Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 2298 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Pisowskie eliciarstwo idzie na wojnę-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyżby ktoś z magdalenkowych nadzorców naszego eliciarstwa wziął łapówkę od Amerykanów za udział naszych niezwyciężonych gierojów w wojnie z obcinaczami głów w Syrii?

 Gotowość Ministerstwa Obrony Narodowej, pod przywództwem niejakiego Antka Macierewicza, który robi w PiS za eksperta od wszystkiego, do udziału w wojnie przeciwko Państwu Islamskiemu, w koalicji na czele z USA, skłania do postawienia zasadniczych pytań.

Jakie są w końcu kompetencje premier Beaty Szydło, skoro Antek tego na pewno z nią nie konsultował?
Czy było temu poświęcone najpierw  jakieś posiedzenie rządu, bo jednak jakby na to nie patrzeć, gotowość MON i Antka Macierewicza do wojny, oznacza wypowiedzenie wojny Państwu Islamskiemu.
Czy nasza armia jest gotowa do takiej wojny, bo z tego co mi wiadomo, to dalej koszar i żołnierzy pilnują prywatne firmy ochroniarskie.
Antek może się później tłumaczyć, że został źle zrozumiany, lub jego słowa zostały nadinterpretowane, ale dla obcinaczy głów to on sobie może opowiadać historyjki, o użytej przez niego przenośni literackiej, że jego jęzor wyraził co innego niż myślała głowa. Antek rozpoczął wojnę w imieniu Polski magdalenkowej której to jest obecnie reprezentantem, z państwem które nie uznaje żadnych reguł, które z dużą dozą prawdopodobieństwa posiada swoje wojsko, ukryte w masie uchdźców zaproszonych przez niemieckie władze do osiedlenia się w zjednoczonej Europie. Żołnierze państwa islamskiego nie będą mieli żadnych skrupułów w niszczeniu celów cywilnych i wojskowych na terenie Polski. Po paru takich samobójczych akcjach w wykonaniu islamistów w których zginie nie wadomo ilu Bogu ducha winnych Polaków, Antek wyjdzie na mównicę i pewnie powie, że jego słowa o udziale w wojnie z IS, zostało przez obcinaczy głów nadinterpretowane i zostały oczywiście źle  zrozumiane.
Świadczy to o tym, że Antek zupełnie się nie liczy ze zdaniem pozostałych członków rządu, na czele z premier Beatą Szydło, która nie komentując  tej informacji o przygotowaniach wojennych MON, stawia siebie jako marionetkę, laleczkę, ozdobę dla Jarosława i Antka, która to ma zaakceptować każdą decyzję podejmowane przez najważniejszych ludzi w PiS.
Osobiście bym wysłała Antka do Syrii z Jarosławem Majdaniarzem na tę ich prywatną wojenkę z Państwem Islamskim do spółki z Waszczykowskim,Rychem Czarneckim i innym nadętym pisowskim eliciarstwem.   Gdyby taką armię złożoną z pisowskiego eliarstwa wysłać do Syrii, to Putin ze swoimi gierojami na pewno by zaczął robić w portki, na sam widok Jarosława i Antka do spółki z Rychem w kałachach, na rączych białych rumakach.
Drżyj Putinie!!!, drżyj Assadzie!!!, drżyj Iranie!!!, lepiej uciekajcie gdzie pieprz rośnie, bo jak was gieroj Jaro z Antkiem dopadną to ręka, noga, mózg na ścianie. I po co ci było naiwny Putinie zadzierać z Jarem i Antkiem? Teraz to stracisz nie tylko Ukrainę,  ale i całą Zachodnią i Srodkową Syberię. A jaką to radochę będzie miał Krzychu Szczerski, że Putin wreszcie odpieprzy się od jego ukochanej banderowskiej Ukrainy i spełni sie jego marzenie o granicy Polski z Ukraina na Sanie, z banderowskim Przemyślem i Rzeszowem.
Zawsze uważałam, że słowa i czyny Antka Macierewicza oraz innego czołowego pisowskiego eliciarstwa,  wyrażają głeboką  myśl strategiczną naszego geniusza Jarosława Majdaniarza. W głębokim zamyśle majdaniarskiej głowy, lepiej jest polskim wojskiem uderzyć w ruska w Syrii i zaraz po tym efektownym bitzkriegu przynieść upragnione wyzwolenie ludności rosyjskojęzycznej w Donbasie od putinowskiego jarzma, a nastepnie wspólnie z hersztem banderowców Poroszenką, pogonić  znienawidzonego ruska hen za Ural. Szczegóły tego genialnego zamysłu są w tej chwili uzgadniane na najwyższych szczeblach wojskowych polskich i banberowskich.
Putin i jego najbliższa kamaryla na pewno już robią w portki, kiedy tylko Jaro popatrzy  w kierunku wschodnim, co jest zawsze skrupulatnie odnotowywane przez ruskie agentury. Jako ruska agentka mogę zdradzić,  że ruscy agenci zadaniowani na odcinek Jarosława, maja ściśle nakazane liczenie każdego dnia, ile razy nasz geniusz strategiczny spojrzy w kierunku wschodnim. Wiem również iż ta wiedza jest pilnie i natychmiastowo poddawana drobiazgowej analizie.  Chyba jakieś wnioski KGB i GRU z tych obserwacji wyciąga.
A treaz calkiem poważnie. Oby się nie okazało, że identycznie jak w przypadku Kiejkutów Starych, za parę lat a może nawet i wcześniej, z prasy amerykańskiej dowiemy się, że magdalenkowi nadzorcy naszych wszystkich darmowych lachociągów, w tym również pisowskich, nie wzięli od swoich amerykańskich mocodawców, gdzieś w jakimś grobowcu na cmentarzu w pudełku po  butach jakieś cirka 30 millionów USD i wydali rozkaz pisowskim eliciarzom „Na rusa do Syrii marsz”!!!
Przecież już raz Amerykanie przerabiali ten temat z Pięknym Olem, a ponieważ eliciarstwo pisowskie ma to samo ukorzenienie co oświeceni komuniści, czy też obóz zdrajców i zaprzańców, więc czemu Amerykanie nie mieliby powtórzyć tego samego numeru co z Kiejkutami Starymi. Zwłaszcza że obóz patriotów inaczej niczym się nie różni od zdrajców i zaprzańców, kiedy to w sprawie Kiejkutów Starych zawzięcie milczeli, gdy sprawa ujrzała światło dzienne, z powodu ujawnienia tego mega-skandalu w amerykańskiej prasie. Oświeceni komuniści próbowali oponować, ale im to zupełnie nie wychodziło, zaś obóz zdrajców i zaprzańców oraz patriotów inaczej milczeli jak zaklęci, wiedząc że kiedy tylko dadzą publiczny głos w tej sprawie, zaraz będą musieli popełnić taktownie samobójstwo.

 

KOMENTARZE

 • Ta fotka to autentyk ?
  http://m.neon24.pl/a21c7b9ca83c35192cd6d7b901573d22,20,0.jpg


  Jeśli tak ,to co to za mundur ma na sobie Antoni ,wokół polskie powiedzmy trepy w mundurach wz.93 w maskowaniu pustynnym ,jeden w polarze-u . Jakiś nowy typ,dla pana z MONu.

  A to antek w Afganistanie 20 grudnia.To chyba tzw. specjalne wojska.
 • "Antek rozpoczął wojnę"
  Gruba przesada...

  Nic nie rozpoczął, po prostu Wujek Sam jak zwykle zbiera koalicje baranów, którzy by świecili za niego oczami, jak juz dojdzie do konfliktu - tak zeby w książkach do historii można było napisać, ze za stanami pół swiata stało.

  Czego od nich Wujek Sam dokładnie oczekuje i co daje w zamian - tego nie wiemy. Mozna oczywiście spekulować, ale to tylko spekulacje. Lapowka w pudełku po butach? Prymitywne. To poprzedni rząd, Manka, nie obecny. Niech obecny uczy sie na ich błędach, i wynegocjuje jakas realna korzyść dla naszego kraju.

  Ponadto do wyborów w USA nic sie nie zmieni w względzie Syrii - dopiero po wyborach, które moim zdaniem wygra Trump, okaże sie jaka strategie obierze USA. Takze spokojnie, jeszcze nas nie wzywają na pustynie :]

  I te pośrednie obarczanie "Antka" wina za wszystkie możliwe przyszłe ataki terrorystyczne na Polskiej ziemi... fuj, podle:]

  Przeciez dzisiaj celem ataku moze być kazdy, za cokolwiek - terrorystom wystarczy to, ze nie jestes terrorystom. Ich odłamy wyrzynają sie miedzy sobą - sadzisz, ze bedą mieli litość dla nas? Okażą zrozumienie?
 • @kfakfa 20:08:26
  A gdyby rozegrać to tak : przebieramy sie za kibiców piłkarskich i jedziemy do Moskwy na mistrzostwa; broń dowożą nam ukrytą w transportach serbskich jabłek z Grójca. Wykorzystując element zaskoczenia zdobywamy Kreml, odcinając łeb Hydrze . Przeprowadzamy demokratyzację na wzór zachodni i mamy spokój na ca 1000 lat ( z tej demokracji to Rosja prędko by się nie podniosła ). Pomniki Lenina zastępujemy Piłsudskim i Batorym, a głównym ulicom nadajemy imiona polskich bohaterów solidarnościowego podziemia. Słaby rubel zastępujemy polskim silnym złotym. Dzięki naszym specjalistom rosyjska gospodarka dostaje kopa. Naród Rosyjski jest nam wdzięczny. Naprawdę, nie warto by zaryzykować ?
 • Autorka
  Już w niusach głośno, że osiem sztuk złomu z szachownicą poleci nad Syrię.
  Można by zapytać, kto to sfinansuje? Czy Polskę jest stać na jakąkolwiek wojnę, tym bardziej, że zagrożenie Polski poprzez jej udział w syryjskiej zadymie wzrośnie niewyobrażalnie. Może jednak Polakom potrzeba terapii wstrząsowej, bo z pewnością taką będzie jakiś muslim w pasie szahida w centrum handlowym w którymś z polskich miast.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 21:19:52
  "Zagrożenie wzrośnie niewyobrażalnie" - tylko jakim sposobem wyliczyć wzrost takiego zagrożenia? Trzeba by Isis zapytać :]

  Zagrożenie zamachem terrorystycznym istnieje stale i ma zasięg globalny. Chowając głowę w piasek, nie sprawimy ze zniknie.
 • @gosc hotelowy 22:04:29
  Jak się ciapaty zdetonuje w autobusie pełnym ludzi w Krakowie np., to poznasz sposób wyliczania wzrostu zagrożenia.

  Na czym ma polegać chowanie głowy w piasek?
  Piszesz o konieczności udziału polskich myśliwców w amerykańskiej wojence w Syrii?
  Posłuchaj, co Szczerski powiedział na ten temat. Może Maliniak postawił się preziowi, że ten aż w szpitalu wylądował.
  Tak, czy owak, to Antoni póki co może sobie nad Syrią latawce puszczać.
 • @Jinks 22:30:44
  Piszesz o wzroscie zagrozenia, to podaj jakis wzor na obliczenie tego wzrostu - czy to tylko gdybanie ? Bo jakis "ciapak" w kazdej chwili moze sie zdetonowac gdziekolwiek, poniewaz jestesmy odmienna i wroga cywilizacja, to bedzie wina Macierewicza?

  Jak pisalem wczesniej - spokojnie.
  Jeszcze nasze niezwyciezone orly nie ruszyly, to pogadanka przedwyborcza, zbieranie koalicji. Sam piszesz, ze skoro "tak czy owak, moze tylko puszczac latawce", to o co tyle halasu?

  Chowanie glowy w piasek to udawanie ze nic sie nie dzieje, ze jak bedziemy cichutko siedziec, to jeszcze na razie nie zetna nam glow. Trzeba sie przeciwstawic.
 • @kfakfa 20:08:26
  Co do zdjęć ktore ilustrują moje notki, nie mam na to żadnego wpływu, najważniejsze są dla mnie komentarze, ocena, oraz ilość wejść. Natomiast na 100% moje sa zdjęcia szarych wiewiórek z Hyde Parku w Chicago, jak widać są przeurocze. Mój jest również dobór muzyki z Youtuba.
 • @gosc hotelowy 20:54:26
  Poprzedni rząd przyjmujący łapówkę nic prawdopodnie z tego nie miał,, może jakies odpryski. Obecny rząd jest z magdalenkowego nadaania, więc tak samo bedzie robił laskę jak poprzednicy, jeśli magdalenkowi mocodawcy tego sobie zażyczą. Oni mają wypełniać tylko rozkazy. Anteek przed wyborami opowiadał jak to banderowcy nie dostaną niczego za friko, a Duda pojechał z miliardem euro za friko właśnie.
  Co do wyborów w Stanach to zaczyna sie pompowanie Jeba Busha. O ile przed wyborami uzyskiwałł około 2 procent głosów i w Iowa dostalniecałe dwa, tak w New Hampshire dostał ponad 11%.
  A kto pierwszy zaczął mówić o wyprawie wojska do Syrii? Antek ustami MON. Nie było równiez decyzji Dudy jako formalnego zwierzchnika sł zbrojnych. Dla mnie Antek to wielki nieudacznik. Chciałabym go zobaczyć w akcji na kontraktorce, tak jak pracował Krzychu Krawczyk.
  Ostatni akapit świadczy o tym że niezbyt uważnie czytasz moje notki.
 • @Jinks 21:19:52
  jest dla mnie rzeczą oczywistą, że tą awanturę syryjską Antka sfinansuje polski podatnik. Oby się tylko skończyło na pieniądzach. Oczywiście że dlla Antka nie będzie żadnego zagrożenia, tylko dla przeciętnego Polaka i Polki. ktorzy zapłacą za chore wizje Antka.

  Pozdrawiam
 • @gosc hotelowy 22:47:02
  Wzór już Tobie podałem. Ile będzie ofiar w autobusie, to trudno jest określić, nie wiedząc ile waży pas szahida i czym jest wypakowany. Należałoby też znać liczbę pasażerów i ilość ludzi w pobliżu w momencie detonacji. To dość trudne zadanie.

  Proponuję dokładniej przeczytać treść powyższej notki. Autorka słusznie zauważa, że wysyłając tam wojska, wypowiadamy wojnę ISIS, a wówczas ISIS podejmuje kroki obronne, czy odwetowe, jak wolisz i wysyła desant do Polski.
  Nie wysyłając wojsk do Syrii, pozostajemy niejako neutralni, tym bardziej, że do tej pory ISIS nas nie ruszało.
  Jakich chcesz jeszcze wzorów?
  Akcja - reakcja, tak to wygląda.
 • Isis zaatakuje w Polsce
  wtedy ,gdy jego twórcy i organizatorzy w osobach z CIA i Mossad wskażą cele w Polsce.
 • @Jinks 23:22:01
  Taaa, a wiec zadnego wzoru nie ma - jest to tylko i wylacznie gdybanie z Twojej strony. Poniewaz nie da sie okreslic jak bardzo wzrasta zagrozenie zamachem - to zalezy tylko i wylacznie od kaprysu zamachowcow. I nie mozna dac sie zamknac w ta pulapke strachu i ludzic sie, ze jesli bedziemy siedziec cichutko, to nas moze zostawia w spokoju. To ponizajace.

  Nie wypowiadamy wlasnie teraz wojny ISIS - ta wojna juz dawno trwa. To wojna cywilizacji i to nie Antek ja rozpoczal. Nie da sie w starciu cywilizacji pozostac neutralnym i nie jestesmy neutralni - jestesmy czlonkiem NATO i wybieramy ta wlasnie strone w tym konflikcie. Jesli bylibysmy podporzadkowani Rosji, to wtedy Rosja wymagalaby od nas opowiedzenia sie po ich stronie w Syrii, nieprawda? Czy zagrozenie atakami wtedy byloby inne, mniejsze? Wspominalibyscie wtedy wogole o jakims zagrozeniu? :]

  Niedawno w bratniej Rosji udaremniono zdaje sie jakies proby zamachow - dlaczego wiec nie troszczycie sie o wzrost zagrozenia w sasiednim kraju i nie nawolujecie Rosjan do neutralnosci i opuszczenia Syrii?

  I jak to ISIS nas nie ruszalo - kogo rozumiesz przez "nas"? Oni morduja wszystkich bez wyjatku. To ze jeszcze nie zaatakowali terytorium Polski? Maja wazniejsze cele, ale kiedy sie z nimi uporaja, przyjdzie czas i na Polske. I raczej nie beda pamietali, ze Ty nie chciales z nimi wojowac i pozostac neutralny - beda to mieli gdzies.
 • @Ślepa Mańka 23:07:04
  Nie czytalem wogole ostatnio nic na Neonie, takze nic Twojego.

  Wygra Trump - stawiam flaszke, wchodzisz?

  Juz bardziej mnie martwi, ze 3 glownych kandydatow (Hilary, Bush, Trump) glosno deklaruje bezwarunkowe poparcie dla Izraela i jego polityki...
 • @gosc hotelowy 00:32:11
  Czy ty naprawdę nic nie rozumiesz?
  Polska postanawia napaść na państwo które nic Polsce.
  W ten sposób stanie po stronie Zła.
  Mniej więcej to samo zrobił Hitler.
  ISIS jest tylko narzędziem, zgadnij czyim?
 • @Ślepa Mańka 22:55:03
  "Co do zdjęć ktore ilustrują moje notki, nie mam na to żadnego wpływu, "

  A co? niedobre? :)
  Mam wstawać następnym razem na 1 szare wiewiórki"?? :))))))))

  pozdrawiam
 • @Robik 00:51:03
  "Czy ty naprawdę nic nie rozumiesz?"

  Ja to po prostu widze inaczej - dlatego dyskutujemy.

  "Polska postanawia napaść na państwo które nic Polsce.
  W ten sposób stanie po stronie Zła."

  Polska nikogo nie napada i nie wypowiada nikomu wojny.
  Zlo i dobro to pojecia wzgledne.

  "Mniej więcej to samo zrobił Hitler.
  ISIS jest tylko narzędziem, zgadnij czyim?"

  Litosci.... Daruj sobie te porownania z Hitlerem, bo sa komicznie przesadne, niepowazne i zupelnie wziete z kosmosu....

  Nie jestem pewien czyim narzedziem jest ISIS, ale chyba Ty tez nie, bo pytanie pozostawiles otwarte :]
 • @Astra 00:56:34
  Nie rozumiem twojego szczerego oburzenia, przecież ja tylko potwierdzam fakt, iż nie mam wpływu na zdjęcia do moich notek, które zawsze stanowiły świetną ilustrację treści moich notek. Oby tak dalej.
 • @Jinks 23:22:01
  ISIS nie bedzie w Polsce nic wysadzac bo Polskie wojsko bedzie ISIS pomagac w walce z ruskimi.ISIS , USA, Polska to brzmi dumnie.
 • @AgnieszkaS 02:10:59
  Zgadzam sie , ale jesli dojdzie do zblizenia obu mocarstw, to tylko dlatego, ze Ameryka bedzie szukala wsparcia Rosji w ewentualnym konflikcie z Chinami. Jesli Rosja sie zgodzi, bedzie cos za to chciala - moga to byc rozne rzeczy, w tym terytorium naszego kraju. I wtedy ta perpektywa nie tylko PiSowi sie nie spodoba, tylko nam wszystkim.

  I masz racje, wlasnie taki ton slychac w opiniach i wypowiedziach Trumpa, dotyczacych polityki zagranicznej - na chwile obecna glownym przeciwnikiem sa Chiny, wiec stany przenosza sie na Pacyfik. W srodkowej Europie powstaje proznia, ktora za przyzwoleniem stanow moga wypelnic np. Rosja czy Niemcy. Moga nas przehandlowac, zeby tylko utrzymac status wiodacego mocarstwa - to prawdopodobny scenariusz, szczegolnie ze Chiny sa naprawde poteznym przeciwnikiem, USA nie scieralo sie w wojnach symetrycznych, zawsze mialo przygniatajaca przewage. Tym razem bedzie inaczej - o wiele trudniej, i byc moze to skloni ich ostatecznie do poddania Europy.

  Pozdrawiam :]
 • @AgnieszkaS 03:20:00
  Przeciez Polska nigdzie nie wyruszyla i nigdzie nie walczy....

  To po prostu pompowany "news dnia" - nie ma sensu z tego powodu drzec przed zamachowcami, albo pisac czarnych scenariuszy, naprawde....
 • @AgnieszkaS 04:54:59
  Obawiam sie jednak, ze to pompowany news:

  "Poland's contribution to the campaign against Daesh (Isis) could involve reconnaissance and training, according to officials. "

  "Polski wklad w kampanie przeciwko Isis MOGLBY BYC ZWIAZANY Z REKONESANSEM I SZKOLENIEM"

  A wiec spokojnie.... To po prostu negocjacje, jak pisalem wczesniej USA buduje koalicje.

  A ze nalezymy do NATO, to jestesmy w tym konflikcie po stronie sojuszu - przeciez to logiczne i raczej nikogo nie powinno dziwic, prawda?
 • @AgnieszkaS 04:54:59
  A kogo maja sie obawiac, Chilijczykow?

  Badzmy realistami, najwieksze zagrozenie dla nas stanowia Niemcy i Rosja - i to na razie potega militarna stanow zjednoczonych powstrzymuje je od otwartego ataku. Czy sie to komus podoba, czy nie.
 • @gosc hotelowy 05:16:03
  Niemcom po co Polske atakowac? Brakuje im czegos? Rosji po co Polske atakowac? Brakuje im czegos?Jednym i drugim dzieci sie nie rodza i narody im wymieraja.Wiecej przestrzeni nie potrzebuja.Czy w Polsce jest cos do zrabowania by napasc sie oplacila? Fabryk nie ma, nie mozna wiec maszyn wywozic.Sa w Polsce parasole ogrodkow piwnych, moze o te parasole chca Niemcy i Ruscy na Polske napadac?
 • @staszek kieliszek 05:56:55
  Calkowita kontrola nad surowcami i zasobami (takze ludzkimi), oraz szlakami handlowymi na naszym terenie, to wystarczajacy powod.

  Np. Chiny buduja projekt "Jedwabny Szlak 2" - jego nitka ladowa, ma w zalozeniu przebiegac przez Polske - ktora w tym wypadku jest bardzo korzystnie dla nas polozona geograficznie - do zachodniej Europy. Zarowno Rosja jak i Niemcy, beda bardzo chcialy kontrolowac nasz kawalek tej nitki. Jesli nie politycznie, to militarnie.
 • @AgnieszkaS 06:22:15
  @Niemcy i Rosja

  Niestety, czesto to nie upodobania polityczne warunkuja kto jest dla nas zagrozeniem, ale samo polozenie geograficzne. Nic na to nie poradzimy, ze jestesmy kamieniem, ktory stoi na drodze Niemiec i Rosji. Niewazne jakie wartosci wyznajesz, czy jestes neoconem czy liberalem, czy kims innym - geostrategia rzadzi sie innymi prawami.


  @Syria

  No, niech by Assad sprobowal nie poprosic Rosji o pomoc.... :]

  Nie badzmy naiwni, rownie dobrze mozna odbic pileczke i legitymizowac obecnosc wojsk sojuszu tym, ze biedni obywatele sa uciskani przez rezim Assada, a Wujek Sam spieszy im na pomoc.

  Ehhh, po co znow te lamenty o agresji i prawie dzungli...

  Syria to miedzy innymi przedluzenie konfliktu USA - Rosja. Polska BYC MOZE wpisze sie w ta strategie - tak jak w linkowanym tekscie, oferujac NAJWYZEJ jakis zwiad czy szkolenie - bo nasze mozliwosci bojowe sojusznicy i wrogowie znaja i wiedza ze nie stac nas na wiele, prawie na nic. W zamian za te prawie nic, nasi oczekuja baz NATO w Polsce (zeby ich bronilo przed nieistniejacym zagrozeniem ;) Jednak moim zdaniem sie nie doczekaja, bo USA dokonuje ostrego pivotu na Pacyfik, oraz tak naprawde nie ma AZ tak silnej armii ladowej. Do tego dochodzi coraz gorsza sytuacja gospodarcza i ciecia... ciecia wszedzie.
 • Pierwsza wypowiedz Macierewicza
  "Zdecydowaliśmy się współuczestniczyć w działaniach na południowej flance NATO. Będziemy jeszcze rozmawiali o kształcie naszego zaangażowania – powiedział minister obrony Antoni Macierewicz po spotkaniu ministrów obrony państwa NATO. Szef MON poinformował o tym, że Polska zaangażuje się w walce z tzw. Państwem Islamskim."
 • Do żyda ukrywającego się pod nickiem @gosc hotelowy 05:16:03
  Zagrożeniem dla Polski Słowiańskiej byli i są Niemcy ! a dla was żydów
  zagrożeniem jest ROSJA ! kraj Słowian który nie ma zamiaru stać się żydowską kolonią ! [ tak jak Polska i UE ] i dlatego dla żydów Rosja jest największym zagrożeniem !!
  !
  Informuję że to nie Polska idzie na wojnę razem z żydo-USA ! na wojnę idą żydowskie władze okupacyjne ! MY POLACY SŁOWIANIE NIC NIE MAMY WSPÓLNEGO z żydami okupującymi Polskę !!!
  !
  żydostwo same się wybiera i same sobie klaszczą ! żydostwo okupuję Polskę do pierwszego wstrząsu ! potem żydostwo ucieknie do Izraela !!!!
  !
  ROSJA WYBAWI NAS Z NIEWOLI światowej żydowskiej mafii !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Apel do Słowian ! dozbrajajcie się
  w broń palną ! bo nadchodzą czasy żydo-muzułmańskich rzezi na europejczykach !!!
 • @gosc hotelowy 00:32:11
  Bzdury pleciesz i tyle.
  Napisałem, że akcja wywołuje reakcję i tego nie zmienisz.
  Rosja aktywnie walczy w Syrii z ISIS więc z Rosji dochodzą niusy o samobójczych atakach muslimów.
  Polska do tej pory nie była zaangażowana w ten konflikt, więc i podobnych doniesień z Polski nie było, więc po co to zmieniać?
  Ty wymagasz wzorów, nie rozumiejąc prostych zasad. Przeceniasz siebie.
  Pisząc o wojnie cywilizacji, powinieneś się skupić na fali tzw. "emigrantów" zalewającej Europę. To jest główny front wojny cywilizacji. Wciąganie muslimów na listy beneficjentów pomocy socjalnej Polski, to jest sabotaż i zdrada. Ani w Polsce, ani w Europie nie powinno być żadnych emigrantów z BW. Szlaban. Należy brać przykład z Orbana w tym zakresie.
  Piszesz o NATO, a rzecz w tym, że ja nie chcę, aby Polska była w NATO. To zimnowojenny relikt, który był przeciwwagą dla UW, a dzisiaj dla kogo jest tą przeciwwagą. Wszak Rosja to bankrut, a jej armia to technologiczna przepaść w stosunku do armii Ronalda McDonalda.
  Nie jesteśmy w sojuszu z Rosją i Twoje gdybanie to ...gdyby żaba żyto żarła, to by mąką srała.

  "Niedawno w bratniej Rosji udaremniono zdaje sie jakies proby zamachow - dlaczego wiec nie troszczycie sie o wzrost zagrozenia w sasiednim kraju i nie nawolujecie Rosjan do neutralnosci i opuszczenia Syrii? "

  Nie wiem kogo masz na myśli, pisząc o mnie w liczbie mnogiej, ale przypomnę Tobie, że Rosja w Syrii jest dlatego, iż o pomoc zwrócił się legalny prezydent tego państwa. Każda inna łachudra tam przebywająca, to intruz i agresor począwszy od isilowca na skurwiałym jankesie skończywszy.

  "Nas" znaczy Polaków.
 • @gosc hotelowy 01:26:31
  No właśnie: "Polska nikogo nie napada i nie wypowiada nikomu wojny."
  Takie mamy już czasy, kiedy już nikomu nie wypowiada wojny za to na tych interwencjach niosących demokrację giną miliony.
  Trudniej byłoby się zgodzić z drugą częścią ("Polska nikogo nie napada") gdyby Polska wzięła udział w "koalicji" państw chcących obalić demokratycznie wybrane władze.
  Zresztą dzisiejsza Polska jest już skundlonym państwem w którym przetrzymywano ludzi bez nakazu aresztowania i postawienia im oskarżenia.
  Takich ludzi w Polsce torturowano. Czego trzeba więcej?
  Czy ty naprawdę uważasz, że Niemcy prowadzą niezależną politykę wyłącznie w oparciu o własne interesy?
  Tak jak i Polska tak i Niemcy są krajem skolonizowanym i mają swojego pana. Zgadnij kto jest tym panem...
 • @Jinks 08:32:20
  'Nas znaczy Polakow' Ależ Polacy juz wybrali, nie możesz za nich decydować i zmieniać zdania. Piszesz, ze nie chcesz być w NATO i tu jest sedno - poniewaz ta decyzja nie zależy tylko od Ciebie - Polacy wybrali, zle czy dobrze, ale sami wybrali. Wiem ze to boli, ze ludzie sa głupi i nie rozumieją, ze prościej byłoby narzucić pewne rozwiązania, ale to juz niedemokratyczne by było, a ludzie pragną demokracji - daje im złudzenie kontroli.
  Czy to NATO przypomina to z lat 90tych? Oczywiście ze nie, ale Polacy uważają , przynajmniej większość, ze to wciąż najlepsza opcja. I nic tu pisanie nie zmieni, jesli chcesz zmiany to działaj aktywnie.

  No wlasnie, jak piszesz, nie jesteśmy w sojuszu z Rosja, takze całe to gdybanie... Jesteśmy członkiem NATO - trzeba sie z tym pogodzić, albo próbować to zmienić - ale obawiam sie, ze przez pisanie bloga niewiele w tej sprawie wskórasz.

  Myślisz sie, Polska była zaangażowana w Iraku, i ilu samobójców sie wysadziło w Warszawie? Tak jak pisałem wczesniej, moim zdaniem oni maja ważniejsze cele - wiedza, ze zamachy w Polsce nic by ich sprawie nie przyniosły, bo Polska sama nic nie moze i o niczym nie decyduje.

  Po drugie, wyobrażam sobie, ze ewentualne zamachy na naszym terytorium, mogłyby odnieść odwrotny skutek i np. opinia publiczna zażądałaby większego zaangażowania. Historia jest pełna takich przypadków, czy to pod właściwa czy fałszywa flaga.  Co do emigrantów szturmujących Europę, zgoda.

  Pisałem w liczbie mnogiej, bo zwracałem sie tez pośrednio do innych, którzy podzielali Twoj pogląd o zagrożeniu terrorystycznym w commentach , sry ze nie sprecyzowałem.
 • @Robik 08:54:01
  "Zgadnij, kto jest tym panem..."

  Znowu zgadywanki...
  No dobra , pobawimy sie...


  Lord Vader.

  (ciepło?)

  (to ktos znany z telewizji?)

  (na ile liter?)

  To pewnie ktos z KOD-u ...

  Albo z ministerstwa rolnictwa ....

  Albo ten facet na którego wpadłem przypadkowo wczoraj, tak mnie groźnie zmierzył wzrokiem, tez wyglądał na ważniaka ....  Nie no poddaje sie. Bleee .... Za trudne ..... :/  -------------------------------------------------------------------------------

  Żydzi maja swoje wpływy wszędzie, owszem. Ale nie kontrolują jeszcze wszystkiego i wszystkich, inaczej pisalibyśmy w jidysz.

  NATO na czele którego stoi USA, to na dzien dzisiejszy wciąż najlepsza opcja dla Polski pod względem bezpieczeństwa. Jasne, ze trzeba od czasu do czasu kogoś podtopić, ale zawsze usprawiedliwia sie takie działania "większym dobrem" - pozwalają one np. zdobyć bezcenne informacje, od których zależy bezpieczeństwo obywateli stanów zjednoczo... I tak dalej, i tak dalej - to zawsze sie wybroni. Trump mówi ze podtapianie jest ok i popatrz - prowadzi w sondażach. Jest dziś gdzies jakis kraj, gdzie nie wieziono bez oskarżenia, gdzie nie było tortur?


  Niejasna i do końca niewiadoma forma zaangażowania w konflikt Syryjski w zamian za stałe bazy NATO w Polsce - ile , gdzie, kiedy i czy wogole - tez nie wiadomo.
 • @ele 07:49:15
  Jak juz przejmiemy władze, to najpierw weźmiemy sie za niezalogowanych, którzy nadużywają wykrzykników!!!
 • Uwaga techniczna
  Chodzi o zmianę tytułowego obrazka przez admina - jesli z jakis powodów musi do takiej zmiany dojść, być moze dobrym rozwiązaniem byłby np. wspólny wybór obrazka i jakis kompromis. PW chyba działa?

  A tak, powiało chłodem miedzy Manka a Astra ;)
 • UWAGA ! żyd @gosc hotelowy 09:45:48 KŁAMIE !!!!!
  żyd @gość hotelowy pisze ! [Piszesz, ze nie chcesz być w NATO i tu jest sedno - poniewaz ta decyzja nie zależy tylko od Ciebie - Polacy wybrali, zle czy dobrze, ale sami wybrali. Wiem ze to boli, ze ludzie sa głupi i nie rozumieją, ze prościej byłoby narzucić pewne rozwiązania, ale to juz niedemokratyczne by było, a ludzie pragną demokracji - daje im złudzenie kontroli. ] koniec cytatu żyda @gośc hotelowy .
  !
  Opowiadam !
  Polacy nic nie wybierali bo nie było ŻADNEJ dyskusji i nie było ŻADNEGO referendum na temat przystąpienie do NATO ! żydostwo same za nas postanowiło ! żyd nie posiada poczucia WSTYDU ! więc KŁAMIE !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! człowiek wolny posiada broń palną !
 • @ele 11:30:14
  Gdyby nie chcieli do NATO, to by zostali w Ukladzie Warszawskim. Na sile ich wciagnieto, podstepem? Wybrali, bo porownujac dla przecietnego obywatela komuna nie wytrzymywala w zderzeniu z zachodem.
 • Do zakłamanego żyda @gosc hotelowy 11:44:38 łżesz !!!
  Nikt nie mówił o NATO ! CHCIELIŚMY SIE TYLKO WYZWOLIĆ SPOD KURATELI ZSRR !!!! nie było żadnej dyskusji co do kierunku !!! wy nas sprowadziliście do żydowskiego gówna -NATOwskieg !!!!
  !
  Przypominam ci żydzie ze strajki w Polsce były o socjalizm z ludzką twarzą i 21 postulatów ! Więc żydzie KŁAMIESZ i ŁŻESZ !!!!
  !
  żydostwo same zadecydowało co do kierunku politycznej Polski ! obiecywaliście dobrobyt ! owszem dobrobyt macie wy żydzi ! Polak oprócz biedy nędzy i bezrobocia i poniżenia nie ma nic !!!
  !
  żydo-NATO i żydowska UE to .
  3090 zł odpis od podatku ! [ opodatkowaliście nędze ]
  trzecie od końca zarobki w UE !
  rozwaliliście cały przemysł ! [ by nie robić konkurencji zachodowi ]
  !
  POLSKA RACJA STANU TO POLSKA NEUTRALNA !! robiąca dobre interesy ze wszystkimi sąsiadami ! POWTARZAM ZE WSZYSTKIMI !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! na portalach żydowskich CENZURA TOTALNA ! onet wp interia to żydowsko-niemieckie gówn.. propagandy
 • @ele 12:37:05
  Jesli bylo tak jak piszesz, to trzeba bylo skurwielom na rece patrzec i pilnowac realizacji postulatow. Jesli wykazalismy sie naiwnoscia, to teraz pozostaje placz, lament i wylewanie frustrcji na internetowych forach.

  A odemnie sie odpierdol, nie jestem Zydem.
 • @gosc hotelowy 10:55:32
  Widzę gościu że próbujesz mnie poróżnić z Astrą. Napisałam wyraźnie, żę akceptuję wszystkie obrazki do moich tekstów podawanych przez redakcję.Jeszcze raz ci napiszę, że są one świetnym uzupełnieniem moich tekstów.
  Zaś wiewiórki to moja prywatna inicjatywa, prezentuję swoją twórczość fotograficzną tych przemiłych i przeuroczych zwierzątek.
  Ponadto próbujesz coś zamieszać w dyskusji, niestety ci się to nie udaje.
  Wierzyć Szczerskiemu, to tak jak wierzyć Kiszczakowi. Róznica między nimi jest taka, że Kiszczak ma wykształcenie podstawowe, natomiast Szczerski ma wykształcenie wyższe. i to jest jedyna różnica między nimi.
 • @Ślepa Mańka 13:29:15
  Nie ma takiej opcji Mańko :))))
  Tak właśnie powstają tzw "pierdoły"
  To foto jest ok i jest autentyczne, taka przymiarka Antka chyba :))

  Pozdrawiam
 • @Ślepa Mańka 13:29:15
  Okej, w takim razie zle zrozumiałem - sam doświadczyłem zmiany obrazka przez admina, myślałem ze to o to chodzi. Nie chcem nikogo poróżniać miedzy sobą, nie jestem Żydem ani agentem wpływu - wystarczy spojżeć na moje notki. Zaglądam tu rzadko.

  Możesz wyjaśnić w jaki sposób "próbuje cos namieszać w dyskusji" ?
 • foto wizyta "komandosa"
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/275799-zobacz-piekne-zdjecia-z-wizyty-antoniego-macierewicza-w-afganistanie-szef-mon-zlozyl-bozonarodzeniowe-zyczenia-naszym-zolnierzom
 • Antek wysyła nas wojnę
  przeciwko komu ?

  - http://narymunt.neon24.pl/post/128695,czy-usa-daza-do-wojny-z-rosja#comment_1266187

  Przy tym V. kolumna siedzi nie tylko w Warszawie, także w Berlinie.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty-zablokowane-przez-cenzure-1.html#Merkel

  Wielu Polaków w tym wyborców

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  nie wyrosło jeszcze z wieku wiary w krasnoludki. Wyobrażenie, że agenci służb obcych znani pod wspólnym imieniem POPiSu demokracji, także SLD, PSL, SP, ... a nawet grup rozrywkowych Palikokot, Kukizków czy nowoczesnych Pet-rusów, mogą reprezentować Polaków cechuje pewna naiwność, żeby nie powiedzieć dosadniej durnota.
 • Do zakłamanego @gosc hotelowy 13:18:23 pochodzenia semickiego !
  Powiadasz nie jestem żydem , JESTEŚ !! bo gadasz jak typowy żyd !!!
  żyd jest pochodzenia żydo-chazarskiego ! [ dzisiejszy żyd w Polsce nie nosi pejsów , nie chodzi w chałacie ! ma spolszczone żydowskie nazwisko i udaje polaka ! ]
  !
  żydzie @gościu hotelowy ! nazwiska zmieniliście ale nie Obyczaje !!!
  myślicie jak żydzi , mówicie jak żydzi , piszecie jak żydzi w interesie żydów
  i robicie WSZYSTKO by Polska i Polacy pracowali dla interesu żydów !!!
  !
  Polak to Honor Ojczyzna BÓG ! żyd to Rasizm Nepotyzm Donosicielstwo
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! semici chazarowie NIE sa Polakami !!
  POLAK TO WYŁĄCZNIE SŁOWIANIN ! Amen
 • @AgnieszkaS 19:41:42
  Bredzisz, "AgnieszkaS", według Ciebie Rosja stałe tylko sie broni przed złym zachodem. Sama nie prowokuje i nie działa zaczepnie. Gdybyśmy byli członkiem ich sojuszu, o przeprowadzanych masowo torturach nawet nigdy byśmy sie nie dowiedzieli. A wczoraj pokojowa Rosja zbombardowała 4 szpitale, jak to oceniasz, "AgnieszkaS"?
 • @ele 20:38:02
  Masz najebane zdrowo pod kopuła. Miłego dnia :]
 • @gosc hotelowy 09:20:19
  Najnowsze informacje podają, że Rosja zbombardowała nie tylko 4 szpitale ale i 6 szkół, 3 przedszkola, 2 żłobki, 7 kościołów i 35 dziennikarzy.
 • @Robik 10:12:46
  i jeszcze dwie toalety publiczne
 • @kfakfa 20:08:26
  Jako już były oficer WP napiszę tak. Nigdy nie godziłem się z "SZMACENIEM MUNDURU ŻOŁNIERZA POLSKIEGO". Zakaz chodzenia w mundurach WP osobom postronnym, powinien być zapisany w Konstytucji. Mundur WP (nie ważne jakiego rodzaju wojsk), powinien być chroniony. A teraz KAŻDY może ganiać w umundurowniu WP. Natomiast Pan w polarze to Dowódca Operacyjny RSZ - gen Marek TOMASZYCKI. On zawsze lubił polar i tak się bardzo często ubiera. Facet jest konkretny i rzeczowy. Nikt go nigdy nie "ściemnił". A to że musiał być tam gdzie A.M. - Minister, to norma, bo DO RSZ kieruje misjami. Pozdrawiam.
 • @roux 10:59:41
  i jeszcze 3 biblioteki, i 2 muzea...
 • @Syndrom2 11:14:34
  Czy tak powinno się prezentować WP ? "pstrokacizna" ? Z całym szacunkiem do generała.

  Pozdrawiam
 • Do zakłamanego żyda @gosc hotelowy 09:20:23
  Co sie tak irytujesz żydzie ? nie lubisz prawdy o sobie co ? walisz tutaj puste żydowskie frazesy i domagasz się uznania ? czy te żydowskie fantasmagorie wyssane z brudnego żydo-chazarskiego palca tak cie podniecają ze uważasz sie tutaj za cwaniaka ? a jesteś tylko tuta mały żydowski mosiek co to Łże Kłamie i próbuję tutaj żydowskie pierdy wstawiać !
  !
  żydzie @gościu hotelowy jakie pierdy taki żyd z ciebie ! i żadne ale to żadne twoje pierdy nie wytrzymały by konfrontacji bo są na żydowskim poziomie ! [ jeżeli nie skryjesz się pod innym nickiem to bardzo uważnie będę czytał twoje propagandowo-żydowskie pierdy !! ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi dlaczego ukrywacie swoje pochodzenie ? dość manipulacji !
 • @ele 13:31:29
  To Ty sie irytujesz, przybledo. Ciagle krzyczysz i sie miotasz...Twoje skomlanie nie zmieni rzeczywistosci. Jestes niewolnikiem swoich urojen. Zydzi sa wszedzie... wszedzie...

  pewnie dlatego rodzina odeszla - nie pomyslales o tym?

  bez odbioru, cwelu
 • @Robik 10:12:46
  No przeciez Rosja slynie z tego, ze jej rakiety trafiaja zaaawsze dokladnie w cel - dlatego, nic dziwnego.
 • Do załganego żydowskiego @gosc hotelowy 19:58:23
  Jestem ! ale tropicielem wszelkiej żydowskiej kłamliwej propagandy !
  i ty to wiesz i dlatego załgany żydzie w taki chamski sposób odpowiadasz każdemu który wytknie ci te prymitywne pierdy żydowskie ! o to one .
  !
  1. Polacy sami wybrali NATO !
  2. Polacy sami wybrali kierunek polityczny [kapitalizm żydowski ]
  3. Polacy sami wybrali Traktat Lizboński ! itp.
  !
  Słowianie ! te zakłamane żydowkie pierdy głoszone są przez prymitywne pozbawione poczucia Wstydu i Honoru żydostwo !!!
  !
  żyd ukrywający sie pod nickiem @gość hotelowy jest tego klasycznym przykładem !!
  !
  No bo co mamy my Polacy Słowianie z NATO !!!!???? odp. mamy syf
  tylko .
  1. mamy NAJGORSZE stosunki z ROSJĄ która jest JEDYNYM GWARANTEM naszych ziem odzyskanych !
  2. stracony EKSPORT do Rosji ! [ bieda ]
  3. umocnienie sie żydowskiej OKUPACJI Polski !!! [wasalizacja ]
  4. utrata PRAWDZIWEGO gwaranta Pokoju jakim jest Rosja !
  [ Rosja Polska i kraje Słowiańskie to jedyna prawdziwa gwarancja pokoju w Europie i w Świecie !!!! ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Deportować żydów i ukraińców z Polski !!!
 • UWAGA !!!!! @nocny gryzoń 04:04:37 to typowy żydowski interes !
  żyd ukrywający sie pod nickiem @nocny gryzoń to typowy śmierdziel żydowski by usprawiedliwiać żydowskie mordy na świecie w interesie światowego żydostwa !!!!
  !
  1 Czy w na Ukrainie miejscowi Rosjanie mordują Ukrainców ? Nie oni się bronią przed żydowsko-faszystowkim reżimem który nie wygrał w wyborach ale poprzez mordy zastraszeniach przejął władze na Ukrainie
  i dlatego Rosjanie na wschodzie Ukrainy Dombas Słowiańsk mają Demokratyczne prawo walczyć i o swoją wolność !!!!
  !
  UWAGA ! żyd nocny gryzoń szczerze powiedział cytuje. [ Przecież legalizmy i szlachetne misje to ściema dla ubogich.to walka o interesy. ]
  koniec cytatu !
  Słowianie !
  ŻYDOM nie chodzi o Demokracje im chodzi o panowanie nad światem !!
  i to by było na tyle . !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! wróg żydowskiej propagandy !!!
  uważajcie na zydów Słowianie ! donoszą do prokuratury i NKWD !!!
 • @ele 08:29:45
  pamietaj tez i o mnie 8-))))))
 • @nocny gryzoń 03:15:14
  Nie odpowiem na tak postawione pytania. Natomiast widzę, że przeciwnicy Rosji kłamią mówiąc o zbombardowaniu celów cywilnych. Proponuję Ci podyskutować na blogu np. B. Jeznacha, tam dowiesz się kto i dlaczego prowadzi wojnę propagandową.
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 08:58:25
  A gdzie admin, czemu nie reaguje na gwałt? Aj waj... :D
 • @nocny gryzoń 10:01:37
  Ale jacy przeciwnicy, wlasnie o to chodzi, ze nie jesteśmy dla Rosji żadnym przeciwnikiem, i bez krajów takich jak stany juz dawno by nas połknęła ! To armia USA gwarantuje status quo i zachowanie równowagi. Gdyby nie było nas w NATO, Polska skończyłaby jak Ukraina.
 • @roux 09:09:33
  Tego Jeznacha, ktory należy do tajnych stowarzyszeń i składa sekretne przysięgi?

  Nie, dzięki.
 • @gosc hotelowy 10:10:15
  musimy znać swoje miejsce w szeregu 8-))))))
 • @AgnieszkaS 21:35:31
  Dobrze, niech Rosjanie zniszczą PI - obys miała racje, ze stanie sie to niebawem, ale watpię.

  Jednak zaprzeczanie to cześć taktyki, przeciez sie nie przyznają - ZAWSZE zaprzeczaja.


  Tez moge link z gazetki wkleić, widzisz:


  Teraz twierdza ze to fabrykacja: https://www.bellingcat.com/news/mena/2016/02/17/russias-barely-coherent-defence-it-didnt-bomb-hospitals-in-syria/
 • @gosc hotelowy 10:21:40
  "A to już jak pan szanowny uważa"
  pzdr
 • Do @nocny gryzoń 09:50:53 ad vocem !
  To do argumentów ! Na Ukrainie rządzi rząd żydowsko-chazarski !
  utrzymuje się praktycznie z pomocy [ finansowej i logistycznie ] rządów żydowskich w okupowanej UE [ żydostwo w Polsce hojnie sponsoruje żydowski rząd na Ukrainie zabierając polskim emerytom dzieciom !! ]
  !
  Jest to rząd utrzymujący sie terrorem bojówek bandytów z całego świata opłacanych przez żydowskich oligarchów z Ukrainy [ Kolołomojski itp śmieci żydowskich ]
  !
  Ten żydowski rząd na Ukrainie nie wygrał wyborów ale przy pomocy bandytów żydowskich z UE i Polski zrobili pucz a więc sa NIELEGALNI
  !
  Piszesz ze Donbas się nie broni ale wywołał awanturę ! odp. Donbas widząc co sie dzieje w Odessie [ mordy jak na Wołyniu ] a będąc Rosjanami nie chcieli stać sie następnymi ofiarami reżimu żydowskiego w Kijowie !!!
  !
  Co ty możesz wiedzieć co chcą Rosjanie w Donbasie i w Ługańsku ?
  Charkowie Odessie ? byłeś tam rozmawiałeś z tymi ludzmi ? czy tylko
  z TVN i GW masz wiadomości !!! [ chcą Noworosji ]
  !
  No a już twoja gadka w stylu Putin Osłabił Rosję ! to się nadaje do TVN i do gazety GW ! TO SĄ PO PROSTU BREDNIE biednego żyda !
  nawet polemizować z tym nie warto ! [ ROSJA ROŚNIE W SIŁĘ ]
  !
  a już że ropa w Rosji na 2 lata starczy to po przeczytanie tej twojej genialne perspektywie co do Ropy i reszty to sie po prostu zeszczałem w gacie że śmiechu ! no nie mogłem musiałem się zeszczać !!
  !
  Chłopie żydowski ! ROSJA MA 3/4 wszystkich zasobów świata u siebie !
  więc nie zbiednieje ! prędzej USA i UNIA Europejska zdechnie niż Rosja zbiednieje ! pocieszajcie sie żydki co wam zostało tylko sie pocieszać !
  !
  Powiadasz znałeś Rosjan co płakali ? jak znam tych twoich rosjan ! to żydzi których Putin rozgonił !!!!! [ za mało mógł więcej ]
  !
  NKWD nie ma ? nie szkodzi ! teraz wy żydzi donosicie na Polaków do prokuratury ! do Mosadu ! donosicie do żydowskiej mafii komisarzy UE ! donoście do żydów w żydo-USA ! to wam zostało do dziś !
  !
  Powiadasz że nie każdy kto krytykuje Rosje jest żyd ? to jeżeli ty nie jesteś żydem to jesteś jeszcze gorszym ściekiem ludzkim !!! ty jesteś
  szabes-gojem ! ot takim folksdojczem który zdradza Polskę !!!!!!!!
  bo żyd walczy o swoje interesy ok !! a ty Polak Zamiast walczyć o Interes Polski i Polaków Słowian to ty walczysz o interes Obcych nam żydów ? ! fuj ! ohyda !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! zawsze się przedstawiam !! wy Nigdy bo Kamuflaż wyssaliście z mlekiem matki żydówki !!!!
 • @nocny gryzoń 14:54:02
  dzieki, pzdr
 • @roux 11:42:52
  Pdzr
 • Do @nocny gryzoń 15:07:52
  Jakim prawem światowa żydowska mafia finansuje żydowski kryminalny rząd na Ukrainie ? [ nawet łamią prawo które podobno było święte w MFW że nie pożycza się pieniędzy bankrutom ! ] Ukraina jest bankrutem bo nie spłaca pożyczek !
  !
  Polskie wsparcie !
  100 mln euro Kopacz !
  300 mln euro Komorowski !
  1 mld euro prezydent Duda !
  sponsorowanie gazu z Niemiec na Ukrainę !
  sponsorowanie kilkanaście tys ukraińców na uczelniach polskich kosztem studentów polskich !
  !
  To są znane wsparcia żydów z Polski dla żydów na Ukrainę ! a ile nie znamy ??? to uważasz za nic nie znaczące ? życzę zdrowia tobie ! bo nie wiesz jak Polacy żyją pod waszą żydowska kuratelą na prowincji !!!
  !
  Uważaj ! co to znaczy że interes Rosji to nie jest interesem Polski !???
  co ty rozumiesz pod nawą Polska ? czy wasza Polska to jest Polska Magdalenkowa co to upodliła Polaków Słowian i zrobiła z Polaków Słowian dziadów europy którzy żeby jeść musieli wyjechać z Polski by żyć i dać dzieciom jeść ?
  !
  Ja uważam że Polska to interes wyłącznie Polski Słowian , Polska wolna od żydów [ was widzę wyłącznie w Izraelu ] Polska NEUTRALNA !!!
  i bez wyjątku przyjazna wszystkim sąsiadom !
  !
  Polska bez żydo-NATO bez żydo-UE ! TA POLSKA będzie Wyłącznie Słowiańska ze Słowiańską tożsamością i Słowiańska kulturą !
  !
  Piszesz że jadę na antyżydowskiej obsesji ! ty wiesz i ja wiem że ja piszę tylko REALISTYCZNIE same FAKTY które mamy od 26 lat odkąd macie całkowicie władze w Polsce ! a ta wasza żydowska faszystowska konstytucja pisana w Izraelu i żydo-USA z 1997 r która CAŁKOWICIE UBEZWŁASNOWOLNIŁA Polaków i dopełniła waszą żydowską władze w Polsce !!
  !
  wy żydzi ukrywacie sie pod polskimi nazwiskami ! opanowaliście wszystkie stanowiska w Polsce !!!
  POLITYKA - SEJM -SENAT- PRASA -RADIO -TV - FILM -REKLAMĘ- itp .stanowiska więc nie wciskaj mi i innym ze nie istniejecie ! istniejecie i macie się dobrze ! Polska od 26 LAT to żydowski system Apartheid !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! zwolennik UNII SŁOWIAN !!!!!
 • @AgnieszkaS 18:21:02
  Wkleiłem pierwszy lepszy, jest ich masa - możesz mieć pretensje do wujka Googla :]

  Info to info, co mnie obchodzi właściciel jakiegoś bloga, mała.
 • @gosc hotelowy 18:57:22
  O odkryciu Katyńskich grobów poinformowało Berlińskie radio - tez w tamtych czasach co najmniej niepewne zródło informacji, jesli chodzi o Polaków. Takze jeszcze nie skreślałbym "Brązowego Mojzesza" :]
 • @AgnieszkaS 19:10:32
  No wlasnie, kto ma określić gdzie jest położony interes Polaków? Masz racje, Polskę tworzą Polacy. I ci Polacy wybierają przy urnach - zle czy dobrze, ale wybierają sami reprezentantów swoich interesów. Wybralismy Bolka, i Kwaśniewskiego dwa razy na przykład. Jesli nie uczymy sie na błędach to czyja to wina?

  To PI wypowiedziało wojnę naszej cywilizacji - a nie każdemu krajowi oddzielnie, w ten sposób chcą nas podzielić - i my będziemy toczyć z nimi ta wojnę jako cywilizacja, jak najbardziej z dała od swojego terytorium. Bedą nas karać, za tortury na nich? Na wojnie sa ofiary, a informacje zbiera sie za wszelka cenę, nawet torturami, od zawsze - czy to cyniczne? Na wojnie nie ma na to miejsca, tak samo jak w geopolityce liczy sie brutalna i nie dająca sie ułaskawić geografia.

  Wybraliśmy NATO - nieważne, żydowskim podstępem czy czuliśmy zagrożenie ze strony Rosji. Po prostu wtedy wydawało sie nam to najkorzystniejsze - od tego mamy i wybieramy rząd, by analizował na bierząco i w miarę możliwości przewidywał jaki układ bedzie dla nas korzystny za 5,10,15 lat. W tej chwili wchodzimy w okres chaosu, gdzie dwa mocarstwa bedą sie ścierały o przywództwo nad globalnym porządkiem, i ten układ tez sie zmieni, trzeba umieć przewidzieć w jaki sposób i jak sie do niego dostosować.
 • @AgnieszkaS 19:39:16
  Co za różnica z ktorego źrodła pochodzi informacja, jesli to ta sama informacja? I nie popieram tym info swojej wizji swiata, jak piszesz, tylko prezentuje ta informacje, by pokazac ze tez potrafię.


  A " mała " bo jestem czasami skurwielem, to fakt.
  Na pocieszenie - to był tylko taki strzał z procy, ciezkie działa juz chowam.
 • Brawo, wspaniałe coming outy:]
  Jeszcze tylko zdjecia kart kredytowych z obu stron...
 • Szanowna pani @AgnieszkaS 20:37:25
  Silna Rosja to bezpieczna Polska ! dlaczego ? odpowiadam
  1. Rosja jest Jedynym realnym gwarantem naszych ziem zachodnich śląska i ziem północnych ! bo na żydo-USA nie warto liczyć bo oni realizują wyłącznie interes żydów z Izraela
  2, Silna i bogata Rosja to duże rynki zbytu dla Polski ! [ na dziś stracone przez żydowską politykę w interesie światowej mafii ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! też pozdrawiam panią
 • @ele 22:16:15
  Warto byś się wreszcie przeniósł do naszego kraju,warto.
  A i wizę dadzą ci bez problemu 8-)))))
 • @chrisdigger 22:27:52
  Po pierwsze:
  Przedstaw sie ładnie jak na Polaka przystało, bo nickow to tu używają tylko Żydzi, albo jeszcze gorzej, szabsgoje, aj waj...

  Po drugie:
  Miedzy innymi po to, by nie być połkniętym przez silniejszego, agresywnego sąsiada, Polska przystąpiła do NATO. Forma systemu wyborczego nie ma tu nic do rzeczy, czy ktos głosował czy nie. Po prostu ludzie zawsze dążą do prosperity i szukają bezpiecznych warunków które pozwalałyby temu prosperity sie rozwijać. W co mieli uwierzyć po sowieckim eksperymencie? W Zylinowskiego? Przeszli ze strefy wpływów Rosji, do strefy wpływów USA - tyle.
 • @gosc hotelowy 23:30:06
  Max von Stirlitz
  Ten nick mówi sam za siebie
  A że jest taki jaki jest, co wart byłby portal bez jego ciętych komentarzy
  i specyfistycznego stylu jaki reprezentuje
  Spoko facet
 • .
  Wszystko przez tych neoconow, co oni zrobili ze światem... Dżungle normalnie - za Sowietów wszyscy trzymaliby sie za rączki i śpiewali kumbaya... I trzymaliby sie "zasad" , oj taaaak... I skrytobójców by nie było i podsłuchów i zamachów i głodu i zazdrości .... i pragnień osobistych, i własności, i religii, i wolności prasy itp. Itd.
  Bajeczki dla naiwnych idealistów...

  W dzisiejszym świecie KTOS MUSI BYĆ NA GORZE I SŁUCHAĆ i mamy kurwa szczęście ze to NSA a nie GRU.


  ...to chyba jednak zbawienie, ze tak mało kobiet w polityce.
 • @Zbójnicki pies 23:43:41
  okej Psie, podro
 • żydo- NATO to bezpieczeństwo dla żydów w Polsce !
  Dla Polaków Słowian żydo-NATO w Polsce to Okupanci !!!
  !
  !
  UWAGA ! żyd @ gość hotelowy z 23,30. pisze cytuje. [ Miedzy innymi po to, by nie być połkniętym przez silniejszego, agresywnego sąsiada, Polska przystąpiła do NATO. ] koniec cytatu.
  !
  ten cytat to typowa od 26 lat żydowska propaganda anty-rosyjska !
  nie słyszałem by Rosja nam groziła ! a przeciwnie grzecznie zlikwidowały bazy wojsk rosyjskich w Polsce ! poprosili o drugą nitkę Jamał przez Polskę [ razem około 2 mld dol. rocznie ] Polska zarobiła by na przesyłce do Niemiec ! i co usłyszała od żydowskiego rządu w Polsce ? WALCIE SIĘ !!!!
  żydki w Polsce za namową światowej żydowskiej mafii przystąpili do SZANTAŻOWANA Rosji !! finał jest taki ze rura poszła Bałtykiem ! a my za przesył nie mamy nic ! zero nul !!!!!!!
  !
  Słowianie !trzeba być żydowskim idiotą by twierdzić ze Rosja nam zagraża ! owszem Rosja zagraża ale interesom żydowskiej mafii !!!!
  !
  Rosja Białoruś Węgry to nadzieja dla ludności europy ! która jest pod butem żydo-syjono-globalnej mafii !!!!!!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! UNIA SŁOWIAN to bezpieczeństwo
  i dobrobyt dla Słowian !
 • @ele 08:14:54
  zamknij wreszcie tą........lodówkę 8-))))))
 • Do żydowskiego propagandzisty @Zbójnicki pies 09:31:10
  Nie pisz wyświechtanych żydowskich frazesów typu [ zamknij się ] bo one tylko światczą o twojej żydowskiej inteligencji [ jeżeli wy żydzi macie jakąś inteligencje ] bo czytając was mam duże wątpliwości ! !
  !
  żydzie Zbójnicki pies ! Chętnie bym poczytał rzeczowych argumentów ! co w moich wnioskach jest fałszywe i ile jest tam fantastyki !?
  !
  !
  Bracia Słowianie gdy zadajesz żydom Proste pytania , to zawsze żydzi was wyzwą !!! [ tak jak by nie rozumieli prostych pytań ] OTO ONE .
  !
  1. Co nam Polakom Słowian daje żydowskie-NATO ?
  2. Po co było zabraniać budowy Jamał II przez Polskę [2 mld dol zysku ]
  3.Co nam daje pomaganie wrogiej Ukrainie ? kosztem olbrzymich strat eksportowych !
  !
  To są proste pytania na które od żydów w Polsce nie uzyskacie odpowiedzi !!! bo te proste pytania nie sa żydowską propagandą ! i to żydów wkurwi... ! Kto zadaje proste pytanie ten wrogiem żydostwa !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !
  wiecie czemu żydostwo sie nie przedstawia ? bo żydzi nie są Polakami Słowianami ! oni są tak zwanym polakami z obywatelstwa ! więc na chama kłamią ze są Polakami bo się urodzili w Polsce !!!!
 • @ele 11:55:46
  Do żydowskiego propagandzisty @Zbójnicki pies 09:31:10
  //Nie pisz wyświechtanych żydowskich frazesów typu [ zamknij się ] bo one tylko światczą......
  o twojej żydowskiej inteligencji

  a ten komentarz Do żydowskiego propagandzisty @Zbójnicki pies 09:31:10
  Nie pisz wyświechtanych żydowskich frazesów typu [ zamknij się ] bo one tylko światczą
  o twojej żydowskiej inteligencji //

  ten twój komentarz ŚWIADCZY o jednym, że taki/a Polak/a jak ty powinna wreszcie skończyć jakąkolwiek szkole
 • @ele 08:14:54
  //Rosja Białoruś Węgry to nadzieja dla ludności europy ! która jest pod butem żydo-syjono-globalnej mafii !!!!!!!!//

  a gdzie reszta 8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031