Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Koniec Clintonów i Bushów? - widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tzw. raport Moellera który miał być początkiem impeachmentu Trumpa, dla demokratów okazał się katastrofą. Trump im serdecznie podziękował za poparcie, które mu zapewni drugą kadencję.

 

Niedziela 24marca A.D. 2019 miała być wielkim dniem demokratów, kiedy to długo oczekiwany raport specjalnego prokuratora Roberta Muellera w sprawie mieszania się Rosji i osobiście prezydenta Putina w wybory prezydenckie 2016 roku wraz z ekipą Donalda Trumpa, w celu uniemożliwienia wybrania kandydatki demokratów Hillary Rodham Clinton. Do tego dnia wszyscy demokraci uważali, ogłupiani propagandą swoich partyjnych elit, że Rosjanie mieszali w wyborach i decydująco wpłynęli na wynik wyborów.

Tymczasem raport Muellera okazał się dla demokratów przysłowiowym gwoździem do trumny, przyczyniając się walnie do reelekcji Donalda Trumpa na następną kadencję. Raport komisji Moellera okazał się również gwoździem do trumny dla elit republikańskich skupionych wokół rodziny Bushów, najbardziej nielubianej przez szeregowych członków partii republikańskiej.

Dla partii demokratycznej raport komisji Moellera może okazać się długo oczekiwanym końcem wpływów rodziny Clintonów na partię demokratyczną, co uważam za bardzo pozytywny wynik nagonki prowadzonej przez Hillary Clinton na Donalda Trumpa i jego rodzinę. To Hillary Clinton stała za całą nagonką na Donalda Trumpa w sprawie Russiangate i jest to tajemnicą poliszynela. Więc partia demokratyczna dostała niebywałą okazję, by nareszcie pozbyć się wpływów tego toksycznego małżeństwa  na losy i kluczowe decyzje partii demokratycznej.

Również republikanie dostali zielone światło by pozbyć się starych toksycznych elit skupionych wokół rodziny Bushów, głównie neokonów. Elity republikańskie dały wyraźny sygnał kongresmenom demokratów, że oni poprą impeachment Trumpa, byleby móc odzyskać niekontrolowany wpływ na partię republikańską, decydując o obsadzie każdego stanowiska.

Raport komisji Moullera miał być radosnym popczątkiem tak długo oczekiwanego i przygotowywanego impeachmentu Donalda Trumpa i posadzenia na prezydenckim stolcu Hillary Clinton. Republikanie zaś mieli być w głębokiej defensywie i być przygwożdżeni skalą współpracy z Rosją Donalda Trumpa i jego ekipy. Taki scenariusz można było odczytać, jak się oglądało takie media jak CNN czy MSNBC.

Obecnie są czynione próby podważenia raportu, a to dlatego że prokurator generalny William Barr nie opublikował całości raportu, tylko jego streszczenie. Demokraci i ślepo wierzący popolecznicy Hillary Clinton, przypuszczają iż dlatego Robert Mueller nie napisał prawdy z powodu sytuacji w Wenezueli, gdzie jak ujawniono już w sobotę przyleciała grupa wojsk rosyjskich wraz systemem rakietowym S-300. Więc wobec prawdziwego zaostrzania się sytuacji wokół Wenezueli, kryzys polityczny wokół impeachmentu Trumpa jest miepotrzebny. Ja osobiście podpowiedziałabym czołowemu analitykowi salonu24.pl, dla którego to geniuszem policznym jest Donald Tusk, że Putin zrobił to celowo, ratując z kłopotów swojego agenta Trumpa.

Jak wdzieliśmy podczas kampanii wyborczej A.D. 2016, elity republikańskie współpracowały ze sztabem Hillary Clinton, byleby zaszkodzić Trumpowi. To właśnie człowiek z rodziny Bushów, dostarczył najbardziej kompromitującego materiału na Trumpa. Jak pamiętamy, bądź nie, chodziło o wypowiedź Trumpa na temat pewnego rodzaju kobiet sprzed bodajże 7 lat, o ile dobrze pamiętam.

Kampania 2016 była wyjątkowa i znacznie różniła sie od poprzednich kampanii. Jak pisałam wielokrotnie wcześniej, kampania ta miała być walką pomiędzy Hillary Clinton a Jebem Bushem ,czyli walką w rodzinie. Pierwszym momentem przełomowym była całkowita klappa zaraz na starcie kampanii, kiedy to Jeb Bush w dwóch pierwszych prawyborach otrzymał niecałe 2% głosów, a pieniędzy miał na cele kampanii więcej, niż pozostali kandydaci razem wzięci. Falstart Busha był więc ogromną sensacją i był wyraźnynm ostrzeżeniem dla elit kierujących partią skupionej wokół rodziny Bushów.

Drugim decydującym momentem było rozpoczęcie śledztwa przez sympatyzującego z demokratami  ówczesnego dyrektora FBI Jamesa  Comeya przeciwko Hillary Clinton,na dwa tygodnie przed wyborami. Emerytowani generałowie stjący za Trumpem musieli mieć niezłe haki na Comeya, skoro zmusili go do rozpoczęcia śledztwa i ten fakt kosztował Clintonową prezydenturę.

Aż do momentu  wygrania wyborów przez Donalda Trumpa, od czasów prezydentury Reagana partią republikańską rządziła rodzina Bushów, zaś partią demokratyczną rządziła rodzina Clintonów od roku 1992.  Warto wspomnieć tutaj fakt ścisłej współpracy Clintonów z Georgiem Bushem seniorem za prezydentury   Ronalda Reagana w czasie tzw. afery Iran-Contras.

Najogólniej mówiąc, chodziło o nielegalny zakup bronii w Iranie, by po odpowiedniej przeróbce oddać  ją do Nikaragui dla tzw. Contras, czyli partyzantom walczącym z marksistowskim reżimem. Ponieważ Kongres  zablokował i zabronił sprzedaży broni do Nikaragui, więc ówczesny vice-prezydent Bush, jako były szef CIA, potajemnie bez wiedzy Kongresu skierował do przeprowadzenia i kierowania całą operacją płk. Oliwiera Northa. Ponieważ oficjalnie nie było środków finansowania tego drogiego i zakrojonego na ogromną skalę projektu, więc CIA skontaktowała się z gangami handlującymi narkotykami, w zamian za odpalenie doli, mogli sobie bezpiecznie rozprowadzać narkotyki po USA. Punktem przerzutowym dla narkotyków jak i  dla broni dla Contras była mała mieścina w stanie Arkansas,  gdzie gubernatorem był w tamtych czasach Bill Clinton, który wcześniej został zwerbowany do CIA na studiach w Yale bądź w Oksfordzie.  Prezydent Reagan o niczym nie miał zielonego pojęcia, a kiedy wybuchła cała afera, zupełnie nieświadomy skali, oraz rodzajów przedsięwzięcia, wziął całą winę na siebie.

Więc teraz jest dla Ameryki przełomowy moment, by wyzwolić się spod wpływów tych dwóch toksycznych rodzin, które dla Ameryki bvły prawdziwym nieśzczęściem. Jak napisałam powyżej, demokraci rozkręcając aterę Russian-Gate byli całkowicie pewni, że specjalny prokurator Mueller musi cos znależć, by zrobić Trumpowi wymarzony impeachment.  Trump teraz się z nich śmieje,  najserdeczniej im dziękując, że zapewnili mu drugą kadencję prezydentury.  

Dla Polski nie jest to dobra wiadomość, ale proszę nie winić za podpisanie ustawy 447 prezydenta Trumpa. Nasz rząd nie zrobił kompletnie niczego, by zapobiec uchwaleniu tej najgroźniejszej dla Polski ustawy od 1989 roku. Polski rząd sprawiał wrażenie jakby współpracował w tym celu z lobby Holocaust Industry. Zamiast wesprzeć wysiłki Polonii Amerykańskiej, to w najlepszym wypadku  zachował postawę obojętną.

Zaś gangsterska grupa wysoko wyspecjalizowancyh rabusiów ścisle współpracowała w tym celu z rządem Izraela oraz z członkami Kongresu i pomimo rozpaczliwych wysiłków Polonii , którą ta sprawa powinna teoretycznie mniej obchodzić, niż rodaków w ojczyźnie. Ustawa została uchwalona i ponieważ nie było żadnego głosu sprzeciwu rzadu polskiego w tej sprawie, prezydent Trump ustawę 447 podspisał.  PiS nie zrobił też niczego, by nawiązać jakąkolwiek współpracę z Polonią w celu budowania silnego lobby polskiego, pomimo szumnie zapowiadanych deklaracji. 

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  "Dla Polski nie jest to dobra wiadomość, ale proszę nie winić za podpisanie ustawy 447 prezydenta Trumpa. Nasz rząd nie zrobił kompletnie niczego, by zapobiec uchwaleniu tej najgroźniejszej dla Polski ustawy od 1989 roku. Polski rząd sprawiał wrażenie jakby współpracował w tym celu z lobby Holocaust Industry. "
  Nie winiłbym tego rządu ponieważ sprawa jest bardziej złożona.
  Polska została w 89 roku podbita, zniewolona i nie jest państwem suwerennym.
  To nie jest polski rząd tylko namiestnicy obcych interesów na Polskę.
  Nie po to zostali delegowani na stolce żeby reprezentować polską rację stanu.
  Oczywiście możemy i powiniśmy winić prez. Trumpa za podpisanie tej nielegalnej ustawy. Powinniśmy również wyciągnąć oczywisty wniosek, że rząd w Waszyngtonie jes wrogiem Polski.
 • PiS
  Nie tylko nic nie zrobił, ale pełną gębą współpracuje z Żydami. W czasie protestów Poloni w Stanach wysłał tam tego szabesgoja Magierowskiego, aby ten dyskretnie ,,pacyfikował,, akcję Poloni. Za to zadanie Magierowski został ambasadorem w Izraelu. A to co robi Duda, to przechodzi ludzkie pojęcie. Po prostu pełza przed Żydostwem. Już Pompeo pokazał 14 lutego w Warszawie, jak się sprawy mają.
 • "Koniec Clintonów i Bushów?"
  https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/160429162603-hillary-clinton-donald-trump-wedding-running-for-president-lead-intv-00002528-large-169.jpg

  https://www.dailywire.com/sites/default/files/uploads/2016/09/melania_bill2.jpg

  https://s.abcnews.com/images/Politics/bush-trump-blair-house-01-gty-jc-181204_hpMain_12x5_992.jpg
  https://www.gannett-cdn.com/presto/2018/12/05/USAT/d6bc42c2-3b5e-4652-93c5-0bf8c1a01e03-EPA_USA_TRUMP_BUSH.2.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 14:34:42
  Cała masa jankeskich szabesgoi.
 • TU jest ustawa 447..,.,.,.kazdy moe przeczytac po polsku...
  [115th Congress Public Law 171]
  [From the U.S. Government Publishing Office]  [[Page 132 STAT. 1288]]

  Public Law 115-171
  115th Congress

  An Act  To require reporting on acts of certain foreign countries on Holocaust
  era assets and related issues.

  Be it enacted by the Senate and House of Representatives of the
  United States of America in Congress assembled,
  SECTION 1. SHORT TITLE.

  This Act may be cited as the ``Justice for Uncompensated Survivors
  Today (JUST) Act of 2017''.
  SEC. 2. REPORT ON HOLOCAUST ERA ASSETS AND RELATED ISSUES.

  (a) Definitions.--In this section:
  (1) Appropriate congressional committees.--The term
  ``appropriate congressional committees'' means--
  (A) the Committee on Foreign Relations of the
  Senate;
  (B) the Committee on Appropriations of the Senate;
  (C) the Committee on Foreign Affairs of the House of
  Representatives; and
  (D) the Committee on Appropriations of the House of
  Representatives.
  (2) Covered countries.--The term ``covered countries'' means
  participants in the 2009 Holocaust Era Assets Conference that
  are determined by the Secretary of State, or the Secretary's
  designee, in consultation with expert nongovernmental
  organizations, to be countries of particular concern relative to
  the issues listed in subsection (b).
  (3) Wrongfully seized or transferred.--The term ``wrongfully
  seized or transferred'' includes confiscations, expropriations,
  nationalizations, forced sales or transfers, and sales or
  transfers under duress during the Holocaust era or the period of
  Communist rule of a covered country.

  (b) Report.--Not later than 18 months after the date of the
  enactment of this Act, the Secretary of State shall submit a report to
  the appropriate congressional committees that assesses and describes the
  nature and extent of national laws and enforceable policies of covered
  countries regarding the identification and the return of or restitution
  for wrongfully seized or transferred Holocaust era assets consistent
  with, and evaluated with respect to, the goals and objectives of the
  2009 Holocaust Era Assets Conference, including--
  (1) the return to the rightful owner of any property,
  including religious or communal property, that was wrongfully
  seized or transferred;
  (2) if return of any property described in paragraph (1) is
  no longer possible, the provision of comparable substitute

  [[Page 132 STAT. 1289]]

  property or the payment of equitable compensation to the
  rightful owner in accordance with principles of justice and
  through an expeditious claims-driven administrative process that
  is just, transparent, and fair;
  (3) in the case of heirless property, the provision of
  property or compensation to assist needy Holocaust survivors, to
  support Holocaust education, and for other purposes;
  (4) the extent to which such laws and policies are
  implemented and enforced in practice, including through any
  applicable administrative or judicial processes; and
  (5) to the extent practicable, the mechanism for and an
  overview of progress toward the resolution of claims for United
  States citizen Holocaust survivors and United States citizen
  family members of Holocaust victims.

  (c) Sense of Congress.--It is the sense of Congress that after the
  submission of the report described in subsection (b), the Secretary of
  State should continue to report to Congress on Holocaust era assets and
  related issues in a manner that is consistent with the manner in which
  the Department of State reported on such matters before the date of the
  enactment of the Act.

  Approved May 9, 2018.

  LEGISLATIVE HISTORY--S. 447:
  Tekst: S. 447 — 115th Kongres (2017-2018)
  Wszystkie informacje (z wyjątkiem tekstu)
  Jest 6 wersji: Tekst dostępny jako: TXTPDF
  Pokazane tutaj:
  Prawo publiczne nr: 115-171 (05/09/2018)

  [115th Kongres Public Law 171]
  [Z urzędu wydawniczego rządu Stanów Zjednoczonych]

  [[Strona 132 STAT. 1288]]

  Prawo publiczne 115-171
  114. Kongres

  Akt

  Wymaganie sprawozdawczości w sprawie aktów prawnych niektórych państw obcych na temat aktywów ery Holokaustu i powiązanych z tym zagadnień. > Uchwalona przez Senat i Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Ameryki w Kongresie złożony, > sekcji 1. KRÓTKI TYTUŁ.

  Ustawa ta może być nazywana jako "sprawiedliwość dla pozbawioych odszkodowan ocalałych dzisiaj (JUST) Ustawa z 2017".

  SEC. 2. SPRAWOZDANIE W SPRAWIE AKTYWÓW ERy HOLOCAUSTU I ZAGADNIEŃ POKREWNYCH.

  a) definicje.--w tej sekcji:
  (1) właściwe komitety Kongresu.--określenie "właściwe komitety Kongresu" oznacza--
  A) Komisja stosunków zagranicznych Senatu;
  B) Komisja środków Senatu;
  C) Komisja Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów; I
  D) Komitet do spraw środków Izby Reprezentantów.
  (2) kraje objęte niniejszą inicjatywą.--pojęcie "kraje objęte" oznacza uczestników konferencji w sprawie aktywów epoki Holocaustu 2009, ( w Teresinie uwaga tlumacza), które są określane przez sekretarza stanu lub sekretarza wyznaczonego w porozumieniu z ekspertem organizacji pozarzadowych Lampa, aby być krajami szczególnej troski w odniesieniu do zagadnień wymienionych w podsekcji (b).
  (3) bezprawnie przejęte lub przeniesione.--termin "bezprawnie przejęty lub przeniesiony" obejmuje konfiskacje, wywłaszczanie, nacjonalizacje, przymusową sprzedaż lub transfery, a także sprzedaż lub transfery pod przymusem podczas Holocaustu lub w okresie panowania komunistycznego kraju objętego ustawa.

  (b) sprawozdanie.--nie później niż 18 miesięcy od daty uchwalenia niniejszej ustawy, sekretarz stanu przedkłada sprawozdanie odpowiednim komitetom kongresowym, które ocenia i opisuje charakter i zakres krajowych ustaw i prowadzonej polityki krajów objętych w odniesieniu do identyfikacji i zw2wrotu lub restytucji za bezprawnie przejęte lub przeniesione aktywa ery Holokaustu spójne i oceniane w odniesieniu do celów i celów 2009 Konferencja aktywów ery Holocaustu, w tym--
  (1) powrót do prawowitego właściciela jakiegokolwiek majątku, w tym majątku religijnego lub komunalnego, który został bezprawnie przejęty lub przeniesiony;
  (2) jeżeli zwrot jakiegokolwiek mienia opisanego w ustępie 1 nie jest już możliwy, zapewnienie porównywalnych

  [[Strona 132 STAT. 1289]]

  majątku lub wypłaty godziwego odszkodowania prawowitemu właścicielowi zgodnie z zasadami sprawiedliwości oraz poprzez sprawne, oparte na roszczeniach, procesy administracyjne, które są sprawiedliwe, przejrzyste i uczciwe;
  (3) w przypadku mienia bezspadkowego, zapewnienie rekompensaty lub odszkodowania, aby pomóc potrzebujacym ocalałym Holocaustu, w celu wspierania edukacji Holokaustu, i do innych celów;
  (4) zakres, w jakim takie przepisy i polityki są wdrażane i egzekwowane w praktyce, w tym poprzez wszelkie stosowne procesy administracyjne lub sądowe; I
  (5) w zakresie, w jakim jest to mozliwe, nadzor postępow w kierunku restrukturyzacji i uporządkowanego zasp[okojenia roszczeń dla obywateli Stanów Zjednoczonych Holocaustu i obywateli Stanów Zjednoczonych członków rodziny ofiar Holokaustu.

  (c) poczucie Kongresu.--to jest poczucie Kongresu, że po przedłożeniu raportu opisanego w podsekcji b, sekretarz stanu powinien nadal zgłaszać do Kongresu w sprawie aktywów epoki Holokaustu i zagadnień pokrewnych w sposób, który jest zgodny z tym, w jaki Departament stanu zgłosił w takich sprawach przed datą uchwalenia ustawy.

  Zatwierdzone 9 maja 2018.
 • "Koniec Clintonów i Bushów? - widziane z USA"
  Ktoś ma ogon - co to Ameryką wywija jak tylko zechce - za idiotę. Otóż nagonka na Trumpa w wielkich, czarcich mediach ma go uwiarygodnić w oczach jego wyborców - ponieważ on niczym nie różni się od swoich poprzedników mieszkających wcześniej w Białym Domu.
 • Autor
  Trampek bardzo sobie zasłużył na ten raport, przenosząc ambasadę do Jerozolimy i przyznając Wzgórza Golan mycakom. Treść raportu nie była problemem, gdyż jest ona oparta na faktach. Jednak fakty mają to do siebie, że można je dowolnie interpretować.
 • #
  "...ale proszę nie winić za podpisanie ustawy 447 prezydenta Trumpa..."
  to prawda - trudno jest winic kogos, kto nie jest wpelni wladz umyslowych o jakiekolwiek racjonalne postepowanie...jak to nazwal ten schizofrenik przedenta Asada - "zwierzeciem" ...i rozkazal "osobiscie" zbombardowac Syrie...to przeciez tez nie jego wina ani decyzja - tramp to zwykly figurant, za ktorego decyzje podejmuja inni...i ta jego psychoza kreowania sie na Duce Mussoliniego - ale widac dostal jakies mocniejsze tabletki bo ostatnio troche z tym przystopowal
 • @Robik 13:09:24
  Dla mnie każdy rząd po 1989 roku, jest rządem eliciarstwa magdalenkowego, wystruganego z bnana przez nieboszczyka Czesława Kiszczaka.
  Według prawa amerykańskiego ustawa jest jak najbardziej legalna, ale tak się stało wyłącznmie dlatego że rząd polski magdalenkowej nie zrob ił niczego, b y zapobiedz uchwaleniu tej ustawy.
  Każdy rząd w Waszyngtonie nie jest wrogiem, ani przyjacielem Polski, tylko ma interesy.
  Pozdrawiam i dziekuję za ocenę.
 • @zbig71 13:09:28
  Niestety taka jest prawda. Skoro Polacy w ojczyźnie nie protestowali przeciwko takiej postawie rządu, więc niech mają pretensje do siebie.
  Pozdrawiam
 • @RomanKa 16:42:09
  Dziękuje bardzo Panu za opublikowanie na moim blogu.
  Pozdrawiam
 • @siwekperu 01:36:09
  To jest główne przesłanie Michalkiewicza:
  winić należy rząd "polski" a nie Amerykanów. Prez. Trump realizuje interesy Ameryki a nie polskie. Wszystkiemu winny jest "polski" rząd.
  Zapomniał ekspert, że Polska nie jest krajem suwerennym ale właśnie podbitym przez USA.
  To tak jak w szkole nie powinniśmy winić wyrośniętego byka który tłucze słabsze dzieci i kradnie ich kieszonkowe.
  W końcu on realizuje własne interesy.
 • @demonkracja 18:12:49
  Ameryka realizuje poprzez swoije władze imperialne interesy. NIe jest też niczym nowym, że lobby izraelskie jest n ajsilniejsze w Kongresie, gdyż ścisle współpracuje z rządem Izraela. W przypadku Polski nie tego przełożenia, gdyż każda ekipa rzadowa nie jest zainteresowana współpracą z Polonią.
 • @Playset 20:06:02
  Trump niczym nie zaskakuje, poniewaz realizuje swoje obietnice wyborcze wobec Izraela i jego lobby w Kongresiie. Czyli jest słownym.
 • @Ślepa Mańka 01:39:54
  Bardzo być może, że to bezprawie zostało zalegalizowane demokratycznie według amerykańskiego prawa.
  Równie dobrze Amerykanie mogliby nałożyć kontrybucję na Polskę w wyskości 10% dochodu narodowego zgodnie z amerykańskimi procedurami legislacyjnymi.
  W końcu imperium może wszystko.
  A nawet jakby chcieli to mogliby przegłosować prawo "pierwszej nocy".
  Jako matka mogłabyś się nawet oburzać przeciwko takiemu "prawu" ale w końcu musiałabyć powiedzieć córce: "córeczko; prawo to prawo".
  "Każdy rząd w Waszyngtonie nie jest wrogiem, ani przyjacielem Polski, tylko ma interesy. "
  Rząd USA jest naszym największym wrogiem przez to, że chce nas obrabować na olbrzymią skalę.
  Rząd "polski magdalenkowej" nie jest polskim rządem tylko amerykańską delegaturą na kraj. Oni pracują dla obcych a nie dla Polski. Właśnie dlatego "rząd polski magdalenkowej nie zrobił niczego, by zapobiec uchwaleniu tej ustawy".
  To takie oczywiste!
 • @Ślepa Mańka 01:54:05
  Gdyby jednak nie realizował tych obietnic raport mógłby być inny. Trzeba jednak przyznać, że konsekwentnie realizuje większość zapowiedzi przedwyborczych.
 • @mentalnosc zlodzieja
  "Dla Polski nie jest to dobra wiadomość, ale proszę nie winić za podpisanie ustawy 447 prezydenta Trumpa. "

  Zaniedbania Polakow w tej sprawie sa oczywiste ale znacznie mniejsze niz Trumpa. Bo nawet gdyby Polacy zaprotestowali to nie wiadomo czy odniosłoby to skutek.

  Decydujacy i Ostateczny krok uczynil Trump - podpisal 447 wiec jest winny-mogl przeciez nie podpisywac.

  Jesli nie zamkniesz domu i ktos ci go okradnie to winisz siebie czy jednak zlodzieja? Rozumiem, ze nie idziesz na policje bo tlumaczysz sobie, ze zlodziej dzialal tylko zgodnie ze swoja natura, swoim interesem a cała wina leży po twojej stronie ? :)

  A kiedy gwalciciel zgwalci dziewczyne to winna jest dziewczyna bo przeciez mogla nie zakladac kusej spodniczki wieczorowa porą a gwalciciel dzialal tylko zgodnie ze swoja natura.

  Kazdy zlodziej czy inny przestepca chce aby ofiara czula sie winna.
  Skonczmy z takim mysleniem. Z czuciem się głownymi winowajcami w sytuacji gdy głównym winowajca jest ktos inny.
 • @kowalskijan584 08:18:31
  W stanie ekstazy po podpisaniu na stojąco jakiegoś papierka, facet pełniący obowiązki Prezydenta RP zniża się do poziomu siedzenia i proponuje grzywie 2 mld $ za forcik z jego nazwiskiem, tego świat jeszcze nie grał !
  https://s7.dziennik.pl/pliki/11452000/11452439-prezydenci-andrzej-duda-i-donald-900-556.jpg
 • @provincjal 09 08:53:59
  Dudzie zawsze towarzyszy ten durny uśmieszek, pewnie to jedna z cech tej ekstazy.
 • @zbig71 09:06:34
  Trochę nie jestem na bieżąco.
  Czy Dupa podpisuje wspólnie z Trump'em ustawę 447?
 • @Robik 13:34:20
  To był Wrzesień 2018, podpisywał jakieś bzdury, 447 Tramp pidsał w Maju
 • Czupurek czyli grzywa neokon zagroził rosji !
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-rosja-musi-sie-wyniesc-z-wenezueli-wszystkie-opcje-sa-otwarte/wpepn5g
  Ruscy są prawie 3000 km od Miami a wojska ussa w Polsce mają do Kaliningradu z Orzysza ok. 100 km, kiedy wreszcie Putin powie czuprkowi, żeby odpierdolił się od Rosji ?
 • @provincjal 09 20:13:07
  Na miejscu Rosjan przysłałbym jeszcze że 3 razy więcej wojska. Z jakąś super bronią.
 • @zbig71 17:11:47
  To był żart...
  Polski prez. nie podpisuje amerykańskich ustaw.
  Co innego odwrotnie :)
 • @Robik 23:46:25
  Ważne, KTO mu dyktuje treść tego co podpisuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31