Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 2298 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Polonia kontra strategos - widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pisowkie eliciarswo chyba nie zdaje sobie sprawy, że Polska znajduje się w punkcie zwrotnym historii, który będzie decydował o życiu przynajmniej kilkunastu pokoleń Polaków.

 Wstępem do tej notki niech będzie fragmencik rozmowy z panem prof. Andrzejem Nowakiem, jaka odbyła się na antenie radia WNET w ostatniej dekadzie lutego. Pan profesor stwierdził, że nie wydaje mu się, by Polska miała zapłacić haracz idący już dzisiaj w setki miliardów dolarów przedsiębiorstwu Holocaust Industry, ponieważ Polska zaczyna się liczyć dla USA jako partner. W grę wchodzą dziesiątki miliardów dolarów, a może jeszcze większe sumy, więc ze względu na dobro swoich interesów  USA nie mogą sobie pozwolić na zrażanie strony polskiej.

Muszę powiedzieć, że byłam mocno zdumiona wypowiedzią profesora. Otóż chciałabym przypomnieć  jemu i zwolennikom jego tezy, że z Iranem amerykańskie firmy naftowe też chciały robić wielki biznes, gdyż to właśnie Iran dysponuje największymi rezerwami ropy naftowej i gazu ziemnego o niskich kosztach wydobycia. W grę wchodziły biliony dolarów i Iran oraz zasobne w potężne fundusze amerykańskie kompanie naftowe dysponujące swoim lobby w Kongresie  przegrały sromotnie w starciu z lobby proizraelskim, czego tragiczne skutki dla gospodarki amerykańskiej widzimy dzisiaj.Tak się dzieje od czasów prezydenta Ronalda Reagana i nie widać na razie żadnych widoków na zmianę.
Chciałabym też zwrócić uwagę Panu profesorowi i jego zwolennikom na jeden najważnieższy aspekt sprawy, zupełnie przez niego pominięty, który świadczy o jego nieznajomości realiów amerykańskiej polityki. Pisowskimi eliciarzami na czele ze strategosem nad strategosami nie warto sobie zawracać głowy, gdyż nie są warci przysłowiowego funta kłaków.
Zarówno członek Izby Reprezentantów jak i Senatu czują się odpowiedzialni tylko i wyłącznie przed swoimi wyborcami .  Jedyną więc siłą, która może mieć na nich wpływ jest  Polonia Amerykańska  - i nikt więcej. Jeśli Pan profesor Nowak liczy na jakieś dialogi, od których to specjalistą jest consigliere prezydenta Dudy Krzysztof Szczerski, chyba wychowanek profesora, nic to kompletnie nie da. Kongresmeni tylko się uśmiechną uprzejmie,  wysłuchają próśb, nawet przyjaźnie poklepią po plecach i coś niezobowiązująco mogą obiecać, ale jeśli nie będzie poparcia i nacisku od ich wyborców, nie kiwną palcem, by spełnić prośby ministra prezydenckiego, który  sobie roi, że może osobiście „wydialogować” coś na rzecz Polski. Zresztą wśród młodego narybku pisowskich luminarzy  panuje niebezpieczne dla Polski przekonanie, że  wszystko da się „wydialogować” w gabinetach.
Można tylko z politowaniem patrzeć na pisowskich dygnitarzy, przyjeżdżających do USA – najbardziej zdumiewający jest jednak fakt, że żaden z nich nie poprosił polonusów, by poparli swoją ojczyznę w starciu z lobby proizraelskim, najskuteczniejszym do tej pory w polityce zagranicznej USA. W poprzednich notkach poświęconych odszkodowaniom, których domaga się Holocaust Industry, zaznaczyłam wyraźnie, iż jest to wąska grupa osób, co do których nie ma pewności, czy wszyscy z nich są Żydami, reprezentującymi tylko i wyłącznie siebie,   czy też całą społeczność żydowską w Ameryce. Grupie tej przyświeca tylko jeden cel: wyłudzenie nienależnych im, wziętych z sufitu, odszkodowań  od europejskich krajów, spośród których jako pierwszą ofiarę upatrzyli sobie Polskę. Im nie chodzi o żadną historyczną prawdę – im chodzi tylko i wyłącznie o kasę.
Doskonałą definicję żydowskiej prawdy podał ksiądz prof. Waldemar Chrostowski mówiąc, że dla Żydów prawdą jest to, co jest dla nich dobre.  Fakty historyczne nie mają więc dla nich żadnego znaczenia;   narzucają odpowiadającą im „prawdę” historyczną, by osiągnąć swój cel. Dyskusja z gangami propagandystów żydowskich jest pozbawiona sensu, ponieważ jakakolwiek dyskusja z nimi tylko ich uwiarygadnia w oczach światowej opinii publicznej, tak jak się to dzieje obecnie w dyskusji  z tzw. polskimi obozami śmierci. Gang Holcaust Industry postępuje metodycznie i konsekwentnie, narzucając swój punkt widzenia jako ich prawdę w którą świat musi uwierzyć.
Czy państwo polskie może się temu przeciwstawić? Oczywiście że tak, pod warunkiem że, że będzie miało jakikolwiek plan. W przypadku wojny domowej na Ukrainie, konsekwentnie wbrew polskiej racji stanu popiera i wspomaga do dzisiaj ukraińskich nacjonalistów absolutnie wrogich Polsce, strasząc Polaków, że jak Ukraina padnie, to następnego dnia ruska barbaria najedzie Polskę i zaczną się masowe wysyłki na Sybir – w sprawie żydowskich roszczeń nie widać natomiast nawet zarysu planu działania.
Strategos nad strategosami wprawdzie odgrażał się, że nie będziemy płacili podatku od niemieckich zbrodni, ale wiemy, że jest to tylko czcza gadanina, bezsilna wobec żądań gangu zawodowych wyłudzaczy, którzy mają do dyspozycji skuteczne narzędzia, takie jak n.p. lobby proizraelskie w Kongresie oraz w administracji prezydenckiej.
 Jak wyżej wspomniałam kongresmani są tylko i wyłącznie odpowiedzialni przed swoimi wyborcami. Nie słyszałam do dzisiaj, by ktokolwiek z obecnej ekipy rządowej podjął jakiekolwiek rozmowy w sprawie żydowskich żądań z Polonią Amerykańską. Kiedy Waldemar Biniecki, jeden z działaczy Polonii, przyszedł do polskiego konsulatu, został spuszczony po brzytwie, jakby chciał przeszkadzać w ustaleniach pomiędzy stroną rządową a gangiem Holocaust Industry.
Senat USA zaakceptował jednogłośnie żądania  strony żydowskiej wobec Polski, współpraca pomiędzy lobby proizraelskim, rządem Izraela i gangiem Holocaust Industry jest bowiem wzorcowa. Wydawało się, że jak PiS doszedł do władzy, to zacznie się budowa lobby polskiego w Ameryce z silnym poparciem rządu, szumnie nazwanego rządem IV RP. W momencie brutalnego zderzenia z Izraelem  PiS udowodnił jednak ponad wszelką wątpliwość, że Polska pod jego rządami to dalej państwo teoretyczne. Uzgadnianie treści ustaw z obcym państwem, wyjazdy delegacji rządowej do Tel Avivu są niestety dowodem niemocy obecnego rządu w starciu z cwanym  gangiem wyłudzaczy.
Chciałabym przypomnieć, że Polonia Amerykańska nie ma żadnego obowiązku pomagać rządzącym w kraju, skoro jak widać takiej pomocy nie chcą i bronią się rękami i nogami przed jakąkolwiek formą współpracy zmierzającej do powstrzymania Izby Reprezentantów od głosowania w sprawie roszczeń gangu Holocaust Industry na jego korzyść. Strategos nad strategosami, jakiego świat nigdy do tej pory nie widział, za ważniejsze uznaje pomagać przede wszystkim ukraińskim banderowcom, więc według niego warto dać gangowi Holocaust Industry 300 miliardów USD, byle tylko nie przeszkadzał w jego rozgrywce z Putinem, który tylko czyha, by najechać Polskę i powstrzymuje go jedynie geniusz naszego strategosa.
Tymczasem Polonusi mają w głębokim poważaniu  plany naszego strategosa i jego cele, masowo wysyłają do swoich kongresmenów listy protestacyjne przeciwko zatwierdzaniu przez Kongres ustawy  obligującej każdy rząd USA do ponaglania i używania wszelkich wpływów, by rządy poszczególnych krajów wypłacały gangowi Holocaust Industry żądane przez nich kwoty.
Strategos nad strategosami nie może lub nie chce pojąć, że teraz jest właśnie decydujący moment dla przyszłości pokoleń Polaków. Obecna administracja amerykańska jest przychylna Polsce i nawet jeżeli zostanie uchwalona ustawa w Izbie Reprezentantów oraz Trump ją podpisze nie znaczy to, że obecna ekipa będzie to uważała za cel numer jeden swojej polityki zagranicznej.
Ale nie wiadomo co będzie za parę lat. Może dojść do władzy ekipa, która może użyć wszelkich środków, by wymusić na aktualnym polskim rządzie spełnienie żądań gangu Holocaust Industry. A wtedy gang może zażądać kwot dużo wyższych i nikogo w Kongresie nie będzie interesowało, czy to jest zasadne, czy to jest rozbój w biały dzień. Zaś potężne lobby proizraelskie będzie naciskało każdą prezydencką administrację.
Ciekawa jestem, co wtedy będzie mówił do Polaków  naczelnik? Że nie będziemy płacili podatku od niemieckich zbrodni? A może on myśli podobnie jak profesor Nowak, że Polskę łączy z USA zbyt wiele wielomiliardowych interesów i dlatego Kongres nie będzie ryzykował utraty Polski?
Jak napisałam powyżej, tylko Pononusi dysponujący głosami wyborczymi są w stanie zmienić decyzję Kongresu, a nie jacyś niedoświadczeni młokosi na czele z prezydentem Andrzejem Dudą, skupieni wokół portalu wpolityce.pl, będącego tubą pisowskiej propagandy w internecie.
O jakimkolwiek buncie wśród pisowskiego eliciarstwa w sejmie i w senacie nie ma co marzyć, ponieważ jeden nazbyt wyrywny poseł  za powiedzenie cząsteczki prawdy o postępowaniu Żydów podczas drugiej wojny światowej został przez samego strategosa wywalony na zbity pysk, oskarżony przy tym o największą myślobrodnię - antysemityzm. Więc teraz każdy poseł i senator od patriotów inaczej będzie musiał w wielkim strachu wagować słowa, by strategos nad strategosami nie dopatrzył się najgorszej myślozbrodni w stosunku do narodu wybranego.
Polonia Amerykańska widzi całą żałosną prawdę o naszym  genialnym strategu, dla którego żądania gangu Holoaust Industry są niczym w porównaniu z żądaniami pomocy ze strony banderowskiej Ukrainy, którym wychodzi naprzeciw.

KOMENTARZE

 • Obchody rocznicy marca 68- przemówienie prezydenta.Fragment:
  Marzec 1968 r. to była walka o niepodległość bez cenzury, wtedy nie było pełnej niepodległości; dziś Polska jest niepodległa i o to walczyło pokolenie moich rodziców - mówił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas obchodów 50. rocznicy Marca ’68 na Uniwersytecie Warszawskim.

  "Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi o wybaczenie, żeby zechcieli zapomnieć, żeby zechcieli przyjąć, że Polska bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma" - powiedział symbolicznie.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-obchody-rocznicy-marca-68-symboliczne-przemowienie-prezydent,nId,2554564
 • @trojanka 14:31:05
  Polska bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma" -powiedział pan prezydent w imieniu............. wszystkich.......... Polaków!!!ciekawe byłyby wyniki referendum w tej sprawie!!
 • Bardzo dobry post.
  Bardzo dobry post. Zgadzam się całkowicie ze stwierdzeniem iż Polonia
  nic nie musi. Nic nie musi dopóki w Polsce większość Polaków zachowuje
  się jak prowincjonalne chłystki. Polonia także nie jest taka mocna aby dużo w tym temacie zmienić. Co do tezy Nowaka, prawda jest taką że przy dzisiejszym zapatrywaniu i duchowej sile Polaków wrogom łatwiej jest Polskę przejąć niż się z nią kłócić. Za sytuację w jakiej znalazł się kraj naszych przodków obarczyć można tylko Polaków i ich tępotę oraz prymitywne cwaniactwo. Ciągłe upatrywanie winy w kimś lecz nigdy w sobie.
  To nie w USA lecz w Polsce stanowi się co z krajem dalej będzie.
  Co do USA, wystarczy aby Polska kupiła od Rosji S-400 i już tylko ten fakt przeważy aby politycy amerykańscy srali w portki. Przyznam się szczerze że ogólnie zaczynam czuć się upokorzony ze względu na postawę rodaków i czuć wstyd za nas wszystkich Polaków.
 • @Stara Baba 14:42:43
  Ewakuacja węgierskiego złota z Wielkiej Brytanii w trybie pilnym! (kiedy Polska to zrobi? i czy w ogóle to zrobi?)

  https://youtu.be/fgWoinW_UCs

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/749/33/7493390.png
 • 5*
  "Polskę łączy z USA zbyt wiele wielomiliardowych interesów i dlatego Kongres nie będzie ryzykował utraty Polski"
  O jakich interesach wielomiardowych mowa?
  Czy jeśli USA zechcą sobie ten wielomiliardowy biznes w Polsce zrealizować to MUSZĄ mieć zgodę/przychylność polskich władz?
  Oczywiście, że nie!
  To zacytowane zdanie powyżej oznaczałoby, że mamy w Polsce niezależny rząd kierujący się interesami Polski i Polaków i jeśliby Ameryka przeciągnęła strunę to spotkałaby się wtedy ze zdecydowanym sprzeciwem z polskiej strony.
  Dobre sobie...
 • @trojanka 14:31:05
  Ps..Ten fircyk i laluś A.Duda nie może usiedzieć na doopie ani dnia, bez podlizywania się ''starszym braciom''..!!!! A czy wspomniał o Morelach i innych ubeckich sukinsynach którzy też wtedy wyjechali zamiast zgnić w polskich wiezieniach. No i uhonorował tym między innymi zbrodniarzy żydowskich Morela i innych...wielu z nich wyjechało z zrabowanymi polskim rodzinom "wyklętych" majątkiem! Czy nasz prezydent wie co robi? Toż to pośmiewisko! Starczy już tego podlizywania się żydom. Pan A.Duda rozpoczął kampanię prezydencką, nie ma dnia bez pokazywania i wychwalania A.Dudy w mediach, nie dajmy się oszukać!

  http://niepoprawni.pl/video/budujemy-zydowska-przyszlosc-w-polsce
  Ps..II..Stawianie młodzieży z Marca 1968 na równi z Żołnierzami Niezłomnymi to jednak już kuriozum, bezczelność aberacja jego umysłu. A.Duda przeprasza żydokomunę, w tym ponad 1200 zbrodniarzy, bandytów czyli funkcjonariuszy Smierszy, NKWD, IW/GZI/WSW, UB/SB, których należało za ich zbrodnie na Polakach powiesić lub wsadzić do więzienia za lata terroru stalinowskiego i po. Żenada to za małe słowo żeby to opisać. Ci którzy wyjechali to, z małymi wyjątkami, najzacieklejsi wrogowie Polski. Zachód przygarnął ich ciepłymi posadkami. Wielu żeby zakwalifikować się do wyjazdu. Bardzo smutny cyrk. To jest jakieś niezrozumiałe wariactwo. Wielu wyjeżdżających uważało że to było lepsze od wygranej w totka. Wielu na gwałt odgrzebywało swoje żydowskie korzenie żeby móc prysnąć. Zostali tylko ci których nie można było ruszyć. Szał. Marzec ’68 i żydowska wściekłość za… antykomunizm:

  http://www.pch24.pl/marzec-68-i-zydowska-wscieklosc-za-antykomunizm,58717,i.html
 • @trojanka 14:31:05
  Biedni narodowcy i/lub wyborcy PiSu...w tym niestety i ja prezydent przeprosił za marzec 68 w imieniu Rzeczpospolitej, a do tego nazwał bohaterem Szechtera vel Michnika...jak żyć ?
 • @trojanka 14:31:05
  http://wprawo.pl/2018/03/08/prezydent-duda-prosi-o-wybaczenie-marzec68/

  Kancelaria Prezydenta

  @prezydentpl
  Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma.
  Ps...Adam Michnik może już spokojnie pozdrowić brata. W końcu sam prezydent poprosił go o wybaczenie za "wypędzenie". Kto wie? Może Stefan Michnik wybaczy? A może nie? Może PAD powinien pofatygować się do niego osobiście i klęknąć na progu? Może tyle wystarczy? A może nie? Może trzeba bardziej stanowczo walczyć z antysemityzmem? Może to wystarczy? A może nie? Panie Prezydencie Duda, nie chce nam się z Panem gadać!
 • 1968 rok - temat rzeka.
  Żydzi z 1968 roku, temat rzeka. Prowokacja Izraela który chciał pozyskać siłę roboczą do budowy i zasiedlania swojego nowego państwa.
  Tragedia żydów którzy czuli się po prostu "polscy" oraz banicja żydowskich zdrajców z Polski. Wszystko w jednym.
  - 1967 rok. Z Polski wyjeżdża żyd (pomijam nazwiska), wujek znanego aktora Zbigniewa Cybulskiego. Po fakcie okazuje się iz w jego domu w skrytkach znaleziono niemiecką radiostację, niemieckie pieniądze, specjalną encyklopedie oraz inne materiały świadczące o działalności szpiegowskiej na rzecz prawdopodobnie RFN (Izraelskie służby jeszcze wtedy nie były silne). Na wyjazd z Polski nie chce zdecydować się sam aktor czując się żydem ale także i Polakiem. Ponieważ ze względu na jego bliskie stosunki ze swoim wujem oraz częste przyjazdy prawdopodobnie musiał wiedzieć o niewygodnych rzeczach które działy się w domu wuja. Po jego wyjeździe z Polski, bratanek prawdopodobnie został zlikwidowany przez służby RFN lub nawet izraelskie, co przy tym drugim jest mało prawdopodobne. Bano się aby szczegóły i nazwiska powiązanych ze szpiegostwem ludzi nie wyszły na jaw?
  Przypomnę iż Zbigniew Cybulski, polski aktor, zginął pod kołami pociągu w nieznanych i dziwnych okolicznościach.

  Takie to były "polskie lata" 1967-68 i polska rzeczywistość.
  Bagno i nic więcej
 • @kula Lis 67 15:51:48
  Może zamiast przepraszać wszystkich dookoła w swoim imieniu, najpierw Kwaśniewski teraz Duda, powinien raczej pochylić sie nad kondycją polskich Rodzin???moralną, duchową, psychiczną i materialną!!!Bo na nic się nie zda 500+ i mieszkanie+.
  Niedługo zaczniemy przepraszać za to, że jesteśmy Polakami.
  Na razie przepraszam za to,że płacę podatki które są wykorzystywane niezgodnie z moimi oczekiwaniami!a nawet wbrew nim.
  https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Tragedia-w-Malopolsce.-Maz-znalazl-ciala-zony-i-trojki-dzieci

  http://www.fakt.pl/matka-zabila-dzieci

  http://telewizjarepublika.pl/masakra-w-lubinie-matka-zabila-13-miesieczne-dziecko-i,59688.html
 • @Robik 14:50:07
  Świniarnie ?
 • @trojanka 16:02:09
  Na kolanach w dalszym ciągu a właściwie to już plackiem przed żydami, a tak krytykowali POstkomuchów! Julia Brystygier, Różański, Wolińska, Michnik Bauman i cała reszta komunistyczno – syjonistycznego aparatu ucisku UB to za nich przeprasza? Skąd go Kaczyński wyłuskał? Pachoł czy cwaniak liczący jak niegdyś Stolzmann, że mu szachrajska międzynarodówka w nagrodę za demontaż Polski światową karierę zapewni? To jest zdrajca narodu. Wolę już by nami rządził prezydent Łukaszenko czy Putin przynajmniej Słowianie z zasadami. Duda powinien przeprosić w imieniu żydów, skoro oni najprawdopodobniej nie mają w swojej nomenklaturze słowa "przepraszać" , Polaków za masowe mordy żydokomuny i germano-żydonazizmu na Polakach a także za wypędzenie przez żydostwo pookrągłostowe milionów Polaków na tułaczkę zagranicę. Masowy exodus Polaków trwa nadal tak jak i okupacja żydowska. No to wybaczenie może nas kosztować. Trza się wziąć do roboty, żeby zwiększyć wzrost gospodarczy, no i usprawnić ściągalność podatków. Duda zasługuje by mu pokazać wielkiego fucka przy wyborach.
 • @kula Lis 67 16:12:01
  Dzisiejszy rząd Polski jest najbardziej pro żydowskim i pro izraelskim rządem od 1989 roku jaki Polacy posiadali. Kwaśniewski nawet ich nie przebije. Ustawa IPN była ich pomyłką przy pracy. Nie spodziewano się oddźwięku jaki spowoduje ona wśród Polaków. Według scenariusza żydzi mieli nas zaatakować a Polacy siedzieć cicho ale ktoś się przeliczył. Co więcej, Polakom ukazywana jest walka o "nasze interesy" a tak naprawdę Polska sprzedawana jest przez tą samą ekipę pod stołem. Panoszą się tam po kuluarach pojedyncze patriotyczne indywidualności które nie chcą zgodzić się na taki stan rzeczy ale strach ma wielkie oczy.
  Osobiście tego wszystkiego nie pojmuje. Tak naprawdę nie wiem czy te wszystkie zaprzańce to prawdziwi zdrajcy czy tylko zwykli durnie i kundle?!
 • @trojanka 16:02:09
  Z niedowierzaniem czytałem słowa pana prezydenta Dudy, człowieka w którym chyba faktycznie więcej obecnie krwi żydowskiej i ukraińskiej "elity" niż Polaka walczącego o godność swojego narodu. Nieustannym suflerem wypowiedzi prezydenta jest oczywiście wszechobecny rebe Polski z NYC Michael Schudrich. Gdzie jest ta odwaga i duma, z którą powinien mówić o tym, że przecież nie mamy za co przepraszać, a już na pewno nie za marzec 1968 roku. Gdzie jakaś wzmianka o tym, że to polscy komuniści wykorzystywali antysemityzm dla swoich celów politycznych i rozgrywek frakcyjnych z żydowskimi komunistami? Wyjeżdżali przede wszystkim z Polski ci, którzy budowali po 1944 roku system terroru w Polsce, ci żydzi dominowali w wyższych strukturach bezpieczeństwa i propagandy, ci, którzy idealnie wpasowali się w system stalinowskiej ideologii, ponieważ sami tak jak komuniści, wychowywani byli w antychrześcijańskiej tradycji, z tą różnicą, że wyssali jeszcze z mlekiem matki pierwiastek wyjątkowości swojego narodu.
  ["Tym, którzy zostali wtedy wypędzeni i rodzinom tych, którzy zginęli chcę powiedzieć proszę, wybaczcie ówczesnej Polsce" zatem powinniśmy kajać się przed wszystkimi zdrajcami, zabójcami, komunistami, którzy opuszczali Polskę w luksusowych wagonach z przeświadczeniem, że się dorobili kosztem krwi polskich patriotów.]["Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro"] – Co za hańba!!! Jak można żałować, że ci wszyscy dranie i zabójcy, którzy wspięli się na szczyt zbudowany z ciał pomordowanych Polaków wyjechali z kraju?! Pan Duda nie tylko klęka przed komunistami rosyjskiego i żydowskiego pochodzenia…on już przed nimi leży plackiem i błaga o przebaczenie.. może powinien jeszcze przeprosić za tych wszystkich Żołnierzy Niezłomnych? Za to, że tak długo się opierali i walczyli z okupantem i bronili Ojczyzny?.. może za ich miłość do kraju? A może za to, że nie mamy jeszcze miejsca dla kolejnych pokoleń żydowskich komunistów, którzy już masowo wyrabiają sobie paszporty do Polski? może i za nas? za cały naród Polski?…jedyną osobą za którą winniśmy teraz przepraszać jest pan panie Duda, jest pan wstydem dla Polski Polaków na pana głosujących w tym nie i mojej Rodziny, znajomych..Drugi raz błędu przynajmniej my potomkowie Kresowiaków i szlachty nie popełnimy panie znikąd, króliku z żydowskiego kapelusza Duda, oszukać elektorat można tylko raz, powtórki nie będzie. Opuścisz Pałac w hańbie.
 • @kula Lis 67 16:38:49
  Rewelacja:

  Duda: Jeśli ktoś oczekuje, że będzie inaczej, niech mnie nie wybiera

  Wiem, co to znaczy żyć w kraju, który nie jest suwerenny, dlatego nie będę podporządkowywał się żadnej zewnętrznej władzy - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w czwartek w Belwederze brał udział w lekcji historii z udziałem m.in. świadków tzw. wydarzeń marcowych.

  Ja jeszcze pamiętam te czasy (...), chociaż byłem wtedy jeszcze chłopcem. Ale wiem, co to znaczy żyć w kraju, który nie jest prawdziwie wolny, prawdziwie suwerenny; wiem, co to znaczy żyć w kraju, który jest podporządkowany, którego władze są podporządkowane" - powiedział Duda.

  "I dlatego zawsze mówię: ja się żadnej zewnętrznej władzy podporządkowywał nie będę. Jeżeli ktoś oczekuje, że będzie inaczej, niech mnie nie wybiera na prezydenta Rzeczypospolitej. Bo ja żadnej władzy - ani z tej, ani z tamtej strony, ani ze Wschodu, ani z Zachodu - słuchał nie będę" - podkreślił Duda. "Na szczęście doczekaliśmy tego, że można śmiało w Polsce tak powiedzieć i można taką postawę mieć, nie ryzykując życiem" - dodał.

  Prezydent mówił, że być może miał znaczenie dla manifestujących w marcu 1968 r. fakt, że było wówczas 50-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. "Ja nie wiem, czy to miało wtedy jakieś znaczenie czy nie, czy uczestnicy o tym pamiętali czy nie, ale z naszego dzisiejszego punktu widzenia, (...) to jest symboliczne" - podkreślił.

  Jak wskazał, manifestujący w 1968 r. pamiętali o ofierze poprzednich pokoleń walczących o niepodległość Polski. "Ci, którzy urodzili się już po wojnie - z opowieści swoich rodziców (wiedzieli), co to znaczy żyć w niepodległym, suwerennym państwie, samostanowić o sobie, a nie, że władza (...) słucha każdego telefonu z Moskwy i wykonuje wszystkie polecenia" - mówił Duda.

  http://fakty.interia.pl/polska/news-duda-jesli-ktos-oczekuje-ze-bedzie-inaczej-niech-mnie-nie-wy,nId,2554697

  PS. Mój Dobry Boże, ręce opadają!!to chyba działanie jakichś tajemniczych pól elektromagnetycznych lub chipa!
 • @trojanka 16:42:47
  Duda przeprasza, a ojciec "katolik" Rydzyk zaprasza…. żydowskiego agenta J. Danielsa ponownie do RM w dniu 8 marca. Śmierdzi to wszystko kolaboracją ! Duda przeprasza, a ojciec "katolik" Rydzyk zaprasza…. żydowskiego agenta J. Danielsa ponownie do RM w dniu 8 marca. Śmierdzi to wszystko kolaboracją ! "Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie"..Powinien powiedzieć: "Polska [oprócz …i tu litania nazwisk na kilkanaście godzin] moimi ustami prosi ich o wybaczenie". No i PAD na jarmułkowym święcie bez jarmułki? Tak udawać Polaka? co za tupet! Ten idiota Duda przeprasza żydowskich zbrodniarzy. Gdyby ta banda nadal sprawowała władzę w Polsce z ich parszywych łapsk życie straciłoby kolejny milion Polaków. I ten katabas przeprasza takich żydowskich bandytów jak Bauman, Michnik, czy Morel. Duda do klopa.
 • @trojanka 16:42:47
  Wicepremier Gowin: "Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego". Ciekawych rzeczy dowiadujemy się w związku z obchodami rocznicy Marca’68. Najpierw prezydent Duda poprosił o wybaczenie "wypędzonych", potem ambasador Izraela stwierdziła, że nawet Związek Radziecki nie był tak zły dla żydów jak Polska, a teraz mamy oświadczenie wicepremiera Jarosława Gowina: "Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzna narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże". Internauci skomentowali tę nową definicję Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Ciekawe, który z tych narodów reprezentuje pan Gowin? Tak to jest kiedy sublokator przejmuje prawo własności do twojego mieszkania. Gość w domu jest tylko gościem. Nawet jeśli zasiedzi się w domu gospodarza 700 lat, nigdy nie będzie jego współwłaścicielem. Panie Jarosław Gowin to kiedy będzie POLIN zamiast Polski. Wydaje mi się, że trzeba już was pozbawić mandatu rządzących. Proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich Polaków, bo nikt nie dał panu takich uprawnień!!! Wreszcie dowiedziałem się dlaczego resortowi żydzi w latach 1944-56 mordowali tak zajadle Polaków, żydzi ci bronili swojej ojczyzny bo Polska to ich ojczyzna. Ojczyzną narodu żydowskiego jest Izrael tłumoku. Rabin Polski: „Jerozolima jest stolicą żydów od 3 tys. lat!.” A tam gdzie stolica tam ojczyzna. Polacy w Anglii podobnie uważają za swoją stolicę Warszawę a nie Londyn. Ci nasi dygnitarze dzisiaj POszaleli…
 • @trojanka 16:42:47
  Szewach Weiss zachwycony przemówieniem PAD: "Prosił o wybaczenie pięć razy" ..Dzisiejsze przemówienie prezydenta Dudy z okazji 50. rocznicy marca’68 bardzo spodobało się byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce, Szewachowi Weissowi. To wystąpienie było bardzo ważne skomentował Weiss. Pierwszy raz prezydent Polski, tu, właśnie na tym uniwersytecie, gdzie to się działo, prosił o wybaczenie pięć razy w imieniu całego narodu polskiego. Nie jestem ambasadorem Izraela, mamy wspaniałą panią ambasador tu, ale ja osobiście przyjmuję to. To z serca. Musimy myśleć o przyszłości powiedział Weiss.

  Mój komentarz: Prezydent Andrzej Duda upokorzył dziś Polskę i Polaków. Prezydent Duda przeprosił żydowskich komunistycznych zbrodniarzy za to, że zbrodnicze komunistyczne chamy wystawiły im bilet na zachód. Jeśli tak ma wyglądać "wstawanie z kolan", to serdecznie dziękujemy za takie "wstawanie". To, co zrobił prezydent Duda jest tak obrzydliwe, że po prostu brak słów. A Szewach Weiss cieszy się, że PAD "prosił o wybaczenie pięć razy". I że zrobił to w imieniu "całego narodu polskiego". Nie! Naród polski nie przeprasza za Marzec’68!
 • @trojanka 16:42:47
  Ważne słowa Mateusza Morawieckiego: "Cieszymy się, że wielka kultura żydowska, która została zniszczona przez nazistowskie Niemcy, odradza się w Polsce"...Ogromnie liczymy na to, że będziemy kontynuować nasze bardzo dobre relacje z Izraelem, środowiskami żydowskimi. Nie było w ciągu ostatnich 30-latach rządu, który zrobiłby tyle dobrego, dla poprawy relacji, dbałości o kulturę, historię relacji polsko-żydowskich powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Brukseli.

  Ps..Kultura żydowska ? Odradza się w Polsce? Pogięło cię Morawiecki ? Wyborcy na Ciebie Morawiecki nie głosowali i nie masz moralnego prawa mówić w imieniu Polaków. Kultura żydowska w Polsce w latach 1939-1941 przejawiała się tym, że obywatele polscy pochodzenia żydowskiego masowo kolaborowali w ludobójstwie Polaków na Kresach Wschodnich. ( masowo i żaden z nich nigdy nie został ukarany) za to jesieni 1941 roku próbowali się dogadać z Niemcami...["Premier Morawiecki zaznaczył, iż liczy na to, że relacje polsko-izraelskie nie tylko zostaną utrzymane, ale będą jeszcze lepsze."],,,Na pana miejscu panie premierze bym się tak nie rozpędzał, bo mogę to panu powiedzieć już dzisiaj, że ten temat odbije się dużą czkawką zarówno panu jak i partii rządzącej. Najzwyczajniej w świecie zapatrzeni w sondaże, nie czujecie nastrojów społecznych w tym względzie. Nie ma się z czego cieszyć ! Lepiej niech się nie odradza kultura żydowska bo żydzi to nośniki antypolonizmu. Żydzi kochają Niemców to niech tam jadą. Szkoda, że nie dba się w takim stopniu o kulturę polską. Kiedy będzie Muzeum Historii Polski? Zamiast mówić o kulturze Polskiej której nie ma w miastach, miasteczkach, wsiach w Polsce to oczkiem w głowie jest kultura żydowska w Polsce. Przerażające!
 • @trojanka 16:42:47
  Dziś Polacy ostatecznie stracili złudzenia, że w Polsce jest prezydent..."Żadnej władzy ani z tej, ani z tamtej stroni, ani ze Wschodu, ani z Zachodu słuchał nie będę" a z południa? Panie prezydencie. Wystarczy się nie zachowywać jak zdrajca co pan zrobił prosząc o wybaczenie oprawców Generała Fieldorfa "Nila" dowódcy Kedywu którzy w 1968 roku udali się do Izraela, USA etc. Przy takiej okazji warto jeszcze zacytować jeden twitt dotyczący wykonania 24 II 1953 r. wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie ps. "Nil”, dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK po sfingowanym sfingowanym procesie. Aresztowanie : żydówka Fajga Mindla Danielak. Rozprawa: żydówka Maria Sand. I instancja: żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają: żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, Paulina Kern. Ja Cię i tak nie wybiorę, bo nie legitymizuję tej Waszej chasydzkiej talmudycznej władzy. Sam się wybierz, jako szabesgoj, tak jak drukujesz sondaże! Dokąd nie będzie publikowanych online wyników z obwodowych komisji wyborczych, okręgowych KW i PKW dotąd uznaję że "ten kraj" to Polin i na żadne wybory już nie pójdę, oraz rodzina i znajomi. Okupacja żydowska ma formy instytucjonalne, karty do głosowania są niszczone a wybory są fałszowane permanentnie na wyższych szczeblach, a żydobolszewicka kasta sędziowska to gwarantuje. I żadne przezroczyste urny ani żadne kamerki mnie nie przekonają. Nie będę uczestniczył w hucpie w której i tak wybiera się Starszych i Bezczelniejszych po to żeby doili Polaków podatkami na cmentarze i muzea żydowskie. Tyrania rasistowskiej mniejszości musi się skończyć! Ja żyda nie przeproszę ! Albo byli Polakami albo żydami ich wybór. Jak byli Polakami to wiedzą kto ich wypędzał jak byli żydami to ja dzisiaj sam bym ich wypędził po słowach wrednej litwackiej żydokomuszej suki z ambasady .
 • Lament, lament
  Czytam i czuję z tekstów lamet, wielki lament. Kiedy był czas jednomyślności i działania to co do "k..wy nędzy" robiliście!?
  Na zmianę nigdy nie jest za późno, ale im później to jej koszty wyższe.
 • @kula Lis 67 16:38:49
  Polecam notke p.Rekasa na portalu Xportal.pl. Dotyczy tematu.
 • @trojanka 16:42:47
  To by znaczyło, że Duda całkiem serio się przymierza do drugiej kadencji...!
 • @Lotna 05:28:26
  I myślę, że ma szansę "wygrać", nawet gdyby nikt na niego nie zagłosował !
 • @trojanka 14:31:05
  Jak tak dalej pójdzie, to Duda będzie przepraszał komunistów z PZPR, za ich niesłuszną utratę władzy. Serwilizm gorszy niż za komuny, kiedy to za Gierka wychwalano zasługi ZSRR.
  Pozdrawiam.
 • @Stara Baba 14:42:43
  Na takie ruchy jak zakup u Rosjan s-400, potrzeba byłoby tow. Wiesława, a nie strategosa, który to Gomółce do pięt nie dorasta.
  Pozdrawiam
 • @Robik 14:50:07
  Z tego wniosek jest taki, że USA ma niezłe haki na nasze pisowskie eliciarstwo. Nie wiem o jakich biznesach mówił prof. Nowak.
  Pozdrawiam
 • @Ślepa Mańka 13:54:57
  Renegat Duda spoliczkował Polaków na UW na zamówienie żydów. Duda się kompletnie skompromitował. Nie po raz pierwszy i ostatni. Nic dziwnego ma pochodzenie żydowskie-ukraińskie. Wywodzi się z tzw. Unii Wolności. To skandal! Renegat Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza 5 razy za Polaków ? Ten zafałszowany sprzedajny renegat Duda bredzi, jakby rozum stracił, był naćpany lub jakiś pijany czy oszołomiony. W czasie kłamliwego paplania na UW język jemu się łamie, gdyż on zdaje sobie sprawę z tego, że bezczelnie kłamie i pluje na Polaków na zamówienie chciwych żydów. Czy jest czymś szantażowany czy stuknięty ? To oświadczenie cały czas, niestety nie oddaje istoty sprawy. Pod określeniem system żykomunistyczny ukrywa się grabież własności na skalę nieznaną w dziejach ludzkości. Żydzi służący sowietom przede wszystkim okradli Polaków literalnie ze wszystkiego. Mordy dokonywane przez żydów na Polakach były mimo wszystko tylko środkiem do tego celu. Teraz potomkowie ludobójców żydokomunistów "Puławian i Chamów" po tym bełkocie Dudy na UW będą się fałszywie domagać kolejnych "odszkodowań" za ich ucieczkę z PRL-u w obawie ich rozliczenia za żydowskie morderstwa na Polakach w PRL-u w latach 1944-1968:
  Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza za Polaków. (Najwidoczniej miał w swojej rodzinie morderców żydów i ma za co przepraszać. Ale powinien wypowiadać się we własnym imieniu i imieniu własnej rodziny - A nie nas Polaków! Następny Łotr prezydent, przypisuje narodowi polskiemu zbrodnie, których nie uczynili! Skandal! Zapomniał założyć jarmułkę. Przemawiał w interesie żydów oraz żydokomuny a nie Polski i Polaków. Bez jarmułki może być bardziej wiarygodny dla różnych mikrocefali i innych użytecznych. Po co płoszyć przed czasem…Przestałeś być moim prezydentem. Toż to wzorowy zdrajca narodu! Sprzedał się jak śmieć! Bilet w jedną stronę do Izraela! Polacy głosujący na ciebie ci tego nie wybacza budyniu tffuu!! Pora na powtórkę z marca 68, tym razem zapakować wszystkich zdrajców i pseudo Polaków którzy służą Izraelowi i Ukrainie.)

  https://www.youtube.com/watch?v=q-mxwZAiYGA

  Polecam obejrzeć: Wystąpienie Gołdy Tencer (Dworzec Gdański 8.03.2016) Wystąpieniem Gołdy Tencer rozpoczęło się spotkanie na Dworcu Gdańskim w 48 rocznicę wydarzeń Marca' 68. Dyrektor Teatru Żydowskiego powiedziała m.in.: "Robimy to dla pamięci naszego pokolenia, dla pamięci naszych rodziców, którzy 23 lata po wojnie musieli znowu pakować walizki i wyjeżdżać. (...) To jest moja osobista tragedia: tych, którzy zostali i tych, którzy wyjechali. Chciałabym, aby mówiono o tym w szkołach. Gdy dziś pytamy o pokolenie Marca, to młodzież nie wie o co chodzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=qNpg7LDJt7I

  Te podłe kłamstwa, bluźnierstwa oraz opluwanie Polaków tego podłego fałszywca A.Dudy to nic innego jak tylko kolejny bezkarny policzek wymierzony w Polaków na tym zafałszowanym wstrętnym anty-polskim widowisku 8 marca 2018r na dziedzińcu UW w Warszawie, urządzonym przez żydowskich anty-polskich renegatów synalków i córy tych morderców "Puławian i Chamów". Duda jak Duda….niczym Bolek….Wszelkie komentarza są zbyteczne, nikt z Polaków nie mówi, już inaczej o tym deklamatorze wierszyków 1-majowych …Musimy się uzbroić w cierpliwość i przy następnych wyborach skosić tego przygłupa,który szkodzi Polsce. Ale takich maliniaków w ekipie rządzącej jest wielu…Wystarczy się przyjrzeć ławom poselskim czy też senatorskim.. szmalcownicy żywcem wyciągnięci z okresu okupacji. Zero patriotyzmu. Podłość goni podłość….Tych uczciwych policzyłby na palcach jednej ręki…Jak długo to jeszcze będzie trwało to niekończące się od 1989 roku do dzisiaj zajadłe atakowanie, bezczelne opluwanie Polaków przez kolejnego żydoukraińskiego renegata A.Dudę, a wcześniej jego kumpli renegatów litwaka Szczynukowicza alias Komorowskiego, syna zbrodniarza z NKWD/UB Stolzmana alias Kwaśniewskiego i tych antypolskich syjonistów i neobanderowców PO-PiS-PSL-SLD podszywających się za "polaków"? Mam dosyć qurwa tych żydowskich zakłamanych "muzeów" w III RP budowanych za ukradzioną forsę Polakom, całej masy cmentarzy żydowskich utrzymywanych za moje pieniądze czyli polskiego podatnika etc. Teraz żydzi na piedestałach władzy w Warszawie przyzwyczajeni do uległości rabowanych Polaków domagają się kolejnego żydowskiego muzeum, aby tam żydzi mogli się spotykać i knuć intrygi przeciw Polakom, radzić jak nas okraść i oczerniać. Rządzące gangi żydowskie w III RP co rusz wprowadzają nowe podatki. Polskie instytucje wodne z ujęciami pitnej wody w całej III RP zostały przymuszone przez żydowskie gangi do przekupczenia za grosze izraelskim złodziejo-spekulantom i wprowadzili podatek od deszczu!!Tak właśnie szarogęsi się żydowska mafia w III RP. Oni teraz nas Polaków gnębią podatkami. Chciwość i bezwzględność żydów jest nie do opisania. Nie mam słów!!
 • @kula Lis 67 15:25:02
  Duda wraca do swoich wymiocin czyli UW.
  pozdrawiam.
 • @Lotna 05:28:26
  Duda chce by stanęli za nim Żydzi z dawnej UW, czyli wraca do swoich wymiocin.
  Pozdrawiam
 • @provincjał 08:53:51
  To zależy kto liczył będzie głosy.
 • @Ślepa Mańka 13:57:11
  Wiem, taka to brutalna prawda. To co dzieje się teraz z Polską to wstyd, wstyd i coraz większy wstyd, nic poza hańbą.
 • @Ślepa Mańka 14:57:08
  Dość kłamstw i oskarżenia Polski i Polaków! - Paweł Kukiz. Udostępniajmy ten niezwykle ważny i emocjonalny występ Paweł Kukiz!!! Nie ma mojej zgody na to, by miejsce kaźni mojego dziadka zamordowanego przez Niemców, nazywać polskim obozem koncentracyjnym. Obciążanie Polaków za tak potworną zbrodnię jaką był Holocaust, to jest etyczny Holocaust na Polakach. Ja przepraszam widzów za moje emocje. Możecie mówić, że się nie nadaje do polityki, ale to już nie jest polityka, to jest ETYKA!


  https://www.youtube.com/watch?v=y3nBH62tYRE  Ps...Szacunek Kukiza a te pyski i ten redaktor to też zdrajca, trzyma z PO i Nowoczesna, zdrajcy Polski nie podoba się w Polsce, no to wynocha a nie przeciwko naszej ukochanej Polski. Czy oprócz Pawła Kukiza siedzi przy tym stole choć jeden Polak? Wątpię. Spójrzcie na ich miny kiedy musieli słuchać prawdy o swoim podłym i niewdzięcznym żydonarodzie. Patrzcie na minę Lubnauer, (Lubnauer piękne polskie nazwisko, nie zdążyła zmienić) no żydówce to nie spodobało się, pod koniec wypowiedzi Pawła. Niech dalej palą świeczki chanukowe i budują niepolskie muzea, sponsorują obce cmentarze i zakładają jarmułki, przecież tyle lat o to co się teraz dzieje walczyli i wspierali te właśnie dążenia do tego, żeby obcy mieli tutaj więcej do powiedzenia niż tubylcy. Dobrze jest, w końcu od tamtych za to brali uposażenia...Jak dalej żydzi będą szczekać że były Polskie obozy zagłady to zrównamy z ziemią wszystkie niemieckie obozy zagłady w Polsce to się nauczą. Do pełnego obrazu prawdy należy przypominać, że to żyd żydowi zgotował ten los. To bogaci żydzi-syjoniści z ameryki byli inicjatorami i sponsorami Hitlera + wojny! To także tłumaczy obecne zachowanie syjonisty Benjamin Netanyahu i spółki innych żydomasonów NWO. To jest mała część ogólnego planu agendy NWO. I pamiętajcie, że 6 firm żydo-syjonistów USraela kontroluje 96% światowych mediów i hollyjude. Są w stanie zmanipulować i zakłamać prawie każdy odcinek historii! Uważajcie na to, co oglądacie w tv, kinie, judetube, jewsweeku, pejsbuku itd.
 • @Ślepa Mańka 14:57:08
  Jestem pokoleniem 68 r. Jaki dramat ludzki? Oni cieszyli się z paszportów i możliwości wyjazdu. PAD niech nie przeprasza za mnie. Dobra zmiana się sypie. pada na kolana. Znowu źle wybraliśmy? Przepraszam za miałkiego, tchórzliwego, pozbawionego godności i honoru prezydenta Dudę. Przepraszam, że jest pozerem i miernotą bez charakteru, stawiającą się Polakom, a skamlącą przed obcymi i zdrajcami. Przepraszam, że na niego głosowałem z rodziną. Polecam obejrzeć: "Przepraszam gorąco, postawię wam chlanie, za wuja Adolfa i resztę". Kampania społeczna - RespectUS opublikowała nagranie, w którym mężczyzna dramatycznie przeprasza wszystkie narody. Niemców za wuja Adolfa, naród radziecki za Sybir i wywózki Stalina. Cały film wieńczy wymowne zdanie: "Tylko to jedno mnie przenika do głębi, że mnie kurwa nikt nie przeprasza". Na nagraniu widać mężczyznę, który wymienia wszelkie wydumane winy Polaków, jednocześnie za nie przepraszając. To film, który po prostu trzeba zobaczyć!

  https://www.youtube.com/watch?v=9XSk-CMu5lQ


  Ps..Świetny film, znakomity pomysł, pilnie potrzebna wersja angielska i niemiecka a może nawet Jidysz, ujmujący do bólu. I jeszcze przydałaby się wariant filmu z dodanymi przeprosinami za: zdradę Wielkiej Brytanii, Francji, USA w II WŚ, za rzezie Polaków przez Ukraińców na Wołyniu, ...Zawstydziłbym jeszcze Ukraińców i Anglików, bo odegrali haniebną rolę w wielu miejscach polskiej historii. Takie czasy: Ofiary przepraszają katów. Ale Eskimosów i Chińczyków - Za co? Eskimosi i Indianie powinni wszystkich przepraszać. Za inwazje i holokaust na nich, za odbieranie im ziemi, za skazanie na życie w nędzy, itd. Pamiętajcie o jednym lepiej umrzeć na stojąco z podniesioną głową niż cały czas wegetować na kolanach. Już nigdy na kolanach.


  Ps..II.."Zniesławienie" - Film dokumentalny


  https://www.youtube.com/watch?v=DylTaDV-VZM


  Żydowski dziennikarz skłamał. W Auschwitz nie było żadnego żyda. Oni byli tylko w Birkenau -Brzezinka i deportacja do obozu nastąpiła później niż wywózka Polaków do obozu. Między rokiem 1939 - 1942 na 10 zamordowanych obywateli polski 9 było Polakami a 1 był żydem.


  https://www.youtube.com/watch?v=opPy-Hgrs6w&feature=youtu.be

  Największym antysemitą jest prawda o żydach! Dziwne że nie ma tu wątku finansowania Hitlera przez "elity "żydowskie a potem mieli co chcieli. Szkoda że nie płaczą nad Polakami którym ich dziadkowie wujkowie strzelali w tył głowy i torturowali a kaźniach NKWD i UB niech zapłaczą nad Holocaustem Słowian których żydzi wymordowali ponad 100 mln! Tu chce widzieć łzy kajanie się i przepraszanie bo nigdy nie zasłużą na szacunek i będą mieli status zwierząt! Żydzi to bardzo zakompleksiony naród. Wszędzie widzą antysemitów, ale sami w sobie mają najwięcej nienawiści do innych. Widzą tylko swoje ofiary w obozach zagłady w taki sam sposób Niemcy mordowali ludzi innych narodowości , czy inni nie odczuwali bólu w ten sam sposób co żydzi, czy matkom innych narodowości serce pękało bezboleśnie kiedy odbierano jej dziecko?. Żydzi to "naród wyprany" z moralności, współczucia. Delektują się tą nienawiścią do siebie. Babcia w Izraelu powiedziała cenne spostrzeżenie, że skoro żydom jest źle w innych krajach bo odczuwają wobec siebie antysemityzm niech wracają do Izraela. Żydzi to najwięksi manipulatorzy i kłamczuchy. Żydzi wmawiają młodym pokoleniom, że cały świat ich nienawidzi, a sami sobie na takie traktowanie zapracowują, kłamią, mszczą się, nigdy nie zapominają, nie wybaczają, ale za to wszystkim rządzą i zajmują dobrze płatne stanowiska. Żydzi w USA, tak samo z wielką nienawiścią do krajów rządzonych przez dyktatorów rozpętują wojny, pod pozorem wprowadzania demokracji. Efekty tych wojen mamy widoczne napływem obcych do Europy. Należy natychmiast:
  1. Wycofać 100 mln na żydowski cmentarz.
  2. Wznowić ruch wizowy do Polski (oni nie muszą mieć wiz do Polski, my musimy do Izraela).
  3. Wycofać emerytury wypłacane żydom w Izraelu (nie wiem na jakiej podstawie są wypłacane).
  4. Wycofać się ze sfinansowania nowego muzeum dla żydów (następne kilkadziesiąt mln).
  5. Przestać promować "kulturę" żydowską (min. Gliński), zacząć promować kulturę polską.
  6. Zakazać siania nienawiści do Polaków w wycieczkach młodzieży izraelskiej do Auschwitz, przydzielać polskich przewodników (opłacanych przez żydów). To tak na początek.
 • @Ślepa Mańka 14:57:08
  Jeden Izraelczyk odpowiada za 9% wszystkich ataków antysemickich w USA w 2017 r. Ruszył właśnie jego proces. Michael Kadar, 19-letni obywatel USA i Izraela został w środę postawiony w stan oskarżenia po tym, jak przedstawiono mu zarzuty dokonania anonimowo mnóstwa antysemickich prowokacji w tym: telefonicznych (fałszywych) ostrzeżeń o bombach w centrach żydowskich, cyberstalkingu, fałszywych zgłoszeń o wziętych zakładnikach. Kadar został oskarżony przez sądy federalne w Georgii, na Florydzie i w Waszyngtonie po przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie licznych gróźb skierowanych przeciwko ośrodkom kultury i ważnym organizacjom żydowskim, w tym Lidze Przeciwko Zniesławieniom (ADL) i ambasadzie Izraela w Waszyngtonie. Raport ADL opublikowany we wtorek stanowi, iż młody żyd jest odpowiedzialny za co najmniej 160 (ok. 9 %) przypadków antysemickich ataków w USA w 2017 roku. W oświadczeniu dotyczącym zarzutów przeciwko Kadarowi, dyrektor FBI Christopher Wray powiedział, że nie ma znaczenia, że ​​groźby Kadara były nieprawdziwe, ponieważ strach odczuwany przez ofiary był prawdziwy. W przypadku skazania Kadar może dostać do 20 lat pozbawienia wolności za każde przestępstwo zbrodni nienawiści i maksymalnie 10 lat za każdą groźbę związaną z bombą. Inne przestępstwa są zagrożone karą do 5 lat więzienia. Nie popełniajcie błędu, groźby te były aktami antysemityzmu i zasługują na traktowanie jako zbrodnia nienawiści powiedział w oświadczeniu dyrektor krajowy ADL, Jonathan Greenblatt. Ich celem były instytucje żydowskie, Chciano podsycić strach i niepokój i postawić całą społeczność żydowską w stan gotowości”. Rodzice i prawnicy Kadara nie kwestionowali jego zaangażowania w grożenie bombami, ale twierdzą, że… ma on guza mózgu i niskie IQ. Gdy Kadarowi zaczęła się palić ziemia pod nogami, zbiegł do Izraela. Lecz, co rzadko się zdarza, tamtejsze władze po aresztowaniu go, wydały więźnia Amerykanom.

  za: jta.org

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Nowy Jork: Aresztowanie żyda, agenta Mossadu, podejrzanego o dokonanie serii antysemickich napisów

  Brooklyn: Żyd-prowokator rozprowadzający ulotki wzywające do "Zabicia wszystkich żydów", oficjalnie oskarżony przez prokuraturę.
  Oskarżono izraelsko-amerykańskiego hakera, który groził zamachami bombowymi żydowskim ośrodkom w USA.
  B’nai B’erith uczy polskiej i amerykańskiej historii.

  Amerykański żyd i obywatel Izraela uznany winnym fałszywego alarmu bombowego.

  Dwóch młodych żydów oskarżonych o podpalenie kościoła w Tabdze.

  Maryland: Nie jeden, a trzech żydów malowało swastyki na żydowskiej szkole i synagodze.

  Izraelski minister odwołał wizytę w Wielkiej Brytanii z obawy przed aresztowaniem za zbrodnie wojenne.
 • @Ślepa Mańka 14:57:08
  Raźny: Klęska opcji amerykańskiej. Pozorowana obrona suwerenności

  Kryzys w relacjach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich, a także polsko-ukraińskich jest jedynie elementem o wiele poważniejszego kryzysu, w jakim znalazła się Polska. Ma on wymiar klęski o charakterze geopolitycznym i cywilizacyjnym. Jest to – przemilczana przez polskie władze i opozycję oraz stojący za nimi establishment polityczny, media i środowiska opiniotwórcze – klęska opcji amerykańskiej. Izrael i lobbujące za nim środowiska żydowskie oraz banderowska Ukraina to elementy „pakietu” politycznego opcji amerykańskiej, którą Polska przyjęła po 1989 roku. W pakiecie tym otrzymaliśmy przymus realizowania interesów nie tylko amerykańsko-natowskich, ale równie żydowsko-izraelskich i ukraińskich z banderowskimi włącznie. Nowym świadectwem tego „pakietu” politycznego jest skoordynowana negatywna reakcja wymienionych państw na nowelizację ustawy o IPN. Na Polskę spłynęła z ich strony fala nieuzasadnionego oburzenia, pouczeń, pomówień. Przywoływanie do porządku polskich władz, nawoływanie do odrzucenia przyjętej ustawy, pogróżki i działanie na szkodę naszego wizerunku w świecie uświadomiły nawet średnio zorientowanym politycznie Polakom znikomy poziom naszej suwerenności.

  Reakcja Warszawy poziom ten jeszcze bardziej obniżyła. Unaoczniła nam, że jesteśmy krajem, którego władze nie boją się złamać własnej konstytucji w reformie Trybunału Konstytucyjnego, sądownictwa czy ordynacji wyborczej, natomiast kajają się przed obcą władzą z powodu ustawy zgodnej z zapisami konstytucyjnymi – co więcej, jedynie częściowo symetrycznej do tych, które w Izraelu czy na Ukrainie dotyczą penalizacji za podważanie obowiązującej w tych państwach polityki historycznej. Żałosne usprawiedliwienia Warszawy, obietnice wyjaśnień i konsultacji, powoływanie zespołu do dialogu z Izraelem, potulne wycofywanie się z żądania ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej, niepodejmowanie ekshumacji żydowskich ofiar zbrodni wojennej w Jedwabnem – stanowią ostry dysonans w dumnym przywoływaniu pamięci o stuleciu odzyskania niepodległości. Kłócą się z narzucanym Polakom kultem żołnierzy wyklętych, na których „niezłomności” mają się uczyć umierania dla ojczyzny – oczywiście, szarzy obywatele, nie politycy. Ci bowiem – wbrew składanym publicznie deklaracjom – nie mają zamiaru o nic walczyć. Sam wyjazd polskiej delegacji rządowej do Izraela – a ściślej do Jerozolimy jako uznanej przez USA stolicy państwa żydowskiego – oraz do Waszyngtonu, aby „wyjaśnić” naszym „:partnerom” wymienioną nowelizację – to pielgrzymka pokutna, która jedynie potwierdza stopień naszego od nich uzależnienia. Żenada, która w zestawieniu ze stuleciem odzyskania niepodległości jest jej parodią, a jako spektakl polityczny – groteską. Nawet uczeń likwidowanego właśnie gimnazjum wie, że od czasów Jeana Bodina – a więc od XVI wieku – suwerenność państwowa to nade wszystko moc samodzielnego stanowienia prawa i jego egzekwowania. Podległość i służalczość rządzącego Polską establishmentu politycznego uderza w naszą dumę narodową tym boleśniej, że oparta jest na oczywistym zakłamaniu, widocznym w relacjach z państwami oferowanymi nam w „pakiecie” politycznym opcji amerykańskiej w roli „partnerów” – Izraelem u Ukrainą. Nikomu z grupy trzymającej w Polsce władzę – niezmiennie od blisko 30. lat – nawet do głowy nie przychodzi ukształtowanie tych relacji na gruncie partnerstwa – równości i wzajemności. Nie ma nikogo odważnego, kto głośno powiedziałby, że w rodzinie narodów świata nie ma wybranych i wykluczonych, pierwszoplanowych i podrzędnych, nie podlegających ocenie moralnej i bezwzględnie jej poddawanych. Nie ma nikogo, kto wykrzyczałby, że Izrael jest państwem terrorystycznym, okupującym ziemie Palestyńczyków, łamiącym postanowienia ONZ dotyczące ciągnącej się ponad pół wieku wojny z nimi, blokującym powstanie ich państwa, prowadzącym ciągłe ataki na swoich sąsiadów, przyczyniającym się do ludobójstwa chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, ze Izrael w sposób niekontrolowany przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej wszedł w posiadanie broni jądrowej, stanowiąc zagrożenie nie tylko dla tego regionu, ale również Europy i świata. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, że nade wszystko z tych powodów państwo to nie ma żadnej legitymacji moralnej i prawnej, aby nas pouczać w sprawie polskiego prawa, które nie jest wymierzone ani w Żydów, ani państwo żydowskie, a jedynie w osoby zakłamujące prawdę o niemieckich obozach koncentracyjnych i głoszące oszczerczą tezę, że były to „polskie obozy koncentracyjne”.

  Ten aspekt nowelizacji ustawy o IPN dotyczy także Ukrainy wojującej z nami w sprawie nazistowskiej ideologii banderowskiej, uznanej przez Kijów za ideologię oficjalną – w dodatku promowaną przez Stany Zjednoczone i zwasalizowaną wobec nich Unię Europejską. Zgoda tzw. Zachodu na odrodzenie tej ideologii i heroizację jej twórców to kuriozum polityczne, historyczne i moralne. Oczywistym absurdem jest finansowe, gospodarcze i militarne wsparcie Polski dla banderowskiej Ukrainy. Nade wszystko jednak jest ono naganne moralnie, gdyż zakłada nierozliczenie ludobójstwa dokonanego w czasie II wojny światowej na Polakach przez wyznawców Bandery i Szuchewycza. Ostatnim spektakularnym gestem w tej polityce absurdu i braku moralności były wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w Niemczech, wysuwające na pierwszy plan blokadę Nord Stream 2. Jako powód podał on Ukrainę, którą gazociąg omija i tym samym pozbawia dochodów z przesyłu rosyjskiego gazu do Europy – w wysokości 3 miliardów dolarów rocznie. Gdyby pan premier powiedział, że to Polska właśnie traci owe dolary, byłaby mniejsza plama na jego honorze. Wszyscy jednak wiedzą, że traci na własne życzenie, gdyż odmówiła budowy gazociągu przez swe terytorium właśnie z powodu Ukrainy, który również. w tej wersji miał ją omijać.

  Pozorowane partnerstwo

  Dodatkowym problemem, którego nie mają odwagi poruszyć polscy politycy w pokutnym dialogu ze stroną żydowsko-izraelską jest kwestia pozorowanego partnerstwa. Izrael bowiem nigdy i nigdzie nie reprezentował interesów polskiego państwa i narodu, podczas gdy Polska od wznowienia stosunków dyplomatycznych z państwem żydowskim jest rzecznikiem jego racji stanu w ONZ, UE i relacjach dwustronnych z innymi państwami. Nikt nawet nie piśnie, że pora wyliczyć wszystkie przedsięwzięcia i nakłady na rzecz narodu żydowskiego i jego mniejszości w Polsce po 1989 roku – muzea, katedry, instytuty, ośrodki i różne centra badające i prezentujące ich dzieje, setki publikacji i grantów poświęconych antysemityzmowi i holokaustowi, dziesiątki organizowanych każdego roku różnych festiwali ich kultury. Nikt nie ma odwagi przedstawić takiego rachunku Izraelowi i zażądać choćby symbolicznej symetrii – jednego muzeum historii Polski, jednej katedry historii Polski okresu II wojny światowej, jednego instytutu badającego udział Żydów w działaniach skierowanych przeciwko nardowi polskiemu, nade wszystko tych, które kierowane były przez NKWD, UB, SB. Z dzisiejszej perspektywy podrzędna pozycja Polski w relacjach z Izraelem musi być określona jako stała dana opcji amerykańskiej, stanowiąca odbicie zależności między Waszyngtonem i Tel Awiwem.

  Antyrosyjski wektor stałą daną

  Prowadzona przez polskie władze polityka podrzędności i zależności w ramach opcji amerykańskiej jest świadoma i celowa. Nie obejmuje jednak antyrosyjskiego jej wektora. W relacjach z Moskwą Warszawa jest bowiem „odważna”. Grozi w imieniu USA sankcjami, walczy o Krym dla Ukrainy, ściąga do Polski wschodnią flankę NATO i wojska amerykańskie, przygotowując nas do wojny z Rosją, w której Polacy mają być mięsem armatnim. Jednocześnie bez żadnych konsultacji z Rosjanami realizuje ustawę dekomunizacyjną, nakazującą burzenie pomników upamiętniających setki tysięcy czerwonoarmistów, poległych na polskiej ziemi w walce z Hitlerem. Jest to wyjątkowo cyniczny rodzaj odwagi, bo skierowana jest ona przeciwko nieżyjącym już ludziom, którym polskie władze – przecież nie naród – chcą odebrać laur zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Ta dwuwektorowa polityka ma dodatkowy cel: takie ukształtowanie świadomości polskiego społeczeństwa, aby nie protestowało zarówno wtedy, gdy roszczeniowa wobec Polski ustawa 447 Kongresu amerykańskiego zostanie przyjęta przez Izbę Reprezentantów i podpisana przez prezydenta Trumpa, jak i wtedy, gdy przygotowania do wojny z Rosją wejdą w ostatnią fazę. Mamy być bowiem potulni wobec bezprecedensowych wobec nas roszczeń dwóch organizacji żydowskich w Ameryce i jednej w Izraelu, w imieniu których USA będą żądać od Polski odszkodowania za bezspadkowe mienie polskich Żydów. Jednocześnie zaś mamy być agresywni i bezwzględni wobec Rosji, z którą mamy prowadzić różne wojny, na walce zbrojnej kończąc, mimo że Moskwa nie ma wobec nas żadnych roszczeń. Wybór opcji amerykańskiej – niestety, dobrowolny – oznaczał bowiem od początku przyjęcie polityki antyrosyjskiej, budowanej na sztucznej rusofobii, przekształcanej w obcą naszej cywilizacji nienawiść. Ten wyznaczony dla Polski kierunek polityczny w opcji amerykańskiej jest jeszcze bardziej absurdalny od pierwszego i bardziej niebezpieczny, gdyż grozi wojną atomową. Jest jednak nadzieja na to, że nie będzie zrealizowany do końca.

  Programowe przemilczanie Ustawy 447 Kongresu USA

  Polacy obudzą się z duchowego letargu, gdy poznają ukrywaną przez establishment polityczny całą prawdę o Ustawie 447 Kongresu USA. Już samo jej przyjęcie przez Senat 12 grudnia ubiegłego roku było wrogim aktem wobec Polski. Natomiast uchwalenie jej przez Izbę Reprezentantów, do której Ustawa trafiła, i podpisanie przez prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie oznaczało nadzór naszego „sojusznika” nad jej realizacją przez Polskę. Ta bezprecedensowa w skali historycznej i światowej próba wymuszenia nienależnego na gruncie prawa „odszkodowania” za bezspadkowe mienie żydowskie będzie haraczem, jaki miałaby zapłacić Polska. Haraczem oznaczającym, iż staliśmy się kondominium amerykańsko-izraelskim. Haracz ten przypomina daninę, jaką podbite przez imperium mongolskie księstwa ruskie płacić musiały jego władcy. Walka między poszczególnymi książętami o to, kto będzie podbitą Ruś reprezentował na dworze owego władcy stała się symbolem politycznych podziałów w sprawie sposobów składania daniny – podziałów uniemożliwiających zrzucenie jarzma niewoli. I trzeba było długo czekać na zjednoczenie księstw w walce wyższej rangi – o odzyskanie niepodległości – dzięki któremu koniec niewoli stał się faktem. Spory miedzy władzą i opozycją w Polsce mają podobny charakter. Dotyczą spraw drugorzędnych, nie dotykają w najmniejszym stopniu opcji amerykańskiej. Tę bowiem akceptują wszystkie walczące między sobą ugrupowania polityczne.

  Jednak odsunie się od niej polskie społeczeństwo, gdy przyjdzie mu płacić haracz organizacjom żydowskim. Haracz zniszczyłby Polaków finansowo, ale nade wszystko odebrałby im godność. Oznaczałby bowiem, że jesteśmy tak słabym narodem we współczesnym świecie, że godzimy się na to, aby płacić obcym organizacjom nienależne im pieniądze – wbrew zasadom prawa i moralności – tylko dlatego, że się tego od nas domagają. Dlatego, wbrew pozorom, dla władzy i opozycji najważniejsze jest to, aby prawda o Ustawie 447 Kongresu USA była ukrywana jak najdłużej przed polskim społeczeństwem. Nie ma więc żadnych oficjalnych informacji na jej temat, żadnych rozmów z przedstawicielami amerykańskiego Kongresu, żadnych planów odrzucenia roszczeń. Grupie trzymającej władzę idzie o to, aby Polacy nie przygotowali alternatywy dla opcji amerykańskiej. Im dłużej społeczeństwo będzie uśpione propagandą sukcesu, tym lepiej dla niej.

  Możliwość alternatywy

  Alternatywa dla opcji amerykańskiej – w pierwotnym kształcie przynajmniej jako forma jej poluzowania – staje się coraz pilniejszą koniecznością. Co ważniejsze, jest to konieczność możliwa do zrealizowania już na pierwszym etapie naszej emancypacji. Jest nią polityka dwuwektorowa, której przykładem są współpracujące z Rosją Węgry, bądź wielowektorowa, którą realizuje Turcja. Obu form budowania alternatywy dla opcji amerykańskiej boi się jak ognia potężne lobby amerykańsko-izraelskie. Obie bowiem oznaczają dla niego nie tylko utratę wpływów politycznych w Polsce, ale również związanych z nimi niezliczonych zysków.

  Anna Raźny
  Ps...Druzgocąca prawda! Super tekst, zgadzam się w zasadzie z wszystkimi tezami. Ciekawe ile jeszcze osób może nadawać na tej samej częstotliwości?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031