Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Odpowiedź ruskiej agentki-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myślę że nie tylko bloger Jerzy poczuję się zadowolony moim przyznaniem się do bycia ruską agentką, gdyż pozwoliłam sobie na wątpliwości w geniusz doctora Jacusia Bartosiaka.

 Pozwolę sobie teraz na pełną odpowiedź w formie notki Panu Jerzemu, który to napisał następujacy komentarz pod notką „ Koniec militarnego konfliktu z Iranem”. Pan Jerzy poruszył tutaj parę ważnych wątków, więc dlatego odpowiadam w formie notki polemicznej.

Najpierw pełna treść komentarza na portalu 3obieg.pl:
„Coś mi się czasami wydaje że Widziane z USA pisane jest przez rosyjskiego trola.
Podnieś przyłbicę i podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem a nie chowaj za krzakami. Sika na osoby o których dopiero się dowiedziała i chowa się za krzaki. Wstyd.
To że taka “analityczka” dopiero odkryła Bartosiaka to jest taka plama jak powiedzieć… fajny zespół niedawno odkryłam – nazywa się Rolling Stones – gra klasycznego rocka!
Ale wtopa. I na dodatek publicznie obrażać… zwykła żenada.
Nic z tego USA nie widzisz bo gdyby było dobrze Widziane, to byś wiedziała że jak do tej pory wszystkie “przepowiednie” Bartosiaka sprzed lat sprawdziły się. Tak, teraz każdy potrafi się mądrzyć, ale wtedy jego opinie wydawały się taką herezją jak głoszenie w 1980 roku że ZSRR niedługo upadnie.
Dlatego radził bym skulić uszy po sobie i troszkę posłuchać tego co Barotsiak mówi. I przemyśleć to.
Kolejną wtopę zaliczyłaś mówiąc o znaczeniu amerykańskich Żydów na elekcję prezydenta… To nie Żydzi mają wpływ na ilość głosów, bo ich jest niewielki procent. To baptyści i protestanccy ewangelicy stanowią siłę która murem stoi za Izraelem. To oni są tym głosem. Nie wiedziałaś o tym? Żydzi jedynie tym grają.Zniechęć ewangelików do Izraela a Żydzi przestaną się liczyć.
No i ta pewność że Iran świadomie zestrzelił drona a nie samolot załogowy. Skąd u ciebie ta pewność że nie był to przypadek?”
 
 
Zacznę może od Pana doctora Jacka Bartosiaka. Napisał Pan, Panie Jerzy że doctor Jacuś już w 1980 roku przewidział upadek ZSRR. Z wyglądu doctor Jacuś wygląda na czterdziestolatka, ale pozory mylą, więc postanowiłam sprawdzić na Wikipedii. A tam pisze jak byk, że doctor Jacuś urodził się w 1976 roku. Więc jako czterolatek przewidział upadek ZSRR, to tylko czapki i mohery z głów przed takim geniuszem. Wierzę Panie Jerzy że poda mi Pan źródlo swojej informacji o genialnym czterolatku Jacusiu Bartosiaku, co już wtedy przewidział upadek ZSRR.
Chciałabym również Panie Jerzy upewnić Pana, że jestem osobistą agentką Władimira Władimirowicza do zadań specjalnych, kiedy to grupa blogerów pod kierunkiem niejakiego Mind Service zdemaskowała mnie jako ruską agentkę, kiedy chciałam upiec swą antypolską śmierdzącą ruską onucą pieczeń na patriotycznym polskim ogniu pisząc otwartym tekstem, że powinniśmy popierać powstańców z Dombasu, niż banderowski, antypolski żywioł, który się wyłonił podczas przeprowadzonego zamachu stanu na początku 2014 roku. Co najbardziej rozsierdziło tzw. patriotów inaczej skupionych wokół prezesa PiS, to stwierdzenie bardzo oczywistego faktu, że skoro banderowcy oddali swój największy atut strategiczny jakim był Krym bez walki ruskim sołdatom, to jak można wierzyć, że będą się bili o wolność naszą, kiedy ruskie tanki pojawią się na ulicach Warszawy. Takie rzeczy wtedy mógł tylko wygadywać ruski agent. Więc nie oponowałam, tylko potwierdziłam,  że jestem ruską agentką zadaniowaną przez samego Władimira Władimirowicza.
Nie mam też specjalnie czasu, by poświęcać go na słuchanie wywodów doctora Jacusia. Zwrócił moją uwagę stwierdzeniem, że Izrael nie ma żadnego znaczenia i wpłuwu na politykę amerykańską, tylko może sobie co najwyżej pokrzyczeć. Byłam ciekawa po przeczytaniu pańskiego komentarza tylko jednego: jak doctor Jacuś wypada na tle innych, więc sobie posłuchałam polemikę z profesorem Andrzejem Nowakiem. Kolosalna rożnica, więc od tego czasu dałam sobie spokój słuchania dyrdymałów, jakie wygłasza doctor Jacuś solo.
Kolejną sprawą, którą Pan poruszył, to wpływ żydowskiej diaspory na wybory amerykańskie. Otóż Panie Jerzy, baptyści i ewangeliccy protestanci stanowią tylko ok. 20% elektoratu partii republikańskiej. Demokraci mogą zapomnieć o ich głosach. A z prostej arytmetyki wynika że 20% żelaznego elektoratu to za mało, by wygrać wybory dla Izraela.  
Proszę sobie Panie Jerzy odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że Donald Trump został wybrany dzięki głosom Polonii w tzw. swing states, a dzięki wpływom lobby proizraelskiego podejmuje wybitnie antypolskie decyzje?
Postaram się Panu podpowiedzieć: dlatego że mają pod kontrolą całą prasę, radio telewizję i internet, dzięki którym oddziaływują na przyszłych kongresmenów. Dlatego też kongresmeni tańczą tak, jak im zagra Izrael. Była szansa by zmienić ten układ, kiedy to strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział, obiecywał podczas ostatnich wyborów parlamentarnych, że jak tylko PiS wygra wybory, to nastąpi ścisła współpraca pomiedzy Polonią Amerykańską, a władzami polskimi. A był do tego świetny pretekst, którego dostarczyli sami Żydzi swoimi oskarżenaimi Polaków o zbrodnie Holocaustu, żądając niebotycznych sum wziętych z sufitu. Patrioci inaczej z PiS robili wszystko, by udaremniać wysiłki Polonii, mające uniemożliwić uchwalenie ustawy 447. To dlatego Prezydent Trump podpisał ustawę 447, bo nie było żadnego zainteresowania i sprzeciwu ze strony polskiego rządu patriotów inaczej.
Co do Iranu, to jak napisałam, Iran ma nowy nieznany dla US Army, także dla Rosji, Chin i Izraela zintegrowany system obrony powietrznej, którego wojsko USA nie było w stanie zakłócić, oraz który potrafi rozróżnić drona od samolotu załogowego. Wydaje mi się również, że Iran posiada system potrafiący niszczyć rakiety wroga wystrzelone w jego kierunku, który to był wypróbowany na amerykańskich tomahawkach podczas uderzenia na ich bazy w Syrii ponad dwa lata temu, gdzie nie można było się doliczyć parunastu rakiet, które to oficjalnie gdzieś „przepadły”.
Na zakończenie tej krótkiej notki, zdradzę nie tylko Panu to, o czym w Polsce nic się nie mówi. Otóż około dwa miesiące temu, nastąpiła wizyta głównego dowódcy armii Iranu w sunnickim Pakistanie. Dla uważnych obserwatorów była to ogromna sensacja, zwłaszcza że obie strony wyraziły ogromne zadowolenie ze spotkania. Moim skromnym zdaniem, osiągnięto nastepujące porozumienie- Iran dostarcza Pakistanowi swój świetny zintegrowany system obrony powietrznej, zaś Pakistan dał Iranowi parę bomb atomowych, jak również technologię do ich produkcji. To dlatego było cichutko w światowych mediach o tym niezwykłym dilu szyickiego Iranu z sunnickim Pakistanem.
Poandto zdaniem pewnego mojego znajomego inżyniera-emeryta z Iranu, Iran posiada największe na świecie złoża metali ziem rzadkich, dla których to toczą się walki w Syrii i w Iraku pomiędzy Iranem a koalicją proizraelską pod przewodem USA. Na dzisiaj w konfrontacji pomiędzy stronami bezapelacyjnym zwycięzcą okazuje się Iran.
Skoro Iran posiada największe złoża metali ziem zradkich, to nie powinno dziwić Pana Jerzego, że irańskie rakiety potrafią prezyzyjnie zestrzelić  drona zamiast samolotu z załogą, jak również uczynić bezużyteczny system Patriot, co udowodnili wojownicy Houti, uderzając rakietą irańską  w saudyjskie lotnisko.
Amerykanom już nic nie pozostało, jak tylko nakładać bez żadnego opamiętania coraz większe sankcje ekonomiczne na Iran w wyłącznym interesie Izraela. Ciekawa jestem zdania pańskiego guru, na temat zaangażowania amerykańskiego w sprawy bezpieczeństwa Izraela, skoro najważniejszynm sojusznikiem powinien być Iran, jako przeciwieństwo wpływów Rosji i Chin na Bliskim Wschodzie, pomimo że z Izraelem niczego się już nie ugra, a tylko i wyłącznie straci. Iran wielokrotnie wyciągał rękę do współpracy, która to za każdym rzzem była odrzucna przez USA w wyłącznym interesie Izraela. Ameryka również straciłą swojego drugiego najważniejszego sojusznika o wiele większym znaczeniu niż Izrael, a mianowicie Turcję, popierając Kurdów, wpychając w ten sposób Turcję w orbitę wplywów Iranu, gdzie wspólnym zagrożeniem dla jedności terytorialnej tych krajów są właśnie Kurdowie.
A jednak to dla Ameryki interesy Izraela są najważniejsze, pomimo że jak twierdzi doctor Jacuś, Izrael może sobie co najwyżej pokrzyczeć. 
 

KOMENTARZE

 • ,,Boski'' Bartosiak
  ,,Boski'' Bartosiak już niejednokrotne wygadywał niestworzone bzdury również w wielu innych kwestiach. No, ale dla pisowskich lemingów im głupsza antypolska polityka prowadzona przez ich ,,geniuszy'' od prezesa w pozycji już nawet nie nakolanach, ale wycieraczki, to tm lepiej. Ale na głupotę nie ma lekarstwa. Nie pomoże nawet cały zespół najlepszych specjalistów z zakresu psychiatrii.
  Osobiście za Pani artykuł 5.

  Poza tym zauważyłem, że właściciel portalu neon24.pl zrobił jakiś zwrot, czyniąc z tego portalu już z każdym kolejnym dniem w trybi przyspieszonym, kolejną ,,STREFĘ WOLNEGO SŁOWA'', w stylu niejakiego Tomusia Sakiewki, a to bardzo źle wróży i sądzę, że w krótkim czasie neon stanie się coraz bardziej niszowym medium, na którym o wolności wymiany myśli, poglądów i spostrzeżeń będzie można zapomnieć.
  No, ale właściciel może zrobić ze swoją własnością co zechce, tylko co chce w ten sposób osiągnąć?

  Serdecznie pozdrawiam
 • Namnożyło siw ekspertów jak psów.
  Bartosiak został nawet nagrodzony stanowiskiem zdaje się w Radzie Nadzorczej PLL LOT. Niezła posada. A tu opinia eksperta-amatora, zdroworozsądkowa: https://www.youtube.com/watch?v=Y62KMlP91EU
 • zero
  Bartosiaka intensywnie promowała armia trolli spamując fora tekstami "posłuchaj Bartosiaka, jaki on mądry", "a tu nowy Bartosiak: link". Bartosiak to miernota która agitowała za kupowaniem okrętów podwodnych z pociskami samosterującymi - potrzebnymi Polsce (kraj bez prawa do broni ABC) jak 5 kołu u wozu.
 • @Jacek Boki 06:34:12
  To prawda.
  Od jakiegoś czasu "mańka" nie ma najmniejszych szans na pudło pomimo dużej popularności a promowani są autorzy z kilkudziesięcioma odsłonami.
  Taka nowa polityka.
 • @Jacek Boki 06:34:12
  Szanowny Panie Jacku
  Doctor Jacu to kolejny geniusz ekspert od wszystkiego, a faktycznie opowiadajcy jedynie ogólniki, na poziomie pierwszych lat studiów. Promowane są osoby nie mające większego intelektu od strategosa nad strategosami, więc mamy taką mizerię intelektualną wśród magdalenkowego eliciarstwa.
  Też zauważyłąm tą dziwną metamorfozę u Pana Opary A przezież teraz się decydują losy Polski na nabliższe paręnaście pokoleń w związku z ustawą 447. Ale jak Pan napisał Pan Opara jest właścicielem portalu, więc z nim zrobi co tylko zechce.
  Również serdecznie pozdrawiam
 • @wercia 10:01:50
  Obowiązują zasady jak za komuny-im większe zero, tym większe masz szanse na sukces.
  Pozdrawiam
 • @Sol 13:06:49
  Zauważyłam to na youtube. Zasada za rządu Pis jest taka: nie możesz być mądrzejszy od przełożonego partyjnego. TRudno jest nazywać Bartosiaka intelektualistą, a za takiego robi.
  Pozdrawiam
 • @Robik 13:10:08
  Idzie nowe Panie Robik, więc oczekujemy na zmiany.
  Miernota Mind Service nie musi mnie czytać. Ale zauważyłąm że od momentu pojawienia się mind service na pudle, znaczy to że idą poważne zmiany.
  pozdrawiam
 • @Ślepa Mańka 14:45:58
  "nie możesz być mądrzejszy od przełożonego partyjnego."

  "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszył przełożonego."
 • Eh, Bartosiak.
  Nuda, nuda, nuda. Intelektualnie neiciekawy, chrzani proamerykańskie androny.
  Po prostu, ma robić wodę z mózgu. Dla osoby inteligentnej i uczytanej niegroźny.. A prostaczkowie PiSowscy się zachwycają. Dużo groźniejszy jest inny agent wpływu prof. Chodakiewicz. Ten to już inna liga, choć ostatnio jakby zaczął się cofać.
  A Iran z Pakistanek to wrogie Indie, ale za to przyjazne Chiny (przyjazne przez wspólne interesy, a nie z zamiłowania do jakiejś islamskiej kultury. I Iran z Pakistanem to społeczeństwa aryjskie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31