Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
522 posty 2179 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co obecnie rajcuje ministra Szczerskiego-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Troska o pomnik dla pisowskiego santo subito, jest obecnie ważniejsza, niż głupie 65 miliardów USD na dobry początek, które chce wyłudzić gang Holocaust industry.

  

Wczorajsza informacja portalu wpolityce.pl
Szczerski: Powiem wprost: jest wstydem miasta stołecznego Warszawy, że nie postawiono do tej pory ani pomnika swojemu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, ani że nie doprowadzono do zbudowania pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej, który jest pomnikiem ponadpolitycznym, po prostu ofiar. To wstyd dla miasta stołecznego Warszawy.
Zacznijmy  wobec  tego prostować informacje mojego ulubieńca, znacznie młodszego kolegę z naszej wspólnej Alma Mater.Przede wszystkim pomnik ofiar katastrofy pod Smoleńskiem istnieje już na Powązkach, chyba że Krzysiu nie uważa Powązek za część Warszawy.
Wstydem i hańbą dla mnie osobiście byłoby, gdyby władze miasta wystawiły i zafundowały pomnik Lechhowi Kaczyńskiemu, człowiekowi, który nie wiadomo co robił przed 1989 rokiem dla wolnej Polski. Wiem że w macierzystym Gdańsku nie robił nic konkretnego, szukałam świadków wśród dawnych działaczy „Solidarności” ale jakoś nikt go nie pamięta. I nagle jak grom z jasnego nieba, ten nieznany nikomu „działacz” znajduje się wśród wąskiej grupy osób spośród Solidarności w Magdalence, na tajnych rokowaniach z WSI z Kiszczakiem na czele, na których to zdecydowano o podziale Polski pomiędzy gangi partyjne z oficerami prowadzącymi na czele i jak wiemy i widzimy, ten podział istnieje do dzisiaj.
Nie chce mi się wyliczać wszystkich „zasług” obecnego santo subito PiS, ale wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem na „prośbę” nowojorskich rabinów, dzięki czemu obecny minister Jacek Czaputowicz może twierdzić, że miejscowych Żydów mordowali Polacy, zaś Niemcy mogli się temu tylko bezradnie przyglądać.
Jeszcze jedną wiekopomną zasługą było uroczyste podpisanie zrzeczenie się niepodległości Polski  na rzecz tworu o nazwie Unia Europejska. Pamiętam że omal nie doszło do mordobicia z innym „wybitnym  Polakiem” herr Tuskiem , kto z nich ma przejść do historii, jako podpisujący uroczystą rezygnację z niepodległości Polski.
Prosiłabym więc o dopisywanie czytelników moich notek, kolejnych zasług dla których to polscy podatnicy mieliby fundować pomnik jednemu ze strażników Magdalenki.
Tak to minister Szczerski ujawnia, co obecnie nurtuje czy też rajcuje, młode pisowskie eliciarstwo z prezydentem Dudą na czele. Co tam roszczenia żydowskie na głupie 65 miliardów USD, jak żydowscy gangsterzy z Holocaust Industry chcą by im Polska magdalenkowa wypaciła na sam dobry początek, no to im trzeba wypłacić bez żadnego szemrania, niech sobie biorą, my mamy ważniejsze sprawy, jak chociażby pomnik naszego santo subito.
Ja wcale nie żartuję, w takiej rzeczywistości żyje pisowskie eliciarstwo patriotycznie inaczej. Zawracamy ministrowi Szczerskiemu gitarę, czy obecny rząd wraz z prezydentem Dudą podejmuje  jakiekolwiek działania celem zablokowania ustawy Kongresu, wzywającej rząd USA do podjęcia działań w celu wyszabrowania kwoty 65 miliardów USD na początek, za bezspadkowe mienie pożydowskiie w Polsce , które zgodnie z prawem przechodzi na skarb państwa. Na odczepnego powie się pisowskiej gawiedzi, że się prowadzi intensywne rozmowy  z Departamentem Stanu  i to im nusi wystarczyć.
Jakby tego było mało, to jeszcze ta Polonia Amerykańska, której niedobitki psują sielankę i dialog dobrej zmianie, podnosząc zupełnie niepotrzebny alarm, w sprawie ustawy Kongresu, kołacząc do drzwi polskiego Konsulatu, który to zgodnie z instrukcją ministerstwa spraw zagraniczych, spuszcza jej działaczy po brzytwie, o czym mówił pan Waldemar Biniecki w lokalnej audycji polonijnego radia, myśląc naiwnie, że to cośkolwiek naszych dyplomatów interesuje.
Po co psuć strategosowi nad strategosami jego igraszki z kotem, przecież czas jego jest bardzo cenny, zwłaszcza dla kota. Przedstawiciele Polonii nie rozumieją, że uruchamiają i budzą straszne demony antysemityzmu, więc lepej dla zdrowia prezesa i jego kota zapłacić gangsterom żydowskim te głupie 65 miliardów USD, niż być poosądzanym o antysemityzm. Kot prezesa choruje , kiedy słyszy o polskim antysemityzmie wyssanym przez Polaków z mlekiem matek Polek. Może jak już dostaną na początek te swoje 65 miliardów to ich poprosimy, być może odpalą parę groszy na pomnik naszego santo subito, by widział z góry jak realizujemy skrupulatnie jego testament.

KOMENTARZE

 • Gdyby zapytać Polaka "na czym polega wielkość Lecha ?"
  To jestem pewien że statystycznie nikt by nie potrafił niczego wymienić.
  no poza tym że zginął w KATASTROFIE Smoleńskiej co do której są podejrzenie że sam doprowadził wymuszając lądowanie we mgle.
  A jak nie ma czego wymieniać w ramach zasług to niema zasług.. jest tylko propaganda.
  Lech był śmiesznym i awanturniczym prezydentem który nie dokonał niczego.
  Wałęsa też był śmieszny ale inaczej i dokonał wiele niestety nie dla Narodu Polskiego ale dla narodu żydowskiego Wałęsa jest dla Polaków zdrajcą.
  Kwaśniewski nie był śmieszny był mądry i inteligentny niestety pracował dla żydów nie dla Polaków a więc był zdrajcą dla narodu Polskiego...

  Nie ma komu stawiać pomników.
  Jeden nieudacznik i dwóch zdrajców.

  Na pomniki zasługują ludzie którzy coś wielkiego zrobili dla Polski (nie wystarczy że "kochali" trzeba jeszcze coś wielkiego dokonać)
  a więc byli Polskimi patriotami z osiągnięciami dla Polski.

  Nie ma komu budować Pomników czy nazywać ulic ich imieniem.

  Jak Jarek uwolni skutecznie Polskę od żydowskiej tyranii to będzie wielki.
  Sam mu wystrugam pomnik...
  Niestety chyba nie uwolni...
 • @Oscar 14:35:59
  Każdy może być "wielkim Polakiem" nawet Niemiec, żyd czy Ukrainiec...
  tylko musi coś wielkiego dla Narodu Polskiego zrobić..

  Wielkość człowieka oceniamy po czynach po dokonaniach a nie po nazwisku, rodowodzie, przynależności partyjnej czy religijnej ...

  Można być wielkim dla jednych i zdrajcą dla innych...
  wszystko zależy od tego dla kogo "wielki" pracuje...
 • @Oscar 14:35:59
  "Sam mu wystrugam pomnik...
  Niestety chyba nie uwolni..."
  Na pewno nie uwolni. Zresztą , nikt nie uwolni. A pomnik i tak będzie miał.
  Husky mu wystruga....
 • Jedna z wielu zasług L.K.
  Sprowadził do Polski żydowską lożę B'nai B'rith
 • Polecam-strone ,,kodluch ,,- kopalia ciekawych artykolow
  jeden znich

  Jak Ameryka może „przypadkowo” wepchnąć Rosję w wojnę nuklearną

  How America Could Accidentally Push Russia into a Nuclear War
  http://nationalinterest.org/feature/how-america-could-accidentally-push-russia-nuclear-war-24378

  Świetne Teksty – Polecam Państwu !
 • Do @Oscar 14:35:59
  Oscar tez mam takie zdanie o Lechu Kaczyńskim jak ty ! i mam pewność że wielu pisowców też tak myśli jak my ! ale dla chleba panie dla chleba zgadzają się z żydowską propagandą o wielkości Lecha .


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .

  nazista który systematycznie mordował żydów ! i antysemita ksenofob !!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31