Powównanie oficjalnych danych z poszczególnych stanów z rzeczywistymi danymi z konretnych placówek medycznych, wskazuje na gigantyczne oszustwo Covid 19.

 Ponieważ wiele pojawiających się informacji na temat Covid 19 jest coraz bardziej zafałszowana, więc postanowiłam, troszeczkę wyjaśnić to wielkie oszustwo XXI wieku. Również w świecie liczb dotyczących zachorowań, jak i sposobów diagnozowania Covid 19, zamierzam podawać dane liczbowe z alternatywnych źródeł.

Na początek artykuł Gary Heavina o oszustwie Covid 19, który dotyczy nie tylko USA. Wystarczy podstawić każdą instytucję rządową z danego państwa i osoby odpowiedzialne za politykę zdrowotną i będziemy mieli obraz sytuacji związanej z Covid 19, dla każdego kraju.
 

nieokreślony

Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, w tym lekarzami i innymi osobami z wyższym wykształceniem, o metodach leczenia, których szukaliby, gdyby zdiagnozowano u nich Covid 19. Większość z nich nie miała pojęcia, jakiego rodzaju leczenia mogliby szukać oni lub ich rodziny. Ta zagadka jest częściowo spowodowana ogromną ilością informacji, które są nam narzucane. Wiele z tych informacji jest celowo zwodniczych. Piszę ten artykuł, aby przełamać oszustwo, abyś ty i twój lekarz mogli podejmować świadome decyzje, jeśli i kiedy nadejdzie czas.

Ten artykuł ma dwa cele. Po pierwsze, koniecznie musisz zrozumieć wielkie oszustwo, jakie Big Pharma, ich sługi z FDA, CDC, NIH, WHO, MSM i urzędników na wysokich stanowiskach rządowych popełniają na tobie, twojej rodzinie i prawdopodobnie na twoim doktorze.

Drugim celem jest upewnienie się, że jesteś uzbrojony w niezbędne informacje, aby zapewnić, że otrzymasz najlepsze opcje leczenia od swojego dostawcy opieki zdrowotnej. Wiedza to potęga.

Pozwól, że powtórzę, musisz wiedzieć, że zostałeś oszukany i potrzebujesz planu dla siebie i swojej rodziny, jeśli zostaniesz zarażony Covid 19. Przejdźmy więc do tego. Zacznę od stwierdzenia, że ​​nie jestem lekarzem i nie udzielam porady medycznej. Mam licencjat naukowy w dziedzinie zdrowia, żywienia i poradnictwa. Napisałem dwie bestsellerowe książki NY Times na temat zdrowia i kondycji kobiet i otrzymałem tytuł doktora honoris causa. Będziesz jednak musiał ustalić opcje leczenia z osobistym lekarzem.

Wielkie oszustwo

Jeśli chodzi o bezpieczne, skuteczne i niedrogie terapie dla Covid 19, Big Pharma i jej agenci, tj. Dr Fauci, dr Birx i wielu innych, wydają się mieć program, który okłamuje ciebie i twojego lekarza.

Najbardziej oczywistym przykładem jest ich ciągły wysiłek wyśmiewania opcji leczenia hydroksychlorochiną, azytromycyną i cynkiem. Wszyscy obserwowaliśmy ostrą krytykę, którą spotkał Prezydent Trump, kiedy promował ten sposób leczenia dla Covida 19.

Tak więc hydroksychlorochina istnieje od prawie 70 lat jako leczenie malarii, tocznia i reumatoidalnego zapalenia stawów. WHO określiła go jako bezpieczny i skuteczny lek podobny do przyjmowania aspiryny. Ankieta przeprowadzona wśród 6000 lekarzy potwierdziła, że ​​jest to leczenie skuteczne dla Covid 19.

Leczenie działa w ten sposób: hydroksychlorochina jest jonoforem, co oznacza, że ​​może transportować materiał przez ścianę komórkową. Cynk jest minerałem, który zatrzymuje replikację wirusa Covid 19 w komórce. hydroksychlorochina transportuje cynk do komórki, dzięki czemu może zatrzymać replikację wirusa. Antybiotyk Z-pak podaje się, aby zapobiec oportunistycznym zakażeniom bakteryjnym, takim jak zapalenie płuc, które mogą wystąpić, gdy układ odpornościowy jest zaangażowany w walkę z infekcją wirusową. Kluczem do jego skuteczności jest rozpoczęcie leczenia na początku Covid 19, aby miał czas na działanie.

Ile wysiłku włożyła Big Pharma w obalenie tego schematu leczenia? Oprócz potępienia jego skuteczności przez doktora Fauciego i firmę, ciągłych hitów MSM, cenzury artykułów i filmów lekarzy z Internetu, przeprowadzono także wiele „badań”, które od samego początku były dosłownie sabotowane.

System szpitalny VA poinformował w marcu, że podał hydroksychlorochinę wielu pacjentom. Po opublikowaniu informacji MSM napisał artykuł z nagłówkami: „Szpital VA stwierdził, że hydroksychlorochina nie działa i zwiększa śmiertelność Covid 19.” Jeśli jednak faktycznie przeczytałeś badanie (patrz 
link) przekonasz się, że tylko najgorsze pacjenci w stanie krytycznym otrzymali lek. Dostali lek dopiero po tym, jak byli już tak daleko zaawansowani w chorobie, że nie mieli już szansy na poprawę i nie dostali cynku. Żaden z tych szczegółów nie zawiera artykułów MSM.

Kolejny przykład Wielkiego Oszustwa pochodzi z brytyjskiego czasopisma medycznego, The Lancet. Lancet poinformował, że meta badanie wykazało, że hydroksychlorochina była nieskuteczna. W wyniku opublikowanych badań Francja, Włochy i inne kraje europejskie natychmiast zabroniły stosowania tej opcji leczenia. W ciągu kilku tygodni 
stwierdzono, że badanie było bardzo źle zaprojektowane, a wyniki dosłownie sfabrykowane. Lancet został zmuszony do wycofania się z „badania”. Oczywiście w międzyczasie MSM prowadził oryginalną historię Lancet i wprowadzał w błąd miliony ludzi i ich lekarzy.


Więc co może być motywem wielkiego oszustwa Big Pharma. Są trzy odpowiedzi: pieniądze, pieniądze i pieniądze. To wywołuje opcję leczenia promowaną przez Big Pharma, Remdesivir. Ten cudowny eksperymentalny lek, którego koszt przekracza 3000 USD na schemat, musi być podawany dożylnie w szpitalu (pięć dni pobytu około 15 tysięcy), a 
dowody wskazują, że tak naprawdę nie działa .

Inną opcją leczenia jest obiecana szczepionka Covid 19, o której twierdzą, że wkrótce się pojawi. NHS w Wielkiej Brytanii zobowiązał się do zakupu szczepionki dla całej populacji Wielkiej Brytanii. To zobowiązanie w wysokości 80 000 000 dawek w uzgodnionej cenie około 600 USD za każde szczepienie. To około 50 000 000 000 USD. (50 miliardów) To duża zachęta do wprowadzania ludzi w błąd. W tym tygodniu amerykańska firma farmaceutyczna otrzymała 1,6 miliarda dolarów na wysiłki zmierzające do wyprodukowania szczepionki, która zdaniem wielu ekspertów nie będzie działać na koronawirusa i będzie testowana i eksperymentalna.

W jaki sposób Big Pharma ma 
tak dużą kontrolę nad rozpowszechnianiem tych informacji, czy powinienem powiedzieć propagandę? Cóż, znowu pojawia się ta sama odpowiedź: pieniądze. Big Pharma przekazała politykom USA 2 miliardy dolarów podczas ostatniego cyklu wyborczego. Big AG, kompleks wojskowy / bezpieczeństwa i kompanie  naftowe dały tylko marne 1,0 miliard dolarów na zakup głosów naszych przywódców politycznych.

MSM liczy przychody reklamowe Big Pharma nawet do 80 procent ich przychodów. Internetowi „panowie wszechświata” również kłaniają się wpływom Big Pharmy i dolarom reklamowym, cenzurując każdego, kto próbuje powiedzieć Amerykanom prawdę o Covidzie 19. Z pewnością wydaje się, że każdy, kto jest współwinny Wielkiego Oszustwa, oszustwa, które jest zaprojektowane tak, by zabijać i przerażać wystarczająco dużo ludzi, by ostatecznie błagać o eksperymentalną szczepionkę, cóż, ci ludzie byliby akcesoriami do morderstwa.

Co musisz wiedzieć, aby przeżyć

teraz, aby uzyskać dobre wieści. Istnieje kilka terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Jednak terapie te muszą być stosowane na wczesnym etapie progresji choroby.

Budezonid 

Japonia, Tajwan i inne kraje azjatyckie utrzymały znacznie niższy wskaźnik śmiertelności z Covid 19, niż my mamy tutaj w Ameryce, pomimo faktu, że żyją w gęsto zaludnionych społecznościach. Wiele osób uważa, że ​​wynika to z preferowanej przez nich metody leczenia. Używają sterydów, które są wdychane we mgle przez nebulizator do użytku domowego. Znam to, ponieważ moja 2-letnia wnuczka potrzebowała tego leczenia podobnym lekiem na problemy z górnymi drogami oddechowymi, które ostatnio miała. To przemawia za bezpieczeństwem i powszechnością tego leczenia. 
">Obejrzyj link do lekarza z Teksasu, który dzieli się doświadczeniami swojego pacjenta z tą metodą leczenia za pomocą leku Budezonid i kuracji antybiotykowej.

Iwermektyna

Kolejne opcje leczenia
wydają się być bezpieczne i skuteczne jest stosowanie przeciwpasożytniczego leku Iwermektyna z antybiotykiem Doksycykliną. Tylko jedna tabletka iwermektyny, a następnie przebieg antybiotyków przez dziesięć dni, spowodowały 100-procentowy odsetek wyleczeń dla pacjentów Covid 19, zgodnie z załączonym badaniem. Iwermektyna od wielu lat jest szeroko stosowana na kontynencie afrykańskim jako środek przeciwpasożytniczy i uważa się, że jest to główny powód, dla którego Covid 19 nie miał znaczącego wpływu na populację afrykańską. 

Hydroksychlorochina i cynk 

Jak widzieliśmy powyżej, ten schemat terapeutyczny należy rozważyć po prostu ze względu na 
wysiłki, aby uniemożliwić ci poznanie prawdy na jego temat . Jak napisał Szekspir: „Czy protestujesz za bardzo?”

Wyzwanie związane z tym lekiem polega zarówno na znalezieniu lekarza, który go przepisał, jak i na aptece, która go sprzeda. Powinno to być między tobą a twoim lekarzem. Nie gubernatorzy niektórych stanów. Biorąc pod uwagę, że 20 procent wszystkich leków jest przepisywanych „na etykiecie”, co oznacza, że ​​są przepisywane w celu innym niż zamierzony, ty i twój lekarz powinniście mieć swobodę i odpowiedzialność za podjęcie tej decyzji w sprawie opieki zdrowotnej.
 
Istnieje kilka innych terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Możesz zbadać dwutlenek chloru, ozon dożylny, dożylną witaminę C w dużej dawce i inny, glutation, które są popularnymi metodami leczenia w społecznościach homeopatycznych.

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę, podejmiemy świadome i odpowiedzialne decyzje dotyczące naszej opieki zdrowotnej. Mam nadzieję, że informacje, które wam dzisiaj przekazałem, oraz łącza do dalszych informacji pomogą tobie, twojej rodzinie i lekarzowi w podjęciu najlepszych decyzji.

W poprzedniej notce napisałam, że napopularniejszą rozrywką w Chicago jest obstawianie, ilu czarnych gangsterów zginie w weekendowych strzelaninach. Można wygrać niezłą sumę pieniędzy, więc jeśli ktoś obstawił liczbę 9 mógł zgarnąć niezłą sumkę. Liczba rannych nikogo w tym hazardzie nie interesuje.
 
Ponieważ ostatnio na Florydzie, koronawirus zbiera obfite żniwo, więc warto przyjrzeć się statystykom. Według oficjalnych danych urzędników d/s zdrowia, ostatnia niedziela była dla stanu Floryda rekordowa, jeśli idzie o zachorowalność na covid 19, czyli ponad 15 000 nowych przypadków.
Ale wścibscy niezależni dziennikarze zbadali dane z Orlando i okazało się, że wskaźnik corovirusa wykryty wśród populacji Orlando, wynosi nie 98% wśród przebadanej populacji, co stwierdzili urzędnicy stanowi, a według organizacji Haelth Orlando wynosi rzeczywiście 9,8%. Mała subtelna różnica, prawda?
Szpitale, z którymi skontaktowali się dziennikarze potwierdzili te ekstremalne różnice występujące w raporcie.
Również raport stanowy wykazał w Orlando Veterans Medical Center wskaźnik wykazał 76% zachorowalności, natomiast rzecznik wykazał Centrum medycznego dla weteranów wykazał tylko 6% zachorowalności.
Różnice są szokujące i myślę że tak jest w każdym kraju w tym również w Polsce. Chciałabym zachęcić niezależnych dziennikarzy śledczych w Polsce, by zajęli sie prawdziwością danych, które podaje do uwierzenia ministerstwo zdrowia. Jakie kryteria obowiązuja w Polsce do stwierdzenia przypadku Covid 19?
Bo jeśli to sa kryteria amerykańskie dr. Fauci, to dane na temat Covid 19 w Polsce są ekstremalnie zawyżone.