Pomimo iż Polski magdalenkowej nie stać na zapłatę astronomicznych sum gangowi Holocaust Industry, to jednak zapłąci, choćby przyszłe pokolenia miały pluć krwią.

 Dzień w którym Donald Trump podpisał ustawę uchwaloną jednogłośnie przezKongres o odszkodowaniach dla Holocaust Industry, uważam za jeden z najważniejszych w najnowszej historii Polski. Od dnia 9 maja 2018 roku USA zaczynają zgodnie z prawem uchwalonym przez Kongres naciskać na Polskę, by wypłaciła organizacjom żydowskim astronomicznych sum wziętych z sufitu, co będzie początkiem upadku Polski nawet jako państwa teoretycznego.

Przedsiębiorstwo Holocaust Industry wymusiło na Kongresie zatwierdzenia ustawy,  zobowiązującej każdą administrację przezydencką do używania wszelkich środków nacisku, aby kraje wskazane przez Holocaust Industry spełniły finansowe żądania tej grupy.  Każda administracja prezydencka nie będzie się zastanawiała, czy sumy wzięte z sufitu są zasadne czy urojone, naciskana przez grupy lobbystyczne, będące hojnymi sponsorami obu partii.
Polska  pomagdalenkowa nazwana przez jednego z jej byłych ministrów państwem teoretycznym, nie zrobiła kompletnie niczego, by temu śmiertelnemu niebezpieczeństwu zapobiec. Zarówno pisowskie jak i peowskie eliciarstwo było zainteresowane tylko i wyłącznie zjedzeniem ośmiorniczek, a w zamian za tę możliwość oferowali zrobienie laski za darmochę. Widowiskowo było to widać przy poparciu banderowskiegp zamachu stanu na Ukrainie i udzielanie wszelkiej pomocy banderowcom, którzy to wcale nie kryli się z wrogimi zapowiedziami wobec Polski.
Jak doszedł PiS do władzy, obiecywano współpracę z Polonią, w celu stworzenia silnego polskiego lobby w Waszyngtonie. Edward Moskal pokazał prawdziwą moc Polonii, dzięki której to Polska pomagdalenkowa została przyjęta do NATO, bez żydowskiej pomocy. Właśnie od tego momentu aż do dzisiaj dla eliciarstwa magdalenkowego, Polonia Amerykańska jest traktowana jak wróg którego w najlepszym wypadku należy lekceważyć. W ostatnich decydujących miesiącach było to wyraźnie widać.
Okazja zawiązania polskiego lobby w Waszyngtoniewydawała się doskonała, wobec bezczelnych żądań gangsterów-hucpiarzy z Holocaust Industry. Pisowskie eliciarstwo patriotycznie inaczej jednak wbrew oczekiwaniom Polonii nie zrobiło kompletnie niczego. Mało tego, środowiska polonijne występujące z inicjatywą własną widząc do czego zdolny jest ten gang, były w najlepszym wypadku zbywane milczeniem przez władze konsularne Polski magdalenkowej.
Nie będę opisywała po raz kolejny kompromitujące zachowania bandy politycznych gówniarzy na czele z prezydenem Dudą i jego głównym consigliere Szczerskim. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny szczegół. Kiedy prezydent Izraela oskarżył Polskę o współudział w Holocauście ludności żydowskiej, to powiedział te słowa na użytek Holocaust Industry, które właśnie lobbowało w Izbie Reprezentantów, by przepchnąć ustawę 447.  Prezydent Andrzej Duda zamiast ostro zareagować na tę nikczemną potwarz ze strony cynicznego Żyda, powiedział w stylu Józefa Cyrankiewicza z 1956 roku, że kto będzie próbował podnieść rękę na naród żydowski, to władza mu rękę odrąbie.
Dla każdego myślącego zdroworozsądkowo na taką potwarz należalo zareagować bardzo ostro i taka odpowiedź poszłaby w świat, jako zdecydowany głos sprzeciwu wobec tak ohydnego kłamstwa.  Zachowania prezydenta Dudy nie można inaczej nazwać, jak klasyczne robienie laski za darmochę.
Warto też odnotować,że kiedy w USA ważyły się losy ustawy, kosztujące Polskę co najmniej 65 miliardów USD, lobby żydowskie zagroziło że prezydent Duda nie będzie przyjęty przez żadnego ważnego urzędnika w Waszyngtonie, to dla naszych politycznych gówniarzy najważniejszą sprawą stało się ubłaganie, by jakiś ważny urzędnik jednak łaskawie przyjął. Myślę że Amerykanie potraktowali wizytę ministra Szczerskiego z pogardą, że tego gnojka interesują wyłącznie błyskotki, a nie los przyszłości narodu polskiego. Bo skoro głowa państwa polskiego zainteresowana jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem , czy tę bandę nadętych gówniarzy ktokolwiek z ważnych urzędników zechce przyjąć, to jak członkowie Izby Reprezentantów mieli zareagować na maglowanie ich przez gang zawodowych wyłudzaczy, od których to zależy ich przyszłość polityczna.
Więc widząc jak bardzo zależy na losie Polski najważniejszej osobie, która na użytek publiczny ma zawsze pełną gębę patriotycznych frazesów, dlatego też nie mieli żadnych oporów w głosowaniu nad ustawą, tym bardziej że otrzymali 30 milionów USD od lobby proizraelskeigo na kampanię wyborczą do Kongresu.
Zapytam teraz naszych rodaków w kraju, ilewydał rząd patriotów inaczej pieniędzy na lobbowanie za pośrednictwem Polonii, by Kongres tej ustawy nie przyjął. Bardzo naiwny Pan profesor Andrzej Nowak uspokajająco twierdził, że Kongres jednak tej ustawy nie uchwali, ponieważ Polskę i USA lączą zbyt poważne interesy, by Ameryka chciała je zaryzykować przyjazne stosunki, popierając i uchwalając ustawę, która będzie Polskę kosztować minimum 65 miliardów USD.
Skoro prezydent Trump widząc że polski rząd nie interweniował w amerykańskiej administracji, nie miał żadnych oporów , by wyjść naprzeciw głównym sponsorom partii republikańskiej. Niech teraz rodacy w kraju pytają pisowskie mordy zdradzieckie, dlaczego nic nie robiły w tej najważniejszej dla przyszłości narodu sprawie.
Powtarzam po raz nie wiadomo który, że Polska ma do czynienia z gangiem skutecznych profesjonalistów o potężnych wpływach, o czym się przekonała Szwajcaria. Tylko w Szwajcarii chodziło wyłącznie o banki. W przypadku Polski chodzi o los kilku przyszłych pokoleń. Tak to Polska magdalenkowa dba o przyszłość narodu. Zdradzieckie mordy pełne patriotycznych frazesów, zainteresowanych tylko i wyłącznie jedzeniem ośmiorniczek, zamiast chleba z masłem.
Skoro teraz gang Holocaust Industry dysponuje skutecznym narzędziem i  poparciem każdej administracji rządu USA, można przewidzieć ich następny ruch. Przecież oni przygotowywali się do skoku na kilkaset miliardów dolarów przez kilkadziesiąt lat, inwestujac w lobbing sporo pieniędzy. Ich kompletnie nie interesuje ilu Żydów zginęło podczas drugiej wojny i kto ich mordował. Im to kompletnie zwisa.
Tearz zacznie się propagowanie Polski jako państwa które było głównym sprawcą holocaustu. Powtarzam ich nie interesuje jak było naprawdę, chodzi im wyłącznie by obecny, a z pewnością już przyszły prezydent nie miał najmniejszych oporów przed poparciem ich żądań w celu obrabowania Polski. Teraz dopiero zacznie się propagowanie Polski, jako głównego sprawcy holocaustu. Ileż to filmów wyprodukuje Hollywood na temat sprawstwa Polaków.
Kampania prezydencka kosztuje parę miliardów USD, więc natępnym ruchem gangu będzie zainwestowanie w takiego kandydata, który uczyni wszystko by zadośćuczynic ich żądaniom. Myślę że obstawią partię republikańską jak i demokratyczną. Skoro można wydać maksymalnie 10 miliardów USD na kampanię przy zysku wynoszącym minimum 65 miliardów USD, to aż się prosi o taką inwestycję. Myślę że każdy kandydat na prezydenta będzie się chciał odwdźęczyc tak hojnym sponsorom.
Ale ktoś powie że Polska nie ma aż takiej astronomicznej kwoty do wypłaty na żądanie. Ale bank Goldman&Sachs może w każdej chwili wydrukować z powietrza i wspaniałomyślnie udzielić nam kredytu, oczywiście na bardzo „dogodnych” warunkach.
A każdy magdalenkowy rząd weźmie taki kredyt, traktując to jak koło ratunkowe rzucone mu w ostatniej chwili. I nie jest ważne czy zrobi to rząd patriotów inaczej, czy zdrajców i zaprzańców. To dlatego właśnie zainstalował się jeden z najbardziej wpływowych banków  świata w Polsce.
Ciekawa jestem co powie wodzu Kaczyński, że nie będzie płacił podatków od niemieckich zbrodni, a pisowskie eliciarstwo będzie nas wtedy uspokajało „Polacy, nic się nie stało”?