Lato miłości w Seattle ku uciesze Trumpa zostało zlikwidowane przez gorącą zwolenniczkę, burmistrzynię, zaś w sprawie G. Maxwell można na razie tyle powiedzieć, że wszystko zależy kto ją aresztował: ludzie Trumpa czy Deet State stojący za Bidenem.

 Prawie wszystkie sondaże przyznają Joe Bidenowi dwucyfrową przewagę, media korporacyjne trąbią o zdecydowanym zwycięstwie Bidena, zaś do dnia wyborów pozostały cztery miesiące. Od mojej ostatniej notki dotyczącej wyborów w USA, zaszły moim zdaniem dwa bardzo ważne wydarzenia.

Pierwszym z nich jest likwidacja w Seattle tzw. lata miłości, wydarzenie bardzo niepomyślne dla demokratów. Dlatego że prezydent Trump niczego nie zrobił, co by przeszkadzało w inicjatywie tzw. strefy wolnej od policji. Strefa „Lata Miłości” została zlikwidowana przez ogromną entuzjastkę tej inicjatywy, panią burmistrz Seattle Jane Durkham.
W samym centrum Seattle powstała strefa wolnej miłości, wolnej od policji. Żywność tam była rozdawana za darmo, więc zaczęła przyciągać ludzi bezdomnych, oraz narkomanów, oraz wszelkiej maści kryminalistów. Wkrótce zaczęły się gwałty, rabunki, rozboje, zaś policja nie miała tam wstępu, potem doszło do pierwszej strzelaniny i pierwszego trupa lata miłości. Dlatego że za ćpunami podążały gangi narkotykowe. Policja w Seattle alarmowała władze miasta, ale to było jeszcze za mało dla burmistrzyni , wielkiej entuzjastki lata miłości.
Dopiero kiedy zabito dwóch młodych mieszkańców Seattle tylko dlatego, że znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie, burmistrz zdecydowała się zamknąć ten katastrofalny eksperyment. Na początku ubiegłego tygodnia, policja w Seattle przystąpiła do siłowego usuwania ostatnich zapaleńców lata miłości.
Wizerunkowo więc partia demokratyczna poniosła w Seattle badzo dużą porażkę propagandową, gdyż musiała usunąć swoich zwolenników z BLM, jako anarchistów. Jeszcze próbowali za zgodą władz blokować bardzo ważną autstradę I-5, któtra biegnie wzdłuż zachodniego wybrzeża od San Diego w Kalifornii az do granicy z Kanadą. Ale blokada zakończyła siętragedią dwóch białych aktywistek, które zostały rozjechane przez czarnego somalijczyka.
Ponadto władze miejskie będą się musiały zmierzyć z ogromnymi odszkodowaniami, jakie poiniósł biznes w mieście, które prawdopodobnie zostaną firmom zasądzone przez sądy. Na dzisiaj biznes emigruje z Seattle z powodu lata miłości, głównie do stabilnego Teksasu. Na razie wartość firm które wyemigrowały, wynosi ok 1,5 miliarda USD i tysiące ludzi straciło pracę.
Strefa Autonomiczna w Seattle, wolna od policji, miała byc wzorcowa dla innych miejsc. Takie miasteczka miłości miały powstawać w stanach, gdzie rządzą demokraci, a więc w Kalifornii, New York, Illinois, Minnesota, Oregon, Massechusstets. Proszę również zauważyć, że największe protesty i bezkarny wandalizm był w tych stanach, gdzie rządzą demokraci.
Protesty organizowane przez BLM mają coraz mniejsze zainteresowanie, ponieważ w stanach rządzonych pprzez demokratów obcięto znacznie fundusze na policję,zaś w Minneapolis zlikwidowano policję. Doszło do tego, że kierowcy ciężarówek odmawiają wyjazdu do tego miasta, bojąc się o swoje życie.
W Chicago gdzie mieszkam, BLM przyciąga coraz mniej osób i w marszach uczestniczą już tylko płatni agitatorzy i statyści. BLM przegrywa wyraźnie w mediach korporacyjnych z wyczynami murzyńskich gangów, od których kul giną już małe dzieci. A z tragedią dzieci nie wygra nikt propagandowo. Każdy mieszkaniec, gdy bedzie miał do wyboru oglądanie manifestacji BLM, a murzyńskimi trupami, przełączy od razu kanał na porachunki murzyńskich gangów.  Więc wszystkie kanały w Chicago w najdrobniejszych szczegółach informują o skutkach walk murzyńskich gangsterów. Kady mieszkaniec chce wiedzieć, czy do jego dzielnicy nie przeniosły się porachunki gangsterskie.
Wiadomo że największe rozróby gangów murzyskich i latynoskich wybuchaja w miastach rządzonych przez demokratów. W Chicago, Nowym Yorku, Los Angeles mocno ograniczono wydatki na policję, więc przestępczość wzrosła dwukrotnie lub trzykrotnie. A nie są to dobre wiadomości dla demokratów.
Natomiast w stanie Georgia mamy burmistrza Atlanty, demokratkę Keishę Lance Bottoms, oraz gubernatora stanu Georgia, republikanina Briana Kempa. W Atlancie rozruchy zaczęły się od zabicia czarnego jegomościa, który to wyrwal policjantowi paralizator i zaczął nim strzelać w strone policjanta, oraz spalenia budynku sieci Wendy. Rozruchy trwały aż do ostatniego weekendu kiedy to w porachunkach gangsterskich zginęła 8-letnia czarna dziewczynka. Gubernator wprowadził następnego dnia stan wyjątkowy oraz wprowadził Gwardię Narodową na ulicę Atlanty. Na tę wieść burmistrz Atlanty, która jest jedną z głównych kandydatek na viceprezydenta u boku Bidena, oznajmiła że zachorowała na koronawirusa bezobjawowego.  
Na razie sytuacja w Georgii sie uspokoiła. Zobaczymy na jak długo. Wydaje mi się że coraz mniej osób bierze udział w marszach BLM, tak że za jakiś czas zobaczymy płatnych agitatorów jako jedynych uczestników marszów BLM.
Tak więc likwidacja lata miłości w Seattle działa zdecydowanie na korzyść Trumpa, który nic nie zrobił by zlikwidować ten eksperyment demokratów. Demokraci zrobili to sami, ku wielkiemu rozczarowaniu ich zwolenników w BLM.
Druga bardzo ważna wiadomość i kto wie czy nie najważniejsza, to aresztowanie Gislaine Maxwell głównej asystentki pedofila Jeffreya Epsteina. Wszystko zależy, kto ją  aresztował: czy ludzie Trumpa, czy ludzie Deep state. Dzisiaj zabrano ją do więzienia federalnego w Nowym Yorku, tego samego w którym to Epsteina zabił seryjny samobójca. Od jej zeznań zależy los dygnitarzy partii demokratycznej, jak m.in. Bill Clinton. Trump co prawda jest widoczny na zdięciu z Epsteinem, Maxwell , oraz ze swoją żoną Melanią, zaś zdjęcie pochodzi  z lat dziewiećdziesiątych ubiegłego wieku. Natomiast znane jest zdjęcie Billa Clintona w niebieskiej sukience, oraz zeznania świadków potwierdzających jego obecność na wyspie Epsteina. Więc jesli Maxwell zezna, że Trump brał udział w orgiietkach z nieletnimi dziewczętami, może się pożegnać z drugą kadencją,  gdyż media korporacyjne zrobią z niego pedofila gorszego od Epsteina i będą o tym triumfalnie trąbic przez 24 godziny na dobę aż do dnia wyborów. Więc jeszcze raz podkreślam, wszystko zależy od tego, kto ją właściwie aresztował.
Wiele też zależy od niej samej. Myślę że nie jest tak naiwna jak Epstein i zrobiła sobie kopie bezpieczeństwa na wypadek, gdyby miał jej grozić  seryjny samobójca. Bo tylko jedynie groźba ujawnienia kompromatów na elity głównie z partii demokratycznej daje jej szansę przeżycia.
Wiele osób atakuje Trumpa że nic nie robi w czasie z atakami partii demokratycznej, ale myślę że po pierwsze niewiele może zrobić w sprawie rozruchów. Jedynie co może zrobić i to robi, to zachecać burmistrzów i gubernatorów do zdecydowanej walki z hordami BLM i Antify. Jako prezydent nie ma kompetencji, by wysłać oddziały wojska do przywrócenia porządku w stanach gdzie akurat rządzą demokraci, chyba że poprosi o to gubernator. Ale demokratyczni gubernatorzy i burmistrziowie wolą by ich stan i miasta przewodziły w rozruchach i morderstwach, niż poprosić Trumpa o pomoc. Wcześniej Chicago spłonie, niż jego burmistrz poprosi Trumpa o pomoc. Zresztą na żądanie Trumpa przywrócenia porządku, odpowiedziała mu „Fuck out”.
Niepomyślną wiadomością dla Trumpa jest pomoc zaoferowana Bidenowi przez samego Georga W. Busha oraz jego byłych pracowników administracji prezydenckiej przeciwko Trumpowi, jak również wielu obecnych kongresmenów tworzących Deep State. Jest ich około 300 osób. Nie można lekceważyc ich wplywów w partii republikańskiej.
Skoro budowa autonomicznych  stref miłości BLM, Antify, bez policji, poniosła katastrofalną klęskę w Seattle, oraz sprawa Floyda i marszów BLM ulega coraz mniejszemu zainteresowaniu, sięgnięto po raz kolejny po Covid. I tak jesteśmy bombardowani przez 24 godziny na dobę, jak to się wirus szybko rozprzestrzenia akurat w tych stanach, które były na trasie kampanii reelekcyjnej Trumpa. W Teksasie zawsze republikańskim, nagle wybuchła epidemia z siłą bomby atomowej. Prawie 50% przetestowanych teksańczyków na Covid, okazao się że ma virusa bezobjawowego. System testowania jest bardzo niejasny i budzi ogromne kontrowersje. Bowiem jeśli masz ból głowy, lekką gorączkę, kwalifikujesz się na nosiciela coronavirusa. Nawet bez sprawdzania testem. Warto też wspomnieć, że gubernator Teksasu Gregg Abott jest człowiekiem Bushów. Identyczna sytuacja z koronavirusem panuje w republikańskich stanach na Florydzie i w Arizonie.
 Sławny z mówienia tylko samej prawdy dr. Fauci stwierdził że wirus już tak zmutował, że nikt obecnie nie wie,  jaką drogą się przenosi. Idę więc z każdym o zakład, że jesli wygra Biden, wirus nagle w cudowny sposób ustąpi, tak że jedyny sposób by wirus ustąpił, jest wybór Joe Bidena na prezydenta USA.
Zatem co sobą reprezentuje Joe Biden? Jako osoba cierpi na starczą demencję, więc specjaliści od prowadzenia kampanii każą mu jak najmniej mówić, ponieważ każde jego wystąpienie, to kolejny obciach dla partii demokratycznej.
Wszystko jest więc w rękach kandydata na viceprezydenta. Wydaje się, że partia demokratyczna ma pozornie ogromny ybór, ale są to tylko pozory. W czym jest problem? Sam wybór starca z poważnym problemem demencji jest jedynym wyborem dla obecnych elit, by wszystko pozostało po staremu. To dlatego padł Sandres, gdyż głównym i bardzo bogatym sponsorom partii demokratycznej nie podobał się jego socjalistyczny program, polegający głównie na rozdawnictwie.
Z kolei wszyscy „ charyzmatyczni” pretendenci do stanowiska viceprezydenta reprezentują poglądy bardzo zbliżone do poglądów Sandersa. A bez zdobycia głosów zwolenników Sandersa niemożliwe jest pokonać Trumpa. Przekonała się o tym boleśnie Hillary Clinton, kiedy zwolennicy Sandersa woleli zostać w domu niż zagłosować na Clinton czując się oszukanymi przez elity partii demokratycznej.
Są to te osoby, które uczestniczą w marszach BLM, ludzie bez żadnych możliwości, nie widzący przed sobą żadnych perspektyw. Jedynie kto dawał im nadzieję na poprawę losu, to tylko Sanders. Te osoby mogą się znudzić coraz bardziej bezsensownymi marszami BLM, ale za to gdy usłyszą że program ich pupila będziie realizowany, pójdą wszyscy i zagłosują za Bidenem, a raczej za jego viceprezydentem.
Jestem pewna,że teraz coronawirus będzie zbierał swoje żniwo w tych stanach, które będą na drodze kampanii reelekcyjnej Trumpa, by w sposob maksymalny uniemożliwić mu bezpośredni kontakt z wyborcami. Na razie Trump przyjął postawę wyczekującą, czekając najwidoczniej na oficjalny wybór Bidena, jako oficjalnego kandydata demokratów na prezydenta USA.