Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2482 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Plusy ujemme dobrej zmiany- widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głównym wyznacznikiem prawdziwych reform polskiej armii jest to, czy nadal pilnują naszych dzielnych wojów prywatne firmy ochroniarskie.

 
 
Jednak PiS nie zachowuje czujności rewolucyjnej na odcinku oddziaływania ruskiej, wrażej propagandy. Bo co jak co, ale przecież ruscy lada moment mają nas najechać lada dzień i Antkowa obrona terytorialna pewnie jest tak uwrażliwiona, że nawet mysz się nie przeciśnie,ale co tam mysz-nawet mrówka się nie przeciśnie przez antkowe sito obrony terytorialnej.
Więc kiedy Antek i jego terytorialni obrońcy wypatrują z utęsknieniem ruskiego sołdata, skubany Wołodia obszedł inaczej antkową obronę.  Otóż prezes TVP Jacek Kurski, obwieścił z wielką pompą i radością, że zapewnił ludowi pisowskiemu igrzyska, w postaci transmisji najbardziej popularnych w Europie rozrywek sportowych, Ligi Mistrzów piłki kopanej.
Wczoraj za pośrednictwem satelity u znajomych zerknęłam na telewizor  i  oniemiałam z wrażenia. Otóż jednym z  głównych sponsorów transmisji telewizyjnych i chyba najważniejszym, jest ruski Gazprom. To ten sam ruski Gazprom, którym kieruje Wołodia z ukrycia, sprytnie ominął naszą obronę terytorialną i wszystkich czujników co to wypatrywali  nawet ruskich wrażych mrówek, obawiając się za ich pomocą desantu ruskich wrednych sołdatów.  
Nie do wiary!!! Tak dać się podejść ruskiej barbarii, chyba ktoś za taki ruski numer musi beknąć. Kiedy Antek wraz z Jarem spodziewali się ruskiego najazdu od strony Białorusi i chyba też Ukrainy, skubaniec Putin podszedł Jara od strony telewizji. To ten sam Gazprom który tak nas okrutnie orżnął na gazie, robi sobie największą reklamę w porze największej oglądalności. Taki wstyd i hańba na cały świat. Jakoś dziwnie pod rządami patriotów inaczej nie powołano komisji śledczej mającej zbadać przyczyny najwyższej ceny, jaką płacimy za ruski gaz, warto byłoby sprawdzić kto wziął jakie pieniądze od ruskich, ale naszemu strategosowi nad strategosami jakoś dziwnie brak odwagi, identycznie jak w przypadku 30 mln USD w pudełku po butach, które nie wiadomo kto wziął za stanie na filu, gdy amerykańscy torturanci używali sobie do woli na muzułmańskich nieszczęśnikach.
Bo nasz strategos ma zakazane zajmować się poważnymi rzeczami. Dlatego od naszych strategosów Antka i Jara nie dowiemy się nigdy i nie oczekujmy, że powołają komisję śledczą do zajmowania się sprawą kontraktu gazowego. Niech sobie robią swoje 500+, mieszkanie + i inne przyjemności dla luda głównie pisowskiego, ale wara im od reformy sądów.
Nadzorcy magdalenkowi musieli przypomnieć skąd nasz strategos wyrasta i z jakiego pniaka został sformatowany, że musiał wydać rozkaz swojemu prezydentowi, by ten zablokował całkowicie rzeczywistą refomę sądownictwa. W rezultacie wszystko będzie tak zreformowane, by wszystko pozostało po staremu. Jestem pewna że wszystko rozejdzie się po kościach, zaś głównym winowajcą zaniechania reformy będzie obecny prezydent, tkwiący swoimi korzeniami głęboko w nieboszczce Unii Wolności, partii etosiarzy. Tak to nasz strategos załatwia sprawy, kiedy przychodzi moment w którym nadzorcy magdalenkowi, przypominają jemu, skąd wyrastają mu  nogi.
Dlatego ja osobiście nie dziwię się, dlaczego podły ruski Gazprom został głównym sponsorem Ligi Mistrzów, wprowadzając w stan euforii Jacka Kurskiego. Ruscy pewnie dali pod stołem komu trzeba, a może nawet sami przeszli na ręczne sterowanie patriotami inaczej,którzy się przecież nigdy nie poddadzą lustracji. Bo tak naprawdę bardzo trudno jest uwierzyć w bajeczki, że część komunistycznej agentury się ot tak sobie bezboleśnie przeszła na drugą stronę bez żadnych konsekwencji.  Zresztą przypadek gen. Petelickiego dobitnie pokazał wszystkim byłym agentom komunistycznych tajnych służb, że nie ma żadnego bezbolesnego przejścia na drugą stronę. Było to również bardzo poważne ostrzeżenie dla pozostałych agenciaków,  że tajne służby państw poważnych nie żartują. 
Trzeba też sobie powiedzieć, że Jarosław Kaczyński rozpoczynając zaognienie stosunków z Niemcami, bardzo zepsuł im i przede wszystkim środowiskom żydowskim kampanię odzyskiwania nienależnej astronomicznej kwoty, wziętej z sufitu, obalając tym samym tezę lansowaną od początków lat pięćdziesiątych XX wieku, o polskich obozach koncentracyjnych, pozwalających Niemcom z czasem uwolnić się od win za ludobójstwo ludności Europy wschodniej  i jednocześnie poszukać winowajcy zastępczego, w którym to upodobali sobie Polskę. Polskie władze jak również i dziennikarze powinni przez parę ładnych lat kontynuować temat reparacji niemieckich dla Polaków. Niech wezną sobie kwotę z powietrza, tak jak środowiska żydowskie, powiedzmy bilion USD i twardo domagają się od Niemiec tej kwoty. Z tematem reparacji wojennych PiS spokojnie może dzierżyć władzę przez kilkanaście ładnych lat.
Jednak najbardziej charakterystyczną sprawą wynikłą przy okazji reparacji, było pytanie, na co Polska przeznaczy owe kwoty. Odpowiedź jednej z posłanek PiS była natychmiastowa: na zakup broni w USA i w Izraelu. Gdyby tak naprawdę liderzy PiS myśleli, to by to znaczyło, że pomysł ten nie wyszedł od strategosa, tylko od służb izraelskich i amerykańskich.  Bo co jak co, ale w polityce zagranicznej nie mamy nic kompletnie do powiedzenia, tak jak za komuny nie miała nic do powiedzenia PZPR. Czym skończyło się uprawianie polityki na własną rękę, przekonał się rząd Węgier,  na którego czele stał Imre Nagy, który to w czasie rewolucji był członkiem plutonu egzekucyjnego, który rozstrzelał carską rodzinę w Jekaterynburgu.
Patrioci inaczej muszą popierać banderowców, bo jak nie to koniec dobrej zmiany. Komuś bardzo zależało, by rozpętać wojnę z Rosją na terenie Europy Wschodniej, ale stało się inaczej, ponieważ Rosja nie zareagowała na zaczepki banderowców, biorąc sobie za to najważniejszy atut strategiczny Ukrainy, jakim był Krym bez najmniejszego oporu z ich strony. Wydawało się wszystkim, że zamiast tzw. opołczenia, walczą regularne jednostki rosyjskie z banderowskim wojskiem, ale skoro to wojsko nie miało najmniejszego zamiaru  umierać za Krym , to jestem skłonna uwierzyć że naprawdę z banderowskim wojskiem z wielkim powodzeniem walczyli górnicy Donbasu.
Ale zarówno obóz zdrajców i zaprzańców  jak i patriotów inaczej na siłę nam wmawiają że jak Ukraina padnie, to Warszawkę następnego dnia zaleje ruskie żołdactwo, więc dlatego musimy pomagać banderowcom. To stwierdzenie, którym szafują wszyscy ważniejsi politycy polscy, których korzenie wyrastają z magdalenkowego  pniaka, jest na poziome przedszkola, bo przecież co podkreślałam wielokrotnie,  że jeśli Wołodia będzie nas chciał najechać, to zrobi to od strony Kaliningradu i spokojnie może sobie ominąć Ukrainę.
Więc na dodatek nasi naiwniacy myślą, że Ukraina nas chroni przed ruską barbarią i dlatego należy pomagać jej ze wszystkich sił. Otóż skoro oddała bez walki swój najważniejszy atut strategiczny, jakim był Krym, to na pewno nie kiwnie palcem, by chronić Polskę. Ponadto w chwili kiedy herszt banderowców Poroszenko ogłosił pierwszą mobilizację do obrony Ukrainy przed Rosją, to prawie każdy potencjalny rekrut uciekał do aktualnego wroga, Rosji. 
Jestem pewna, że gdyby Rosjanie chcieli najechać Polskę, to jeśli Poroszenko ogłosiłby mobilizację, wszyscy zdolni do noszenia broni Ukraińcy, uciekliby właśnie do Rosji.  Trzeba być albo niespełna rozumu, albo być czyimś agentem, by pomagać bezinteresownie, wbrew polskiej racji stanu, banderowcom. Antek twierdził, że Ukraina nic za friko dostanie, ale kto bierze Antka na poważnie, sam sobie szkodzi. Takiego sobie znaleźli partnera strategicznego.
Skoro już mamy się bronić  sami przed ruskimi barbarzyńcami, to powiedzmy sobie szczerze: antkowa obrona terytorialna jest śmiechu warta w porównaniu z wartością bojową ruskiej armii zaprawionej wojną w Syrii, oraz jej sprawdzonym sprzętem w warunkach bojowych, a nie poligonowych.  Antek robi wściekle zakupy wszelkiego sprzętu, ale mam poważne wątpliwości, czy pieniądze podatnika, nie są wyrzucane na darmo. PO robiło z naszej armii jedno wielkie międzynarodowe pośmiewisko, ale Antek brnie jeszcze dalej. Zamiast organizować pospolite ruszenie powinno się stworzyć prawdziwą armię zawodową . Rzymianie pierwsi wprowadzili taki rodzaj armii i dlatego opanowali cały śródziemnomorski świat. Skoro Antek unieważnił przetarg na francuskie śmigłowce w ostatniej chwili, kiedy ekipa PO wydała już ofiarowane przez francuzów łapówki, Antek obiecuje że być może kupi u nich okręty podwodne. Skąd historyk formatu Antka wybierze akurat właściwe okręty  podwodne, nadające się do walki z ruskimi, to jest tylko Antkowa tajemnica.

Przecież my nawet nie wiemy, ilu mamy szpionów w ministerstwach, dbających o interesy obcych stolic, skoro nie przeprowadzono lustracji, ponieważ strategos nad strategosami ma to zakazane.  Więc dalej trwa zabawa za pieniądze podatnika. Najważniejsze że mamy zidentyfikowanego wroga. Ale ciągle  nie wiemy, czy naszą dzielną armię nie pilnują  firmy ochroniarskie, bo co jak co, ale gdyby tak dalej było, to premier Szydło powinna wywalić Antka na zbity pysk za marnowanie pieniędzy. Opowiadał mi znajomy, który będąc w Polsce dwa tygodnie temu, widział jak obiekty wojskowe chronili pracownicy firmy ochroniarskiej „Impel”.  Za komuny takie rzeczy były nie do pomyślenia, bo firmy ochroniarskie są prawdziwą wizytówką wartości bojowej naszej armii, co to ma nas chronić przed ruską barbarią. 

KOMENTARZE

 • Prof. Pawłowicz o reformie sądownictwa:
  "Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich". Właściwie, to mam już dość tego straszenia PiS-u zablokowaniem naszych koniecznych, obiecywanych przecież realnych reform wymiaru sprawiedliwości napisała na Facebooku prof. Krystyna Pawłowicz. Mam dość bezczelnego, wyniosłego pouczania przez panów Królikowskich i Łapińskich, tego grożenia trzymaną w tajemnicy „rozsądną reformą” sądownictwa, domagania się pod groźbą veta nowych,decyzyjnych ale pozakonstytucyjnych kompetencji dla prezydenta w określaniu koncepcji wymiaru sprawiedliwości i kształtowaniu jego organów.Lekceważenia właściwego tu ministra sprawiedliwości i rządu zaznaczyła posłanka PiS. Prof. Pawłowicz otwarcie skrytykowała propozycje, jakie wychodzą z Pałacu Prezydenckiego. Mam dość rozmywania tej reformy i jej faktycznego blokowania pomysłami o „3/5”. Jako poseł czuję się upokorzona vetami,ciągłym ustawianiem nas „do pionu” i pokazywania,kto tu jest ważniejszy - wtajemniczeni panowie Królikowski /autor PO-wskich „reform”, które zresztą od razu znieśliśmy/, pan Gowin i Łapiński, czy PiS ze swoimi posłami i ich wyborcy,którym uniemożliwia się realizację wyborczego programu. I którym łaskawie uchyla się „antypisowskich” zresztą rąbków tajemnic dotyczących równie tajemniczych projektów blokujących, naszą w końcu, reformę sądownictwa, upokarzająco w audycjach TVN i innych mediach totalnej opozycji czytamy we wpisie parlamentarzystki. Nie chcę tej „udawanej” reformy pana Królikowskiego, Gowina czy Ujazdowskiego, i tych ich projektów powstających w takim prywatnym „piaskownicowym” stylu. Tylko reforma radykalna, bo na taką się z Polakami umawialiśmy, albo żadna podkreśliła.

  Ps...Brawa dla ani profesor!!! Bardzo celna diagnoza!!! Ciekawe dlaczego tak mało polityków mówi tak prostym i zrozumiałym językiem. Pani profesor proszę im zrobić szkolenie. Zmiana prawa i do pierdla z nimi...brawo PiS...brawo Jarosław Kaczyński...brawo Zbigniew Ziobro...brawo Beata Szydło...brawo cały Rząd....Dlatego muszą być zmiany w ustawach o sądownictwie, bo rząd nic nie zdziała mając do dyspozycji takie prawo i podległych mafii sędziów i lewacką konstytucję która zdemolowała praworządność w naszej Ojczyźnie. wiadomo dlaczego totalni tak bronią swojego ostatniego przyczółku jakim są sądy, obecny układ sądowniczy kryje tę bandę złodziejską i gwarantuje im bezkarność, ale już nie długo. Całą Polską rządził jeden wielki układ,który teraz kiedy traci swoje wpływy, w ich obronie zdolny jest do najgorszych posunięć, zdrady własnego kraju nie wyłączywszy, co zresztą z rożnym skutkiem czyni. Za okupacji tacy zdrajcy złodzieje i kapusie dostawali kulkę w łeb. Obsiadły naszego PADa poplecznicy PO?? Ja, oraz coraz więcej moich znajomych ma już dość tego pudrowania rzeczywistości, bo się wystraszyli garstki protestujących KODomitów. Banda PAD to siedlisko lewaków, kacapsko szwabskich agentów! PAD to nic innego jak zdrajca dobrej zmiany. zabiegi plastyczne nie zmienią charakteru polskiego wymiaru sprawiedliwości, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Albo będzie reforma zgodna z programem "Dobrej zmiany", albo nie będzie miejsca w polityce dla pozorantów... tertium non datur...rozwiązać w 100% kastę sędziowską i ukarać winnych za rozkradanie mienia państwowego. Dzisiejsi sędziowie to w dużej części niebezpieczni przestępcy. Zgnilizna moralna, dziadostwo, chamstwo, arogancja, złodziejstwo i sprzedajność. Słowem głęboko zdemoralizowana dobrze zorganizowana i niebezpieczna mafia. Wraz z tzw. prokuraturą i tzw. policją, świadcząca usługi innym gangsterom w białych kołnierzykach, jak np. mafii spółdzielczej, bezwzględnie nas okradającej. Niczego nie da się tam tak po prostu "zreformować". To trzeba najpierw zlikwidować, a następnie na nową zbudować zdrową strukturę. Opartą na uczciwych sędziach, których też nie brakuje. Nawet najlepszy dom nigdy nie będzie stabilny na kiepskim fundamencie. Oczekujemy radykalnych reform sądownictwa, czyli opcji zero..PADowi już wczoraj w USA - wypadł jeden ząb! Wymienił pozytywnie ministra MON, ale nie przeszło mu przez gardło imię i nazwisko? Agresywne weta na razie stoją mu w gardle? Aneks do raportu o WSI ukryty, ustawa zapobiegająca działaniu POstsowieckiej mafii w togach nie podpisana. To są czyny Dudy pozwalające układowi POstowieckiemu utrzymywać władzę. Mowa-trawa, składanie kwiatków, klękanie, mizdrzenie się do kamer to jedynie forma manipulacji i demagogii. Prezydent Duda jak zwykle przypisze sobie osiągnięcia Waszczykowskiego i rządu PiS! Dlaczego w Kancelarii Prezydenta pracują wyłącznie ludzie PO/PSL a BBN to agenda WSI? Kiedy Aneks PAD? Prezydent Duda, już nie jest moim prezydentem... dołączył do grona POlitycznych idiotów walczących z pogodą na świecie, a więc, POdjął walkę o likwidację przemysłu, czyli gospodarki w Polsce. Niech szuka POparcia wśród zaKODowanych WSIarzy i totalnej oPOzycji. Kim jest Duda ? Jego wyborcy muszą sobie odpowiedzieć sami w tym i ja.
 • @ autor
  Ciekawy tekst z dużym poczuciem humoru, od dłuższego czasu tak się nie uśmiałem.
  5*
 • @@@!
  Uwaga! Prośba o wsparcie inicjatywy... Brytyjczycy, których przodkowie odmówili naszym żołnierzom udziału w Paradzie Zwycięstwa, bo Stalin stroszył wąsa, robią plebiscyt na pilota Spitfire, który ma być upamiętniony w muzeum. W konkursie jest Polak, Franciszek Kornicki, odznaczony trzykrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Srebrnym Virtuti Militari. Ostatni żyjący polski pilot walczący w Bitwie o Anglię. Przypomnijmy im, że "nigdy tak wielu, nie zawdzięczało tak wiele, tak niewielu". Co robić?

  1. Wchodzimy na podaną stronę:

  http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/
  2. Znajdujemy zdjęcie Pana Franciszka
  3. Klikamy głos Pomóżcie upamiętnić polskiego bohatera.
 • @kula Lis 67 12:39:02
  Zrobione. Jak do tej pory, Polak wygrywa.
 • Obrona terytorialna kraju ? OK, jest potrzebna.
  OTK nie stanowi zagrożenia dla nikogo z otoczenia Polski a może być siłą odstraszająca potencjalnego agresora.

  Groźne dla Polski jest sprowadzanie do Polski obcych wojsk które mogą być wyposażone (bez wiedzy Polaków) w broń atomową i systemy jej przenoszenia. Takimi systemami są np tarcza antyrakietowa, lotnictwo wojskowe (F16) itp.
  Broń atomowa i środki jej przenoszenia są już wielkim zagrożenie dla sąsiadów Polski.
  Sąsiedzi (Rosja, Białoruś) w przypadku jakiejś prowokacji będą musieli w pierwszej kolejności i to natychmiast zlikwidować to zagrożenie dla nich inaczej ryzykują atak atomowy na swoje kraje (takiego ryzyka nikt nie zaakceptuje).
  Jedynym skuteczną metodą likwidacji takiego zagrożenia jest atak jądrowy na ośrodki mogące potencjalnie dysponować broną jądrową
  (obce bazy w Polsce oraz wszystkie lotniska jako potencjalne miejsca startu samolotów z broną jądrową).

  Wiele lotnisk znajduje się na terenie miast (Warszawa. Wrocław..Gdańsk...
  to niestety będą "koszty" obrony własnego terytorium przed atakiem jądrowym z najbliższego sąsiedztwa.

  Polska może przeżyć konflikt Rosja-USA tylko jako kraj neutralny politycznie i militarnie (bez obcych baz)
  a OTK... OK może być, OTK nikomu nie zagraża , no może ludno`sci cywilnej gdy do OTK zostaną powołani Ukraińcy.
 • @Lotna
  Izrael płonie – próba przeprowadzki do Polski? Czyli o ostatnich pożarach, które mają miejsce w Izraelu, a raczej okupowanej Palestynie. Czy to żydzi podpalili Izrael celem zmuszenia motłochu do osadnictwa w Polsce? Bardzo prawdopodobne! Najpierw żydzi zabijali żydów, aby takim gwałtem wypędzić ich z Europy do Izraela. Teraz – po zniszczeniu Polski jako państwa – żydzi przepędzą żydów z Izraela do Polski. Polacy mają przejąć tych uciekinierów – domy stoją puste, a Szydło ma gotowe 500+. Pisaliśmy wielokrotnie, że 500+ jest dla żydów i muzułmanów.

  (…)
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-plonie-proba-przeprowadzki-polski-2016-11
 • @Lotna 14:18:03
  Ponad 181 tys a reszta daleko daleko w tyle. Brawo!
 • @Oscar 14:31:35
  WIELKA KATASTROFA PLANOWANA JEST NA 2017 ROK. OFICJALNY PROGRAM ZNISZCZENIA NIEMIEC I PLANY O TRZECIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ

  PROSZĘ ROZPOWSZECHNIĆ TĘ INFORMACJĘ W CAŁYM ŚWIECIE!

  Z poważaniem, Dyp. inż. dr Emilia Austeya Dominikas
  1 listopada 2016 r.

  Jest to ROZSZERZENIE planu Rok 2007. Podczas wojny jugosłowiańskiej okazało się, że DECYDUJĄCĄ bronią Operacyjną i Taktyczną jest MÓJ Aerobus, na który Saddam Husajn postawił sto miliardów $ dla reformy Bliskowschodniego Rynku Lotniczego – najlepszego na świecie. Reformę zlecił szwajcarskiemu Swissairowi, II co do wielkości Przewoźnikowi, który zamówił Aerobusa-SADDAM w Dniepropietrowsku. Kanclerz Schroeder i Jasir Arafat jako Pełnomocnik finansowy SHu skłonili jednak Ukraińców do oddania SADDAMA Chińczykom za niemieckie i arabskie GWARANCJE Suwerenności i Integralności Ukrainy. Chińska Armia Wyzwoleńcza zgodziła się wziąć udział w wojnie jugosłowiańskiej siłą 200 KITANÓW, które są chińską wersją SADDAMA. Była to NAJWIĘKSZA klęska US Air Force, po której Chińczycy wycofali swe siły dla aneksji Morza Południowochińskiego, którego US AF, nie mając Aerobusów, nie próbowała bronić, co było Złamaniem doktryny Teodora Roosevelta. Przeniesienie Aerobusa-SADDAM było Fundacją SUPERMOCARSTWOWOŚCI Chin za co Chińczycy mieli zapłacić Wypożyczeniem tysiąca Kitanów na wojnę Planu 2007: http://www.wandaluzja.com – Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007/. Armia Rosyjska miała zaatakować Dolną Wisłę siła 70 dywizji z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej; a z POMOCĄ Polakom miała pospieszyć Bundeswehra na KITANACH siłą 40 dywizji, która miała ZATRZYMAĆ Rosjan na Wiśle i wycofać się na granicę WERSALSKĄ, co ograniczało Polskę od Dolnej Obry (nie ODRY) do Wisły, za którą miały być Rosja, Białoruś i Ukraina, czyli 100 tyś km2, gdyż w Gdański i Gdyni miała interweniować US Navy na rzecz OKROJONEJ Polski. Z planu tego wyszły jednak Nici, gdyż ja Ogłosiłem, że Plan 2007 jest Wstępem do granicy niemiecko-chińskiej na Uralu, bo Armia Rosyjska nie mając Aerobusa była Bezbronna, oraz że Tusk i Merkel wywieźli Skarb Włastów z twierdzy MODLIN do USA, gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed na 750 tysięcy ton złota, co wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. W ten sposób UPADŁ Plan 2007, ale córka Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Praga, Ost-Berlin) zastąpiła go Planem 2017. Opiera się on na doktrynie Himmlera czy Powrotu do niej, co znam z rodzinnego domu. Gdy Stalin dał infrastrukturę wojenną Mandżurii Mao Tse-tungowi to doktrynę Himmlera ISLAM JEST NIEMIECKI jako Wschodnią granicę Niemiec na Missisipi, zastąpiono niemiecko-chińską granicą na URALU – Wstępem czego mają być Wojny 2007 i 2017. Córka Hitlera ZAPROSIŁA więc do Europy 70 milionów rekrutów muzułmańskich pod pretekstem, że gdy będą GWAŁCIĆ Niemki to tę będą Rodzić, co POTWIERDZA Pani Doktor jako wieloletnia realizatorka Planów 2007 i 2017:
  „Koniec 2016 r. Pięć afrykańskich ośrodków werbunkowych rozpocznie kierowanie swoich 5 fal – łącznie w sumie 8 milionów skrajnie agresywnych Afrykańczyków, a także 2 mln „ociężałych umysłowo” – według oficjalnego określenia, a według nieoficjalnego: „bydło na ubój” – do Niemiec.” oraz:
  „Mamy nadzieję na wzrost liczby urodzeń w drodze zdecydowanych zachowań seksualnych (gwałty)” – to nie jest żart. Jest to dokładny cytat z Federalnego Ministerstwa Spraw Rodzinnych. Ci REKRUCI przybywają Nocami i są kwaterowani w PODZIEMNYCH MIASTACH połączonych metrami kolejowymi. Nie jest to nic nowego, bo Asz, który był budowlańcem i został zaproszony przez Niemców, żeby ich Uczyć, mówił mi 20 lat temu, że Niemcy WSZĘDZIE BUDUJĄ BUNKRY PA. Rekruci są szkoleni do WYRZYNANIA etnicznych Niemców Techniką Rzezi Wołyńskiej, opracowanej przez Hitlerowsko-Stalinowską Konwencję Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, w co ja nie wierzę. Nie wiem czy Niemcy produkują mego Aerobusa, jak Rosjanie KAMAZA, a jeśli tak to chyba w Brazylii ? ale ta szkolona od dzieciństwa seksualnie Jezuicka Bundeswehra z Magdeburskimi Narzeczonymi jest NIE do Wyrzynania etnicznych Niemców i dojeżdżania na miejsce Krwawej Roboty pociągami, gdyż Sto Razy Łatwiejszy i tańszy – jak to wykazała wojna jugosłowiańska – jest transport komandosów czy marines Aerobusami. Jeśli więc US Army będzie BRONIĆ Europy na ODRZE – oświadczenie Głównodowodzącego Pentagonu, a Bundeswehra na Wiśle, jak zapewniał nas Minister Bundeswehry – to największe rzezimieszki arabskie i murzyńskie Nie muszą WYRZYNAĆ etnicznych Niemców między Renem a Odrą, bo mogą to robić z powodzeniem między Wisłą a Odrą a US Army będzie pilnować skarbców Hitlera, Himmlera i Goeringa.


  „Polska w strefie zgniotu” [cz.1]


  https://www.youtube.com/watch?v=IIxCIFBkfUg


  Rozmowa z jasnowidzącą cz 5. Przepowiednie się sprawdzają – obce wojska będą mogły mordować Polaków

  https://www.youtube.com/watch?v=x2xfxPVO5zI


  Nieudany atak Niemiec na Polskę spowoduje wskrzeszenie Imperium Słowiańskiego K.Tarasiewic


  https://www.youtube.com/watch?v=rJJq31mQI_Q
 • @ autor
  Jak zwykle b.dobry artykuł - troszeczkę ironiczy, lecz tym bardziej wartościowy. Piąteczka z plusem.
 • @Lotna 14:18:03
  Właśnie ten duch hołdu, uznania i pamięci o bohaterach, jest tą najgorszą barierą jaka stoi budowniczymi NWO zwłaszcza w Polsce. Wprawdzie Kaczyński sprytnie ją obchodzi, a to mamiąc socjalem a to wycierając sobie gębę biało czerwoną, ale duch patriotyzmu rozrasta się. Posrani w pampersy Brytole, mało że nie pamiętają, a może własnie dlatego że zostali wyprani z pamięci, myśl o oporze przed Arabami traktują jak „myślozbrodnię”. Zbrodnia eksterminacji białej rasy, zaczyna się od mentalnej gotowości ofiary do bycia ofiarą.
 • @Lotna
  Opozycja najpierw krzyczy o zamachu na prawa człowieka, a kiedy przychodzi co do czego, to wyjeżdża na weekend do domu!


  http://niewygodne.info.pl/gify7/opozycja-na-weekend-do-domu-550.jpg

  Oto prawdziwy obraz beznadziei totalnej opozycji w Polsce. Miesiącami krzyczą, że PiS łamie demokrację i prawa obywatelskie. Straszą totalitaryzmem, represjami i prześladowaniami. Kiedy jednak w piątek popołudniu Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO) przyjeżdża do Sejmu, aby porozmawiać na ten temat, to oni wolą jechać do domu na weekend. Z ponad 180 posłów totalnej na wystąpieniu RPO zdecydowało się pozostać raptem kilku. I właśnie dlatego PiS w parlamencie może dziś robić wszystko, co tylko zapragnie. Wiedzą bowiem, że nie mają żadnego przeciwnika. W ostatni piątek popołudniu Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO), przedstawił w Sejmie raport o stanie przestrzegania praw człowieka w Polsce. Wydawałoby się, że tematyka tego raportu powinna szczególnie zainteresować opozycję. Wszak od miesięcy jej przedstawiciele krzyczą, że PiS łamie podstawowe swobody obywatelski. Co się okazuje w rzeczywistości? Wystąpienie Bodnara słucha 9 pracowników biura RPO i zaledwie 11 posłów, z czego opozycję reprezentuje 9. Co się stało z resztą? Dlaczego nie słuchali wystąpienia Rzecznika Praw Obywatelskich i nie uczestniczyli w debacie? Przecież o tej porze (godz. 16:00) w piątek nie było już posiedzeń komisji sejmowych, ani innych wydarzeń, które mogły odciągnąć parlamentarzystów od udziału w debacie. O ile nieobecność posłów PiS nie powinna nas dziwić (przedstawiciele tej partii otwarcie domagają się dymisji Bodnara), o tyle przyczyna nieobecności posłów opozycji wydaje się być szokująca. Otóż zamiast słuchać informacji na temat przestrzegania praw człowieka w Polsce, woleli oni wyjechać szybciej do domu na weekend (!). Powyższa sytuacja dobitnie ukazuje obraz słabości i beznadziei reprezentowanej obecnie przez totalną opozycję. Z tego, iż miesiącami krzyczą o "zamachu na demokrację", o "ograniczaniu praw i wolności obywatelskich", o "upadku państwa prawa" nie wynika zupełnie nic. Widać to szczególnie, kiedy chęć szybszego powrotu do domu na weekend wygrywa z poświęceniem się dla rzekomo traconych wolności i demokracji. Stąd już prosty wniosek, że żadne wolności nie są ograniczane, a narracja jakoby działania PiS miały być zagrożeniem dla demokracji i swobód obywatelskich, jest wymysłem ukutym na potrzeby politycznej walki.

  Źródło: PiS zastawiło skuteczne sidła na opozycję. "Wiedziałam, że z tego będzie afera"
 • @Lotna
  Zyski państwowych firm wzrosły o 200%, budżet ma 4,9 mld zł nadwyżki, a zadłużenie kraju spada. Wystarczyło przestać kraść!

  http://niewygodne.info.pl/gify7/wystarczylo-przestac-krasc-550.jpg


  Rządy PiS-u miały rozwalić gospodarkę. Tak przynajmniej twierdzili eksperci pokroju Petru i Balcerowicza. Okazuje się jednak, że po 2 latach od momentu przejęcia władzy przez partię Kaczyńskiego Polska notuje najlepsze dane finansowe w historii. Zyski firm państwowych porównując do 2015 r. wzrosły o prawie 200 proc., budżet centralny po sierpniu miał 4,9 mld zł nadwyżki, a zadłużenie kraju zaczęło spadać i w ciągu ostatnich 6 miesięcy zmniejszyło się o 8,4 mld zł. Gdzie dziś są Petru i Balcerowicz? Odpowiedź jest prosta - odnajdują się pod powierzchnią progu wyborczego...Spółki kontrolowane przez Skarb Państwa w pierwszym półroczu 2014 roku wygenerowały 4,923 mld zł zysku. W pierwszym półroczu 2015 roku zyski tych spółek wzrosły nieznacznie, do 5,580 mld zł. Nieco lepiej było już w 2016 roku - w porównywanym przez nas okresie państwowe firmy wygenerowały 7,026 mld zł zysku. Prawdziwy skok nastąpił jednak dopiero w 2017 roku. Od stycznia do czerwca spółki kontrolowane przez rząd wypracowały rekordowy zysk w wysokości 14,959 mld zł! To ponad 100 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego i 200 proc. więcej niż w pierwszej połowie roku 2014. To jednak nie koniec dobrych informacji. Budżet kraju, dzięki rewelacyjnie wysokim wpływom podatkowym, kolejny miesiąc z rzędu notuje tzw. nadwyżkę budżetową. Innymi słowy - państwo więcej zarabia niż wydaje. Po sierpniu nadwyżka ta wynosiła 4,9 mld zł. Wynik ten jest rewelacyjny jeśli zestawimy go z danymi z lat ubiegłych. Otóż po sierpniu 2016 r. budżet naszego kraju miał deficyt w wysokości -14,9 mld zł, a po sierpniu 2015 r. deficyt wynosił aż -25,8 mld zł. Naturalną konsekwencją braku deficytu budżetowego jest spadek salda zadłużenia naszego kraju. Zgodnie z najnowszym odczytem Ministerstwa Finansów dług Polski w lipcu obniżył się o -5,8 mld zł, natomiast według szacunkowych jeszcze danych w sierpniu nastąpił spadek o -3,4 mld zł. Patrząc przez pryzmat ostatnich sześciu miesięcy (marzec - sierpień) zadłużenie naszego kraju obniżyło się łącznie o -8,4 mld zł. Jeszcze nigdy w historii nasz kraj nie notował tak dobrych danych finansowych z zakresu zysków spółek Skarbu Państwa, dochodów budżetowych oraz zadłużenia. Przewidywania Petru i Balcerowicza o tym, że rządy PiS doprowadzą do katastrofy okazały się być najzwyczajniej w świecie nieprawdziwe. Efektem ten stanu rzeczy jest to, że dziś PiS ma ponad 40 proc. poparcia, a partia wspomnianej dwójki ekspertów próbuje się odnaleźć gdzieś pod powierzchnią progu wyborczego...

  Źródło: Zadłużenie Skarbu Państwa (Mf.gov.pl)
  Źródło: MF: Nadwyżka budżetu wyniosła 4,9 mld zł po sierpniu wg wstępnych danych (Stooq.pl)
 • @Lotna
  Tusk w 1993 r.: "Polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte. Dlatego są i będą tanio sprzedawane"...


  http://niewygodne.info.pl/ludzie/tusk-usmieszek_EU2016-SK_cc0-550-B.jpg Dojście do władzy ludzi pokroju Tuska, Balcerowicza i Lewandowskiego rozpoczęło niespotykany nigdy wcześniej w historii etap wyprzedaży majątku narodowego za bezcen. Dla zagranicznych firm zaczął się "złoty okres". Widząc, że nad Wisłą rządzą ludzie zakompleksieni wobec Zachodu i "zaczadzeni" neoliberalnymi frazesami, rozpoczęli oni prawdziwe łowy. Okazja goniła okazję, a uruchomiony wówczas proces drenażu kapitału doprowadził do trwałego uzależnienia naszej gospodarki od "zagranicznych inwestorów". I to jest prawdziwa wina Tuska i jego kumpli. Donald Tusk, przyszły premier Polski, w trakcie wystąpienia na spotkaniu z wyborcami w Starachowicach w sierpniu 1993 roku wypowiedział słowa, które idealnie opisały jego gospodarczą mentalność:

  "Polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte. Dlatego są i będą tanio sprzedawane"

  W powyższym zdaniu są co najmniej dwa kłamstwa. Po pierwsze polskie przedsiębiorstwa na początku lat 90-tych XX wieku nie były "mało albo nic nie warte". Były warte fortunę, bowiem stanowiły realną konkurencję dla gospodarki państw ówczesnej EWG. Po drugie - polskie przedsiębiorstwa nie były tanio sprzedawane, bo były nic nie warte, lecz dlatego, że taka była wola rządzących wówczas polityków. Rabunkowa powszechna prywatyzacja, specjalne strefy ekonomiczne czy bezmyślna prywatyzacja sektora bankowego - to wypisz wymaluj program gospodarczy "konserwatywnych-liberałów" z Lewandowskim, Bieleckim, Tuskiem i Balcerowiczem na czele. Niektórzy twierdzą, że nie było innej drogi transformacji, jak wyprzedaż polskiej gospodarki za półdarmo w ręce zagranicznego kapitału. Osobiście nie podzielam tego poglądu. Owszem - nie wszystkie zakłady przemysłowe miały szanse przetrwać. Nie wszystko można by uratować niezależnie od modelu i scenariusza transformacji. Nie ulega jednak wątpliwości, że gdyby elity polityczne pokroju Janusza Lewandowskiego podjęły ćwierć wieku temu inne decyzje, to dzisiaj drenaż kapitału z naszego kraju byłby o wiele mniejszy, a skumulowane zasoby finansowe, które pozostałyby w Polsce, mogłyby znacznie wydajniej oddziaływać na wzrost gospodarczy i zamożność całego społeczeństwa. Milton Friedman (noblista, guru wolnorynkowej ekonomii) już w 1990 roku ostrzegał Polaków: "Pamiętajcie jedno: zagraniczni inwestorzy nie będą inwestować w Polsce po to, by pomóc Polsce, lecz po to, by pomóc sobie. Oni powinni działać wg takich samych reguł gry, jakie obowiązują Polaków. Nie należy im dawać żadnych przywilejów, ulg czy zwolnień podatkowych".
  Wspomniana ekipa niestety Friedmana nie posłuchała. Efekt tego był taki, że połowa polskiej gospodarki została przejęta za bezcen przez zagranicznych właścicieli, którzy niedługo później rozpoczęli drenaż kapitału porównywalny z drenażem dóbr kolonialnej Afryki...
 • @Lotna
  O tym nagraniu prezydent Duda wolałby nie wiedzieć. „Adrian sam w Nowym Jorku”. To nagranie z kuluarów ONZ z pewnością uraduje prezesa PiS ...

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-w-ONZ.jpg


  Prezydent Duda jak opuszczony prowincjusz wŚród wielkich tego świata. Nagranie z kuluarów ONZ pokazuje jego całkowitą nieporadność, nieobycie i nieśmiałość na salonach. Oj na przywódcę, to on ci w ONZ nie wyglądał. Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych, to nie tylko przemówienia przywódców, zatwierdzanie budżetu organizacji, rekomendacje dla Rady Bezpieczeństwa i wszelkie poważne decyzje, ale też spotkania i rozmowy w kuluarach, okazja do zawiązania kontaktów i poznania nowych liderów wspólnoty wszystkich krajów. Jak zawsze gwiazdami na nich są liderzy największych państw. Pomniejsi gracze muszą sobie radzić sami i tylko od ich inwencji, inicjatywy, śmiałości, a czasami bezczelności zależy, czy spędzą czas obrad z pożytkiem, czy szwendać się będą bezradnie z głupią miną, pomijani przez prawie wszystkich. Nie wiadomo co onieśmieliło prezydenta Dudę. Obecność możnych tego świata, tęsknota za domem, a może brak towarzyszy z PiS, tak czy owak prezydent w ONZ nie błysnął. Nie dość, że wygłosił nudne i banalne przemówienie, (a po mocnej, wybitnej mowie Trumpa miał jeszcze czas wprowadzić poprawki), o konieczności współpracy, walce z biedą i o tym, że matka, czyli Ziemia jest tylko jedna i takie tam, to w kuluarach ONZ zachowywał się jak biedny, opuszczony, bezradny i nieśmiały chłopek. Na nagraniu, które zrobiono w trakcie tradycyjnego lanczu, na którym spotykają tylko liderzy państw widać jak inni rozmawiają, pozdrawiają się, witają, poklepują po plecach i śmieją, a tylko nasz Duda stoi z głupią miną, osamotniony w tłumie nie wiedząc co ze sobą począć i jak się zachować. Nagranie zaczyna się od sceny Donald Trump, w otoczeniu ochroniarzy pewnym krokiem wchodzi na salę, gdzie zgodnie z obyczajem przy obiedzie spotykają się przywódcy państw. W 2 minucie i 58 sekundzie na ekranie pojawia się nasza znajoma, umiłowana, okrągła, okraszona rzewnym i cielęcym uśmiechem buźka.
  To nasz ci on, nasz prezydent. Chwilę ulgi przynosi mu przywitanie z którymś z szefów państw, a potem znów wraca do swej roli podpierającej na zabawie ściany ciamajdy, z którą nikt nie chce się napić, czy zatańczyć. Nie mógł se chociaż sweet foci strzelić? Na szczęście następnego dnia prezydent Duda miał spotkanie z ubraną jak zwykle w ludowe stroje Polonią Amerykańską, więc mógł usłyszeć słowa adoracji i deklaracji: oj da dana, nasza władza jest kochana. Pod nagraniem z ONZ pokazujemy zdjęcie z „prawidłową” wersją prezydenta Andrzeja Dudy.


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Duda-Polonia.jpg

  Wallington, USA, 20.09.2017. Prezydent RP Andrzej Duda (C) podczas spotkania z Polonii, wieczorem 20 bm. w Wallington.

  A tu nagranie z kuluarów ONZ (w 2 minucie i 58 sekundzie pojawia się prezydent RP):


  https://youtu.be/Jr8IfYB3e3Y

  Ps...Jarosław Kaczyński lub Zbigniew Ziobro powinni być prezydentem, oni mają charyzmę, byłaby wtedy pełna kultura. Duda to jest taki amorficzny.
 • @Lotna
  Te chwalenie Polonii to trochę na wyrost. Jak do tej pory pan prezydent nie znalazł czasu aby odwiedzić Chicago (gdzie ponad 80% głosujących oddało głos na niego). Nie znalazł tez czasu przez 2,5 roku (od wyborów) aby odwiedzić Buffalo gdzie w 1944 roku powstał Kongres Polonii Amerykańskiej. Oby nie znalazło to odbicia w następnych wyborach. Natomiast przemówienie prezydenta IV RP w ONZ-cie to stek banałów. Przypomnę, że w swoim przemówieniu prezydent D. Trump prosił o zaprzestanie finansowego wspierania Korei komunistycznej. W Polsce pracuje kilkuset obywateli Korei Północnej - ich pieniądze zasilają budowę potencjału militarnego komunistycznej Korei. A w swoim przemówieniu (w ONZ) A. Duda potępiał militarne prowokacje KRLD - czy nie dość tej hipokryzji.
 • Imperium Rzymskie, zbudowało pospolite ruszenie
  Chciałbym zauważyć że, większość podbojów Rzymu dokonali żołnierze, pochodzący z poboru. Zdobyli oni całą Italię, Grecję, Azję Mniejszą, Hiszpanie, Afrykę Północną, Południe Galii. Podporządkowali Rzymowi Egipt.
  Poboru zaniechano, z powodu braku poborowych. Gdyż Rzymski system poboru, opierał się na posiadaczach ziemskich. Ale ponieważ, sanatorzy i ich członkowie, zajmowali dla siebie ziemie należącą do republiki Rzymskiej, próby ograniczenia tego procederu, został obalony siłą. Więc zawodowy żołnierz rzymski obronił Rzym przed plemionami germańskimi, pozwolił pokonać sojuszników italskich (choć większe znaczenie było nadawanie obywatelstwa rzymskiego wszystkim miastom lojalnych wobec Rzymu). Stłumił powstanie Spartakusa i podbił północną Galię, Brytyjskich Celtów i Dację. Ale też pozwolił obalić republikę i doprowadził do powstania cesarstwa i wpływał na zmianę na cesarskim tronie. W sumie, jeśli imperium zbudowano dzięki żołnierzowi z poboru, to zgubę przynieśli zawodowcy.
 • @Lotna
  Tak wygląda wnuczka lewaka Leszka Millera. Dziadek może być z niej "dumny"!


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_leszek_miller_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_dekolt_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_kostium_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_stoi_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_tatuaze_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_w_bieliznie_wolnosc24.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_w_morzu_wolnosc24.jpg

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/monika_miller_w_wannie_wolnosc24.jpg


  Ps..Typowy produkt lewackiego modelu wychowania. Istny dramat! Popierdolona butla atramentu, jak ktoś mózgu nie posiada, to doprowadza swe ciało do takiego stanu, takie zero społeczne. Nigdy nie zrozumiem jak można zrobić z siebie coś takiego. Trzeba mieć jakieś zaburzenia, żeby się tak wytatuować, cofamy się do czasów prymitywnych cywilizacji, gdzie takie tatuaże były ozdobą, a czasem świadectwem wierzeń.
 • Mania Ślepa
  Co mogę powiedzieć?

  Z oczywistymi oczywistościami ciężko polemizować...

  Pozdrawiam serdecznie Ślepą Mańkę :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:52:49
  Dyrektor z BBN służył ludziom Moskwy! "Gazeta Polska" ujawnia teczkę oficera wojskowej bezpieki(sic! co na to PAD?, teraz wiadomo dlaczego Aneksu nie ujawnia i kto za tym stoi!)

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/untitled_1.jpg

  Płk Czesław Juźwik, jedna z najważniejszych postaci w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, był do 1990 r. oficerem komunistycznego kontrwywiadu wojskowego WSW, nagradzanym finansowo za swoje zasługi osobiście przez szefów tej służby. „Gazeta Polska” dotarła do teczki człowieka, który w latach 80. zwalczał wrogów „socjalistycznej Ojczyzny”, a dziś jest jedną z kluczowych postaci w BBN kierowanym przez Pawła Solocha. Juźwik jest dziś ekspertem w Departamencie Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi BBN, a do niedawna pracował jako zastępca dyrektora tegoż departamentu. W BBN był już za szefostwa gen. Stanisława Kozieja ważną postacią, często zastępując go podczas różnych publicznych uroczystości, np. na obchodach 50-lecia Wojskowego Instytutu Medycznego (pod patronatem prezydenta RP) oraz na pokazie szkolenia pododdziałów Związku Strzeleckiego "Strzelec" OSW.

  Za gen. Kozieja płk Juźwik brał m.in. udział w spotkaniu z Generalnym Inspektorem Bundeswehry gen. Volkerem Wiekerem, a także rozmawiał z grupą studyjną amerykańskich nowo mianowanych generałów. Za szefostwa Pawła Solocha - jako zastępca dyrektora Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi BBN - przyjmował w Biurze m.in. grupę oficerów-słuchaczy Wysokiego Kursu Dowodzenia Sił Zbrojnych Finlandii.

  Według informacji „GP” płk Juźwik został też delegowany przez BBN do konsultacji raportu ze Strategicznego Przeglądu Obronnego, przesłanego w 2017 r. do Biura Bezpieczeństwa Narodowego przez MON. Co istotne - bezpośrednim przełożonym Juźwika jest gen. bryg. Jarosław Kraszewski, wobec którego 24 czerwca 2017 r. Służba Kontrwywiadu Wojskowego wszczęła kontrolne postępowanie sprawdzające.

  Jak ujawnia "Gazeta Polska", w 1983 r. Czesław Juźwik podjął decyzję o wstąpieniu do Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli do komunistycznego kontrwywiadu wojskowego. Gdy Juźwik zgłaszał akces do WSW, szefem tej służby był gen. Edward Poradko, który w 1981 r. zastąpił na tym stanowisku Czesława Kiszczaka. Gen. Poradko to zaufany człowiek Moskwy: po II wojnie światowej walczył z podziemiem niepodległościowym, a do 1957 r. - po przeszkoleniu w Związku Sowieckim - był oficerem śledczym zbrodniczej Informacji Wojskowej.

  10 września 1983 r. Czesław Juźwik pisał do szefa Departamentu Kadr MON:
  „Zwracam się do Obywatela Generała z prośbą o przeniesienie mnie do korpusu osobowego oficerów WSW i skierowanie na Kurs Przekwalifikowania Oficerów Wojskowej Służby Wewnętrznej w bieżącym roku.”
  I wyjaśniał:

  „Motywy mojej prośby są następujące: Mój ojciec jest emerytowanym oficerem Służby Bezpieczeństwa. Miałem okazję poznać charakter i specyfikę jego pracy. Wiem, jak bardzo jest trudna i uciążliwa, ale też wiem, jaką potrafi dać satysfakcję”.
  Przyszły dyrektor w BBN deklarował też:

  „Polska przeżywa obecnie trudne chwile. Szczególna rola przypada w tym okresie służbom specjalnym. Od ich działania w znacznej mierze zależy, jak długo jeszcze przeciwnicy polityczni będą wichrzyć w naszym kraju. Jako kandydat PZPR chciałbym być w pierwszej linii walki o socjalistyczną Ojczyznę".
  Więcej na temat zawartości obszernej teczki płk. Juźwiaka w poniedziałkowej "Gazecie Polskiej Codziennie" oraz w najbliższej "Gazecie Polskiej".

  Rzecznik BBN pytany przez nas o sprawę płk. Czesława Juźwiaka odpowiada:

  Szef BBN nie był informowany i nie miał wiedzy, że „płk Czesław Juźwik był w latach 1983-1990 oficerem Wojskowej Służby Wewnętrznej”. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że za osłonę kontrwywiadowczą BBN i przekazywanie tego typu informacji odpowiedzialne są właściwe służby ochrony państwa. Ponadto szef BBN w 2016 r. bezpośrednio zwrócił się do ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, a także ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, o przekazywanie wszelkich niepokojących sygnałów dotyczących zatrudnionych w BBN osób. Dotychczas żadne informacje o takim charakterze nie zostały przekazane.

  Informuję także, że za analizę raportu ze Strategicznego Przeglądu Obronnego odpowiedzialny był dyrektor Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi gen. bryg. Jarosław Kraszewski, a następnie jego zastępca płk Adam Brzozowski.

  Na pytania skierowane poprzez rzecznika BBN do płk. Juźwiaka nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

  Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

  Ps..Konieczne ujawnienie Aneksu ! Tam są zagnieżdżone same takie ścierwa. Już dawno mówiłem kim jest PAD i z kim pracuje, wszędzie postżydobolszewickie krety. No to się znów narobiło. Za BBN odpowiada Prezydent Duda. Nikt mi nie powie, że Duda nie wie kogo zatrudnia. Teraz wiadomo kto kieruje Dudą. WSI. No to tam u PADa w dalszym ciągu wsiarze siedzą. Wygląda na to, że PAD betonuje przeszłość, żeby było jak było ? U Dudy takich jest znacznie więcej i nie tylko mundurowych!!! W "Księdze Polaków Uczestników Rewolucji Październikowej" wydanej w Warszawie w roku 1967 na stronie 360: "Juźwik Kazimierz ur. [1895] w Władzimirze nad Wołgą. W Głównym Zarządzie Kwatermistrzostwa Armii Czerwonej od 1918, od 6 II 1918 sekretarz kolektywu partii komunistycznej w garnizonie" itd itd. itd itd....To synuś tego Jóźwika z Gwardii Ludowej, niezła rodzinka...Wszyscy dookoła mówili p.prezydentowi Dudzie, że dobrał sobie złych ludzi do BBN-u. O Jóżwiaku bębnił cały TT. I nic. I jeszcze te 3 weta prezydenta i Królikowski piszący ustawy o sądach to są jakieś jaja.


  Ps..II..."Prezydent Duda gotowany w kryminogennym sosie" - kontrowersje.net. Nie wiadomo skąd biorą się pomysły dot. powoływania prezydenckich doradców.... Jednak skoro plan jest taki, żeby stworzyć kontrę do PiS, to może być różnie, a zaplecze PO, które tak polubiło prezydenta, niestety z wzajemnością /żenada/ jest KRYMINOGENNE z definicji..... Dalej : Wystarczy posłuchać jak prof. Królikowski usiłuje się wyłgać ze swoich intymnych stosunków z mafią paliwową......Wiadomo było że Duda nie da zrobić krzywdy skompromitowanym sędziom i będzie ich krył tym bardziej, że ustawy te pisał prezydentowi taki człowiek który już powinien siedzieć w więzieniu. Pierwsze sygnały świadczą o tym że to będzie bardzo dziwny projekt i jeżeli to miałoby tak wyglądać, to ja osobiście nie widzę możliwości aby Prawo i Sprawiedliwość mogło się na to zgodzić, chcąc jednocześnie pozostać w zgodzie z własnymi planami reform w wymiarze sprawiedliwości. Osobiście podtrzymuję to co napisałem w innym miejscu, że tutaj nie ma miejsca na jakieś półśrodki, albo innego rodzaju prowizorkę. Wszelkiego rodzaju patologie poczyniły już w tym obszarze takie spustoszenia, że po to żeby w przyszłości było spokojniej, te dzisiejsze zmiany siłą rzeczy muszą mieć charakter rewolucyjny, wszelkie inne będą tylko ich protezą.
 • @kula Lis 67 19:41:09
  Gazeta "Polska" nie jest dla mnie żadnym źródłem.
  Nawet jakby napisali, że po niedzieli jest poniedziałek.
  Proszę nie cytować tego badziewia.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31