Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2482 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Polska nadal jest państwem teoretycznym-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spełnianie izraelskich żądań zwanych dla niepoznaki konsultacjami, jest najlepszym dowodem na teoretyczność Polski magdallenkowej tym razem pod przewodem PiS.

 
Na przykładzie nowelizacji ustawy o IPN, o karaniu za nazywanie niemieckich nazistowskich obozów koncetracyjnych polskimi obozami zagłady, widać wyraźnie, że termin dzięki ktremu słynny peowski intelektualista Bartłomiej Sienkiewicz przejdzie zapewne do historii, określając  Polskę po 1989 roku, jako państwo teoretyczne, jest nadal aktualny.
Zawsze dziwiłam się, dlaczego nikt z władz po 1989 roku, nie kazał  wywalić napisu widocznego z odległości  co najmniej jednego kilometra w Oświęcimiu, Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny. Takie olbrzymie napisy powinny być przed każdym obozem zagłady, ktore to założyli niemieccy naziści na terenie Polski. Wtedy nie byłoby wątplliwości, kto takie obozy zakładał i w jakim celu. Na pewno wycieczki młodzieży z Izraela i nie tylko, nie miałyby wątpliwości, co do narodowości zakładających takie obozy. A tak to byle łachmyta może bezkarnie pisać o poskich obozach, wiedząc że mu nic za to nie grozi. Moje zdumienie budzi również fakt, że państwo polskie do dnia dzisiejszego nie wytoczyło żadnego procesu sądowego zarzucającego narodowi polskiemu sprawstwo ludobójstwa ludności żydowskiej. Niieraz pisałam, że naeżałoby wynająć do tego celu najlepszą amerykańską kancelarię adwokacką, by zajęła się sprawą polskich obozów koncentracyjnych, oddając im cały zysk, jaki uzyskają w sprawie ewidentnie do wygrania. Założę się z każdym,że przy takich gratyfikacjach, kancelaria adwokacka sama by lepiej pilnowała interesów wizerunkowych państwa polskiego zdecydowanie lepiej niż nasze magdalenkowe eliciarstwo z obydwu przodujących partii. Ale skoro obie przodujące partie były zakładane za niemieckie pieniądze, to nie ma się czemu dziwić.
Państwo które dba o swoją reputację, jak na przykład Białoruś, kiedy ówczesny prezydent Obama użył terminu polskie obozy koncentracyjne, na pewno ostro by zareagowało, ale Polska magdalenkowa nigdy. Dlatego właśnie że jest postrzegana jak to okreslił B. Sienkiewicz, jako państwo teoretyczne. Na to stwierdzenie Obamy zareagowała  tylko Polonia obu Ameryk. Nasze magdalenkowe eliciarstwo siedziało cicho jak mysz pod miotłą.
Wielokrotnie pisałam, że najlepszym dowodem na Polskę magdalenkową, jako państwo teoretyczne, był stosunek do banderowskiego zamachu stanu na Ukrainie, pod przewodem oligarchów żydowskiego pochodzenia. Naszych lachociągów zarówno z PiS jak i z PO, herszt banderowców Poroszenko potraktował jak brudną ścierkę, kiedy to po cichutku nasz prezydent Duda chciał podarować za darrmochę 1 miliard euro, Poroszenko natychmiast sie tym pochwalił. Nigdy nie mogło mi się w głowie pomieścić jak można było traktować banderowską Ukraiinę, jako strategicznego partnera, skoro swój największy atut strategiczny jakim był Krym, oddała Rosjanom bez jednego wystrzału.
Nowelizacja ustawy o IPN, ujawniła z całą mocą teoretyczność państwa polskiego. Okazało się, że nasze prawo nie możemy ustanawiać  samodzielnie bez konsultacji z obcym państwem .  Oznajmił to nie kto inny, tylko izraelski premier Netanjachu,, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony pisowskch liderów. Owszem, otwarcie przyznali, iż nowelizacja ustawy pisana była pod dyktando Izraela.
Także najważniejsza dla Polski i dla Żydów ustawa reprywatyzacyjna była również „konsultowana” jak nazwał izraelski dyktat Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. Obejrzałam sobiie na youtube program „Warto rozmawiać”, gdzie minister Szczerski coś tam bąknął o jego konsultacjach z Departamentem Stanu w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej, natomiast rozmawiając ze znajomymi z Polski niikt publicznie z tzw. pollskiej klasy politycznej nie wspomniał o umowie między rządem USA a PRL, która to umoowa regulowała roszczenia żydowskie wobec Polski obywateli USA. Czyżby ta umowa tow. Wiesława była jakimś bublem,  nie mającego żadnego znaczenia dzisiaj, że nikt o niej z przedstawicieli Polski magdalenkowej nawet się nie zająknie?
Więc albo tow. Wiesław uregulował te sprawy z rządem USA, albo to wszystko zostało spartaczone. Oczekiwałabym jasnych deklaracji rządowych. Min Szczerski uważa , że trzeba koniecznie prowadzić dialog ze środowiskami żydowskimi, oraz Departamentem Stanu, ale wiemy że to się skończy na niczym, zresztą jaki może być dialog z gangsterami. Pprzypomina mi się scena z jednego z gangsterskich filmów z udziałem Edwarda G. Robinsona i Humpreya Bogarta, kiedy przed ostateczną rozgrywką dwóch gangsterów, Bogart mówi że tylko jeden z nas przeżyje i zgarnie całą pulę.
Otóż tak właśnie postępuje środowisko żydowskie z magdalenkowym eliciiarstwem, reprezentowanym przez komplenych żółtodziobów na czele z Krzysztofem Szczerskim, który to chętnie zadialogowywałby się na śmierć. A tymczasem trzeba to środowisko traktować jak gangsterów wyjętych spod prawa. Kiedy Bibi Netanjahu oświadczył że wszystkie ustawy należy konsultować rządem Izraela, naeżało zerwać stosunki dyplommatyczne z Izraelem, a za atak na polską placówkę dyplomatyczną w Izraelu,, należało całkowicie zamrozić jakiekolwiek kontakty z Izraelem, oraz wyrzucić na zbity pysk ambasadę izraelską z jej wszystkimi agendami i od tej pory traktować jak wroga. Tak właśne zrobili Amerykanie z Iranem, kiedy to na teren ambasady amerylkańskiej w Teheranie wtargnęli tzw. studenci biorąc zakładników.
Cały świat patrzy jak Polacy są upokarzani przez Izrael, który w gangsterski sposób pokazuje naszemu strategosowi nad strategosami, że Polska jest państwem teoretycznym, czyli że jego eliciarstwo zrobi Żydom laskę za darmo w każdej okoliczności, nie zważając na nic. Skoro robiło to już banderowcom, to dlaczego nie ma tego robić Żydom. 
Skoro już miano dokonać noowelizacji ustawy o IPN, nigdy nie należało tego konsultować z jakimkolwiek rządem, ani organizacją pozarządową, a tymczasem nasze pisowskie eliciarstwo z dumą oznajmia że nie rozumie dlaczego sie Żydzi wściekają, skoro to wszystko było konsultowane z Izraelem.
Lepszego dowodu na istnienie Pollski jako państwa teoretycznego pod rządami PiS nie trzeba dostarczać. Rozmawiałam z wieloma osobami pracującymi kiedyś w Waszygtonie, którzy mówią że się na tych 65 miliardach USD nie skończy, to tylko preludium żądań.  Bo to właśnie o to chodzi, by gangsterzy z Holocaust Industry, mieli skuteczne naciski  na naszych eliciarzy patriotów inaczej, którzy są tylko mocni w gębie. I ta grupa gangsterska wie o tym doskonale.
Holocaust Industry nie reprezentuje żadnego rządu, tylko jest wpływową grupą osób, mówiącą że reprezentuje społeczność żydowską, która to przez nich chce wyszabrować z Polski pod pozorem legalności najpierw 65 miliardów USD. Cały ten jazgot medialny jest spowodowany właśnie tym, żeby wykazać nam Pollakom, że pod przewodem obecnego eliciarstwa pisowskiego,Polska jest nadal państwem teoretycznym, z którymi to pisowskie eliciarstwo ustala prawo pod naciskiem tej gangsterskiej grupy.  
Jest to ewidentne plunięcie w twarz naszemu strategosowi nad strategosami, wykazując mu że wobec tej gangsterskiej grupy reprezentującej tylko i wyłącznie siebie, jest niczym. Zamiast wywalić ambasadorkę izraelską na zbity pysk z kraju, nasze eliciarstwo przyznało, że wspólnie stanowiło prawo na terenie Polski pod dyktando Izraela, czyli mówiąc dosadnie robiło laskę za darmo. Ta gangsterska grupa pokazała jak nasze pisowskie eliciarstwo dba o polskie interesy. Przecież już od wczoraj, w każdym miejscu na terenie Polski, gdzie był niemiiecki obóz zagłady , a szczególnie w Oświęcimiu powinien być przed wejściem olbrzymi napis „Niiemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny”. Jeśli tego niie zrobimy, będzie to najlepszy dowód na to, że pod przewodem PiS nadal jesteśmy państwem teoretycznym, czyli państwem kórego elity sprawujące władzę zrobią każdemu laskę za darmo, kto ma tyllko życzenie. I żadna nowelizacja ustawy o IPN nie zmieni tego faktu, że przegramy politykę historyczną. Dlatego że na świecie, a szczególnie w USA i Izraelu, uczy się młodzież o polskich nazistach. Grupy te przyjeżdżają z własnymi przewodnikami i poslskie władze nic do tego nie mają, co się młodzieży opowiada. 
Słuchałam niedawno w chicagowskim radio wypowiedź Grzegorza Brauna, mówiącego o tym że Polonia Amerykańska nic nie robi dla Polski. Ponć mądry człowiek a jednak taki przygłup. A co zrobiła Polska magdalenkowa dla polonusów. Podpisała umowę emerytalną bardzo niekorzystną dla tutejszych polonusów, którzy część lat przepracowali w Pollsce. Żaden kraj nie zgodził się na taką niekorzystną umowę dla swoich obywateli, ale Polska za prezydentury Lecha Kaczyńskiego jak najbardziej podpisała. I Grzegorz Braun myśli że przeciętny Polonus będzie pisał listy do Kongresu, by zablokować groźbę ustawy która zobowiązuje amerykańską administrację, by naciskała skutecznie na Polskę, by wypłacić grupie żydowskich gangsterów reprezentujących tylko i wyłącznie siebie na początek 65 miliardów USD.
Pollonia jednak podjęła desperackie próby, przy żenującym milczeniu naszego patriotycznego inaczej pisowskiego eliciarstwa ze strategosem nad strategosami na czele. Z programu „Warto rozmawiać” można się było tylko dowiedzieć , że minister Szczerski prrowadzi jakieś zakulisowe rozmowy z Departamentem Stanu. Pradopodobnie powiedział to na odczepnego i prowadzący program wcale go nie naciskał o dalsze szczegóły.  
Co Poska powinna zrobić, by uniknąć tego najbardziiej bezczelnego rabunku jej bogactw w historii przez wąską grupę żydowskich gangsterów reprezentujących tyko i wyłącznie siebie?
 Przede wszystkim rozpocząć od analizy umowy, którą podpisał Władysław Gomułka z rządem USA. Trzeba poświęcić trochę grosza i wynająć najlepszą amerykańską kancelarię adwokacką, gdyż polską żydowscy gangsterzy zastraszą bądź przekupią. Treść umowy jest czytelna i wyraźnie oktreśla zobowiązania stron. Ale ważna jest opinia amerykańskiej kancelarii, bo tylko z taką Amerykanie się liczą.
Jak napisałam powyżej, amerykańska kancelaria adwokacka pilnowałaby najlepiej polskich interesów w sprawie polskich obozów koncentracyjnych, gdyby dostała za to solidna zapłatę w postaci całości zasądzonych pieniędzy w sprawie ordynarnego kłamstwa od żydowskich gangsterów. Jeszcze oskarżyć dodatkowo byłego prezydenta Obamę za zepsucie wizerunkowe Polski w oczach całego świata. Należałoby go za to puścić w skarpetkach. I adwokacii amerykańscy by to zrobili.
Żydowskich gangsterów z Holocaust Industry nie interesuje jakakolwiek ustawa o IPN, gdyż oni mają w nosie ofiary żydowskie. Ich interesuje tylko i wyłącznie kasa. Nowelizacje ustawy o IPN wykorzystali, by pokazać strategosowi nad strategosami że jest dla nich kompletnie nikim, gdyż reprezentuje państwo teoretycznne, bo tylko takie państwo ustala prawo w konsultacji z innym państwem. Jedynym pozytywem tej nowelizacji jest uświadomienie Polakom, że PiS reprezentuje i dba o interesy Polski w takim samym stopniu jak PO.
Na nasze szczęście Ameryyka żyje dzisiiaj innymi probllemami niż polskie obozy koncentracyjne, co widać w głównych amerykańskich mediach. Demokraci w Kongresie są kompletnie zafiksowani na pukcie kontaktów domniemanych prezydenta Donalda Trumpa, co odzwierciedlają wielkie media. Republlkaniie więc chcąc nie chcąc, muszą stawać w obronie Donalda Trumpa. Jest to więc najlepszy moment by zaprzestać  jakichkollwiek kontaktów ze środowiskami żydowskimi na temat ustawy reprywatyzacyjnenj. Zaś samą ustawę reprywatyzacyjną zwłaszcza ujmującą tzw. mienie bezspadkowe napisać tak jak jest przyjęte w amerykańskim prawie.
Przecież to nas Amerykanie bardziej potrzebują niż my ich. Zaś straszenie Polaków ruską agresją, której to niezapomniany i niezrównany Antek Straszne Oczy sie nie doczekał, którego to Putin zrobił teraz najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem w Polsce, uważam za najbardziej kretynski pomysł i wykazujący teoretyczność obecnego państwa. Nie bardzo rozumiem, daczego to Putin miałby najeżdżać Polskę, skoro Rosji nie stać na okupację wschodniej Ukrainy, gdzie dominuje ludność rosyjskojęzyczna. Trzeba koniecznie pamiętać,  że Polską nadal rządzi dawne WSI wysługując się raz PO, raz PiS-em.Więc kto wie, moze to Rosjanie stoją za niektórymi decyzjami PiS-u.  
Ale to przecież nie Putin nas najeżdża w tej chwili, tylko grupa żydowskich gangsterów zwanych jako Holocaust Industry, żądając na początek 65 miliardów USD, wobec których piisowskie eiciarstwo w podskokach gotowe jest zrobić im laskę za darmo, dopuszczając ich do stanowienia prawa zgodnego z ich żądaniami. Tak to się kończy flirt z gangsterami. A konsutowali i konsultują tę ustawę w tchóżliwym ukryciu przed narodem, podobnie jak prez. Duda chciał też przed narodem ukryć fakt podarowania banderowcom miliara euro.

Dla mniie postawa pisowskiego eliciarstwa nie jest żadnym zaskoczeniem. Wczoraj świerzutki pisowski eliciarz Jacek Czaputowicz przypisał winę zamordowania Żydów w Jedwabnem Polakom, za co powinien być natychmiast wywalony na zbity pysk. Powinien ale nie będzie. Ponieważ jeden ze strażniików Magdalenki, obecny santo subito PiS, zabronił ekscchumacji ofiar w Jedwabnem na wyraźne żądanie strony żydowskich gangsterów, przyczyniając sie w ten sposób do żydowskeij prawdy o Jedwabnem. I chyba taka niepisana prawda obowiązuje pisowskie eliciarstwo, skoro dalej nie zezwala na eksumacje, które by raz na zawsze obaliły kłamstwo o tym, jak to Polacy mordowali swoich żydowskich sąsiadów, a zastraszeni Niemcy się mogli temu tylko przyglądać. 

KOMENTARZE

 • Prawda zwycięży
  " które by raz na zawsze obaliły kłamstwo o tym, jak to Polacy mordowali swoich żydowskich sąsiadów, a zastraszeni Niemcy się mogli temu tylko przyglądać. "

  Czy Putin nie powinien nakrzyczeć na tych wstrętnych żydów?
  Powinien w końcu powiedzieć, kto mordował Polaków...
 • Prawda zwycięża
  I to tylko dzięki globalnemu internetowi oraz słabiutkim realnie niezależnym od globalnej mafii żydowskiej mediom.

  Można śmiało powiedzieć że żydowskich globalistów pokonał globalny internet. Żydowska propaganda, kłamstwa zostały w internecie zdemaskowane i ta prawda upowszechniona na cały świat.

  Dzisiaj żydzi mają wrogów nawet tam gdzie kiedyś mieli "przyjaciół" w trybie pożytecznych idiotów (bo okłamywanych skutecznie przez globalne żydowskie media).

  Dzisiaj każdy uczciwy i myślący człowiek już wie kim jest globalna mafia żydowska i jakie są jej dokonania.

  I to nie jest antysemityzm ale globalny jeszcze dyskretny ostracyzm wobec globalnych bandytów za ich ewidentne zdemaskowane przez globalny internet, zbrodnie.
  Ich czas już minął ... prawda zwycięża... na razie tylko w internecie...
  i w głowach miliardów ludzi na świecie. Pożytecznych idiotów coraz mniej pozostali tylko dobrze płatni najemnicy...którzy jak tylko poczują strach przed odpowiedzialnością za zbrodnie większy od ich chciwości to natychmiast zdradzą swoich mocodawców ... i zaoferują usługi oraz wiedzę drugiej stronie ..
  ... a strach żydowskich sługusów ciągle narasta...oni wiedzą i czują że zbliża się czas rozliczenia globalnej mafii żydowskiej i jej sługusów za zbrodnie przeciw narodom świata.
 • @Talbot 14:59:45
  "Czy Putin nie powinien nakrzyczeć "

  Po co Rosjanie mieliby się narażać dla tych co są im wrodzy i nie okażą żadnej wdzięczności?
 • @Pedant 18:11:18
  Ja Polak zdrowy na umyśle według oceny własnej ( pewnie po badaniach "doktorów" wyszłoby ze chory) nie jestem wrogiem Rosjan.

  pozdrawiam
 • @Zorion 18:35:24
  No tak, ale tacy jak Pan są w mniejszości i nie decydują o niczym.
 • @Pedant 18:43:25
  Może to jakiś Rosjanin przeczyta i tez gdzieś daleko w Rosji napisze dobrze o Polakach. W tym momencie decyduję o czymś małym ,tak małym jak szacunek człowieka do człowieka.

  miłej niedzieli:
 • @Talbot 14:59:45
  "Czy Putin nie powinien nakrzyczeć na tych wstrętnych żydów?
  Powinien w końcu powiedzieć, kto mordował Polaków..."

  "Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.
 • @rysio 20:34:08
  Breżniew o żydach, jako sprawcach mordu katyńskiego.

  Fragment książki “Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom 1, str 90, Warszawa 2009.

  „Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa, co myśli o tym, że należałoby wyjawić tę sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew powiedział:

  «Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wyjechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z Zachodem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew.”
 • @Zorion 19:15:17
  Aż tak źle nie jest. Poniżej co Rosjanie (zapytani na ulicy) mówią o Polakach.
  Zaskakujący powtarzający się motyw - umieją cieszyć się życiem.

  https://www.youtube.com/watch?v=d7jsV45hk_E
 • @rysio 20:37:13
  KATYŃ – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971 r. prasa zachodnia szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego Żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman
  Mierkułow
  Urbanowicz

  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz

  3. Zbrodnię wykonali:
  Bogdan Zacharewicz
  Kobulow
  Begman
  Elman
  Estrin
  Abram Borysowicz
  Krongauz
  Lejbkind J.Raichman
  Abakumow
  Milstein (transport)
  Sierow
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  major Joshua Sorokin
  kapitan Aleksander Suslow
  kapitan Samyun Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem! Zbrodni dokonało żydowskie NKWD. Wśród strzelających było również 3 Żydów polskiego pochodzenia.

  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960, opisuje, jak udało mu się zbiec. Podaje ze kierownikiem pociągu przewożącego więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut, późniejszy prezydent Polski.
 • Kancalaria Adwokacka z USA już to dawno zrobiła.
  To dla przypomnienia, ta sprawa już była podjęta oficjalnie przez kancelarię adwokacką z USA:
  http://dznj.neon24.pl/post/126685,polonia-wlacza-sie-w-sprawe-roszczen-zydowskich-wobec-polski
 • @rysio 20:41:54
  A ten też był żydem

  Wasilij Michajłowicz Błochin, ros. Василий Михайлович Блохин (ur. 1895, zm. 3 lutego 1955)

  //był jednym z głównych organizatorów i wykonawców zbrodni katyńskiej jako członek grupy operacyjnej, w skład której weszli także major NKWD Nikołaj Siniegubow i kombryg Michaił Kriwienko. Kierował bezpośrednio egzekucjami na polskich oficerach z obozu filtracyjno-represyjnego w Ostaszkowie, wykonując wiele wyroków osobiście. Egzekucje trwały od 5 kwietnia 1940 w budynku przy ul. Sowieckiej 2 w Kalininie (obecnie Twer). Ofiary mordu chowane były w Miednoje na terenie letniskowym kalinińskiego NKWD. Zamordowano co najmniej 6300 polskich oficerów i funkcjonariuszy Policji Państwowej i Korpusu Ochrony Pogranicza (KOP). Za udział w akcji Błochin został nagrodzony premią w wysokości miesięcznego uposażenia. W 1943 mianowany pułkownikiem, a w lipcu 1945 generałem majorem bezpieczeństwa państwowego.

  Wasilij Błochin wprowadził też wiele usprawnień do pracy NKWD, m.in. zastąpił szybko nagrzewające się rewolwery Nagant niemieckimi Waltherami PP i nakazał zaadaptowanie skórzanych fartuchów używanych w rzeźniach tak, aby mundur funkcjonariusza NKWD pozostał „zawsze czysty i schludny”. Według zeznań gen. Dmitrija Tokariewa, w 1940 roku szefa Obwodowego Zarządu NKWD w Kalininie, złożonych w marcu 1991 przed rosyjskim prokuratorem Anatolijem Jabłokowem, przygotowania Błochina do rozstrzeliwania więźniów wyglądały następująco://


  http://www.focus.pl/artykul/wasilij-blochin-kat-stalina-czlowiek-straszniejszy-niz-postacie-z-horrorow
 • @Zorion 19:15:17
  A tu wywiad w momencie najgorzym - niedługo po tym jak polscy przywódcy skakali na Majdanie.

  https://www.youtube.com/watch?v=sDi7g5fNHZ8
 • hmm....
  https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html
 • L. Kaczyński - wielki szkodnik i zdrajca
  "jeden ze strażniików Magdalenki, obecny santo subito PiS, zabronił ekscchumacji ofiar w Jedwabnem na wyraźne żądanie strony żydowskich gangsterów, przyczyniając sie w ten sposób do żydowskeij prawdy o Jedwabnem. I chyba taka niepisana prawda obowiązuje pisowskie eliciarstwo"
  Wszystko to prawda i bez "chyba"...
  Najlepszy dowód:
  Minister i dziennikarz „dobrej zmiany” grożą posłowi Winnickiemu po pytaniu o ekshumację w Jedwabnem:
  http://wprawo.pl/2018/02/09/minister-dziennikarz-dobrej-zmiany-groza-poslowi-winnickiemu-pytaniu-o-ekshumacje-jedwabnem/
 • Droga Maniu,
  Może Cię zdziwię ale jestem optymistą, takim państwowym optymistą.
  Nasze państwo spadło już na takie dno, że zostało tylko parę metrów mułu. I to jest dla nas szansa!
  Można się tylko odbić!
  A że potrafimy się odbijać, pokazał Jacek Wszoła w Montrealu i Kozakiewicz w Moskwie.
  Nie jest tak źle Mańka.

  Pozdrawiam jak zawsze gorąco :)
 • @Pedant 20:40:18
  Ten odcinek mi się spodobał
  https://www.youtube.com/watch?v=T3-09r9sUks
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:34:23
  boję się, że to dno jeszcze nie jest tym prawdziwym od którego można się odbić. Patrząc na te wszystkie zdradzieckie, zakłamane , wredne i cyniczne ryje podejrzewam, że możemy się jednak zachłysnąć próbując się ratować. Nie widzę pomocnej ręki (chyba , że opatrzność) , a jedynie takich którzy naciskają nogami na nasze głowy by ostatecznie nas zatopić. PIS stracił juz wszystko co miał dobrego w moich oczach. Jeszcze ta ustawa o przekazywaniu uzbrojenia obcym wojskom dopełniła czary. Wszystko juz mamy wyłożone na talerzu.
 • @Talbot 14:59:45
  Polaków mordowali nie tylko Niemcy, również inne nacje.
 • @Oscar 18:09:29
  Schetyna kiedyś powiedział, że Polska jest przygotowana, by zapłacić Żydom żądane przez nich odszkodowania. I co z tego że prawda jest i będzie po naszej stronie, jak i tak ośrodki decyzyjne nie należą do narodu.
 • @Pedant 18:11:18
  Niestety u Talbota dominuje pogląd typowy dla nawiedzonvch pisowców.
  Szkoda z nimi dyskutować
 • @Zorion 18:35:24
  Według pisowskiej jednostki chorobowej jest Pan agentem.
 • @rysio 20:34:08
  Należałoby zapytać holocaustnikówŻydó zabili sami Żydzi. Jestem pewna że wielokrotnie więcej niż Polacy.
 • @DzNJ 21:35:50
  Zupełnie inny ciężar gatunkowy jest w przypadku rządu polskiego niż jakiejś organizacji etnicznej. Polonia nie mogła zaproponować żadnych gratyfikacji, natomaist rząd mógłby opłącić sowicie taką kancelarię, oraz dać jej całość pieniędzy uzyskanych od gryzipiórów na żydowskich usługach.
 • @Husky 21:42:50
  Czy Błochin był Żydem?
 • @trojanka 22:46:08
  Dzięki za cennego linka
 • @Ślepa Mańka 14:05:48
  RODOWITYM Rosjaninem
 • @Robik 23:59:15
  W Każdym kraju jest dość hołoty najoorszego sortu, która się będzie wysługiwała obcym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 03:34:23
  Jareczku jak można się odbić z grząskiego mułu? Oni robią wszystko byśmy właśnie w tym mule pozostawali.
  Cóż z tego, że jesteśmy świadomi grozy sytuacji, jak ośrodki decyzyjne nie reprezentują polskiego narodu.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @zadziwiony 13:28:14
  W pełni się z tobą zgadzam.
 • @Ślepa Mańka 14:12:44
  Tak jest, choćby Dzierżyński - RODOWITY POLAK!
  Przyjaciele: Polak z Gruzinem

  http://i66.tinypic.com/2n80uuo.jpg
 • @Ślepa Mańka 14:05:48
  Izraelska gazeta "Maariv" z 21 lipca 1971 r. wyjawia część sekretów katyńskiego ludobójstwa ...
  Przytoczyła wypowiedź Abrahama Vidry: "Żydowskiego majora w tajnej sowieckiej służbie który wraz z innymi Żydami , brał udział w okrutnym zamordowaniu 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim".
  Stalin wybrał Żydów do mordowania Polaków w Katyniu
  http://antydotum.pl/Anty/wbpanty/BHO/Historia.php
 • @Robik 14:39:27
  Mordy Katyńskie i strategiczne interesy Wielkiej Brytanii - doc Józef Kossecki
  https://www.youtube.com/watch?v=N3sqrGLdZjE
 • Jeśli chodzi o Polonię
  Gwoli ścisłości, Polonia USA już dawno włączyła się w tę sprawę:
  http://dznj.neon24.pl/post/126685,polonia-wlacza-sie-w-sprawe-roszczen-zydowskich-wobec-polski
 • @Ślepa Mańka 14:15:39
  Maniu, nie przejmuj się, damy radę.
  Po to mamy wspaniałe Kobiety, żeby nam rodziły chłopaków a my musimy was bronić.
  Tyle.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31