Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Rok eliciarskiego prezydenta Dudy-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Andrzej Duda realizuje dalej interesy magdalenkowego gangu, o czym świadczy jego poejście do konfliku wewnętrznego na Ukrainie, oraz do problemu totalnej lustracji.

 10 sierpnia minął kalendarzowy rok od urzędowania kolejnego magdalenkowego prezydenta, kolejnej odsłony PRL  zwanej dla niepoznaki  III RP, czy jak chcą niektórzy IV RP, Andrzeja Dudy. Wydaje mi się że do oceny jego pierwszego roku działalności,  należy poczekać  do końca jego wizyty na Ukrainie z okazji święta niepodległości tego upadającego kraju, wciąż uważanego przez eliciarstwo tzw. III RP, za strategicznego partnera.

Do oceny jego prezydentury poruszę tylko dwie sprawy: strategiczne partnerstwo z Ukrainą oraz podejscie, a właściwie brak jakiegokolwiek podejścia do lustracji. Te wszystkie programy 500+, Mieszkanie+, pomoc dla frankowiczów i.t.d., są tylko maleńką cząstką niewiele znaczącą wobec problemu lustracji totalnej.
Przez rok byliśmy świadkami budowania wizerunku prezydenta jako wielkiego patrioty, co to się żadnemu ruskiemu kłaniał nie będzie, jednocześnie stręczącego nam poprzez swojego głównego consigliere do spraw zagranicznych, Krzysztofa Szczerskiego, wieczną przyjaźń z banderowską Ukrainą, niczym za niedawnych jeszcze czasów stręczono nam nachalnie przyjaźń polsko-radziedzką. Według uroczystego obwieszczenia urbi et orbi dokonanego niedawno przez Szczerskiego, podczas wizyty prezydenta Dudy w Kijowie, ma być podpisany i dokonany akt uroczystego pojednania pomiędzy eliciarzami reprezentującymi obecną ekipę wyselekcjonowaną przez magdalenkowych nadzorców  na czele z prezydentem Dudą, a trzymającym obecnie władzę Petra Poroszenkę, ukraińskiego oligarchy z żydowskim rodowodem, reprezentującym interesy oligarchów żydowskiego pochodzenia, z ideologią skrajnie antypolskiego, ludobójczego banderyzmu.
Nie wiem, czy prezydent Duda za podszeptem Krzysztofa Szczerskiego, nie zarząda od każdej szkoły w Polsce, by powstawały kółka przyjaźni polsko-banderowskiej, bo przecież mamy sprawdzone wzory. Nie wiadomo ile pieniędzy polskich podatników zostanie podarowane banderowcom Poroszenki, gdyż jak wiemy Poroszenko  za darmo się z naszym eliciarstwem na pokaz jednał nie będzie.
Ciekawa jestem co powie Antek Macierewicz na kolejny dar naszego magdalenkowego eliciarstwa, który to twardo twierdził przed wyborami, że Ukraina nic za friko nie dostanie, a ledwo co pisowska władza zdążyła okrzepnąć, dano po cichutku banderowcom miliard euro za darmochę. Znamienne  było w tym wszystkim to, że o tym dilu dowiedzieliśmy się od samego herszta banderowców Poroszenki, który w ten oto sposób mając za nic polskich eliciarzy, chciał chyba polepszyć wiarygodność kredytową Ukrainy. Pamiętamy też, jak przed rozmowami w Mińsku, nasze eliciarstwo chodziło napuszone ważnością misji wprowadzenia do UE banderowskiej Ukrainy, że Polak i banderowiec to dwa bratanki, którzy wkrótce ruszą na Rusa, by odbić Donbas i Krym.
Jak wiemy podczas decydujących rozmów w Mińsku polskie eliciarstwo nie zostało wpuszczone nawet na podwórko, by im pozwolono sobie popatrzeć, jak jaśnie pan Poroszenko obraduje sobie z Putinem, Niemcem i Francuzem, gdzie jako gospodarz i rozjemca występował lekceważony przez nasze eliciarstwo prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko. Tak więc nasze eliciarstwo zaczadzone strategicznym partnerstwem z banderowcami, mogło tylko stać za płotem i marznąć oczekiwać na zrobienie laski, oczywiście  za darmo, kto tylko miał życzenie.
I tak traktowane jest polskie eliciarstwo  przez ekipę banderowców od czasu rewolucji godności aż po dzień dzisiejszy. I tak też zostanie potraktowane jak ostatnia szmata podczas pojednania się obu prezydentów. Zresztą widać to już, jaką zapowiadają uchwałę w sprawie ludobójstwa dokonanego na Ukraińcach przez Polaków, jako odwet  na polską uchwałę sejmową w sprawie ludobójstwa wołyńskiego.
A miało być tak pięknie. Antek Macierewicz wraz ze strategosem nad strategosami, już niemalże widzieli siebie z wieńcami laurowymi na ich zamulonych łbach, jak to ciągną Putina związanego za swoim rydwanie zwycięstwa, po moskiewskim Placu Czerwonym, a tuż za nimi banderowcy Petra Poroszenki, ze swoimi nieodzownymi siekierami, piłami i widłami.
I takie właśnie strategiczne patnerstwo prezentowane jest przede wszystkim pisowskiemu elektoratowi i nie tylko. Ktokolwiek ośmieli się takiemu partnerstwu sprzeciwiać, to z definicji jest ruskim, płatnym  agentem. Jak tak dalej pójdzie, to za negowanie przyjaźni polsko-banderowskiej, będą się sypały piękne wyroki.
Prezydencka polityka zagraniczna ogiskuje się na Ukrainie, jako najważniejszym partnerze w regionie. Za punkt honoru nasze młode pisowskie eliciarstwo obrało sobie wciągnięcie Ukrainy do NATO.  I nic nie pomagają widome znaki, że banderowcy traktują nasze eliciarstwo, obojętnie czy z obozu zdrajców i zaprzańców, czy patriotów inaczej, jak starą zużytą ścierkę.
Do tego dziwnego strategicznego partnerstwa, w którym polski podatnik za pośrednictwem magdalenkowego eliciarstwa ponosi pokornie wszystkie koszty, za to banderowcy ustami pisowskich politruków chronią Europę przed Rosją. Do obrony Ukrainy chciano dołączyć Turcję, by Polska była od morza do morza w zamyśle naszego strategosa nad strategosami, a tu mu złowrogi Putin, wykręcił taki numer z Erdogganem, po którym to turek został zmuszony do pielgrzymki błagalnej do Sankt Petersburga, niczym cesarz Henryk IV do Canossy.
I po takim numerze Rosjan z Erdogganem, dalej obstawiać na Ukrainę jako strategicznego partnera, graniczy z kompletną głupotą oraz z niezrozumieniem sytuacji, albo bycie agenturą na całkowitych usługach obcego państwa. Kłania się tutaj brak totalnej lustracji magdalenkowego eliciarstwa. Zamiast stawiać pomniki pisowskiej ikonie, lepiej jest się najpierw dowiedzieć, jaka była rzeczywista rola Lecha Kaczyńskiego w magdalenkowych obradach. Myślę że po ujawnieniu prawdy o rzeczywistej roli Lecha Kaczyńskiego, odechciało by sie pisowskim luminarzom stawiania pomników swojej dzisiejszej ikonie, która to według Antka poległa w Smoleńsku. Jak tak dalej pójdzie, to Antek będzie głosił urbi et orbi, jak to Lech Kaczyński poległ  w ręku z kałachem  wyrwanym jakiemuś niemrawemu ruskiemu sołdatowi, i oczywiście bohatersko zginął, zabijając wcześniej dziesiątki sołdatów. Santo Subito pewne. I o to właśnie chodzi.
Tak więc mamy totalną klęskę na linii strategicznego partnerstwa z banderowską Ukrainą, bo tak naprawdę nikt w Europie nie chce walczyć z Rosją w razie jej otwartego konfliktu wojskowego z Ukrainą, poza banderowcami i polskim eliciarstwem. Te wszystkie bataliony które maja być rozmieszczone w ramach NATO na jego wschodniej flance, będą wiały co sił starczy i benzyny w razie zbliżania się ruskich wojsk. Zreszta w wydatkach zbrojnych USA nie ma nic na temat kosztów stacjonowania wojsk amerykańskich w ramach NATO na jego wschodniej flance, więc koszty fanaberii naszych eliciarzy pokryje oczywiście polski podatnik. I jeszcze w dodatku Amerykanie myślą na tym zarobić. W dodatku dlatego sa to siły rotacyjne  a nie stałe, by w razie potrzeby zmyć sie natychmiast z Polski, jeśli tylko rosyjskie wojsko zaatakuja całą tę wschodnia flankę. Taki to dil osiągnęliśmyz NATO podczas wspólnego szczytowania z Obamą, Poroszenką i Dudą. W świetle osiągnięć dzisiejszych rosyjskiej dyplomacji, szczyt NATO poczatkowo odtrąbiony jako wielki sukces, jawi się jako całkowita mizeria.
Czy w zamyśle naszego strategosa nad strategosami, był przewidziany scenariusz, że Turcja dołączy do strategicznego partnerstwa z jego ukochaną Ukrainą i Polską i w ten oto sposób Polska będzie od morza do morza? A Rosja miała się temu biernie przyglądać?
Pierwsze ostrzeżenie przyszło wraz z rewolucją godności na kijowskim majdanie, kiedy to Rosja bez jednego wystrzału zajęła sobie Krym, oraz kiedy z ogłoszeniem mobilizacji do banderowskiego wojska, potencjalny rekrut wiał co sił w nogach do znienawidzonej przez banderowców Rosji. Zamiast wtedy dać sobie spokój z takim strategicznym partnerem, który dodatkowo ma jeszcze wobec nas pretensje terytorialne, nasze eliciarstwo brnie dalej w to egzotyczne partnerstwo. Wręcz chamskie i bezczelne zachowanie pisowskich eliciarzy wobec Polaków, okazało się upamiętnienie ofiar ludobójstwa banderowskiego. Dopiero pogarda okazywana przez pisowski elektorat wobec próby przemilczania przez pisowską warszafkę, zmusiła pisowskie eliciarstwo do uchwały w sprawie zbrodnii wołyńskiej, zaś samego strategosa do dania głosu, zresztą bardzo niechętnie.  
Więc jeśli pisowskie eliciarstwo wraz z wojowniczym Antkiem na czele, chce wciągnąć Polskę do kolejnej awantury banderowskiej, niech samo da przykład, jak własną piersią chroni demokrację banderowską przed złowrogim Putinem, bo chyba tylko  w taki sposób pozbędziemy się nachalnych stręczycieli wiecznej przyjaźni magdalenkowo-banderowskiej.
Bo na pozbycie sie tego magdalenkowego wrzodu poprzez lustrację totalną też nie ma co liczyć. Zarówno prezydent Duda jak i fuhrer największy, ani razu się nie zająknęli na temat tej najważniejszej dla Polski   sprawy od 1989 roku.
Dlaczego moim zdaniem jest to dla Polski sprawa najważniejsza od 1989 roku?
Do 19989 roku niikt nie miał wątpliwości kto w Polsce rządzi,  Wiedziały o tym nawet dzieci w przedszkolu, że rządzą polscy zdrajcy, nadzorowani z Moskwy. Po 1989 roku aż do dzisiaj nie wiemy, kto w Polsce tak naprawdę rządzi. Nawet średnio  rozgarnięte dzieci z pierwszych klas szkół podstawowych wiedzą, że po 1989 roku, Polską nie rządzą Polacy, tylko nie wiadomo czyi agenci. Widać to wyraźnie teraz wobec postawy polskiego eliciarstwa wobec konfliktu wewętrznego na Ukrainie.
Podczas kampanii wyborczej kandydaci na psłów od pisowskich  patriotów inaczej  mieli przykazane od od swoich fuhrerów mniejszych na naradach pisowskiego aktywu, by mówili o lustracji, która będzie przeprowadzona natychmiast, jak tylko PiS dojdzie do władzy. Mieli o tym mówić tylko wtedy, kiedy będą o to pytani. Wiem to od moich koleżanek pisówek, które uczestniczyły w tego typu pouczaniach przez pisowskich politruków.
Sprawa Aneksu do raportu o WSI, o którym to niejaki Antek Macierewicz zapewniał, o czym słyszałam na własne uszy ww Chicago, że jak tylko PiS dojdzie do władzy, to ów słynny aneks zostanie natychmiast opublikowany. Odkąd PiS ma swojego prezydenta i swój  własny rząd, ma zabronione wspominać przez swoich nadzorców zarówno o lustracji, a tym bardziej o aneksie do raportu o WSI.
Służą temu zastępcze i sztuczne spory wygenerowane przez magdalenkowych nadzorców, jak do niczego nie prowadzący spór o Trybunał Konstytucyjny, odkrywanie  coraz większej ilości afer popełnionych przez uczestników poprzedniego rządu, by było ich tyle, by pisowscy wyborcy nie zorientowali się, że tak  naprawdę nikogo sie nie skazuje. Również program 500+, na które to wicepremier Morawiecki musiał pożyczyć 20 miliardów PLN,jednak nie wiemy w jakim banku udzielono mu kredytu i na jakich warunkach.
Byleby pisowski wyborca był wdzięczny partii za przekazanie mu pieniędzy, które i  tak potem będzie musiał spłacać  w formie podwyższonych podatków. Czy po takim numerze jak 500+, tymczasowo zadowolony pisowski wyborca będzie myślał o sensowności jakiejś tam lustracji i o zapoznaniu się z aneksem do raportu o WSI, tym bardziej że inne partie magdaenkowego chowu, również przyznają „niechętnie”, że 500+ niesie same dobrodziejstwa, upewniając pisowskiego wyborcę o słuszności programu partii.
Magdalenkowe eliciarstwo, wie doskonale, że ich władza w żadnym stopniu nie zależy od wyborców PiS, PO, PSL, SLD, Nowoczesna, i.t.d. Zależy tylko i wyłącznie na tzw. akcie wyborczym, by wyborca obojętnie jakiej partii stawił się na wybory i zagłosował. Gdyż zgodnie ze spiżowymi słowami Ojca Narodów, J.W. Stalina, nieważne kto jak głosuje, ważne jest kto liczy głosy i podaje wyniki „głosowania” do publicznej wiadomości. 

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Brawo!
  5* oczywiście.
  Też uważam, że w Polsce nic na lepsze bez lustracji się nie zmieni. Zwłaszcza, że jesteśmy między Rosją a Niemcami....
 • Weźmy pod uwagę, że Duda został wybrany nie w wyniku głosu Polaków
  A znacznie wcześniej w wyniku obrad wyjazdowych Knesetu. Wybrano człowieka młodego, spowinowaconego z narodem wybranym poprzez żonę, czyli "naszego człowieka". CO więcej dwójka młodych ludzi, słabo wykształcona ale potrafiąca robić festyny Szydło i prawnik co prawo traktuje na zasadzie sąd sądem a prawo winno stać po naszej stronie. i sprzeda się, za możliwość wycieczek, niska to cena, imprez pochlebstw które wyraźnie lubi. Lubi teatr, bo czy ktoś z nas katolików widział kapłana co los opłatka wiatrowi powierzył? Impreza w stylu, naród głupi wszystko kupi.
  Sprawą Trybunału Konstytucyjnego, którą realizuje wolą Kaczyńskiego sprowadził na siebie zagożenie odpowiedzialnością przed Trybunałem stanu, bo nikt kto zadał sobie trud przeczytania konstytucji i obowiązujące wtedy ustawy o TK nie ma wątpliwości, że prezydent nie ma prawa nie przyjąć przysięgi sędziów wybranych przez sejm, których ważność wyborów potwierdzi TK. Zaś premier w przypadku wyroków jest zwykłą sekretarką, osobą wykonującą polecenie drukowania tych wyroków.
  Każdy z prezydentów był niewolnikiem sił, które go do wyborów wysłały, ale nie był kapciuszkowym przywódcy partii, która go wykreowała. Przed wyborami Duda opisał Komorowskiego, że nie można go nazwać notariuszem, bo notariusz czyta, co podpisuje. W przypadku Dudy, nawet standard Komorowskiego jest niedościgłym wzorcem. "Bezwolny długopis prezesa", z pewnością dobrze odda ten rok prezydentury.
 • @
  wy tam w tej Ameryce lepiej martwcie się już teraz o waszego nowego prezydenta bo my tu w Polsce z naszym nie mamy żadnych problemów
 • @puuuq 22:30:20
  No tak albo sami agenci ,albo szoguny ,albo niedojdy . Zachwycające Status quo . Zafundowane nam na służbach i styropianie . Proszę pisać za siebie .
 • @Repsol 22:35:32
  jestem tylko skromnym "głosem " tych 36% popierających aktualną władzę czyli też prezydenta ,jeśli za Tobą stoi jakaś większa siła , to chętnie ją poznam
 • Autorka.
  Moja rada jest taka:przyjedż do Polski na miesiąc i zobacz, co naprawdę się dzieje!!! Twój nick mówi, że opierasz się na gównianych danych i dlatego pieszesz bzdury! W 2005 r rząd PIS chciał za szybko naprawiać Polskę i dlatego został rozwalony przez aferę gruntową, zorganizowaną przez niedobitki WSI !!! Jak wiemy, ziemia jest kulą i z drugiej półkuli niewiele widać, dlatego czytamy tu bzdury! Spotkaj się z M.Kolonko i on ma wiedzę o Polsce, to może ci to rozjaśni w łepetynie i przeczytamy rzetelną opinię o naszym kraju!!!
 • @puuuq 22:40:32
  Szkoda że nie stoi za Tobą możliwość logicznego myślenia , tylko 36 % SIŁA . No i tak w koło Macieju . Ważne że tacy jak Ty macie teraz wszystko ,szkoda że my jako Naród mamy coraz mniej .Ważne jest tylko że Moc teraz jest z Wami .Przykro mi ja takiej mocy nie pragnę .Pozdrawiam smutno . http://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/article/39dfc34d6fc34d96a6a94728f88895ab.jpg
 • Ambasador
  Ambasador USA mówi Dudusiowi, Jarkaczowi, Antoniemu co myślą i co im wolno
  To powinna Ślepa napisać jako główny powód robienia laski banderowcom
 • @zibi 22:50:29
  A co się dzieje , idziemy znowu na Moskala ?. Ps : Bo tak ktoś nas zmusza . Jak pamięta z Napoleonem poszło 7OOOO , wróciło 800 . Pozdrawiam.
 • @zbig71 23:10:05
  Niestety widzimy jak Rusofobia potrafi być większa jak Polska Racja Stanu . Ps. Co do reszty pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Repsol 22:53:12
  skoro wspierający PiS nie należą do "Narodu" , to nic nie stoi na przeszkodzie by we właściwym czasie wybrać sobie z tej pozostałej reszty bardziej kompetentnych ludzi do zarządzania krajem ,poza tym jestem "za cienki " by mieć jakieś korzyści z tego , kto akurat jest "przy władzy" , pozostają mi tylko "sympatie " i to zupełnie logicznie przemyślane
 • @puuuq 23:24:36
  Pozostań przy swoich sympatiach , ja akurat wolę być bliżej Boga. Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=4DyjX1Tr9Kk
 • @Repsol 23:34:16
  Oni bardziej nienawidzą Rosji ,niż kochają Polskę.
  Widzę to po poziomie wpisów-inwektywy i oczywiście klasyka: ruski agent, ewent. ruski troll
  Nic innego
 • @zbig71 23:52:22
  Niestety przyszły czasy ,że mając swoje zdanie jesteś Ruskim Trollem ,albo gorzej . No to ja ich ........ .Pozdrawiam.
 • @Repsol 23:16:21
  50 tys. walczyło po stronie Rosji. Prawie wszyscy wrocili. I co z tego bylo dobrego?
 • @Casey 00:05:09
  Nic PIS ich wyśle w nicość , oni kochają swoją prawdę . Pozdrawiam . Ps : Mnie nie macaj ,nie ta liga . :)))
 • @Repsol 23:56:53
  Właśnie!! Własne zdanie!!!! U nas ludziska mają zdanie ukształtowane albo przez GW albo przez GP. W chwili obecnej nawet nie wiem, co jest gorsze.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie
 • @zbig71 00:27:03
  Dowalaj n fejsie i twiterze .Prawda sama się obroni .Ave.
 • @
  Zarówno PO jak i PiS są równorzędnymi szkodnikami Polski. Można mieć tylko nadzieje i czekać aż PiS wyłoży się tak samo jak PO. Problem jest jednak w tym że nie ma odpowiednich Polaków i nie ma złożonej z nich władzy aby przejęła stery.
  Do zwolenników PiS dodam iż co z tego że ktoś wam mydli oczy, daje "cukierki" i inne duperele niech ich nawet 50 będzie jeżeli będziecie stać w dołku a oni w odpowiednim momencie zburzą wodna tamę i was szlag trafi?
  Do tego dojdzie jeżeli ci nasi "przywódcy" będą szli na Moskali. Nigdy nie uważałem Żyrinowskiego za idiotę. On wiele razy dawał Polsce wskazówki jak i bazujące na logice ostrzeżenia. Z PiS-em może być tak że rozda dzieciom po 500 na łebka i ich podtuczy a potem spowoduje że na te dzieci atom puszcza! To jest bliżej niż wszyscy sądzicie.
 • @Stara Baba 06:20:17
  Taki sam BEŁKOT, jak ślepej manki!!!
 • @Stara Baba 06:20:17
  Najpierw było "fantazjowanie " o bombach atomowych USA w otoczonej przez Turków bazie Incirlik. P
  otem niepotwierdzone/potwierdzone info o "wyprowadzce" tych bomb do Rumunii.
  Nie będę zdziwiony , jak znajdują się już w Polsce w którejś z zapomnianych baz po radzieckich.
  Chazarscy psychopaci już wielokrotnie powtarzali ,że w Polsce potrzebna jest bomba atomowa do odstraszania Rosji.
 • @zibi 09:44:36
  You're welcome.
 • @kfakfa 11:13:24
  http://ic.pics.livejournal.com/judgesuhov/68874166/277464/277464_original.jpg
 • Minęło już ćwierć wieku...
  ... i ciągle Ci sami ludzie przy władzy.
  Solidarność, KLD, UD, UW (do niej należał obecny rezydent), PO, AWS, BBWR, UP, ZChN, PC, PiS...
  Polska byłaby w dużo lepszej sytuacji gdyby zamiast wyborów było losowanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31