Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 2298 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Nie będą ruskie wilki pluły nam w twarz-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może by tak zabronić wjazdu do Polski członkom przedsiębiorstwa "Holocaust Industry", którzy chcą zmusić Polskę do zapłacenia ogromnej sumy wziętej z sufitu? Ale to widocznie przerasta geniusz naszego strategosa nad strategosami.

 

 

Wydawało się, że sprawa przejazdu „Nocnych Wilków”, gangu motocyklowego ulubieńców Władimira Władimirowicza,  jak go określa polskie magdalenkowe eliciarstwo, co to uważa się za sól polskiej ziemii,  została zamknięta wraz z ogromną kompromitacją w roku ubiegłym, kiedy to polskiemu eliciarstwu przewodził obóz zdrajców i zaprzańców. Miałam cichą nadzieję, że jednak Jarosławowi Majdaniarzowi, pozostały resztki we łbie zdrowego rozsądku i tym razem już nie będzie skandalicznej kompromitacji.

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby Jarosław Majdaniarz chciał przejazdu „Nocnych Wilków”przez terytorium Polski, to Waszczu by się nie ośmielił sprzeciwiać i ten już rozsławiony przez polski kretyński sprzeciw, gang motocyklowy, jak go określa polskojęzyczna prasa, spokojnie by sobie przejechał przez terytorium Polski i psa z kulawą noga by to nie obchodziło. Rosjanie deklarowali, że chcą uczcić pamięć swoich rosyjskich przodków, poległych w walce z faszyzmem niemieckim,  oddać hołd bohaterskim żołnierzom Armii Czerwonej, na wspólnych grobach i mogiłach. Warto nadmienić, że „Nocne Wilki” chciały uczcić również pamięć polskich żołnierzy walczących u boku krasnoarmiejców z niemieckim faszyzmem, który chciał uczynić ze słowiańskich narodów Europy Wschodniej podludzi, których trzeba traktować jak wściekłe zwierzęta, a przede wszystkim jako niewolników pracujących za miskę strawy. Jak by nas Niemcy traktowali, gdyby wygrali wojnę, mieliśmy przykład w obozach koncentracyjnych.

Klub motocyklowy „Nocne Wilki”, co warto podkreślić nigdy nie nawiązywał do komunizmu, ktory to był wymysłem żydowskim i w swej najbardziej odrażającej, zbrodniczej formie, był realizowany przez żydowskich komisarzy, którzy kierowali masowymi mordami. Rosjanie byli narodem, który od komunistów najwięcej ucierpiał.

Nie mam pojęcia, jaka będzie rosyjska odpowiedź, oby tylko Rosja w odwecie nie zakazała Polakom odwiedzać Katynia i innych miejsc polskich miejsc pamięci znajdujących sie na terenie Rosji, ale myślę że Rosjanie są na to za mądrzy, by dać się sprowokować naszym sprzedajnym przygłupom, uważających się za sól polskiej ziemii.

Pewnie geniusz naszego strategosa nad strategosami, musiał przewidzieć w jakimś zwidzie, że „Nocne Wilki” jadą ze stonką ziemniaczaną krytą w rurach wydechowych ich motocykli, odporną na polski azotox, którą to zamierzali rozsiewać na nasze polskie patriotyczne ziemniaki, by później polskie dzieci głodowały i nie miały co jeść. To właśnie w trosce o polskie dzieci, Jaro nie zdecydował się na podstępny przejazd „Nocnych Wilków”.

Nie takie nmery z naszym geniszem strategii!!! Teraz to Jaro wraz z innym geniszem mniejszym Antkiem Macierewiczem, mogą pić teraz szampana, bo po raz kolejny przechytrzyli podstępnego Putina. Antek pewnie przewidział jakimś piątym zmysłem, że ten cały przywódca „Nocnych Wilków” Załdostanow, miał w swoim motocylku bombę helową, która miała dupnąć na Wiejskiej i miały być trzy wybuchy w jednym. Oczywistym faktem jest to, że bombę tę podarował mu sam Władymir Władymiriowicz. Wiem to jako już niestety dla mnie, zdemaskowana rosyjska agentka, zadaniowana osobiście przez Władymira Władymirowicza na polski odcinek.

Po raz kolejny więc udaremniono niecne próby ruskich, którzy to próbowali wywołąć w Polsce niepokoje społeczne. Na tym wymownym przykładzie widać jak PiS realizuje politykę samodzielnie, która to dziwnym trafem sprzyja maksymalnie interesom niemieckim. Bo na skłóceniu Polaków z Rosjanami zyskują najbardziej Niemcy. Zakaz przejazdu przez terytorium Polski „Nocnych Wilków”, pokazuje jak ppolityka prowadzona przez PiS, jest samodzielna.

KOMENTARZE

 • POPiS-owy numer Szydło & Co.Zamiast uspokajać sytuację Ona jątrzy.Naród chce robić biznes z Rosją,bo w kraju się nie przelewa
  ale premier ma inne priorytety:

  NATO i dobry byt banderowskiego reżymu,który tysiącami szlachtuje własnych obywateli.
 • kolejna prowokacja
  Chazar-ejczyk Antek nie pochwalił się o kolejnej ussmaniej akcji ,tym razem nad Kamczatką .
  Rosyjski Mig -31 przechwycił /15 metrów,kolejny rekord?/ szpiegowski samolot P-8 Posejdon - rozpoznawczo-patrolowy do wykrywania i walki z rosyjskimi okretami .

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/43/P-8A_Poseidon_of_VP-16_dropping_torpedo_in_2013.JPG
 • @Seth 16:08:38
  "- Trzymamy się planu, niczego nie zmieniamy. Jutro otrzymamy rekomendacje naszego ministerstwa spraw zagranicznych. Tak czy owak, zmierzamy w kierunku granicy (polskiej - red.) – powiedział Andriej Bobrowski, cytowany przez telewizję LifeNews."
 • Moim zdaniem...
  Blokowanie Rosjanom przejazdu przez terytorium UE jest głupotą do kwadratu.
  Trzeba jednak wziąść pod uwagę to, że Polska jest na zewnętrznej granicy Unii, Nie wiadomo, jakie jest stanowisko Wspólnoty w tej sprawie. Wątpię, aby Polska sama decydowała o tej sprawie.
  A jakie jest stanowisko Berlina, gdzie ma być meta?
 • @Talbot 18:27:52
  tak chodzę za tobą i co raz bardziej nic nie rozumie .

  Rok temu Berlin nie chciał ....no i inna władza była w Polsce... dobra ..
  Teraz mamy dobrą zmianę PIS -u i jego walkę z Niemcami , i co..
  piszesz ,, Polska jest na zewnętrznej granicy Unii,, sądzisz że PIS mając okazje nie dokopało by Berlinowi .
  USA i Unia są przeciw demokracji Kaczyńskiego
  USA obrażone na Polską prawice i jej poczucie demokracji i ...
  Obama zaszczyci szczyt NATO .

  Masz w tej sprawie rozsądne zdanie, mimo swych antyrosyjskich poglądów.

  Ja myślę że jedną z przyczyn jest strach władz , pomimo antyrosyjskiej propagandy - Polacy ciepło przyjęliby ich na trasie przejazdu .
  A to byłby już obciach .
 • @fabi 20:21:51
  Ja nie jestem antyrosyjski - tylko antykremlowski.
 • @Talbot 20:27:02
  To że jeszcze jesteś wolny, tylko tej władzy tej władzy możesz podziękować .
 • oby tylko
  "oby tylko Rosja w odwecie nie zakazała Polakom odwiedzać Katynia i innych miejsc polskich miejsc pamięci znajdujących się na terenie Rosji" wystarczy, że zakażą Jarowi i jego pisowskiej bandzie. i partii folksdojczów, którzy też demonizują Putina.
 • @fabi 20:47:35
  "To że jeszcze jesteś wolny, tylko tej władzy tej władzy możesz podziękować ."

  Jakiej władzy - kremlowskim chazarom?
 • @Talbot 21:28:56
  Wszędzie widzisz Żydów , skoro tak to dlaczego mówią że oni chcą opanować świat ,skoro są wszędzie i już rządzą .
  Kłania się teoria spiskowa , co to niby nią nie jest .
  Rosja to około 140 milionów mieszkańców przy tak ogromnym terytorium z swoimi bogactwami . Oni walczą o przetrwanie a nie podboje im w głowie .
  Ja Cie nie przekonuje do Rosji , jeden rząd ,jedna religia i td. to nie jest bajka . Zrozumiesz kiedy ta bajka stanie się rzeczywistością .
 • @Talbot 21:28:56
  A kogo widzisz na miejscu Władimira Putina? Nawalnego czy Chodorkowskiego a może Kasjanowa?
 • Zgoda,
  to było głupie zagranie. Zastanawiam się, jaki będziemy mieli pożytek na dłuższą metę z tego Waszcza? Martwię się.
 • @fabi 21:56:01
  "Wszędzie widzisz Żydów , skoro tak to dlaczego mówią że oni chcą opanować świat ,skoro są wszędzie i już rządzą ."

  A to ciekawe...
  Na Neonie jest sporo blogerów, którzy wypisują, że Prezydent i reszta rządzącego PiSu to żydzi.
  Natomiast pisanie o tym, że Kreml składa się w większości z chazarskich żydów, to teoria spiskowa?
  Czy teorią spiskową jest także wypowiedź zausznika Putina, chazara Żyrinowskiego o planach wymazania przez Rosję Polski z mapy Europy, bo przeszkadza zbliżeniu granicy niemiecko-rosyjskiej?
  A może takie wizje spiskowe snuje jakaś kasjerka z rosyjskiego supermarketu?
 • Agenci wpływu
  Na Neonie zebrała się grupka wrogich agentów wpływu i starają się ze wszystkich sił obrzydzić Polakom ich Rząd i Prezydenta podkreślając ciągle ich żydowskie pochodzenie.
  Natomiast władze na Kremlu z Putinem na czele są etnicznymi Słowianami, pisząc że jest inaczej - jest teorią spiskową i rusofobią.
 • @Talbot 10:24:57
  Dzień dobry w robotnicze święto ....

  Widzę że na Neonie odkryłeś wrogą agenturę .
  Dajmy spokój Zydom ,każdy widzi co i jak , a reszta to zasłona dymna .
  Tym co rządzi światem jest kasa i ludzie co ją mają , a kto ma to nie muszę pisać . Tak się składa że ta kasa otwiera wiele drzwi ,tu i tam ..
  Mimo wszystko w Polsce dzieją się dziwne rzeczy , ale...
 • @fabi 11:09:07
  //Tym co rządzi światem jest kasa i ludzie co ją mają //

  Kasa Misiu,kasa
  Biznesmeni o pieniądzach nie mówią - oni je mają 8-)))))
 • @Husky 11:15:25
  I nie wszyscy biznesmeni się kochają .
  Rosyjski i Niemieckie (Unijne) marzenia to Euro-Azja od Atlantyckiego do Spokojnego oceanu . Byłby to nowy hegemon . Unia już dawno miała prześcignąć USA , no i ktoś włożył kij w szprychy .
  Jesteśmy tylko marionetką w rękach wielkich tego świata reszta to pochodne . Nami też trzeba manipulować byśmy się nie nudzili .
  To tak jak z tymi żmijami w worku ..dopóki się między sobą biją nie ukąszą .
  Dlatego mamy ten festiwal ..kto jest prawdziwym Polakiem a nie daj boże Zydem .
 • @fabi 11:09:07
  "Widzę że na Neonie odkryłeś wrogą agenturę "

  Wrogą - czyli antypolską....
  Władimir (Shelomov) Putin jest wychowankiem masonerii, a nie żadnym zbawcą ludzkości. Po prostu wyniuchał, że kończy się kadencja Obamy i zaczął załatwiać swoje interesy. Jeszcze niedawno balował z Bushem na masońskim balu przebierańców w Ameryce.
  Teraz Masoneria amerykańska i ruska poprztykała się o strefy wpływów (Ukraina) i w Europie, ale już zaczynają się dogadywać - celem jest NWO, a to uświęca środki.
 • @Talbot 11:48:26
  Daj spokój , nasza premier też korzystała z ich szkółki ..i co .
  Polska jako kraj ma tyle do gadania co Ty i ja w sprawach Polskich .
  Gdyby tak było jak twierdzisz, to NWO już by było.
  Jak na razie co do masonerii i tego podziemnego świata to tylko spekulacje .
  Z tym anty Polskim akcentem też bym uważał ... nie zawsze jest złotem to co się świeci.
 • @fabi 11:59:28
  "Z tym anty Polskim akcentem też bym uważał ... nie zawsze jest złotem to co się świeci."

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-putina-pod-jarzmem-iluminatow-i-zgnilizny-henryk-pajak-2016-04

  ______
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-wszystko-dla-ludu-czyli-umierajcie-w-milczeniu-2016-04
 • @Talbot 12:07:46
  Daj spokój z wolną -polską ... jesteśmy teraz bombardowani z każdej strony . Wiemy tyle co nam pozwolą , większość to dezinformacja .
  Na tej podstawie możemy udowadniać wszystko .
 • @fabi 12:17:22
  "Daj spokój z wolną -polską ... "

  Też tak myślę - Wolna Polska to amerykańska agentura CIA.

  A linki podane w artykułach rosyjskich patriotów, to manipulacja chińskich hackerów, albo polskich służb, będących pod wpływem amerykańskiej propagandy.
  To wszystko, to jednak teorie spiskowe, tak jak UFO.
 • @Talbot 12:27:08
  Stosujesz bardzo czytelną manipulację.
  W jaki sposob można zaatakować i zdyskredytować Putina i dzisiejsze władze na Kremlu?
  Oskarżyć ich o żydowskie sympatie i koneksje.
  Cały "zachód" wyje codziennie z nienawiści do Rosji i Putina, oskarża się ich o całe zło na tej Ziemi, okłada sankcjami.... itd.
  A wszystko to dlatego, że Putin prowadzi politykę prożydowską a "zachód" wprost przeciwnie.
  Trzeba być idiotą żeby tego nie przejrzeć.
  Powodzenia.
 • @fabi 20:21:51
  I o to wlasnie chodzi. Widac bardziej "wladzy" odpowiada obciach lokalny, niz np zdjecia obserwujacych Polaköw, ktöre moglyby zaniepokoic mocodawcöw "suwerennego rzadu".
  No to zafundowali sobie nastepny obciach.
  Totalne zasranstwo.
 • @morgan 22:25:29
  Drażnią misia bo nie chce walczyć ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031