Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
522 posty 2179 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Utracona cześć Antoniego M. i lustracja-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na przykładzie wysyłki naszych wojsk do Syrii i Iraku, widać ile mamy do gadania. Od tygodnia naszym głównym zagrożeniem są islamiści a nie Rosja, jak nam wmawiano od dwóch lat. Kto wie, czy jutro naszym głównym wrogiem nie okaże sie Górna Wolta.

 “Gazeta Wyborcza” pod przewodem niejakiego Georga Sorosa, słynnego na cały świat osobnika, świadczącego usługi filantropijne, czy ktokolwiek sobie tego życzy czy też nie, niechcący wywołała temat, przy okazji donosu społecznego na domniemaną współpracę niejakiego Antka Macierewicza z jakimś tam pewnie nawróconym przez gen. Kiszczaka na demokrację S B-kiem.

Jak tam było, tak tam było, o tym wie na razie tylko Antek i ten domniemany ubek nawrócony przez Kiszczaka na demokrację, niemniej jednak patriotycznie inaczej media, jak na przykład portal wpolityce.pl, rzuciły sie jak wygłodniałe wiewiórki na swoje ulubione orzeszki, otrzymując rozkaz, by bronić utraconej czci Antka, który uchodzi za zbawcę nr. 2, obok zbawcy nr. 1.
W związku ze sztucznie rozdymanym sporem o utraconą cześć Antoniego M., którego według mnie kto jego słucha, sam sobie szkodzi, niczym naszego Kukuńka kochanego, mędrca Europy, który jak twierdził  podczas kampanii wyborczej do sejmu, że Ukraina nic za friko nie dostanie, a ledwo PiS wygrał wybory, dano po cichutku banderowcom 1 miliard euro. Antek również  twierdził w Chicago, co słyszałam na własne uszy, że jak tylko PiS wygra wybory, to aneks do raportu o WSI, będzie natychmiast opublikowany, za co dostał rzęsiste brawa od słuchaczy. Więc nie bardzo się należy przejmować, co mówi od siebie Antek, gdyż to się nigdy nie sprawdza. On podobnie jak Jarosław jest taką samą magdalenkową marionetką jak Tusk czy Sikorski.
A jakiż to temat wywołała niechcący „GW” Szechtera-Sorosa, o czym broniące czci utraconej Antka nie pisną ani słowem? Również GW się nie zająknęła na ten temat ani słowem. Chodzi oczywiście o temat lustracji.
Od początku rządów PiS nikt z fuhrerów mniejszych, włączając w to fuhrera największego, nie zająknął sie na temat lustracji. Przecież  Antek, człowiek nr. 2 w PiS zapewniał o konieczności lustracji, podobnie jak wszyscy kandydaci PiS do parlamentu podczas  kampanii wyborczej. Lustracja będzie na mur-beton, tylko musimy dojść do władzy. Tak twierdzili wszyscy kandydaci PiS, o ile byli o to pytani.
Przecież nie jest chyba obojętne pisowskim wyborcom, czy byli generałowie WSI wraz z Czesławem Kiszczakiem, nie dysponują hakami na całą pisowską wierchuszkę, by wymuszać przy ich pomocy decyzje, np. o całkowitym poparciu banderowców na Ukrainie. Kto wie, czy poparcie dla banderowców nie wyglądało tak samo, jak zgoda na torturowanie więźniów z Afganistanu na terenie Polski w Kiejkutach Starych przez amerykańskich torturantów, zaś polscy najmici musieli stać na filu, by nikt nie przeszkadzał Amerykanom. Za tę przyjemność Amerykanie zapłacili 30 millionów USD chłopakom z WSI i jakoś do dzisiaj nikt z PiS nie dochodzi co stało się z tymi pieniędzmi. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że patriotycznie  inaczej eliciarstwo z pisowskiej warszafki dostało zakaz od swoich magdalenkowych bossów  zajmowania się tą sprawą. Bo jak nie, to seryjny samobójca przyjdzie i zrobi porządek.
Dlatego pisowskie eliciarstwo trzyma mordę w kubeł, dyscyplinowane przez seryjnego samobójcę, który gdy tylko pisowskie eliciarstwo zaczyna przebąkiwać np. o audycie poszczególnych ministerstw za rządów PO, to akurat wtedy jakiś oficer WSI popełnia taktownie samobójstwo.  Identycznie było też w sprawie funduszy od Niemców dla początków działalności Tuskowego KL-D. I też PiS jak w przypadku Kiejkutów Starych wolał trzymać mordę w kubeł, bo jak nie to seryjny samobójca.
I tak samo wygląda sprawa lustracji. Chłopcy i dziewczęta z PiS mają zakazane wspominać publicznie jako pierwsi temat lustracji, o ile nie będą o to pytani. A ponieważ tzw. poważna pisowska prasa nic nie wspomina o lustracji, to po co się wychylać, by narażać sie na seryjnego samobójcę, jak niejaki Ireneusz Sekuła czy gen. Petelicki, co to z pobudek czynienia dobra wstąpił do SB.
Tak naprawdę to my nie wiemy z powodu braku lustracji, czy Jarosław Kaczyński nie jest szpiegiem Mossadu, czy GRU, czy też BND, a może jakiegoś innego kraju.  Tak możemy gdybać o każdym polityku PiS, PO , PSL,  czy też Nowoczesnej i Kukiz 15. Dla mnie z PiS najbardziej ciemną postacią jest ikona pisowska, były prezydent Lech Kaczyński. Dopoki się nie wyjaśni jego roli w spotkaniach magdalenkowych, gdzie jak sam twierdził że brał udział we wszystkich bliskich spotkaniach trzeciego stopnia, to pisane na jego temat hagiografie nie mają najmniejszego sensu. Jak wiemy w Magdalence zawarto porozumienie pomiędzy reprezentującego komunistów gen. Kiszczaka, jego agentów reprezentujących  „Solidarność” z Kukuńkiem na czele, oraz Episkopatem, które zagwarantowało komunistom bezkarność za zbrodnie na narodzie polskim jak równiez bezkarne i darmowe uwłaszczanie się na majątku narodowym wypracowanym przez powojenne pokolenie Polaków. 
O ile o tym dealu z komunistami mógł nie wiedzieć przeciętny Kowalski, mogli nawet nie wiedzieć uczestnicy okrągłego stołu ze strony solidarnościowej, tak o tym dealu na pewno wiedział Lech Kaczyński. Skąd to wiem? Od uczestnika Magdalenki ś.p. Bronisława Geremka, który miał spotkanie na UJ w dniu 29 maja 1989 roku, kiedy na pytanie o uwłaszczenie nomenklatury odpowiedział, że faktycznie uwłaszczyło się bardzo niewielu członków partii, oraz że jest to cena transformacji. Więc jak twierdził Geremek, nie róbbmy zamieszania wobec uwłaszczenia się paru komunistycznych dygnitarzy. I Lech Kaczyński musiał też o tym wiedzieć, jako uczestnik i sygnatariusz Magdalenki.  
Kościół Katolicki również odzyskał swoją własność, dzięki udziałowi w Magdalence. Na temat zwrotu majątku Polakom, nigdy nie zabierał głosu. Porozumienie zawarte w Magdalence kładzie sie cieniem po dzień dzisiejszy na sytuację materialną Polaków  i nie wiadomo na jak długo jeszcze. A punktem wyjścia z układu magdalenkowego, t.j. by Polacy odzyskali Polskę dla siebie, jest totalna lustracja. Dopóki  nie  zostanie przeprowadzona nasi przedstawiciele których to wybieramy w wyborach powszechnych, nigdy nie będą odpowiedzialni przed swoimi wyborcami, tylko przed swoimi fuhrerami, a ci z kolei czują się odpowiedzialni tylko wobec swoich mocodawców, którzy to zapewniają im zwycięstwa wyborcze, dające im namiastkę władzy.
Najlepszym tego przykładem  był zamach stanu na Ukrainie. Zarówno obóz zdrajców i zaprzańców jak i patriotów inaczej, poparło z wielkim entuzjazmem zbrojny przewrót na Ukrainie. Dlaczego? Oficjalny powód jaki podano, to likwidacja zagrożenia ze strony Rosji. Ciekawa jestem, ile pieniędzy w pudełkach po butach zainkasowali ci sami ludzie, którzy pozwolili Amerykanom torturować na terytorium Polski, kogo tylko dusza zapragnie, za pełne zaangażowanie Polski w awanturę ukraińską kierowaną przez oligarchów ukraińskich żydowskiego pochodzenia. Wiktoria Nuland twierdziła, że USA zainwestowało w ukraiński przewrót około 5 miliardów USD, więc nie wypada zaprzeczać, ale warto zapytać, ile z tych pieniędzy zainkasowali polscy dysponenci magdalenkowego eliciarstwa, które to na rozkaz zrobi laskę każdemu, kogo mu wskażą magdalenkowi dysponenci.
Tak więc patrioci inaczej z Jarosławem Majdaniarzem na czele, nie dając się wyprzedzić zdrajcom i zaprzańcom szybko polecieli na kijowski majdan, by poprzeć rewolucję godności. To nic, że wyrykiwali hasła, razem z potomkami UPA i ich zwolennikami, z którymi ich chwalebni poprzednicy, mordowali w bestialski sposób swoich wczorajszych sąsiadów Polaków, w imię czystej etnicznie Ukrainy. Byle tylko dać się zauważyć w swoim serwiliźmie swoim mocodawcom.
Zobaczcie!!!
My byliśmy pierwsi!!!
Musicie to zapamiętać!!!
Zrobimy laskę każdemu, kogo tylko wskażecie!!!
I rzeczywiście służalstwo pisowskich eliciarzy zostało zauważone, że co jak co, ale na nich można polegać w takim samym stopniu, jak na zdrajcach i zaprzańcach, a nawet że są w stanie zrobić nawet więcej od zdrajców i zaprzańców. Więc w następnych wyborach prezydenckich i parlamentarnych „zwyciężyła” opcja patriotów inaczej. Majdaniarskie poświęcenie zostało zauważone przez magdalenkowych mocodawców.
Od czasu majdaniarskiego rzewrotu na Ukrainie, zdecydowanym wrogiem  numero uno dla magdalenkowego eliciarstwa stała się Rosja. To według Fuhrera największego i jego pomagierów, Rosja miała nas najechac w ciągu nastepnych dni, ale Putin ich srogo niestety rozczarował. Dlatego że po zajęciu Krymu bez jednego wystrzału ze strony bohaterskich Ukraińców, nie najechał na Kijów tylko poprzestał na wspieraniu separatystów w Donbasie. Nawet nie uznał ochoty i chęci przyłączenia się do Rosji przeważającej części ludności zbuntowango Donbasu, wyrażonej w referendum. 
Ale według strategów pisowskich skubany Putin miał najechać i zbobyć najpierw całą Ukrainę, a na wspaniały deser zostawić sobie Polskę. Więc według największego pisowskiego strategosa nad strategosami, jakiego świat przedtem nie widział,  należy wspierać obojętnie jaką Ukrainę, bo ona chroni nas przed najazdem rosyjskim.   
Warto byłoby wiedzieć, ile polskich podatników kosztowała pomoc dla Ukrainy od czasów zamachu stanu do dnia dzisiejszego, włącznie z obustronnymi sankcjami  pomiędzy Rosją a Polską. Wątpię, czy ktokolwiek z pisowskiego eliciarstwa policzył te koszty, bo na pewno dla polskiego podatnika było, jest i będzie  to bardzo duże obciążenie i przede wszystkimprawdziwa kwota wywołałaby szok.
Tak więc kiedy Polakom PiS usiłuje wmówić, że trzeba lada moment oczekiwać najazdu rosyjskich sołdatów od strony Ukrainy i przesmyku suwalskiego nikt z pisowskiego eliciarstwa publicznie nie zauważa, że przecież mamy wspólną granicę z Rosją w okręgu kaliningradzkim i tak wogóle jest zupełnie niezrozumiałym, dlaczego to Rosja miałaby chcąc nas najechać najpierw najeżdżać Ukrainę, a dopiero  potem Polskę? Oczywiście nie jestem geniuszem na miarę strategosa nad strategosami, a przecież armia ukraińska pokazała swoją wartość bojową najpierw na Krymie, a następnie pod Iłowajskiem i Debalcewem, kiedy to świat nie mógł wyjść z podziwu dla umiejętności ukraińskiej armii. Rosja nie ma wobec Polski żadnych pretensji terytorialnych, podczas gdy banderowska Ukraina jak najbardziej. Czy z tego względu strategos nad strategosami wziął pod uwagę, że jeśli nasze pisowskie majdaniarskie eliciarstwo zajmuje nieprzejednane stanowisko wrogie wobec Rosji, to czy Rosjanie planując dokonać inwazji na Polskę nie sprzymierzą się z banderowcami, obiecując im tereny w Polsce, co do których banderowcy roszczą sobie pretensje?
Ale dla strategosa to nie jest najważniejsze, przecież NATO nas obroni przed podstępnym Putinem, który zachodzi w um, jak wykiwać naszego strategosa, ale ruski szachista to jednak cienki Bolek. Właśnie parę dni temu Antek oznajmił uroczyście, że polscy żołnierze jadą do Syrii i Iraku bić się z islamistami, bo takie są zobowiązania sojusznicze. Musieli nasi dzielni wojacy, co to muszą ich pilnować firmy ochroniarskie, być pod wrażeniem łomotu, jaki sprawili kibole rosyjscy kibolom angielskim, że oni z ruskimi bić się nie będą, że bardziej pewniejsze jest naparzanie się z islamistami. Z ruskimi niech się naparzają międzynarodowe bataliony NATO, niech bronią sobie przesmyku suwalskiego, skoro ćwiczyli to w Anakondzie.
Ja tutaj czegoś nie rozumiem. Od czasu zbrojnego przewrotu na Ukrainie, nasze eliciarstwo wmawiało nam, że ruskie podjęły już decyzję, że wjadą do Polski, tylko nie wiadomo kiedy, więc musimy zachować czujność, bo jak nie to się obudzimy pod ruską okupacją. I znowu kto słucha Antka, sam sobie szkodzi. Antek uchodzi za najbardziej antyrosyjskiego jastrzębia wśród polskiego eliciarstwa. Więc podejmując decyzję o wysłaniu wojsk na Bliski Wschód, bagatelizuje rosyjskie zagrożenie. Bo po cholerę wysyłać żołnierzy na naparzanke z islamistami, kiedy Putin tylko dybie na okazję, by Polska osłabiła swoje możliwości obronne i mamy pewny ruski najazd. 
Właśnie na przykładzie Antka Macierewicza widzimy, ile on ma naprawdę do gadania w sprawach kluczowych dla polskiej racji stanu. Gdzie jest zatem punkt ciężkości rzeczywistej władzy nad Polską? Która ambasada wydaje polecenia najpierw ludziom Magdalenki, którzy sterują z ukrycia obecnie pisowskimi marionetkami, które to ogłaszają decyzje kompletnie  niezrozumiałe dla Polaków,  jako swoje własne? Bo taką decyzją jest właśnie wysyłanie wojsk do Syrii, kiedy nam od ponad dwóch lat wmawia się, że główne zagrożenie jest z Rosji i w każdym dniu i nocy można spodziewać się  najazdu rosyjskich sołdatów. 

 

KOMENTARZE

 • Podają już pierwsze "zyski" z kaczego pierza
  Ministerstwo Finansów poinformowało w poniedziałek w komunikacie, że zadłużenie Skarbu Państwa na koniec kwietnia 2016 roku wyniosło 881 873 mln zł. To aż o 23 mld zł więcej, niż miesiąc wcześniej i o 47 mld zł licząc od początku roku.
  Po umorzeniu obligacji w OFE nie ma już śladu. Ale tylko nominalnie

  Warto też zwrócić uwagę na fakt, że - w ujęciu nominalnym, tzn. wyrażonym w złotych - obecne zadłużenie Skarbu Państwa jest wyższe, niż przed wielką operacją umorzenia obligacji skarbowych posiadanych przez Otwarte Fundusze Emerytalne (OFE)./za ONET.PL/

  http://www.docinek.com/upload/images/large/2015/06/mortadela-wyborcza.jpg
 • Świetna satyra:)
  Brawo!
  Dodam tylko, że
  Antek Policmajster stwierdził, że Polska jest już bezpieczna, ponieważ mamy na terenie Polski wojska NATO, które będą nas bronic przed agresją Rosji.
  Zatem nasi żołnierze mogą odetchnąć z ulgą i lać islamistów ile wlezie, oj przepraszam, czynić na Bliskim Wschodzie działania doradcze.
 • nie doceniasz
  niesamowitego geniuszu antka :) wysyłka polskiego kontyngentu to zwykła ściema bo cóż tam niby wysyłamy? 4 f16 z obsługą czyli 60 ludzi. ile polskich f16 nie wróciło z ćwiczeń w izraelu? dokładnie 4 :) dzięki "wysłaniu" kontyngentu będzie je można spisać na straty w wyniku ostrzału z wrażych moździerzy...
 • @
  http://m.neon24.pl/114695b976bb0c1fc27a362d35d93819,14,0.jpg
 • @czerwony baron 18:07:33
  Na "ćwiczenia" do Izraela w dniach 18-02 listopada 2015 r. wyleciało 6 polskich maszyn F-16 plus "komponent. Co najbardziej "zabawne " to liczba ludzi - jedni/PR/ podaja ok.80 , astrona dlapilota.pl - ponad 100 ...

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1531093,Manewry-Blue-Flag-Polskie-F16-na-cwiczeniach-w-Izraelu


  http://dlapilota.pl/wiadomosci/31-baza-lotnictwa-taktycznego/cwiczenie-blue-flag-2015-w-izraelu-zakonczone

  W piątek 29.10.2015 polski komponent załadował się na pokłady samolotów C-295M oraz C-130 i powrócił bezpiecznie do Polski.
  Z tej ściemy nie wynika też ,że F-16 wróciły do PO-lin.

  Choć IAF podaje termin 18-10-02.11 ,to Komponent zjawił się 4 dni wcześniej.
 • Jak bym czytał Michalkiewicza.
  Dzień dobry Pani, musi być Pani wiernym czytelnikiem pana Michalkiewicza, gdyż przejęła Pani od niego wiele trafnych wyrażeń i całych fraz!
  Nie jest to oczywiście jakiś zarzut tylko stwierdzenie faktu, że i na Pani Michalkiewicz wywarł trwałe piętno!
 • @
  darcie łacha z Pana Antka jest wysoce niestosowne - to człowiek zasłużony i o wyjątkowej, wręcz niespotykanej wiedzy. Jakiej wiedzy? - zapyta ten i ów niesforny dociekliwiec...

  wiedzy iście tajemnej - jest na przykład jedynym człowiekiem tej planety, który widział na miejscu tzw "katastrofy" kokpit tzw "samolotu rządowego".

  nikt inny nie widział, na żadnym zdjęciu nie ma - a Tosiek widział i już

  to się nazywa "mieć dar kokpitowidzenia"
 • @kfakfa 19:45:49
  Nie wrócą bo prawdopodobnie nie mieli dodatkowych zbiorników paliwa.

  Nie wiem dokładnie ile jest ich obecnie na wyposażeniu, ale zakładam że nie kupiono ich zbyt wiele (może 6), ponieważ nasze samoloty z reguły latały nad Polską i krajami bałtyckimi, nie było takiej potrzeby.

  Max zasięg, zależnie od pułapu przelotu F-16 to ok 3000 km. Z zbiornikami konforemnymi do 4800 km.

  Odległość w linii prostej z lotniska w Izraelu do Łasku to około 2700 km.

  Ale samoloty nie latają jak im się podoba, szczególnie wojskowe. Muszą być wyznaczone korytarze powietrzne, pułap i czas przelotu, przez państwa nad którymi przelot ma się odbywać. Trasa przelotu zapewne się wydłuży i lotnisko docelowe jest poza zasięgiem F-16.

  Podczas przelotu do Izraela, w ramach operacji NATO nie było takich problemów. Polskie samoloty ćwiczyły w czasie przelotu tankowanie w powietrzu o czym rozpisywała się polska prasa. Trasę przelotu wyznaczono w ramach operacji NATO.

  Tak więc powrót samolotów się przeciąga, z związku z czym wycofano tamtejszy personel osobowy. Może teraz samoloty lecące do Syrii dostarcza dodatkowe zbiorniki paliwowe, a może wszystkie już na zawsze zostaną w Izraelu.

  Po co Żydzi mają kupować samoloty jak Polacy są dyżurnymi leszczami ?

  Może warto dokupić samolot cysternę lub lotniskowiec by ściągnąć nasze myśliwce ?

  Co NA TO szef MON ?
 • @kfakfa 16:26:30
  Mniie w tym kontekscie interesuje, ile z tego zwiększenia zadłużenia poszło na bezzwrotną pomoc dla bannderowców.
 • @lorenco 17:21:20
  Jak napisałam powyżej, PiS za namiastkę władzy, zrobi więcej niz PO. Niiech nas ruskie najeżdżają bylebyśmy my rządzili.
  Pozdrawiam
 • @Jinks 18:46:06
  Napisy bardziej trafne od zdjęcia.
  Pozdrawiam
 • @kfakfa 19:45:49
  Dziękuję za szczegółowe informacje.
  Pozdrawiam
 • @anthony1 20:27:53
  Jestem stałą czytelniczką felietonów pana Michalkiewicza i często zapożyczam się u niego w niektóre trafne frazy. Uważam go za najwybitniejszego felietonistę czasów Magdalenki.

  Pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 23:17:45
  Jest człowiekiemm zasłużonym wybitnie, ale dla Magdalenki. w jej imieniu trzy razy reprezentował resorty siłowe, co też dowodzi, że jest to człowiek dla nich jak najbardziej pewny.

  Pozdrawiam
 • @Fischer 10:35:04
  Szef MON o każda poważniejszą decyję musi pytać swoich magdalenkowych bossów.

  Pozdrawiam.
 • @e-misjonarz 11:25:16
  Albo jest ich ulubieńcem, albo agentem.

  Pozdrawiam
 • Widziane z Polski,to ta banda z Magdalenki z POPiS,SLD itd. ludzi aresztują za poglądy.
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31