończona.
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA
 • @Oświat 20:35:34
  Przecież Rosja wcale nie straciła Ukrainy. Idealnie kontroluje sytuację w Donbasie, zyskała bardzo strategiczny Krym, zmuszając Amerykanó do inwestowania środków w Ukrainę. Ameryka zainwestowała minimum 5 mld USD, które jej niczego nie dały. Powtarzam: Rosja cały czas kontroluje sytuację na wschodzie Ukrainy, zaś Ameryka ma słąbą kontrolę nad banderowcami. W tej chwili banderowska Ukraina to cortaz wiekszy kłopot dla USA
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA
 • @Casey 18:23:58
  Wiem że Iran zażądał rekompensaty za wstrzymanie realizacji kontraktu na S-400 w postaci rakiet S 500. Zresztą w tym momencie jest w interesie Rosji chronić Iran.
  Pozdrawiam
  Rozgrywanie Państwa Islamskiego-widziane z USA

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031