Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Wybory2015-tylko totalny bojkot-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS zroobi jak zwykle wszystko, by dokonac tylu zmian, by wszystko pozostalo po staremu, zgodnie z zyczeniem magdalenkowych nadzorcow.

 Wybory parlamentarne A.D. 2015, które to mają okazać się decydujące jak każde poprzednie po 1989 roku, niczego nie zmienią. Będzie tylko kolejną kosmetyką zgniłego i skostniałego systemu utworzonego w Magdalence, przez generała Czesława Kiszczaka i jego agentów, którzy to umiejętnie odgrywali w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku, rolę tzw. opozycji demokratycznej, by później wypromować siebie na liderów tzw. transformacji ustrojowej. Do takich liderów i czlowiekow honoru, należał niewątpliwie Adam Szechter Michnik, Jacek Kuroń czy Lech Kaczynski, który ośmielił się nawet twierdzić, że uczestniczył we wszystkich posiedzeniach w Magdalence i żadnego porozumienia tam nie zawarto.

 Nie wiem, czy w dyrdymały magdalenkowe przekazywane następnemu pokoleniu pisowskiemu aparatowi władzy, zwanej szumnie testamentem Lecha Kaczynskiego, wierzy jego spadkobierca prezydent Andrzej Duda, jeśliby wierzył to jego percepcja jest na poziomie słabo rozgarniętego ucznia szkoły podstawowej.
 A Magdalenka i porozumienie tam zawarte pomiędzy gen. Kiszczakiem i tzw. opozycja demokratyczną, będącej agenturą komunistów, mającej zapewnić im miękkie lądowanie jak również dalsze kontynuowanie władzy , jest kluczem do zrozumienia dzisiejszej sytuacji politycznej państwa teoretycznego. Po wypadku przy pracy, kiedy to Janusz Korwin-Mikke, zmusił do ujawnienia tajnej agentury w strukturach władzy, postanowiono tak uszczelnić system, by podobne przypadki nigdy się nie powtórzyły. Dlatego też wprowadzono 5% próg wyborczy, by małe partie nie dostały się do parlamentu i organów administracji państwa.
Pamiętając spiżowe słowa ojca narodów, że nie jest ważne kto jak głosuje, tylko kto liczy głosy, postarano się by głosy liczyły sprawdzone osoby, nie zaś przypadkowe, pozostawiając tym liczenie na poziome podstawowym. Czyż nie powinien się dziwić Korwin-Mikke, który pomimo całkowitej blokady informacyjnej o jego partiii, uzyskiwał w sondażach ponad 7%, by w finałowym momencie otrzymać tylko niecałe 3%?
 System polityczny i płynące z tego tytułu sowite beneficja, zamknął się ostatecznie po uchwale lustracyjnej. Liderami tych „zwycieskich” partii-pasożytów zostali uczestnicy Magdalenki oraz okrągłego stołu.
 Dzisiaj przed wyborami system jest szczelnie domknięty i wątpię by ktokolwiek się przecisnął, bo nieważne jak głosuje wyborca, tylko kto liczy głosy. Zaś dla strażników Magdalenki najważniejsze jest by wygrała partia, której liderzy akceptują porozumienie magdalenkowe. Czyli nie jest ważne, która partia sięgnie po władze, wybory i tak wygra Magdalenka.
 Porozumienie magddalenkowe można obalić tylko w jeden sposób, poprzez totalna lustracje. Tylko że wtedy PO, PiS, SLD, PSL oraz Palikociarnia, przestałyby istnieć, a ich liderzy znaleźliby się za kratami więziennymi. Wiadomo że nikomu się nie uśmiecha z tych pasożytów zamieniać ośmiorniczki na więzienną strawę, więc jak się to mówi, wszystko się zakończy wesołym oberkiem.
 W tej chwili partie „walcza” zażarcie, ale powiedzmy sobie szczerze, dyskutują o sprawach trzeciorzenych, gdyż dobrze wiedzą że o sprawach poważniejszych nie mają nic do gadania. Tak na dobrą sprawę to Gowin dobrze się czuje w PiS i tak samo dobrze czuł się w PO, czy Dorn który przeszedł z PiS do PO. Mnie naprawdę by wcale nie zdziwio gdyby Jarosław Majdaniarz przeszedł do PO, a Donado do PiS. Przecież te partie niczym się nie różnią. Jedynie czym się różnią, to w serwilizmie wobec swoich mocodawców. Jaskrawy tego przykład mieliśmy podczas konfliktu wewnetrzego na Ukrainie, gdzie mafie oligarchów walczą na noże o władze. Naszym przydupasom kazano od razu poprzeć jednych bandytów przeciwko drugim, nie bacząc na straty, jakie to może spowodować dla polskiej gospodarki. Liderzy tych partyjek, na wyścigi kto pierwszy doleci do Kijowa, by poprzeć zamach stanu, dokonany przez banderowców. Jakby tego było mało, lider ugrupowania odpowiadającego w Magdalence za patriotyzm, wyrykiwał hasła z którymi na ustach banderowcy szli mordować Polaków. Nie słyszałam by Jaaroslaw Majdaniarz przeprosił za to Polaków.
 Nie słyszałam również, by prezydent Duda i jego nadzorca partyjny, kiedykowiek domagali się by Niemcy przestali używać terminu „polskie obozy koncentracyjne”.
Nie słyszałam też by Jarosław Majdaniarz i jego prezydent wypowiadali się w sprawie skandalicznego domagania się przez Holocaust Industry nienależnego im odszkoowania w oszałamiającej kwocie 65 miliardów USD.
 To tylko dwa przykłady skandalicznego przemilczania przez liderów partyjnych mieniących się polskimi patriotami.
 Tak naprawdę dzięki systemowi zaprojektowanemu w Magdalence, od 1989 roku nie wiemy kto naprawdę rządzi naszym krajem. Przekonaliśmy się o tym za rządów PiS, kiedy to min. Kaczmarek szedł po instrukcję do jakiegoś hotelu. O wiadomym serwilizmie pozostałych partii nie warto wspominać.
Po uchwale lustracyjnej tylko partie stojące na gruncie układu magdalenkowego mogą zasiadać w parlamencie i rządzie, ponieważ tak jest skonstruowany system, eliminujący kontestatorów.
 Jedynym sposobem na obalenie tego pasożyta magdalenkowego, jaki się wyłonił po wyborach prezydenckich, było połączenie wspólnych wysiłków partii kontestujących system magdalenkowy. Ale ta szansa dla Polski została niestety zmarnowana. Pisałam o tym w notce „Teraz albo nigdy”. To był niestety ostatni moment na dokonanie zmian dla Polaków korzystnych.
 Wiadomo że Magdalenka ne miała innego wyjścia, jak tyko postawić na patriotów inaczej, by dalej mogła pasozytoowac na Polakach. PiS im to w calkowity sposob zapewni, pod płaszczykiem kolejnych zmian, by wszystko pozostalo po staremu, tak jak to zaprojektowano w 1989 roku.  
Ciekawa jestem jak PiS będzie nam tłumaczyl dalsze rozkradanie już resztówek naszego kraju, przez tym razem kolejne pokolenie  magdalenkowych wychowanków. 

 

KOMENTARZE

 • NIe zgadzam się i uważam to za bzdurę
  każda zmiana na lepsze jest dobra.
  To co, niech nadal rządzi PO?
 • @
  Wideo się nie otwiera :(
 • @Autor
  Pani się myli. Trzeba dokonać zmiany takich realiach jakie są. I zobaczyć co będzie. Jak zawiodą to będziemy mogli ich z czystym sumieniem przegnać


  @Kula Lis 65 18:07:16
  Mastalerek powiedział rzecz oczywistą: nie można się wypiąć na zawarte ustalenia ale można renegocjować.

  Głosować trzeba. Albo na PIS - bo jeśli wygra wysoko, to na bazie społecznego zaufania, że doprowadzi do oczyszczenia - jeżeli zawiedzie to zaufanie, to bardzo szybko pojawi się niezadowolenie i to w gwałtownej postaci - właśnie dlatego że sprzeniewierzył się wartościom pozytywnym. I będziemy mieli PIS z głowy. A jeśli dotrzyma zobowiązań i przy okazji nie wkręci nas w wojnę z Rosją - to tylko skorzystamy.

  Można też nie czekając na to, co zrobi PIS, zagłosować na Kukiza. Postrzegam go ostatnio bardziej pozytywnie, chyba jednak wie, co robi. Jeśli wejdzie do sejmu ( a raczej wejdzie), będzie pilnował PIS od samego początku i skakał do gardła jakby co. Będzie utrudniał im ewentualne matactwa.

  Nawoływać do bojkotu wyborów może tylko polityczny imbecyl. Albo agentura. WROGA agentura.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Andrzej Tokarski 22.10.2015 19:22:51
 • @MacGregor 18:19:25.....każda zmiana na lepsze jest dobra......
  To prawda....

  Kiedyś też myslałem , że zmiana na AWS będzie zmianą na lepsze...

  Czy PiS nie będzie takim rozczarowaniem , jak AWS ?

  Moim zdaniem , tylko Paweł Kukiz pracuje , aby była wyższa frekwencja....
  Ale jego ewentualne posłowanie gwarantuje jedynie, że bedą jakieś gorące mowy patriotyczne , ale w Sejmie decyduje rachunek do 460 ,
  a właściwie do 231....a takiej liczby P.Kukiz nie osiągnie.....

  Sondaż dla TVP frekwencja 48 %
 • @Andrzej Tokarski 19:34:46.////Nawoływać do bojkotu wyborów.....
  NIE TRZEBA...
  WEDŁUG SONDAŻU DLA tvp 52% WYBORCÓW NIE KUPUJE BILETÓW NA NIEDZIELNĄ WERSJĘ POGODY DLA BOGACZY.

  Polscy wyborcy nie wybierają swoich przedstawicieli tylko osoby ,
  którym będą przez cztery lata...dawali tak wiele za tak niewiele

  Moim zdaniem, nie istnieje struktura , która zmieni naszą wspólnotę polityczna...na bardziej efektywną i uczciwą.
  Może w poniedziałek powyborczy zaczniemy o tym myslec....
 • Trzeba patrzeć szeroko, by więcej widzieć.
  "Ślepa" tego nie widzi więc jej podpowiem. PiS zrobił dwie kapitalne rzeczy w czasie tych swoich krótkich rządów. Mianowicie wzmocnił i utrwalił własność, co dla narodu jest sprawą niebagatelną.
  Po pierwsze zniósł bandycki podatek od spadku dla zstępnych, oraz uwłaszczył wielu Polaków umożliwiając im kupić mieszkanie spółdzielcze za tzw. przysłowiową złotówkę. W ten sposób została zachowana ciągłość pokoleniowa w przypadku posiadania nieruchomości. Nie po to rodzice harują chcąc zapewnić dzieciom lepsze warunki, by od tej ciężkiej pracy przodków dzieci płaciły jeszcze haracz w postaci podatku.
  Czy to nie było działanie pro rodzinne? Szkoda, że wielu ma jakieś bielmo na oczach i próbuje nas karmić jakąś durną propagandą.
 • @
  Przez pomyłkę dałem Ci 5*, bo chciałem dać 3*, bo z pewnymi elementami tekstu się zgadzam.
 • @ Autor
  Dałem 5*

  Udział w wyborach to polityczna legitymacja dla żydo-reżimu, to zdrada Narodu i Państwa Polskiego.
 • @Zbigniew Jacniacki 20:14:55
  "Może w poniedziałek powyborczy zaczniemy o tym myslec...." - i będziemy mogli narzekać, że rząd nie taki, sejm nie taki, prezydent nie taki...i tak cztery lata...a potem znów zbojkotujemy....i znów...

  to może lepiej jutro z rana do lekarza, niech da coś na otrzeźwienie - i w niedzielę na wybory. W ten sposób zyskamy na pewno jedno prawo: do narzekania, bośmy spróbowali coś zmienić.
 • @Andrzej Tokarski 20:43:02
  Ja nie bojkotuję dla bojkotu...
  Przez cztery lata to należy zbudować strukturę , która będzie realną alternatywą dla 52 % wyborców....

  Może wreszcie zauważymy, ze umiejętnośc wygrywania wyborów , to nie to samo , co umiejętność rządzenia...

  Przy całym "bogactwie" osobowości , kogo z nich zatrudniłbyś w swojej firmie i powierzył mu cały majątek i przyszłość swoich dzieci, wnuków ???

  Ja takiej osoby nie znalazłem...
  Możliwe , że masz więcej szczęścia w swoim okręgu....

  Wyznanie wiary w sekty partyjne poprzez robienie frekwencji jest usprawiedliwione w przypadku młodzieży , która wiedzę o życiu czerpie
  tylko z książek. Ja ten okres mam za sobą...

  Narzekają na państwo jedynie Ci, którzy czerpią zbyt małe korzyści z budżetu w stosunku do swoich ambicji.

  Ja nie narzekam...Państwo jest takie, jacy są wyborcy...
  Neon 24 jest taki , jacy blogerzy i komentatorzy....
 • @Zbigniew Jacniacki 21:29:42
  "Przez cztery lata to należy zbudować strukturę , która będzie realną alternatywą dla 52 % wyborców...."

  - a przez ostatnie 8 nie było czasu, czy się nie chciało - a teraz się zbuduje... to już nie jest śmieszne...się zbuduje
 • @Andrzej Tokarski 22:16:43....to już nie jest śmieszne..
  Pełna zgoda. To nie jest śmieszne.
  Od 2011 roku o tym pisałem, gdy rozpocząłem swoją przygodę
  z Nowym Ekranem.

  Ale wśród rodaków zwycięża iluzja szybkiej scieżki,
  czyli jakaś partyjka i modlitwa o dostęp do telewizji.

  Samo się nie zrobi i nikt sam też tego nie zrobi...
  Czekanie na "LIDERA", pięknego, madrego, uczciwego, znanego, popularnego, szanowanego...wygrywa z rozmowami z sąsiadami, wspólnymi przedsięwzięciami...

  Ja naprawdę nie narzekam na 48% tych którzy widzą "osobowości" godne powierzenia im majątku i przyszłości swoich dzieci.
  Jestem w grupie tych , którzy nie ufali ani ZUSowi ani KRUSowi, mimo, że płacili składki.

  Mam nadzieję, że ta osoba , którą wybierzesz spełni Twoje nadzieje...
 • -----no ! nie wiem .......
  https://www.youtube.com/watch?v=KnTETz-BmZg
 • @MacGregor 18:19:25
  PO nie moze niestety juz rzadzic, dlatego ze juz sie dosc nakradlo i co najwazniejsze jest niepewnym sojuszniikiem Amerykanow. Chociaz musze przyznac, ze w sprawie Ukrainy starali sie jak tylko mogli przypodobac Ameryce.

  Czy wybory wygra PiS czy PO i tak bedziie rzadzic magdalenka. Rozumiem ze glosujac na PiS, czy na PO, akceptujemy stan w ktorym nie wiemy kto naprawde rzadzi Polska.
 • @roux 19:05:36
  Jest mi przykro z tego powodu, prosze zobaczyc to wideo na Youtube bezposrednio.
  Pozdrawiam
 • @
  Głosować czy nie głosować.... bez własnej wizji obrazu Polski i działania jej struktur pytanie to i jakiekolwiek wybory nie mają znaczenia. O buncie słyszeliśmy za każdym czasem nadchodzących wszystkich wyborów. Jak jednak było kiedyś tak i jest teraz. Znaczy to ze praktycznie nikt nie ma wizji odnowy Polski i dlatego nie chce w tym politycznie uczestniczyć.
  W teorii wybiera się "coś" w polskiej praktyce do wyboru nie ma "nic".
 • @Andrzej Tokarski 19:34:46
  Jest to kolejna sciema PiS glosem Mastalerka. Jak mozna byc tak naiwnym by moc wierzyc ze z gangsterami, z ktorymi zawiera uklad CIA, KGB, BND Mosad i nie wiadomo kto jeszcze, takie przyduppasy pisowskie beda mogly cos renegocjowac i to jak oni maja na nich konkretne haki. Mastalerek podobnie jak Lipinski traktuje swoj elektorat jak bydelko, ktore trzeba poprowadzic w niedziele do wlasciwego wodopoju.
  Jaroslaw Majdaniarz moze soobie pilnowac swoich chlopakow, byprzesadnie nie kkradli, ale najwazniejsze sprawy dla Polski, beda zalatwiane poza nim.
  Wlasnie dlatego trzeba zburzyc fundamenty Magdalenki, poprzez totalna lustracje, by Pollacy mogli decydowac o swoim losie, bez PiS PO PSL SLD .
 • @Zbigniew Jacniacki 20:14:55
  Moim zdaniem taka struktura moze zaistniec tylko w pzrypadku totalnej lustracji i zakazu pelnienia jakichkolwiek funkcji publicznych przez osoby umaczane we wsspolprace z SB i WSI
 • @Panowiepoliczmygłosy 20:28:37
  To sa sprawy tzreciorzedne, dlateo ze jak byo w przypadku Pana Romana Kluski zabrano mu wszystko, gdyz nie mogli zmnalezc na niego zadnego haka. W koncu go zalatwili poprzez ustawe i przepis z 1936 roku, ze panstwo moze zabrac wszystko dla obronnosci kraju.
  O tym przepisie PiS nawet nie mruknal.
 • @Rzeczpospolita 20:40:35
  Dzekuje, mam podobne zdanie co Pan.
 • jak PiS będzie się nam tłumaczyl...
  Na początku (max do 2 lat) będzie jechał na PO i obwiniał ich za wszystkie niepowodzenia.
  Póżniej trzeba będzie znaleźć coś sensowniejszego:
  sytuacja ogólnoświatowa (kryzys ekonomiczny)... ruscy...
  Strach przed wojną, nieważne że bieda ale wojna nam grozi!
  Do tego teatr dla tłuszczy z ujawnianiem korupcji i wsadzaniem drobnego płazu złodziejaszków - światła, kamery...
  No i ta niedobra Unia... na nic nam nie pozwala.
  Do tego manipulacja statystykami.
  Może ludzie tego nie poczują ale wskaźniki będą na miarę Tuskowej "zielonej wyspy".
  Coś jeszcze?
 • @Ślepa Mańka 03:55:55... taka struktura moze zaistniec tylko w pzrypadku totalnej lustracji...
  I otrzymujemy błedne koło...
  Taką lustrację moze zrobic tylko niezależna struktura...
  Taka struktura, według Ciebie, może powstać, gdy juz zrobiona zostanie lustracja...

  Przy okazji dlaczego lustrację zawężamy do WSI...?
  Może trzeba poszukać współpracownikóe gestapo i ich wychowanków?
  Dolustracji zakwalifikować należałoby więcej byłych i aktualnych struktur międzynarodowych...

  Struktura zostanie zbudowana przez ludzi, którzy łączą w sobie umiejętność wizjonerstwa z umiejetnoscią organizatorskimi...

  Wizjonerów jest coraz więcej....
  Ale niestety, dominująca liczba "organizatorów" to żerujące na PRL-u dziedzice okrągłego stołu...
 • @Zbigniew Jacniacki 19:51:04
  Naiwność nie zna granic. Kukiz będzie rozprowadzony przez mossad w ciągu 5 minut i jego klub będzie powielał te same ruchy co Samoobrona oraz Palikot. Nie da się w krótkim czasie zbudować ideologiczną partię w której przedstawieciele nie są powiązani agenturalnie lub karierowiczostwem, albo zwykłą głupotą.
  I zadaniem pisu będzie rozprowadzenie posłów Kukiza, przy pomocy służb specjalnych ,,naszych" i nie naszych. (patrz media)
  Obcym chodzi o to aby Kaczyński wlaczył z Rosją i Putinem, a nie doprowadzał do dobrobytu Polaków.
  Usrael kreuje wybory w Polsce aby mieć piesków łańcuchowych w walce z Putinem.
  Jak można oddać głos na partie i ludzi z tej partii, którzy oddali Polskę w łapy parchów głosując za TL i wejściem do UE oraz za bazami wojskowymi z usraela w Polsce, przecież to dokładny scenariusz rozbiorowy Polski.
  Czy tego nie widzicie i jesteście tak zaślepieni. Głosowanie na POPIS i pozostałych to głosowanie na bierutowców, tamten też sprzedał Polskę na rzecz sowietów, czyli na tych samych tylko szyld zmienili, ale jest to dokładnie to samo.
 • @Robik 08:13:11
  Jeszcze to, że nie pozwoli sprywatyzować lasów, rozsprzedać polskiej ziemi i nie wprowadzi podatku katastralnego.
  Dodatkowo opinie, że powinno wejść jak najwięcej partii, to może być myk PO. Bo ważne jest jakie to partie i jacy w nich ludzie. Po wyborach może się okazać, że znaczna część przejdzie do PO, albo utworzą koalicję, w której będą ćwierkać głosami PO tj. rządzić trzecią kadencję, a im dłużej się rządzi i podstępniej, to bezprawie nie zna granic. Chociaż już pokazali, na co ich stać.
  Dlatego gdybanie, co zrobi PiS jest przedwczesne. Przynajmniej chcą naprawiać a nie niszczyć.
 • @Wrzodak Z. 09:05:13
  A niegłosowanie, to pozwalanie, aby sami się wybrali. Tak sobie ustawili prawo wyborcze, że teoretycznie 1% uprawnionych do głosowania wystarcza. Opinie, że niski % daje im do zrozumienia braku legitymacji do rządzenia są śmieszne, bo oni tak się liczą z opiniami jak ze zeszłorocznym śniegiem. Zawsze była niska frekwencja, co nie przeszkadzało im puszyć się, że Polacy ich wybrali, a opinie Polaków wyrażające sprzeciwy w kwestiach publicznych lądowały w koszu. O zmianie układu trzeba myśleć po wyborach a nie na 5minut przed głosowaniem. Zresztą Grzegorz Braun próbował coś robić, to go zamilczano albo krytykowano.
 • @Wrzodak Z. 09:05:13....Naiwność nie zna granic.....
  Może nieprecyzyjnie się wyraziłem i stąd określenie mojego komentarza naiwnością bez granic...
  Rzeczywiście sformułowanie "tylko Paweł Kukiz pracuje , aby była wyższa frekwencja...." mogłoby być zrozumiane jako popieranie komitetu Kukiz15...Dlatego doprecyzowuję. Miałem na myśli , że aktywność Pawła Kukiza może zwiększyć frekwencję ponad 40%....

  O grupie kandydatów KUKIZ15 nie mam żadnego zdania....
 • @wercia 10:18:18
  Nie wazne czy będzie to twarz Szydełko, Kopaczowej, Millera, Petru, Piechocińskiego, kawiorowej lewicy czy innych.
  Każdy z nich gwarantuje to samo co było.
  Wybory już zostały wygrane i nie ważne kto z nich wygra - WYGRA MSONERIA, ponieważ to oni NWO są mocodawcami tzw. polskich polityków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31