Jak zwykle i jak zawsze od 1945 roku, kto zostanie wybrany, zdecydują ci , którzy licza głosy, zgodnie z maksymą ojca narodów.

 Tegoroczne wybory niczym się nie różnią od pozostałych po 1989 roku. Dalej obowiązują ustalenia magdalenkowe, w których to gen. Kiszczak wystrugał z pniaka magdalenkowego szereg autorytetów, którym to dał znamiona władzy. Jedynym i jak dotąd nie zrealizowanym krokiem, mogącym przywrócić autentyczność wyborów byłaby totalna lustracja, wraz z upublicznieniem wszystkich danych wrażliwych o agentach i konfidentach.

Ponieważ tego nie zrobiono, więc wszystkie strategiczne i kluczowe decyzje podejmują magdalenkowi nadzorcy wraz z ich zagranicznymi mocodawcami. Tak więc w tych wyborach chodzi o walkę wpływów pomiędzy USA i Rosją. Dlaczego neguję wpływy niemieckie?
Niemcy mogą w jakimś stopniu decydować o gospodarce, ale zasadnicze decyzje polityczne podejmuje Rosja, pomimo iż wydawałaby się, że UE pod przewodem Niemiec decyduje o gospodarce magdalenkowej RP.
Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż w Polsce nie przeprowadzono lustracji, zwłaszcza komunistycznego WSI, oraz że spis wszystkich agentów znajduje się w Moskwie,   więc  to Rosjanie nadal decydują o obsadzie stanowisk w Polsce i toczą pojedynek z Amerykanami, którzy też muszą dysponować listą agentów z okresu PRL . Ciekawa jestem, jaką pozycję mają firmy rosyjskie w Polsce?
Więc kiedy np. Antek Macierewicz krzyczy o ruskim zagrożeniu, że jak dzisiaj nie wesprzemy Ukrainy, to jutro ruskie tanki będą w Warszawie, to właśnie świadomie bądź nieświadomie powtarza ruską narrację dla Polaków.  Jednak prawdziwy problem rosyjskich wpływów tkwi w tym, że niezlustrowani agenci wpływu decydują o strategicznych dla Polski posunięciach. To dlatego Antek jest za a nawet przeciw lustracji, identycznie jak strategos nad strategosami.
Tak więc kto zostanie prezydentem z magdalenkowego nadania, zdecydują głównie Amerykanie, czy chcą mieć nadal silną pozycję w Polsce na przyszłość, czy też nie, oraz jaką politykę chcą realizować wobec Rosji przy rozgrywaniu polskiej karty. Od tego głównie zależy, kto zostanie prezydentem z magdalenkowego namaszczenia.
Rosjanie wystawili Trzaskowskiego, zaś Amerykanie dalej stawiają na Dudę. W tych wyborach tak we wszystkich po 1989 roku, inni kandydaci się kompletnie nie liczą, choćby nie wiem jakie fundusze zgromadzili, oraz jak atrakcyjny program by nie mieli, to i tak polegną w pierwszej turze, nie mając wsparcia magdalenki.  Mają być jedynie bladym tłem dla dwóch rywalizujących bloków, by demokratycznym procedurom stało się zadość.
Tak więc Polakom w ojczyźnie powinno być zupełnie obojętne, kto zostanie prezydentem z magdalenkowego nadania i tak już niestety jest. Skoro problem podstawowy dla niepodległości Polski, jakim byłaby totalna lustracja, jest dla nich nic nie znaczący, no to niestety Polacy zapłacą stosowna cenę.
Pierwszą sprawą i najbardziej naglącą jest ustawa 447 o tzw. mieniu bezspadkowym, uchwalona przez Kongres USA i podpisaną przez prezydenta Trumpa. Tutaj wszyscy patrioci popełniają podstawowy błąd winiąc Trumpa za podpisanie ustawy. Przypominam wszystkim tym patriotom, iż Trump jest prezydentem USA, a nie Polski.
Więc pierwsze pytanie powinni skierować do patriotów inaczej z PiS, trzymających obecnie znamiona włądzy z nadania magdalenowego. Co bowiem rząd PiS zrobił w ciągu swojej kadencji, by zapobiedz uchwaleniu ustawy 447?
Zachowywał się tak, jakby chcial współpracować z tzw. Holocaust Industry, w ich wielkim skoku na polski majątek. Walka z ustawą 447 dawała świetną, jedyną i niepowtarzalną okazję na budowę polskiego lobby w Kongresie. Działacze polonijni, którzy byli chętni do pomocy polskiemu rządowi w walce z ustawą 447, byli bojkotowani przez polskie placówki konsularne.
Wreszcie sami Polacy w kraju. Co moi krajanie zrobili w walce z ustawą 447?
Konfederacja, która wyrosła na głosie sprzeciwu wobec 447, poza jednym happeningiem przed ambasadą USA w Warszawie, osiadła na laurach wyrzywając się w Sejmie na absurdalnych pomysłach rządu patriotów inaczej.
Pisałam wielokrotnie, że Konfederacja powina urządzać swoje miesięcznice dokładnie 10 każdego miesiąca przed placówkami konsularnymi USA w Polsce przeciwko ustawie 447, bo tylko takie demonstarcje zwróciłyby uwagę amerykańskiej opinii publicznej.
Bardzo chciałabym sie dowiedzieć, dlaczego Konfederacja zrezygnowała nagle ze swojego sztandarowego punktu programu, który wprowadził ją do parlamentu.
Dziś jest już wszystko pozamiatane, więc nie ma sensu się pastwić nad rządem PiS, który i tak będzie rządził, jesli takie będzie życzenie magdalenkwoych mocodawców, gdyż jak mawiał ojciec narodów: „nieważne kto jak głosuje, ważne jest kto liczy głosy”.
Więc zarówno PiS jak i PO wcale się nie muszą martwić o głosy wyborców, gdyż tylko od magdalenkowych mocodawców zależy, czy będą u koryta. Wybory urządza sie tylko i wyłącznie po to, by wyborcy mieli poczucie, że to tylko od nich zależy wybór ich przedstawicieli.