Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Gratulacje dla Konfederacji i do przodu!!!-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla mnie Konfederacja odniosła ogromny sukces, który został jej zabrany przez fałszerstwo wyborcze. Konfederacjo! Masz ogromny kapitał w młodych osobach zaangażowanych autentycznie w obronę Polski.

 Na wstępie chciałabym bardzo pogratulować Konfederacji, ugrupowaniu głównie młodych zdolnych i ofiarnych chłopców i dziewcząt, którzy to przeciwstawili się obozowi magdalenkowemu zdrady i zaprzaństwa udającego wielkich patriotów, z ogromnym sukcesem. Ci którzy teraz biadolą nad klęską Konfederacji, warto przypomnieć sondaże przedwyborcze.

Otóż żaden sondaż przedwyborczy nie dawał Konfederacji mniej niż 7%.  Przeciętne wyniki sondaży opiewały na 10 – 12% poparcia. A były nawet takie sondaże, które dawały 20% poparcia. Kiedy jednak nadszedł dzień prawdy, okazało się że niechętna Konfederacji, bodajże sondażownia Ipsos dawała w wieczór wyborczy ponad 6%. A jednak oficjalne wyniki podały 4.55%.Nie znam takich wyników sondaży które by się różniły od rzeczywistych wyników aż ponad 100%. Mówi się w środowisku amerykańskich sondażowni, że maksymalne odchylenie od sondażu i rzeczywistych wyników powinno wynosić maksimum 25%. Powyżej tego zaczyna się fałszerstwo. Wiem to od mojego przyjaciela Żyda, który jest bardzo uczciwym, i sam uważa całą tę hucpę z mieniem bezspadkowym za jeden wielki skandal, ale skoro polski rząd nie jest tym kompletnie nie zainteresowany, by bronić Polskę przed jawną grabieżą, no to teraz mamy taki wielki kłopot.
Jeśli ktokolwiek ze zwolenników PiS uważa, że jak strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział , powiedział że Polsce nic nie grozi, zaś Morawiecki bredzi to samo, pomniejsi strategosi również zapewniają, że nie oddamy ani guzika, to nie wypada im zaprzeczać. Ale mam jedno niedyskretne pytanie: dlaczego nie dopuściliście do dyskusji w parlamencie projektu Kukiz 15, w którym czytamy:
„Zobowiązujemy jednocześnie Radę Ministrów – w nawiązaniu do amerykańskiej ustawy S.447 – do poinformowania w oficjalnym stanowisku Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych, że polskie prawodawstwo, podobnie jak regulacje prawne innych państw, w tym Stanów Zjednoczonych, nie przewiduje możliwości pokrycia roszczeń związanych z odszkodowaniami za mienie bezspadkowe”..
Widocznie strategos i jego przydupasy uważające się za elitę, dla mnie magdalenkowym eliciarstwem-szmaciarstwem,  wie doskonale, że ich los wcale nie zależy od polskich wyborców, tylko od tego kto liczy głosy, zgodnie ze spżową sentencją słoneczka narodów Józefa Stalina.
Główna siła Konfederacji to przede wszystkim młodzi ludzie. Jeśli pozostaniecie nieugięci starsi się do was przyłączą, gdyż racja jest po waszej stronie.  Nie dajcie sobie wmówić ,że ponieśliście klęskę, gdyż tak naprawdę odnieśliście wielkie zwycięstwo.   Nie wierzcie w słowa tych wszystkich życzliwych, którzy was teraz krytykują, zwycięstwo zostało wam zabrane w fałszerstwie wyborczym.
Tym, którzy mi nie wierzą, przypomnę że jak w czasie wyborów parlamentarnych kiedy startowała Pani Zuzanna Kurtyka z list PiS, kiedy się okazało że jednak przegrała, zebrała się grupa moich przyjaciół, którzy zaczęli sprawdzać rano następnego dnia wyniki obwodowych komisji wyborczych w Krakowie i Nowej Hucie, okazało się, że na 56 komisji Pani Kurtyka wygrała we wszystkich mniej więcej stosunkiem 60:40. A były to komisje wybrane losowo. Był to klasyczny przykład fałszerstwa wyborczego partii magdalenkowych.
Dlatego też najważniejszą sprawą ze strony Konfederacji, będzie przygotowanie się do sfotografowania wyników, które są wywieszone na drzwiach wejsciowych do każdego lokalu wyborczego. To jest najważniesza sprawa, obok oczywiście pracowitej i udanej kampanii wyborczej. Zdaję sobie sprawę że jest to bardzo duży wysiłek organizacyjny,ale zadanie możliwe do wykonania. Do tego prawdziwego liczenia głosów musicie się przygotować już dzisiaj.  Moim znajomym zabrało to dwie godziny gdzie 5 osób obskoczyło 56 komisji wyborczych.
Warto wspomnieć, że na etapie obwodowych komisji wyborczych fałszowanie wyników jest niemożliwe, gdyż tam każdy każdemu patrzy na ręce i po podliczeniu wszystkich głosów wywiesza się wyniki na drzwiach wejściowych, a przewodniczący komisji jedzie z prawdziwymi wynikami do okręgowej komisji wyborczej. Prawdopodobieństwo fałszerstwa jest możliwe dopiero wtedy kiedy wszystkie wyniki „liczy” komputer już na etapie okręgowej komisji wyborczej. W przeciwnym razie jeśli Konfederacja zbagatelizuje ten problem, to choćby sondaże dawały jej 20% to i tak znajdzie się poniżej progu wyborczego. Więc jeśli nie chcecie zmarnować waszego wysiłku i osób wam pomagających, musicie się zorganizować już teraz. Przecież wiadomo gdzie będą się znajdowały lokale wyborcze, więc organizacyjnie można się już przygotować na wczoraj. Bez tego przegracie znowu,lecz tym razem możliwe że już po raz ostatni.
Najprostszym sposobem byoby zobligować wszystkich członków komisji wyborczych, reprezentujących Konfederację do sfotografowania wyników telefonem lub aparatem do wysłania ich na podany adres mailowy, najlepiej na kilka adresów, i w ten sposób wyliczyć prawdziwe głosy. Gdyby chcieli sfałszować wyniki, to macie dowody w postaci wyników obwodowych komisji.
Jak wspomniałam wcześniej,  Konfederacja, która powstała spontanicznie, na bazie sprzeciwu wobec bezczelnych roszczeń gangu złożonego głównie z Żydów, którzy nie reprezentują żadnej społeczności żydowskiej ani tym bardziej tzw. ocalałych z Holocaustu, odniosła ogromny sukces dlatego, że zmusiła gang obecnie rządzących z nadania magdalenkowego, do oświadczeń że jednak problem istnieje i to bardzo poważny. Okazało się rownież,  że na Polskę można pluć i bezkarnie oskarżać naród polski o zbrodnie holocaustu, zaś tzw. nasi przywódcy przyjmują prawdy serwowane im przez Holocaust Industry milcząco bez żadnego sprzeciwu, przyjmując w ten sposób narrację żydowską jako prawdę historyczną.
Widać że muszą dysponować niezłymi hakami na nasze obecne eliciarstwo, skoro prezydent Duda, kiedy się tylko dowiedział o wybitej szybie w synagodze natychmiast poleciał z żałosnymi przeprosinami, zamiast poczekać na raporty policyjne. Ale skoro nie było powszechnej lustracji, to mamy podstawianych kolejnych eliciarzy na przywódców.
Wydaje mi się, że do najważniejszych wyzwań stojących przed Konfederacją jest organizowanie sprzeciwu wobec ustawy 447, gdyz ten sprzeciw był główną siłą napędową Konfederacji. Dalej Konfederacja musi organizować marsze przeciwko ustawie 447 pod ambasadę USA i Izraela przynajmniej raz w miesiącu. Ja wybrałabym każdego 10 kolejnego miesiąca. W ten sposób będziecie dalej istnieć medialnie, nieważne czy was będą nazywać antysemitami czy holokaustnikami. Jak was eliciarz Brudziński każe spałować, tym lepiej dla was i dla sprawy. Pamiętajcie, tu chodzi o waszą przyszłość i waszych dzieci, wnuków.
Siłą propagandową Konfederacji jest internet. Tu mozna zauważyć że oglądalność internetowana z udziałem Konfederacji wyaźnie się zwiększyła. Spróbujcie namówić do współpracy Witolda Gadowskiego, który moim zdaniem rozmywa problem roszczeń, organizując jakiś marsz w Oświęcimiu, niepotrzebnie trwoniąc w tym czasie energię swoja i innych. Ale jest to moje prywatne zdanie.
To też jest ważne, ale teraz jest najważniejszy protest przeciwko ustawie 447, gdyż w jesiennych wyborach parlamentarnych , jeśli wygra PiS, zaś Konfederacja nie znajdzie się w Sejmie, to Polska zostanie oddana pod żydowski zarząd powierniczy i zostanie ograbiona. O tym świadczy wyraźnie notatka służbowa, którą ujawnił Pan Michalkiewicz.
PiS wielokrotnie podczas poprzedniej kampanii wyborczej wielokrotnie wspominał, że teraz gdy tylko się dorwie do władzy, to nawiąże owocne kontakty z Polonią Amerykańską, jedyną siłą, dzięki której można było oddziaływać na poczynania rządu amerykańskiego wobec Polski. Takim sprawdzianem był proces uchwalania ustawy 447, wobec którego rząd Polski był alarmowany przez Polonię Amerykańską. Wobec kompletnej bezczynności polskiego rządu, Polonia sama zaczęła organizować protest wobec poczynań środowisk żydowskich. Był to najlepszy moment dla zbudowania silnego lobby polskiego w Kongresie, jednak został on przez pisowskich czynowników całkowicie storpedowany. Czynownicy pisowscy przyjeżdżali wyłącznie w celu rozbicia Polonii, uniemożliwiając w ten sposób budowę zalążka silnego polskiego lobby w Kongresie. Jako polonuski jest to dla mnie największe rozczarowanie. Eliciarstwo pisowskie zdecydowanie opowiedziało się po żydowskiej stronie, zdecydowanie preferując interesy partyjne i swoje prywatne nad interes Polski.
Przeglądając oraz przesłuchując internet, jest ogromna ilość lamentów na Konfederację, a przecież powstała spontanicznie na bodajże dwa miesiące przed wyborami do parlamentu europejskiego, dodatkowo była brutalnie zwalczana przez żydofila Jacka Kurskiego, który to nigdy nie dopuścił Konfederacji do telewizji publicznej. Arcykatolicy z PiS nie meili nic przeciwko temu, kiedy promowano w publicznej telewizji partię zboków od Biedronia. Więc pozostał Konfederacji tylko i wyłącznie internet wraz raczkującymi kanałami telewizyjnymi. Jestem pewna że Konfederacja przy uczciwym liczeniu głosów uzyskałaby minimalny wynik w granicach 8%. Więc jeśli Konfederacja zaniedba najważniejszego momentu w kampanii wyborczej, czyli końcowego liczenia głosów,  nigdy nie przekroczy progu wyborczego.
Więc zamiast się niepotrzebnie wymądrzać, jakie to Konfederacja popełniłą błędy, musimy się wszyscy włączyć w kampanię wyborczą po stronie Konfederacji.  Myślę że właściciele małych i prężnych telewizji internetowych będą dalej promować Konfederację.
Konfederacjo!!! Tak trzymać i nie przejmować się malkontentami i krytykami, ponieważ czasu jest mało. Oni, czyli obóz magdalenkowy jest zdolny oddać Polskę pod zarząd powierniczy, by we własnym kraju każdy Polak czuł się obywatelem drugiej kategorii. To od blogeró powinny płynąć słowa zachęty, a nie jakakolwiek bezsensowna krytyka, gdzie jeden przez drugiego stara się wymyśleć jakieś wydumane przyczyny porażki.
Konfederacja odniosła ogromny sukces, nagłaśniając sprawę roszczeń dosyć małej grupki żydowskich gangsterów, nie reprezentującej żadnej większej społeczności żydowskiej, wprowadzając partię magdalenkową  w popłoch i panikę. Zmusiło to strategosa nad strategosami do oświadczenia że Polska nie odda żadnego majątku. Naprzeciw temu wyszedł dokument ujawniony przez Pana Michalkiewicza, że jednak negocjacje są bardzo zaawansowane i mają byc finalizowane po wyborach, które ma wygrać partia patriotów inaczej, by spełnić w podskokach wszystkie żądania gangsterów z Holocaust Industry.
Dlatego też nie wolno popadać w marazm, bo naprawdę wynik wyborczy jaki oficjalnie osiągnęła Konfederacja wcale nie świadczy o jakiejkolwiek klęsce, jest tylko drobną potyczką, podczas której została ordynarnie oszukana. Teraz kiedy wiadomo, że obóz magdalenkowy ordynarnie oszukuje, trzeba mu to oszustwo uniemożliwić, kontrolując we własny sposób liczenie głosów.
Dystansując się od Konfederacji i pozostając obojętny, bedziesz sam sobie winny, że któregoś dnia obudzisz się we własnym kraju, jako obywatel drugiej kategorii. A jak są traktowani obywatele drugiej kategorii we własnym kraju, jedź do Izraela i porozmawiaj z Palestyńczykami, gdyż to samo ci gotuje obóz magdalenkowy.
 

KOMENTARZE

 • " zwycięstwo zostało zabrane w fałszerstwie wyborczym. "
  To " fałszerstwo" nie musialo byc nawet formalne,
  to " fałszerstwo" moglo byc nieformalne
  i polegac na obietnicach PiS niedopuszczenia do realizacji roszczen.

  DLATEGO PiS POWINNO PRZYJAC USTAWE "ANTY-447"
  W PRZECIWNYM WYPADKU PRZESTAJE BYC WIARYGODNE

  5*
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 05:11:01
  PiS już od dawna jest niewiarygodne.
  Mówiąc krótko; są to zdrajcy okrągłostołowi.
 • 5*
  Również uważam, że wynik Konfederacji jest sukcesem. Z pewnością sympatycy Konfederacji spodziewali się wyższego wyniku ale biorąc pod uwagę to, że Konfederacja była totalnie przemilczana w publicznych środkach masowego przekazu (ktoś powinien za to stanąć przed sądem i ponieść surową karę - gdyby Polska była normalnym państwem) to i tak otrzymała wysokie poparcie.
  PiS-wskie k...y były nawet w stanie bezczelnie przemilczeć ponad 20-tysięczny marsz w centrum Warszawy.
  Marsz dotyczył żywotnego interesu Polski!
  Ale Polskę to PiS ma głęboko w d...e!
  Tylko władza liczy się dla tych zdrajców.
  Na jesieni znowu przekupią wyborców kolejną kiełbasą + i to im zapewni utrzymanie się przy korycie przez kolejne 4 lata.
 • @ Autorka
  "Naprzeciw temu wyszedł dokument ujawniony przez Pana Michalkiewicza, że jednak negocjacje są bardzo zaawansowane i mają byc finalizowane po wyborach..."

  I to powinno wystarczyć by odsunąć PiS od władzy w jesiennych wyborach. To jawna zdrada. Jeśli ktoś tego nie widzi to jest skończonym debilem. Jak Agrounionauci - sprzedaż kapusty im "nie pykła" - nie wiedzą dlaczego, w większości poparli PiS....
 • @ Autorka
  Oczywiście 5*
 • @Jasiek 06:59:17
  Jasiek ... pomyśl trochę do przodu...
  Jak nie PIS to kto ?
  Podpowiem to PO... dużo gorsze zło
  innych opcji nie ma... to dramatyczne jest ale taki jest stan faktyczny.

  Najpierw trzeba wywalczyć miejsce dla Polskiej NARODOWEJ siły politycznej na scenie politycznej a potem usuwać zdrajców.
  A zdrajcy i ich nadzorcy pilnują by żadna Polska Narodowa siła się nie pojawiła... a ta siła jest ukryta w PIS (to Narodowcy Katoliccy) a nie ma na scenie politycznej Polskich Narodowców z ateistycznej lewicy.
  I na tym polega słabość Polski Narodowej...
  Wrogowie szczują katolickich Narodowców na większość Polaków jako Narodowej lewicy (lewica od socjalu a nie od LGBT).
  PIS jako katoprawica próbuje socjalem udawać Polską lewicę Narodową.
  a jednocześnie gnoi Polskich Narodowców z lewicy jak tylko może.
  Polska lewica Narodowa to byli budowniczowie gospodarki PRLu.. każdy praktycznie budował PRL na jakimś odcinku gospodarczym (poza KK i żydowską zoologiczną dywersją taką jak Janusz K. np)

  Szansą dla Polski jest pojednanie Narodowe Polskich Narodowców z prawej i z lewej strony.
  Kto tego nie chce ? Oczywiste jest że wrogowie Polski tgo nie chcą ... wrogowie czyli kto i czyimi rękoma ..
  mafia żydowska ... rękoma PISu
  Niemcy rękoma PO
  Watykan rękoma PISy
  Banderowcy chyba przy pomocy służb USA czyli globalnej mafii żydowskiej.

  Innych wrogów Polska nie ma
  poza sztucznie kreowanymi przez prawdziwych wrogów Polski .. jak Rosja czy Białoruś.

  Pierwszy krok do wolności to zjednoczenie Narodowców ... takie uczciwe, partnerskie a nie na klęczkach w kościele ...
  Drugi krok do wolności to odsunięcie Watykanu (KK) od wpływu na Polską politykę. Kościoły są od uprawiania wiary a nie od uprawiania polityki czy biznesu.
  Rozdział kościoła od państwa to fundamentalny krok do budowy państwa demokratycznego.
  Fundamentem tego państwa może być tylko zjednoczony ruch Narodowy Polaków.

  I o to trzeba walczyć .. a PIS nieustanni to właśnie torpeduje.. i to nie przypadek...to zlecenie od dysponentów PISu.
 • @Oscar 08:42:11
  Czy "elitę" PiS zaliczasz do "solidaruchów"?
 • @Oscar 08:42:11
  "Szansą dla Polski jest pojednanie Narodowe Polskich Narodowców z prawej i z lewej strony.
  Kto tego nie chce ?"
  To oczywiste!
  PiS i PO tego nie chcą.
  Dla obu "magdalenkowych" partii korzystny jest system dwupartyjny.
  Dlatego PiS-owscy zdrajcy dopuszczali do mediów nawet "Wiosnę" a bezprawnie blokowali Konfederację.
  Jednym słowem; do Konfederacji jest im najdalej.
 • Pan Kaczyński, gdy PIS przegrało wybory:
  Wybory zostały sfałszowane, a państwo, w którym fałszuje się wybory nie jest państwem demokratycznym – powiedział w „Aktualnościach Dnia” w Radiu Maryja prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  – Wybory zostały sfałszowane. Trzeba tylko ustalić dokładnie, w jakim zakresie i kto bezpośrednio za to odpowiada, bo kto jest profitentem widać gołym okiem. Pozostaje pytanie o organizatorów tego całego przedsięwzięcia. (…) Doszło do takiej sytuacji, która w gruncie rzeczy jest zmianą ustroju, bo państwo, gdzie fałszuje się wybory, nie jest już państwem demokratycznym. To początek drogi – mówiąc najkrócej – na Wschód, w sensie politycznym –
  Prezes PiS poinformował także o organizowanym 13 grudnia marszu, który ma być wyrazem sprzeciwu wobec sfałszowanych wyborów.

  – Przygotowujemy marsz na 13 grudnia, tak jak co roku, ale tym razem pod hasłami obywatelskimi, pod hasłami związanymi właśnie z ochroną polskiej demokracji. To będzie obywatelski marsz z różami, który będzie mówił o sprzeciwie wobec wyborów. Im będzie liczniejszy, tym będzie lepiej. Ale później będzie trzeba to – tak jak to było w wypadku walki o Telewizję Trwam – powtarzać w różnych miejscach. Nie wolno dać o tym zapomnieć – mówił.
  Wysłuchaj całego wywiadu z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim [słuchaj]


  http://www.radiomaryja.pl/informacje/jaroslaw-kaczynski-wybory-zostaly-sfalszowane/

  "Jest procedura tutaj przewidziana i ta procedura nie przewiduje prokuratury, tylko przewiduje zgłaszanie odpowiednich protestów do sądów. Te protesty są składane. Proszę tutaj o cierpliwość, tam jest bardzo wiele dowodów - i takich minidowodów, i takich, które odnoszą się co prawda do pewnych kwestii, które trzeba interpretować, ale które po tej interpretacji też są zupełnie oczywiste" - odpowiedział lider PiS.

  Za niemożliwą uznał np. taką sytuację, że w jednym z powiatów na kandydatów do władz powiatowych z PiS padło 13 tys. głosów, a na kandydatów do sejmiku wojewódzkiego - 6 tys. "Pewna różnica między tymi wielkościami jest możliwa, ale ona w żadnym wypadku nie może być taka" - ocenił Kaczyński.

  "Tu się musiało coś stać i takich przykładów jest bardzo wiele" - dodał. Zaznaczył, że "inne sprawy są przedstawiane przed sądami". Zapewnił, że ciekawość pytających o te kwestie "zostanie zaspokojona".

  Kaczyński powiedział w środę na sali sejmowej, że wybory samorządowe zostały sfałszowane.
  https://gosc.pl/doc/2261905.Kaczynski-o-dowodach-na-falszowanie-wyborow


  PS.
  Wiadomo ze fałszerstwa sa tylko wtedy kiedy PIS przegrywa!!


  https://pbs.twimg.com/media/D7thqQMW4AAN7dJ.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/D7vYXwOXoAAvTMk.jpg  i kwiatuszek:
  https://pbs.twimg.com/media/D7q29ddXkAI7HUe.jpg


  i wiele innych przykładów!
 • @trojanka 08:58:44
  FŻP kolejny Wniosek:
  w Polsce prożydowskość gwarantuje dobry wynik wyborczy.
 • @trojanka 08:58:44
  Cuda panie cuda nad tą urną!!
  https://pbs.twimg.com/media/D75SmtUWkAE3Y0A.jpg
 • @Oscar 08:42:11
  Ale argument. PiS PO to takie samo zło. A PiSdzielce chyba nawet gorsze, bo oni dorpowadzili do sytuacji, gdy Polska jest pomiatana na arenie międzynarodowej. A ich transfery socjalne, trza będzie spłacać.
 • @Robik 09:17:46
  I zapewne wiele innych profitów!!czy też raczej ogryzionych ochłapów rzucanych psom pod stół!!O które się żrą.
  Najbardziej ulubiona partia obu stron i ich mocodawców...to jest WIOSNA Biedronia i jego męża,powstała niedawno i goszcząca w telewizji TVP i ramię w ramię bezustannie , na "łamach" wszelkich gazet i portali!!Zaczyna się zapowiadana szumnie "chrystianizacja" Polski i Europy, od ochrony pedków, aborcji i gender, oraz ochrona ukraińskich alfonsów braci R. prowadzących burdele na Podkarpaciu,z których korzystają niektórzy politycy i są nagrywani przez ukraińskich alfonsów w ramach współpracy gospodarczej polsko ukraińskiej!Super!!
 • Na taśmach nagranych w restauracji „Sowa i przyjaciele” ,przecież w roku 2013 już – pojawia się informacja, wskazano źródło-
  - adwokat Lejb Fogelman - która mówi o tym, że Mateusz Morawiecki ma wkrótce zostać ministrem skarbu


  O co tu chodzi?
  Notkę zacząłem od pytania, jaką MOC ma pokaz slajdów, że pozwala na dymisję premiera i ministra finansów.

  Otóż Morawiecki zaproponował inwestorom umowę:

  70% dużych Polskich firm wyemituje obligacje. Spółki Skarbu Państwa wyemitują obligacje, kontrolowane przez państwowe TFI spółki giełdowe wyemitują obligacje, wszyscy się zadłużą.
  Polska zostanie dosłownie zalana pieniędzmi. Pożyczy dwa biliony złotych i je szybko wyda.
  Od kogo pożyczy? Od zapraszanego do Polski Goldmana, JP Morgana, Santandera... Te banki dostały już zaliczkę, od zeszłego roku emitują w imieniu Skarbu Państwa obligacje skarbowe.

  Na co wyda? Na cokolwiek. Na elektromobilność, polsko-ukraiński helikopter, megalotnisko w każdym powiecie, startupy...

  Miś... Ważne, że wyda.

  Jakaś część z tych inwestycji może się nawet okazać trafiona. Większość nie, bo efektywność inwestycji nie będzie celem. Celem będzie szybkie wydanie ogromnych pieniędzy. Pieniędzy dwa razy większych niż nasz obecny dług publiczny.

  Pieniądze te trafią częściowo do Niemiec, częściowo do Chin, częściowo do USA. Sporo zostanie w Polsce.
  Do realizacji mega inwestycji potrzebne będzie jakieś 5 milionów pracowników z Ukrainy.
  Wzrost PKB będzie szalony. Jak za Gierka. Przez 5 lat.

  Później będzie jak w Grecji.

  Dlaczego za rządów PO nagrany u Sowy minister mówi, że Fogelman twierdzi że Morawiecki ma zostać Ministrem Skarbu?
  Bo kancelaria Fogelmana pośredniczy w praktycznie wszystkich emisjach obligacji Polskich firm. I chwali się tym na własnej stronie. Można to łatwo sprawdzić.
  Dlaczego po wygranych przez PiS wyborach Morawiecki wygryza Szałamachę i Szydło?
  Bo Szałamacha likwidując Ministerstwo Skarbu, rozproszył nadzór nad spółkami i teraz tylko premier może zebrać w ręku całość.


  http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/komentarz-polityczny/8631-8631
 • PiS Da dużo więcej...
  http://i65.tinypic.com/250q9ah.jpg
 • @Robik 09:52:49
  https://pbs.twimg.com/media/D7-BMelXoAAX3ZL.png
  I na gaz

  https://pbs.twimg.com/media/D7-BMeqXYAA5yX0.jpg
  i na parę
 • @trojanka 09:55:57
  http://i66.tinypic.com/14neblk.jpg
 • @Robik 09:52:49
  Niech dają bo to skandal, żeby polscy emeryci dostawali ochłapy po 50 zł waloryzacji, jak inflacja jest już 8%, a ceny podstawowych produktów żywnościowych są kosmiczne.Pietruszka po 22 złote za kilo!Gaz w górę, prąd w górę, woda w górę , ścieki w górę śmieci w górę,C.O w górę, czynsze w górę.
  A Ukraińcy pracujący krótko w Polsce, po krótkim okresie pracy w Polsce, po osiągnięciu wieku em. dostają polską emeryturę, za okres przepracowany na Ukrainie , bez zwrotu składek z ukraińskiego ZUSu. Takiego kuriozum nie ma na całym świecie.Żeby łupić naród dla obcych!!
  W tym celu należy ściągać pieniądze od korporacji zachodnich w Polsce, marketów, banków...które wyprowadzają miliardy dolarów, jeszcze dostając dotację z naszych podatków/JP Morgan,.Mercedes itp./
 • @Autorka
  "Nigdy nie dopuścimy do tego aby w Polsce do władzy doszły siły skrajnie prawicowe"

  Jak myślicie czyje to są słowa? Wielu zapewne się domyśli a dla tych co nie wiedzą powiem,ze to słowa jednego z bliźniaków braci K.
  Nie mam cienia wątpliwości,ze wybory do PE jak i te w poprzednich latach zostały w bezczelny sposób zmanipulowane..Byłem członkiem obwodowej komisji wyborczej i widziałem to na własne oczy.
  Jakoś nikt nie zwrócił uwagi na fakty,które o tym świadczą.Kluczową osobą do dopilnowania zobowiązania jednego z braci K jest nie kto inny jak J.Daniels wraz ze swoją ekipą z mossadu.Przecież on po to został tu przysłany.
  W poprzednich wyborach PKW miała problemy z liczeniem głosów i to zarówno tych ważnych jak i nie ważnych.Członkowie komisji wyborczych liczyli głosy do późnego rana a protokoły niektórych komisji były wywieszane do południa.Wyniki ostateczne były podawane po trzech -czterech dniach
  Tymczasem w tych ostatnich wyborach wyniki z ponad 95% komisji były już znane wczesnym rankiem w poniedziałek.Zaiste cud niesamowity.głosy jeszcze nie policzone a PKW ogłasza wyniki.Tak się robi jak wyniki są przygotowane przed wyborami a po wyborach następuje jeszcze drobna korekta.

  Nikt też się nie zainteresował jakaż to firma informatyczna obsługiwała te wybory?O tym cicho sza.Mam prawo podejrzewać,ze to jakaś podejrzana firma powiązana ze służbami.I dopóki ktoś tego nie uwiarygodni będę twierdził,ze to nie były żadne wybory tylko teatrzyk dla gawiedzi.
  Konfederacja jako zlepek różnych ugrupowań i frakcji także nie był najlepszym sposobem na wygranie wyborów.Nie wszystkim odpowiadały niektóre osoby które weszły w jej skład.a wiadomo,że po wyborach każdy by sobie rzepkę skrobał.Ale to było jedyne rozsądne wyjście aby cokolwiek ugrać jeżeli wybory były by uczciwe. W pojedynkę nie mieli by żadnych szans.W zjednoczeniu i połaczeniu sił mogli osiągnąć znacznie więcej co pokazywały wczwśniejsze sondaże.
  No ale niestety skrajna prawica nie ma prawa przekroczyć 5% o to dbają już odpowiedni funkcjonariusze.
 • @matterhorn 10:21:29
  "Konfederacja jako zlepek różnych ugrupowań i frakcji także nie był najlepszym sposobem na wygranie wyborów.Nie wszystkim odpowiadały niektóre osoby które weszły w jej skład.a wiadomo,że po wyborach każdy by sobie rzepkę skrobał.Ale to było jedyne rozsądne wyjście aby cokolwiek ugrać"

  Ja bym powiedział więcej, gorsząc niektórych. Konfederacja, co sama nazwa wskazuje nie musi być ograniczona do tzw. "prawicy". Mogą tam się dołączyć i "lewica" i "centrum". Przecież nie musi być w niej zgody we wszystkich kwestiach. Po wygranych wyborach każdy by mógł sobie skrobać swoją rzepkę czy to "prawicową", czy to "lewicową", ale w innej konstelacji.

  Oczywiście najprościej byłoby usunąć złowrogą metodę D'Hondta, (także obniżyć próg wyborczy do 4 lub 3 procent, albo go zlokalizować czyli 5% plus w danym rejonie oznacza lokalną reprezentację). Ale na to nikt nie pozwoli.
 • Slepa Manka!
  W 100% racja!
 • Jak to działa?
  Jednej rzeczy nie rozumiem.
  Wpis "Ślepej Mańki" ma już ponad 700 odsłon i nie znalazł się na czołówce a inne z dużo mniejszym zainteresowaniem tam się znalazły.
  O co tu chodzi?
 • @Pedant 11:59:09
  a dlaczego metoda D'Hondta jest złowroga ?
 • Panowie z NISS
  (Narodowy Instytut Studiów Strategicznych) też nie mają wątpliwości, że wyniki wyborów zostały sfałszowane: https://www.youtube.com/watch?v=-ig7pilF6EM&t=46s
  Generalnie ze wszech stron przewijają się w sieci poglądy, że brak dowodów na fałsz. Marne poglady. Nawet sądy przy orzekaniu stosują domniemania (prawne i faktyczne). Ludzie w codziennym życiu stosują domniemania (kiedy z pomieszczenia, w którym jesteś ty i złodziej znikają ci pieniądze, wiesz, że to on wziął, mimo że nie widziałeś/łaś momentu kradzieży)
  Uczciwa władza z urzędu -widząc te podejrzenia fałszu- nakazałaby ponowne policzenie głosów. Dokumenty z wyborów zgodnie z kw są przechowywane przez 5 lat. Konfederacja sama mogłaby to zrobić przeliczając wyniki w okręgach wyborczych. Zdaje się, że nie ma komu. Prościej jest przed kamerą szukać wiatru w polu.
 • @wercia 14:48:25
  Naród polski jest upodlony na maxa. Trzymający z dwóch stron władzę rozgrabili majątek narodowy a teraz udają dobrodziejów rzucając ochłapy za kupowanie głosów. I dalej trwają na synekurach, dalej grabią podatkami Polaków, oszukują i kombinują. Oni niczego nie potrafią prócz "żondzenia", wszyscy mają mentalność lewacką i podwójną moralność. W PE ta chałastra chleje, żre, jara wzamian za przyciskanie guzików do głosowania nad czyś, o czym nie mają pojęcia. Opowiadał o tym red. Otoka-Frąckiewicz z wsensie , kiedy wraz z innymi blogerami gościł tam na zaproszenie europosła Sośnierza.
 • @wercia 14:48:25
  Polecam 1,5-minutowy fragment od 35:50.

  Aż się wierzyć nie chce!
 • @interesariusz z PL 14:47:02
  "a dlaczego metoda D'Hondta jest złowroga ?"

  Co co osiągną wynik 40% mają pełną władzę, ci co osiągną (nie ważne czy uczciwie) 50% mogą zmienić konstytucję i ustrój na jakikolwiek i na zawsze. Na przykład przywrócić PRL lub zlikwidować państwo.

  Połączona z progiem wyborczym, pozwala dużej mniejszości uzyskać absolutną władzę nad większością.
 • Autorka
  "ale teraz jest najważniejszy protest przeciwko ustawie 447, gdyż w jesiennych wyborach parlamentarnych , jeśli wygra PiS, zaś Konfederacja nie znajdzie się w Sejmie, to Polska zostanie oddana pod żydowski zarząd powierniczy i zostanie ograbiona."

  Obawiam się, że ewentualne dostanie się posłów Konfederacji przy wyniku na poziomie niewiele ponad próg wyborczy (a moim zdaniem nawet na poziomie 20%) spełni dla nas funkcję wyłącznie informacyjną - trochę lepiej będziemy wiedzieli co knują za naszymi plecami.

  Uważam, że w razie potrzeby do osiągnięcia celu, którym jest oddanie Polski pod żydowską okupację (tj. uchwalenia Pompeowego "kompleksowego ustawodawstwa" ) zostanie wprost zawarta koalicja PO-PiS. Możliwe są zresztą inne kombinacje (przypominam niedawne słowa Cimoszewicza).
 • @Pedant 15:16:29
  dodaj, że pozwala dużej mniejszości uzyskać władzę absolutną nad większością, która ma wszystko w d...e.

  W spółdzielniach mieszkaniowych nie ma złowrogiej metody D'Hondta. Powiedz mi, kto tam rządzi ?
 • @Mac.Iek 15:16:29
  a to dobre !!!! Czy ty naprawdę sądzisz, że zwykły poseł może być lepiej zorientowany niż Ty ?

  Opozycja to sobie może jedynie w sejmie tupać i gwizdać, i to wszystko.
 • @interesariusz z PL 15:31:47
  w mojej lokatorzy. Prezeska bez zgody lokatorów nie wyda złotówki. Każda inwestycja jest dokładnie "oglądana".
 • @interesariusz z PL 15:34:14
  Może. Poseł miewa już wgląd za kulisy.
 • @interesariusz z PL 15:34:14
  Już obecność pięciu posłów opozycyjnych w obecnym sejmie i groźba zbierania podpisów pod projektem ustawy anty-447 Michalkiewicza zmusiła posłów Kukiz15 do złożenia ich własnego projektu, którego losy kto chciał, ten widział. I wyciągnął wnioski. To też jest informacja, i to bardzo istotna.

  Gdyby nie to, podejrzewam, że nawet ta pozorowana opozycja spod znaku Kukiza nic by nie zrobiła.
 • @Wican 15:37:28
  to ja się tam przenoszę, gdzie to ?

  Ile członków liczy spółdzielnia ?

  Czy spółdzielnia w ogóle na cokolwiek wydaje? Jeśli tak, to jak osiągana jest zgoda "lokatorów"? W spółdzielni decydują członkowie, nie lokatorowie.

  Ile zarabia prezeska ? Członkowie zgodzili się na jej zarobki?

  Jaka jest dysproporcja dochodów pomiędzy członkami ?

  Jakie są koszty członków w porównaniu do cen rynkowych ?

  Oglądane są tylko "inwestycje", czy może wszystkie wydatki?

  Jak jest oglądana "inwestycja", ilu "lokatorów" się na tym zna, aby ją ocenić?

  itd.....
 • @Wican 15:37:51
  W jaki sposób poseł może zajrzeć za kulisy ?

  Nawet nie ma dostępu do rządowych danych.
 • @interesariusz z PL 15:31:47
  "W spółdzielniach mieszkaniowych nie ma złowrogiej metody D'Hondta. Powiedz mi, kto tam rządzi ?"

  Bardzo przepraszam, ale nie znam się na spółdzielniach. Są tam partie i miliony wyborców?
 • @Mac.Iek 15:55:16
  zmusiła, czy zachęciła ?

  Pozostaję przy swoim zdaniu. Głosowanie binarne w sejmie - przeszło, nie przeszło, bez możliwości negocjacji prowadzącej do przeszło jednogłośnie, jest bez sensu.
 • @interesariusz z PL 16:13:47
  zmusiła, czy zachęciła ?

  To jest szczegół bez znaczenia. Można określać jak kto woli. Podobnie jak łgarstwo można nazywać mijaniem się z prawdą.

  Głosowanie binarne w sejmie - przeszło, nie przeszło, bez możliwości negocjacji prowadzącej do przeszło jednogłośnie, jest bez sensu.

  Toż przecież pisałem o funkcji wyłącznie informacyjnej, a nie ustawodawczej.
  A tu marszałek Kuchciński sam zdjął gacie PiS-owi i pokazał, że, że król jest nagi. To, że - jak pokazały wybory - tylu ludzi zachwyca się cały czas wspaniałością szat króla, to już inna historia.
 • @interesariusz z PL 16:10:32
  90 mieszkań. Niedawno robiono polbruk, ogrodzenie. Dookoła meiszkańcy przy sobocie różne drzewka wstawiają czasem.
  Wystarczająca liczba lokatorów się na tym zna. Jest sporo przedsiębiorców, w tym budowlańcy, nawet jeden kierownik budowy, jest elektryk, kilku nauczycieli, jeden policjant, dwóch żołnierzy, ogrodnik i sadownik, mający też dom kilka kilometrów od mieszkania (tam prowadzi interesy)
  Nie będę wszystkich wymieniał. Chodzi o to, że ludzie się interesują. Ostatnia inwestycja zostanie spłacona rok po ukończeniu bez żadnych odsetek. Wykonawca się zgodził, bo wie, ze finanse są prowadzone rzetelnie. To od mieszkańców zależy czy dadzą sobą pomiatać, czy poczują się obywatelami i suwerenem, choć na małym terenie
 • @wercia 14:48:25
  Więc dlatego oni mogą na bezczela fałszować wyniki bo wiedzą,ze nikt nie bedzie powtórnie przeliczał głosów.Oni do tego wszelkimi sposobami nie dopuszczą.
 • @interesariusz z PL 16:11:17
  Kulisy to często informacje nieoficjalne. Nie każdy urzędas popiera swoich ministrów. Na razie kilku posłów starcza, abyśmy wiedzieli, ze PiS zgodził się na spełnienie żydowskich roszczeń.
  Poseł może składać interpelacje, zapytanie. Gdy poseł Sanocki zainteresował się losem M. Piskorskiego, to wezwało goABW. Czyli PiSdzielcy pokazali, że mają gdzieś immunitet, chyba że ich dotyczy. Ale gdyby to nie poseł się interesował, to też mógłby znaleźć się pod kluczem. Dlatego uważam, że Falanga i ixportal to pozycja koncesjonowana. Żadnej akcji w obronie PiSKorskiego, choć poglądy zbliżone.
 • @Robik 14:45:23
  Pewnie o to .Salut .: https://www.salon24.pl/u/slepamanka/960641,brawo-konfederacja-i-do-przodu-widziane-z-usa
 • @matterhorn 16:33:46
  Gdyby Konfederacja zażądała dostępu do dokumentów powołując się na Kodeks wyborczy, to nie mogliby tego odmówić. Nie jestem pewna czy oni się tym interesują, a przecież zliczanie głosów to jeden z etapów wyborów, w naszych warunkach (wobec oszustw) najbardziej znaczący. Kodeks wyborczy to około 500 artykułów, +paragrafy+punkty i podpunkty. Nie wiem czy ktoś organizujacy wybory po stronie Konfederacji to czytał. Sama kampania wyborcza to nie wszystko. Przykro mi jest, że tyle osób np. Grzegorz Braun tak się napracowało przedstawiając godne poparcia poglady. Taki np. Cimoszewicz nie prowadził żadnej kampanii i dostał mandat po to, aby popierać lewactwo w PE.
  PiS i PO to jedno ugrupowanie "kopiące się po kostkach" dla podgrzewania pospólstwa i sprawiania wrażenia odmienności. O władzę trzeba walczyć. Konfederacja nie zdobędzie władzy kurtuazją, przeciwnik ma grubą skórę i gra nie fair.
 • @Wican 16:34:45
  i co z tego, że poseł może składać zapytania, czy interpelacje,

  czy odpowiedzi różnią się od tych udzielanych w TV?
 • @Wican 16:31:33
  spółdzielnia 90 członków? Możliwe, taki jeden mały blok.

  Ale i tak dziw, że się ludzie interesują, ponadto, nie wydaje mi się, aby ta spółdzielnia prowadziła inwestycje,

  chyba że inwestycją nazywasz założenie kwietnika.

  To może opisz dokładniej, dlaczego spółdzielnią nie rządzi klika?
 • @Pedant 16:12:34
  a co mają do procesu wyborczego miliony wyborców ?

  zasada jest jedna, ludzie głosują na swoich, i nic więcej ich nie obchodzi, nawet to, czy swoi nie doprowadzą do zguby.

  Szkołą korupcji, przestępczości, wszelakiego szkodnictwa i elewajstwa są spółdzielnie mieszkaniowe.
 • @interesariusz z PL 18:39:16
  "a co mają do procesu wyborczego miliony wyborców ?"

  Dużo ma. Dynamika procesów wyborczych jest inna w przypadku milionów, inna tysięcy, a jeszcze inna dziesiątek.

  O tym pisali klasycy myśli politycznej gdy rozważali system republikański.
 • @interesariusz z PL 16:10:32
  Członkowie jak chcą to mają wpływ na spółdzielcze wydatki. Ja się sprawami spółdzielni interesuję.Moja liczy ok 8 tys. członków i na walne zebrania przychodzi max. 3% członków, a tam decyduje się o kierunkach rozwoju. Ludzie przychodzili jak były problemy, teraz domy docieplone, klatki odmalowane, dachy nie ciekną więc co kogo obchodzą zarobki prezesów, mają dbać o spółdzielnię, a rada nadzorcza ma ich kontrolować. Co do kosztów to wystarczy popatrzeć na składniki czynszu większość opłat stale rosnących to niezależne od spółdzielni, właśnie dostałam info o kolejnej w tym roku podwyżce z tyt. energii cieplnej, bo OPEC rekompensuje sobie podwyżki cen energii. Strach myśleć co będzie po wyborach, na razie tylko duże firmy odczuwają wzrost cen "elektryki", a my pośrednio, za chwilę pewnie śmieci itd.
 • Tuż po wyborach pisałam, ze też podejrzewa "nierzetelność"
  Jak widać nie jestem odosobniona w braku wiary w taka rozbieżność pomiędzy exit polit i dużym spadku w ciągu kilku nocnych godzin. Kaczyński grzmiał, ze ruskie serwery oszukują a teraz izraelskie są jak najbardziej uczciwe. Z pewnością zabrakło ludzi Konfederacji w małych miejscowościach, na wsiach, ludzie korzystają tylko z TVN i TVP i wierzą, zże propaganda to prawda. Mam domek na wsi , znam miejscowych i wiem jak głosują, większość za PiS, bo daje kasę na dzieci, a o 447 słyszeli, że to Morawiecki był na marszu przeciwko, tyle wiedzą z TV Kurski, młodzi też, niestety. Konfederacja musi wyruszyć w teren, oczywiście chowając gdzieś Korwina, tylko skąd kasa ?
 • @interesariusz z PL 18:33:29
  jednak wiedzą więcej.Po posłowie ze sobą rozmawiają, wyobraź sobie. Nawet z róznych klubów. I nie jest prawdą, że wszystkim PiSIackim posłom "wiszą" roszczenia żydowskie
 • @interesariusz z PL 18:36:19
  Jaki mały blok. 3 normalne bloki 4-piętrowe. Piszesz przez prymat wielkomieszczucha
  Inwestycje? Położenie na całym terenie polbruku, zrobienie fajnego placu zabaw, zrobienie grilowiska, zrobienie ogrodzenia z bramą na klucz i pilota. Że o poszerzeniu parkingów nie wspomnę. Blisko jeziora I DOOKOŁA MNÓSTWO ZIELENI, Jakbyś mieszkał w parku. Ale zwykle porządki to robią mieszkańcy. Kwestia tego, czy się ludziom chce działać. A okazuje się, że czas można znaleźć. Zwłaszcza, ze ludzie kupujący tu mieszkania, pochodzą z różnych stron.A potrafili się zintegrować
 • Do wszystkich blogerów i komentatorów
  Chciałabym wiedzieć kto pełnił dyżur administratora w dzisiejsze przedpołudnie.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 05:11:01
  Dla mnie PiS od momentu rezygnacji z nowelizacji ustawy o IPN przestał być kompletnie wiarygodny, Miałam jeszcze odrobinę nadziei, że się opamiętają.
  Jednak tylko i wyłącznie haki decydują o polityce PiS.
 • @Robik 06:50:16
  W pełni się z Panem zgadzam. Jedyna nadzieja już tylko w Konfederacji.
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 06:59:17
  Jeśli nie poprzemy Konfederacji jesienią, będziemy tak samo traktowani jak Palestyńczycy w Izraelu.
 • @Oscar 08:42:11
  Obawiam się że możejuż być za późno, dlatego teraz trzeba głosować na Konfederację.
 • @trojanka 08:58:44
  Innej szansy niż Konfederacji nie widzę, mnie się też wiele spraw w Konfederacji nie podoba, ale czasu jest naprawdę bardzo mało.

  Pozdrawiam
 • @matterhorn 10:21:29
  Dlatego uważam, że najważniejszą sprawą jest liczenie głosów przez Konfederację. Technicznie i logistycznie jest to możliwe, tylko wymaga ogromnego wysiłku organizacyjnego.
 • @Pedant 11:59:09
  W tych wyborach najważniejszym punktem zjednoczenia się wokół Konfederacji, powinien być sprzeciw wobec roszczeń żydowskich
 • @Robik 14:45:23
  Ja również tego nie rozumiem.
  Może Jarek Ruszkiewicz to wyjaśni.
 • @wercia 14:48:25
  Jak podkreślam wielokrotnie, jeśli Konfederacja nie przypilnuje liczenia głosów,przegra Polska, zaś absolutnym zwycięzcą będzie Holocaust Industry.
 • @Mac.Iek 15:16:29
  Ma Pan całkowitą rację.
 • @Ślepa Mańka 01:49:28
  Zgadzam się z Panią,tylko że w Konfederacji nie widać zadnego podejścia do sprawy kontroli głosów.Albo im się nie chce ,albo nie mają takich możliwości,albo nic nie robią bo wiedzą coś o czym my nie mamy pojęcia.
 • @Pedant 18:44:24
  Dynamika inna, tego nie studiowałem,

  ale jeśli chodzi o kryteria podejmowania decyzji, to są dość podobne,

  dopuczczalne jest złodziejstwo i kumoterstwo, byleby swoich.
 • @finka 19:48:10
  Czyli jest tak jak mówię, rządzi prezes i klika, a członków nie obchodzą ich zarobki ani lewizny, zapewne kradzieże mienia spółdzielczego i części wspólnej też.

  Zazwyczaj rada nadzorcza nie kontroluje zarządu, tylko ręka w rękę strzyże spółdzielców.

  To jest dla mnie przerażające, ludzie nie tylko nie dbają o własne pieniądze i majątek, ale również tolerują różne nadużycia, polegające na dawaniu jednym kosztem innych.

  Na poziomie państwa jest to samo.
 • @Wican 22:03:23
  Posłowie ze sobą rozmawiają, z lobbystami również. Ludzie też ze sobą rozmawiają. Ale przeciętny poseł nie wie, co się w kraju dzieje, to wie tylko władza wykonawcza, bo ona ma dane.
 • @Wican 22:08:10
  Być może, blok 30 mieszkaniowy jest maleńki.

  Ale jak rozumiem, jest to maleńka zabudowa wśród zieleni, gdzie wszyscy się znają i razem strzygą trawniki. Być może, w takiej społeczności nie jest najgorzej, chociaż ja znam wspólnoty 4 osobowe, w których jeden drugiego tylko chce wykołować.

  Diabeł tkwi w szczegółach. W mojej spółdzielni dopiero po kilkunastu latach zorientowano się, że prezes kradł, i nie tylko pieniądze, ale i nieruchomości, przekształcając przeznaczenie lokali i części wspólnej.
 • @Ślepa Mańka 01:51:14
  A dlaczego roszczenia żydowskie mają być gorsze od innych ?

  Kraj na złodziejstwie stoi i taki jest akt założycielski.
 • Nieprawda
  "Otóż żaden sondaż przedwyborczy nie dawał Konfederacji mniej niż 7%. Przeciętne wyniki sondaży opiewały na 10 – 12% poparcia. A były nawet takie sondaże, które dawały 20% poparcia."

  To jest nieprawda. Konfederacja przed wyborami miała w sondażach od 1% do 4%. Nigdy żadna sondażownia nie dała jej więcej. Tu to widać najlepiej: http://ewybory.eu/sondaze/

  Gdyby sondaże pompowały poparcie Konfederacji do 10%-12%, to z pewnością prawdziwe wyniki byłyby dużo wyższe. Wyniki były złe, bo sondażownie zaniżały poparcie, a nie zawyżały.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31