Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
512 postów 2141 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Bezsenne noce Władymira P.-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po oświadczeniu Antka, Władymir Władymirowicz P. na pewno z przerażeniem obgryza sobie swoje brudne paluchy, które były maczane w niejednych najbrudniejszych sprawach i myśli: To już koniec, wiedziałem że Antek kiedyś mnie dopadnie.

 Antoni Macierewicz dla suchaczy „Radia Maryja”:

"Putin przeraził się, że prezydent Trump będzie chciał pomóc Polsce odzyskać wrak. Że sekcje zwłok mogą ujawnić, kto naprawdę był sprawcą tej tragedii. Że komisja badająca katastrofę jest coraz bliżej prawdy. Dlatego postanowił wprowadzić w błąd całą światową opinię publiczną."
Byłam w błędzie sprośnym niebu obrzydłym, kiedy myślałam że nikt nie jest w stanie przebić wypowiedzi obecnego szefa BBN Pawła Solocha. Pisałam o tym szerzej w notce „ Zabić Putina... śmiechem” . Okazuje się że Antoś Macierewicz jest kompletnie niedocenianą osobowścią PiS-u.  Jedyną osoba która go doceniła, był nasz genialny strategos nad strategosami Jarosław, który w bodajże miesiąc od chwili katastrofy smoleńskiej, przyjął  Antka do partii i od razu mianował go na stanowisko wiceprezesa, co uczyniło rzeczonego Antka od razu człowiekiem nr. 2, czyli pierwszym po bogu w PiS.
Antek od razu powołał swoj własny, prywatny zespół parlamentarny który już zdążył spenetrować niezliczoną ilość prawd na temat okoliczności śmierci w tajemniczej katastrofie.  Antek od razu wiedział, że ten cały niejaki profesor Jacek Trznadel, to z całkowitą pewnością musi być ruski agent, skoro w parę dni po katastrofie zaproponował  powołanie niezależnej, miedzynarodowej komisję, składającej  się z uznanych międzynarodowych ekspertów,  by wyjaśnić przyczyny tej jednej z największych polskich tragedii.
Ale Antek nie od tego jest strategosem nr. 2 w PiS. Od razu przewidział, że ten niejaki czerwony profesor Jacek Trznadel musi być ruskim agentem, bo tylko takiemu może przyjść do łba, by pominąć największego eksperta od katastrof lotniczych, za jakiego od 10 maja 2010 roku uchodził Antek Macierewicz. Ten cwany ruski agent Trznadel chciał do tej niby międzynarodowej komisji podrzucić prawie samych ruskich agentów, więc sprytna wypowiedź Antka na temat powołania komisji, sprowadziła się do słynnej sentencji naszego rodzimego mędrca Europy, Kukuńka:  „jestem za a nawet przeciw”. Żeby nie płoszyć  kanarka. Bo przecież Trznadel jest już znany Antkowi ruski agent, a jak powie prosto z mostu, to mu przyślą kogoś nowego, kogo trzeba będzie na nowo rozpracowywać, więc to wszystko w trosce o pieniądze podatnika.
Antek wie, że 20 stycznia jeszcze trzeźwiejący po inauguracji swojej czteroletniej prezydentury Donald Trump, od razu chwyci tego chłystka Putina, wytrzaska go po pysku, może mu pare zębów wybije, tłucząc bez litości Władymira Władymirowicza: „ Słuchaj Wołodia, dotąd cię będę tłukł dopóki nie oddasz samolotu Antkowi, ja mu to obiecałem”.  Swego czasu widziałam parę wygłupów Trumpa na wrestlingu, więc Antek wie, że Putin musi być przerażony.  Pewnie by od razu wyszło, jaki to z Wołodii jest niby wielki dżudoka z czarnym pasem.
 No to się doigrałeś, Wołodia. Sekcje zwłok na pewno ujawnią, kto był naprawdę sprawcą tej tragedii. Przeciez Antek niejednokroknie już spenetrował głęboko przyczyny katastrofy. Doszedł w końcu poprzez bombę helową, że musiały być trzy wybuchy w jednym. No i co Wołodia?!  Stoisz do tej pory z rozdziawioną gębą na takie dictum Antka, żaden twój ekspert nie wymyślił by podobnej przyczyny, a przecież to takie proste.  Zapewne niejeden twój eksperty był zszokowany trafnością wywodu Antka.
Pisałam niejednokrotnie o porównaniu próbek ziemii z miejsca katastrofy z próbkami ziemii znajdującymi się w częstochowskim muzeum na Jasnej Górze, na odzieży niektórych ofiar  tajemniczej katastrofy, by wykluczyć lub potwierdzić samo miejsce katastrofy pod Smoleńskiem. Kto wie, może to podczas ostatnich ekshumacji  było brane pod uwagę, ale myślę że dopóki Antek ma jakikolwiek wpływ na sprawę wyjaśnienia, nigdy nie będzie o tym mowy. Dlatego że Antek stwierdził i spenetrował prawdę że były trzy wybuchy w jednym i taka prawda objawiona przez Antka ma obowiązywać. Tylko ruscy agenci mogą i będą podważać i krytykować Antkowe prawdy. Pisowski patriota nigdy.
Na pewno wykryje na ciałach ofiar ślady helu, a gdyby mu jeszcze dać do zabawy wrak, to by się okazało, że cały samolot jest do tej pory zahelowany. To dlatego ten drobny cwaniaczek Wołodia nie chce za żadne skarby świata oddać wrak samolotu. Antek już wie, że Putin musi nieźle robić w gacie przed Donaldem, bo skoro Donald obiecał Antkowi wrak, to słowa dotrzyma.
Jako ruskiej agentce, zadaniowanej osobiście przez samego Władimira Władimirowicza, muszę przyznać że wypowiedzi Antkowe na pewno zrobiły na Putinie piorunujące wrażenie. Na pewno Władimir się przeraził Antkowych spojrzeń, co to już niejednego chojraka powaliły. Tak jak niejaki Kuroń Jacenty, kiedy mówił o chorych z nienawiści oczach Antka po nocy 4 czerwca, kiedy jeszcze nie bardzo wytrzeźwiał.  Po prostu Antek tymi swoimi straszliwymi oczyma może nawet Putina zabić jednym spojrzeniem, więc  Antek dobrze wie co mówi.
To jeszcze nic, że Trump wytrzaska Putina po pysku, żeby w końcu oddał Antkowi wrak samolotu, ale dopiero jak Antek do spółki z Jarem walną prawdą smoleńską Putina między jego przerażone ślipia, to dopiero świat oniemieje z wyczynu Antka. Dopiero wtedy okaże się jaki jest Putin i co jest wart jego słowo. Każdy zachodni polityk otrtząsnie się i pomyśli sobie: jakim malutkim i tchórzliwym człowieczkiem jest Putin, jak ja mogłem się jego bać.  To stało się dzięki Antkowi, który waląc niemiłosiernie Putina między jego chytre ślipia prawdą smoleńską, pokazał jakim marnym człowieczkiem jest Wołodia.
W taki właśnie sposób Antek uwolni świat od tej ruskiej kreatury, by cały wolny i demokratyczny świat mógł znowu zachwycać się wolnością, na drodze której stał ruski zawalidroga. A przecież to było takie proste. Wystarczyło dać tylko odrobinę Antkowi inicjatywy twórczej i skutek jest natychmiastowy.  Tylko Jaro wyznał się na Antku od razu, jaki to z niego skuteczny człowiek. Tak długo trzymał cały demokratyczny świat w napięciu, by w odpowiedniej chwili nastąpiła eksplozja skuteczności Antoniego M. Dlatego też ten nasz jeden z najcenniejszych skarbów narodowych, powinien być pod szczególna ochroną.

 

 

KOMENTARZE

 • @Maniek z USA
  Weź się chłopie ogarnij. Po prawie siedmiu latach żal czytać tak beznadziejne wpisy na temat Smoleńska. Dobrze, że internet niczego nie zapomina.
 • Mańka...
  Czemu Ty jesteś taka bezwzględna?

  Jankesi mają Myszkę Miki i Kaczora Donalda,
  Ruscy Wilka i Zająca (nu pagadi)

  Czy my nie możemy mieć Antoniego T.?

  Ściskam serdecznie w Nowym Roku :)
 • @Jeremi 16:52:49
  To było raczej o Panu Antonim, Trotylewiczu.
  Nie o katastrofie smoleńskiej. To Antoni robi sobie jaja z pogrzebu a nie Ślepa Mańka (bo Ona kobietą jest).
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:19:08
  Słuchaj Pancerniaku, trzeba mieć nieźle zakuty łeb, żeby po tylu latach nie pojmować, że to nie Macierewicz wyjaśnia przyczyny katastrofy, a grupa ludzi, którzy dobrze wiedzą co robią, w przeciwieństwie to takich, którzy wciąż robią sobie jaja z tego dramatu, pisząc i wychwalając jakieś żałosne teksty, które prędzej nadają się do jakiegoś kabaretu, a nie do zamieszczenia na porządnym portalu.
 • @Jeremi 17:44:20
  "Pancerniaku"? A cio to je? :))))))))

  //to nie Macierewicz wyjaśnia przyczyny katastrofy//

  To nie Trotylewicz wyjaśnia?... No zobacz...

  Po tych wszystkich jego teoriach, które sprzedawał pisiorskiemu ludowi przed wyborami to myślałem, że to on...

  No dobra, niech ci będzie, Antoni ma teraz ludzi do roboty :))))))))

  A tutaj z z katastrofy smoleńskiej nikt sobie jaj nie robi bo tu piszą Polacy i szanują tragedię.
  A że śmieją się z pajaca? Każdy ma prawo. Pajac to zawsze pajac, nawet jak jest ministrem.
 • 5*
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/08/13872670_1732345017028970_5720293587993045868_n.png
 • @ Autor
  Tylko pogratulować poczucia humoru - byłby to dobry scenariusz do filmu Smoleńsk II. Jak zwykle 5+.
 • @Rzeczpospolita 18:23:19
  Buziaczki....
 • żarty, żartami
  Ty Włodek nie ciesz michy

  https://i.ytimg.com/vi/oMLW55ck0Zo/hqdefault.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:19:08
  Dałem pani S. M. wiele razy 5*, teraz 1*, chociaż tym razem i na to nie zasłużyła.
  A do wszystkich: Wara od Smoleńska, do jasnej cholery! (Przepraszam)

  A. M. od czasu do czasu zachowuje się jak ratlerek szarpiący za nogawki, ale można łatwo się domyśleć dlaczego to robi. Swoją drogą mógłby to robić trchę w innym stylu, może bardziej dyplomatycznie i na dystans.

  Parę razy podziwiałem zdolność kojarzenia faktów w Twoich artykułach.

  Dlatego przykro widzieć twój "aplauz" dla tego pomieszania z poplątaniem.
 • @Casey 20:03:49
  // Wara od Smoleńska, do jasnej cholery! //

  Ja dokładnie tak samo uważam i granie katastrofą smoleńską w wykonani Macierewicza i całego PiS ("miesięcznice" sic!) dla doraźnych celów politycznych uważam za podłość wobec ofiar katastrofy i ich rodzin.
  Tego głupka jedynie można teraz ośmieszać bo nic innego nie zostało.

  Poznań nie chce go widzieć bo przy każdej okazji chce robić "apel".

  To Macierewicz postponuje i ośmiesza Smoleńsk!

  Mańka dobrze napisała - niektórzy już powinni być za drzwiami bez klamek.
  Możesz się zgodzić lub nie ale ja swojego zdania nie zmienię.

  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:18:05
  Bez względu na wszystko, prawda musi wyjść na jaw.
  Znam pewne osoby z jego zespołu i mogę zagwarantować, że to są wybitni ludzie i dobrzy fachowcy.
  Dla mnie fakty są bezsporne, pozostaje tylko pytanie czy zrobiła to jedna ze stron, czy obie razem. Tylko to wchodzi w rachubę.
  Raport MAK-u i komisji Millera to stek bzdur, ordynarnych kłamstw i kupa bredni. Uwłaczających zdrowemu rozsądkowi. Poza wszelką dyskusją.
 • @Casey 20:40:13
  Niech ta prawda wyjdzie wreszcie na jaw, skoro fakty są bezsporne.
  Proszę napisać tu i teraz wraz z dowodami.
 • Slepa Manka
  Jak zawsze 5+++! i PZDR!
 • @Casey 20:40:13
  Ja nie wiem kto to zrobił i powiem szczerze, że nie ufam nikomu.
  Jest przynajmniej 5 państw, które mają wiedzę na temat Smoleńska ale tą wiedzą się nie podzielą...

  I tak naprawdę nie śledzę od samego początku tych "raportów", nieistotne kto je spłodził. Prawda, jeśli w ogóle, to wyjdzie za sto lat. Teraz to tylko podbijanie politycznego bębenka.
 • @Casey 20:40:13
  http://8.s.dziennik.pl/pliki/5572000/5572694-antoni-macierewicz-397-231.jpg
 • @Husky 21:00:58
  Możesz nie zanieczyszczać przestrzeni?
 • @lorenco 20:49:07
  Na co czekają?
 • @Nibiru 22:13:07
  //Spróbuj uwolnić się od tego brzemienia. :-)//
  nie da sie 8-))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:16:39
  Niebo dziś krystalicznie czyste
  Przynajmniej u nas
  pozdr.
 • @Husky 22:19:10
  //Niebo dziś krystalicznie czyste
  Przynajmniej u nas//

  Już (z litości) nie będę pytał nad jakimi wzgórzami... :P )
 • @Nibiru 22:30:52
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  pzdr
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:39:18
  Nimrod ?

  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIkzTfqiXz5aVO4iLbVNBY9tc9o3Y5SMM0Lakgi5BwHn0u3bpu
 • @Nibiru 22:13:07
  Mój teść, teraz już Ś.P. pilot doświadczalny, powiedział, że jak nie ma 100 procentowych warunków do lądowania, nie ląduje się i tyle. Załoga z dziennikarzami na pokładzie lądująca wcześniej, powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za niedozwolone lądowanie i narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo.
  I tyle w temacie.
  A Ty pewnie syn policjanta, bo na nic nie potrzebujesz dowodów i z góry osądzasz?
 • @Nibiru 22:30:52
  Opisujesz to, jak żyjesz na Ukrainie?
  Co to są czastuszki, szczypanie duszy, stakańczyk i kusociok sała?
  Chyba Cię Husky rozumie, ja nie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:39:18
  Wzgórza Golan.
 • @roux 21:28:07
  Nie wiem. Może parówki kupują?
 • @Katana 22:43:44
  Ja tam pod tą notką Talbota nie komentowałem. Pozdrówka:)
 • @Husky 21:00:58
  Fajne zdjęcie na strzelnicę. Dzięki :)
 • @lorenco 23:04:31
  //Wzgórza Golan.//

  Oj tam...
  A może
  //Stójmy! - jak cicho! - słyszę ciągnące żurawie,

  Których by nie dościgły źrenice sokoła;

  Słyszę, kędy się motyl kołysa na trawie, (...)//

  My mamy wzgórz wiele ale oni mają tylko Golan. A to należy do Syrii. Syjoniści ukradli.

  //14 grudnia 1981 roku izraelski parlament Kneset przyjął uchwałę o objęciu Wzgórz Golan izraelskim systemem prawnym i administracyjnym. Wzgórza Golan zostały wcielone do państwa Izrael. Rada Bezpieczeństwa ONZ nie uznała tej decyzji.//

  //Władze Izraela są przeciwne wycofaniu się z terenów Wzgórz Golan, uważając je za niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa państwu Izraela.//

  To "państwo" powinno zniknąć jak najszybciej z mapy świata. Ludzkość odetchnie jak taki mój znajomy, który pozbył się hemoroidów.
 • @kula Lis 66 20:50:23
  ----Jak zawsze 5+++!---- nawet za tak żenujący tekst? Chciałoby się powiedzieć i ty Lisie?
  No to na NEonie już pozamiatane.
 • Viwat Pan Antoni!
  Jaki tam ten nasz dowódca jest, taki jest, ideałów na świecie nie ma. A już w naszej armii nie ma ich na pewno. My na Ojczyźnie i tak lepiej mamy, niż koledzy zza Odry, z Bundeswehry, bo u nich baba za szefa armii jest.

  Już na początek swego ministrowania wprowadziła ona urlopy rodzinne dla liniowych żołnierzy i prawo do opieki nad dziećmi. Jeśli akurat opiekunka od dziecków zachoruje, a żołnierz na służbę śpieszy, to ma prawo zabrać bachory ze sobą na jednostkę, oni tam już porobili na koszarach specjalne kinderzimry dla milusińskich, część personelu bojowego zatrudniają w charakterze baby siterek. Jaja ponoć na całego, zwłaszcza podczas alarmów i ćwiczeń polowych. Toć u nas z Panem Antonim to sielskie i zgodne pożycie jest, w porównaniu do burdelu, jaki u Niemca mają.

  No i Autosan uratował Pan Antoni przed ruinacją, z powodzeniem restrukturyzację naszej zbrojeniówki przeprowadza, miejsca pracy ratuje i tworzy. WOT będziemy meli, już od nas z jednostki kilku kolegów oficerów szkolić nowe formacje pojechało.

  No i żydem nie jest Pan Antoni, tylko nasz swojak. Pewnie dlatego tak go tępią. My tutaj, na jednostce, tysiąc razy bardziej Pana Antoniego wolejemy, niż tego ciula Radosława czy banderowca Siemoniaka.To zdecydowanie najlepszy materiał, jak nam na szefa rzucić mogli.
 • @Jeremi 16:52:49
  Nie musisz mnie czytać. Wpis nie jest o Smoleńsku, tylko o pewnej wypowiedzi Antka, który czasami lubi chlapnąć, nie wiem czy to mówił na trzeźwo.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:19:06
  Witaj Jareczku! Serdeczne uściski w Nowym Roku. Ruski maja wilka i zająca a my mieliśmy Balbinę i Ptysia, więc czemu nie możemy mieć Antka?
  Sertdecznie pozdrawiam.
 • @Jeremi 17:44:20
  W oparciu o opinię tej właśnie grupy ludzi, Antek sformował opinię o bombie helowej i trzech wybuchach w jednym.
  Ja nie wymyśliłam bomby helowej ani teorii o trzech wybuchach w jednym, tylko powtarzam za Antonim.
  Pozdrawiam
 • @Rzeczpospolita 18:23:19
  Ja całkiem poważnie o Antonim i przerażonym Putinie, a waćpan sobie robisz jakieś jajca.
  pozdrawiam
 • @Playset 19:25:20
  Poczucie humoru nigdy mnie nie opuszcza, zwłaszcza kiedy słucham i czytam mistrza Antoniego
  Dziękuję i pozdrawiam
 • @Casey 20:03:49
  Przykro mi że tak Pana srodze zawiodłam. Nie da się pisząc o jakiejkolwiek wypowiedzi Antka nie zahaczyć o Smoleńsk.
  Jest to mój humorystyczny komentarz do wypowiedzi Antka, który się jak zwykle asekuruje przyszłym prezydentem Trumpem.
  Przypomina mi on kolegę z podstawówki, który straszył wszystkich swoim starszym bratem, gdy chłopaki chcieli mu spuścić manto.
  A tak sie właśnie w tej wypowiedzi zachował Antek
  Pozdrawiam
 • @Casey 20:40:13
  Z nich są rzeczywiście fachowcy, skoro doszli takich wniosków, które wygłosił mistrz Antoni o bombie hjelowej i trzech wybuchach w jednym.
 • @lorenco 20:49:07
  Antek ma tylko dowody na bombę helową i trzy wybuch w jednym
 • @kula Lis 66 20:50:23
  Dziekuję i serdecznie pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:00:00
  Jak śpiewali Skaldowie "gonić króliczka ale nie złowić go".
  Oto cała magdalenkowa prawda o Smoleńsku.
 • @Jeremi 08:49:48
  Czy Pan naprawdę bierze wszystkie wypowiedzi Antka na poważnie?
 • @Pan podporucznik 11:19:00
  Ta notka dotyczy tylko i wyłącznie jego wypowiedzi dla Radia Maryja. Nie oceniam Antka czy robi dobrze polskiej armii, bo się na tym nie znam
  pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:54:50
  Generralnie jest tak, że niektórzy na Neonie nie maja poczucia humoru, tylko biorą wszystkie wypowiedzi Antka na poważnie. Tzn. wierzą że Putin jest przerazony bo tal powiedział Antek.
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930