Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
570 postów 2481 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Dla kogo pracował Epstein? widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziewczyki i chłopców Epsteina można podzielić na dwie kategorie: Osoby o autentycznym wieku, oraz te które były podrasowane na młodziutkie nastolatki, ale pełniące role agentów obcych wywiadów. Nikt nie wie, ile ich było.

 Kiedy w 2008 roku po raz pierwszy skazywano Jeffreya Epsteina, za zmuszanie do seksu nieletnie dziewczęta, ówczesny prokurator Florydy Alex Acosta, zawarł ugodę ze słynnym już prawnikiem reprezentującym zespół obrońców Epsteina, Alanem Dersovitzem ugodę na skandalicznie niski wyrok dla seksualnego drapieżcy, tłumacząc się tym, że taką ugodę musiał zawrzeć, gdyż Epstein pracował dla wywiadu.

Jako podkładki do tak skandalicznie niskiego wyroku, użyto oskarżenie ze strony Dersovitza wobec kobiet które skarżyły jego klienta o bycie nieletnimi prostytutkami i dodatkowo że są antysemitkami. Więc sędzia musiał wydać tak skandalicznie niski wyrok, bo nie miał innego wyjścia, jak zapewnić przeżywającemu ogromną traumę Epsteinowi więzienie w luksusie, do którego miał on osobne wejście i mógł z niego wychodzić codziennie, ale musiał się meldować w godzinach nocnych. Jak wskazują obecne dowody, nawet podczas odsiadywania wyroku w nocy, również sobie umilał czas sprowadzaniem nieletnich dziewcząt, by mu pomogły leczyć traunę więzienną.
Obecnie szeryf Palm Beach, zarządził odrębne śledztwo mające wyjaśnić wszystkie kulisy tego skandalicznie niskiego wyroku, oraz kto mu organizował nieletnie dziewczęta w czasie jego pobytu w więzieniu.
Okazało się również, że Epstein był częścią światowej sieci pedofilii która obejmowała swoim zasięgiem około 70 000 wpływowych osób. Byli to politycy z pierwszych stron gazet, celebryci, oraz milionerzy. Stawki były zależne od wieku dzieczynek bądź chłopców-im młodszy wiek, tym wyższa cena.
Przykład żydowskiego prawnika, profesora Harvardu Alana Dersovitza, pokazuje że padł blady strach na tych wszystkich, którzy mieli jakąkolwiek znajomość z Epsteinem. Dersovitz który był szefem zespołu prawników broniący Epsteina w 2008 roku, początkowo twierdził, że nigdy nie był na słynnej karaibskiej wyspie Epsteina, a był odnotowany parokrotnie. W końcu stwierdził że miał robiony „masaż” przez 50 letnią kobietę i nie był wcale zadowolony. Ciekawa jestem co by powiedział teraz, gdyby go rozpoznała jakaś wtedy nieletnia dziewczyna, czy też by ją oskarżył o antysemityzm? Jakie wrażenie by teraz to zrobiło na sędziach?
Grupa adwokatów reprezentująca dziewczynki nieletnie, obecnie dorosłe kobiety,mówi wprost, że Epstein jest bardzo niewygodny dla ludzi z samego szczytu hierarchii społecznej, więc dla nich wcale nie będzie zaskoczeniem, gdyby Epstein skutecznie „popelnił samobójstwo” bez udziału osób trzecich.
Do takich ważnych osób można zaliczyć byłego prezydenta USA Billa Clintona, który twierdził, że był na wyspie Epsteina tylko cztery razy, podczas gdy ma odnotowane ponad dwadzieścia pobytów. Dzisiaj już jest wiadomo, że Epstein odwiedzał go w Białym Domu, gdy pełnił obowiązki prezydenta USA. Wizyty te były częste, co skłania do przypuszczeń że meldował się z jakąś nieletnią dziewczynką. Z czasów urzędowania Clintona jako gubernatora stanu Arkansas, znane były jego wyskoki do nieletnich prostytutek, co wielokrotnie zostało już opisane.
Również atak prasy brukowej i nie tylko na Megan Markle żonę księcia Harrego, jest rozpaczliwą próbą odwrócenia uwagi od wizyty na wyspie Epsteina księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety. Jednak wysiłki odwrócenia uwagi niczego nie dały, pogrążając tylko całą rodzinę królewską, niszcząc cały autorytet rodziny królewskiej. A trzeba wiedzieć, że na wyspę latano „Lolitą Ekspress” tylko w celu wyżycia się seksualnego na nieletnich.
Parę dni temu amerykańskie media podały, że dotarły do jednej z seksualnych niewolnic Epsteina, słowaczki Nadii Marcinkovej, którą Epstein zabrał swoim samolotem i trzymał ją w domu przez parę lat jako seksualną niewolnicę. Obecnie pracuje jako komercyjny pilot, ma 32 lata, a uprowadzona została mając 15 lat. Na pewno będzie ważnym świadkiem w procesie. Niektóre ofiary Epsteina mówią wprost, że Marcinkova wywierała naciski, by dziewczyny spały razem z Epsteinem oraz z nią. Z dokumentów lotu wynika, iż często latała z Epsteinem do jego siedzib w USA w okresie od 2000 do 2008 roku.Jeden z pilotów twierdzi, że latała z Epsteinem setki razy. Teraz będzie musiała zeznawać przeciwko Epsteinowi.  Nie jest do końca jasne, jak zaczęła się jej znajomość z Epsteinem. Na pewno będzie należała do cennych świadków, gdyż z jednej strony była ofiarą, a równocześnie nakłaniała nieletnie dziewczyny do seksu z Epsteinem bądź jego klientami.
Ile było takich Nadii Marcinkowych, które to z nieletnich dziewczynek, seksualnych niewolnic Epstein zrobił póżniej stręczycielki, zmuszające do seksu młodsze od nich dziewczynki? Na te pytania odpowiedzi z pewnością udzieliłaby Ghislaine Maxwell, jego podstawowa przyjaciółka biznesowa, oraz główna rekruterka nieletnich dziewcząt do sex biznesu Epsteina. Obecnie nic nie wiadomo, gdzie przebywa, oraz co się z nią dzieje. Ze względu na jej ogromną wiedzę w temacie bardzo znanych i wpływowych osób, całkiem możliwe jest że władze USA trzymają ją w jakimś ściśle strzeżonym ośrodku, lub zdążyła uciec i znajduje się obecnie w Izraelu.
Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że proces Epsteina rozpocznie się dopiero najwcześniej za rok, gdyż jak oświadczyli jego adwokaci, że muszą się zapoznać z oskarżeniami, które obejmują około miliona stron dokumentów. Decyzja sądu nie jest jeszcze znana.
W 2008 roku ówczesny prokurator federalny Florydy Alex Acosta zawarł ugodę z szefem zespołu adwokackiego Epsteina, Alanem Dersovitzem, że Epstein w zasadzie za swe czyny pedofilskie nie poniesie żadnej kary, jedyną katorgą jaka miała go spotkać, to przychodzenie do luksusowej celi na noc. Acosta tłumaczył to tym, że mu powiedziano iż Epstein pracuje dla wywiadu. Rozwśczeczyło to tylko Amerykanów, ponieważ współpracownik wywiadu jak się okazuje może porywać, gwałcić nieletnie dziewczęta i jeszcze odstępować je innym za pieniądze. Amerykanie na przykładzie Epsteina widzą tak naprawdę, kto rządzi Ameryką.
Problem współpracy Epsteina z wywiadem wygląda na najciekawszy, a zarazem najmniej znany. Przede wszystkim dla jakiego wywiadu pracował Epstein. Czy Alex Acosta zadał sobie trud, by sprawdzić dokładnie, czy Epstein pracował rzeczywiście dla wywiadu amerykańskiego, czy wszechpotężne lobby proizraelskie dało mu do zrozumienia, że albo zniszczy jego karierę, albo pójdzie na ugodę z jego żydowskimi adwokatami i sędzia wyda skandalicznie niski wyrok.
Najbardziej jest prawdopodobne, iż Epstein współpracował z Mossadem. Świadczy o tym chociażby stała obecność przy Epsteinie jego przyjaciółki, córki człowieka, który położył wielkie zasługi dla Izraela, brytyjskiego magnata prasowego Roberta Maxwella. Wydaje się że obok roli burdelmamy, pilnowała by Epstein nie robił głupstw i w pełni wywiązywał się ze swoich obowiązków.
W specjalnych pokojach przeznaczonych na sex spotkania bardzo bogatych oraz wpływowych osób z nieletnimi dziewczynkami i chłopcami, było mnóstwo kamer, które nagrywały kompromaty, którymi to służby izraelskie szantażowały później kongresmenów i senatorów, by uchwalali ustawy korzystne dla Izraela i lobby proizraelskiego w Ameryce. Do tej pory poznaliśmy tylko około setki, zaś pelna lista osób obejmuje kilkanaście tysięcy.
Sam Alan Dersovitz przyznał, iż na wyspie korzystał z usług 50 letniej Rosjanki i był to tylko i wyłącznie masaż, z którego on i tak nie był zadowolony. Zastanawiające jest , co w takim miejscu robiła 50-letnia Rosjanka, skoro wyspa słynęła tylko z uprawiania seksu z nieletnimi najwyżej 15 letnimi dziewczynkami. Ciekawa jestem czy jeśli Dersowitz zostanie zidentyfikowany przez którąś z dziewcząt jako perwert, czy będzie oskarżał o antysemityzm,oraz nienawiść do narodu żydowskiego?
Najciekawszym do tej pory wątkiem afery Epsteina jest przypadek byłego prezydenta USA Billa Clintona i ściśle z tym związaną sprawą chińskiego wywiadu. O jego skłonnościach do seksu z nieletnimi dziewczynami napisałam powyżej, więc przejdę do chińskiego wątku. Sprawa dotyczy Rona Browna, jednego z pracowników rządowych, który nie miał zamiaru ukrywać powiązań Clintonów z chińczykami. Wiadomo jest również że dzięki Clintonom mnóstwo technologii dostało się w ręce chińskie. I o tym miał zamiar zeznawać przed komisją Kongresu Brown. Aby temu zapobiec, wysłano go samolotem do Chorwacji, który to dziwnym trafem uległ katastrofie. W tym czasie też dziwnym trafem wybuchła afera z Moniką Lewinsky, która to skutecznie przykryła sprawę katastrofy samolotu oraz sprawy kradzieży przez chiński wywiad amerykańskich technologii. Przez wiele miesięcy sprawa była sztucznie rozdmuchiwana i skończyła się na wesoło. Hillary wspaniałomyślnie wybaczyła Billowi zdradę małżeńską. Zaś gdyby wyszła na powierzchnię sprawa współpracy najbliższego otoczenia prezydenta z chińskim wywiadem, wtedy Clinton mógłby zostać skazany na długoletnie więzienie.
Myślę że przy dokładnym śledztwie wyszłoby również że Clinton korzystał z pośrednictwa Epsteina w celu zaspakajaniu swojej chuci z nieletnimi dziewczynkami. Kto wie, czy obecnie w najsłynniejszym samolocie świata „Lolita Ekspress”, Epstein nie oferował usług seksualnych zamożnym i wpływowym osobom z nieletnimi dziewczynkami i chłopcami.
W sprawie Epsteina wątek wywiadowczy jest decydujący i nie myślę że gdy dojdzie do procesu, będzie on eksponowany. Bo wtedy można by się dowiedzieć, kto tak naprawdę kręcił tym biznesem. CIA i FBI na pewno wiedziały i orientowały się w biznesie Epsteina, ale wolały udawać, że nic nie widzą. Nie pora w tym miejscu rozwodzić się, jakie wywiady brały w tym udział, ale warto się zastanowić, dlaczego właśnie teraz wybuchła sprawa Epsteina.
Należy się zastanowić, ile było podstawionych agentek, które udawały nieletnie dziewczynki i zbierały kompromaty na wpływowych polityków, celebrytów, oraz bogatych biznesmenów.
 Ile z nich miało ze sobą własny sprzęt nagrywający i dla jakich krajów pracowały?
Dla jakich krajów pracowały i jakie kompromaty zostały zebrane na wpływowych polityków amerykańskich i nie tylko?
Powodów do zamknięcia interesu Epsteina mogło być kilkanaście, ja natomiast wymienię dwa:
Pierwszym powodem mogło być chociażby to, że dopóki CIA i FBI miały kontrolę nad sex biznesem Epsteina to nie przerywano przyjemności osobom wpływowym, przy okazji zbierając na nie kompromaty. Ale gdy okazało się że udające nieletnie dziewczynki wyszkolone agentki obcych wywiadów również zbierają kompromaty, oraz że nikt ze służb amerykańskich tego nie zauważył, oraz kiedy wreszcie zdano sobie sprawę, że ilość agentek udających nieletnie dziewczyki,mogła przekraczać ich wyobrażenia, więc jedynym wyściem było aresztowanie Epsteina i natychmiastowe zamknięcie karaibskich i amerykańskich przybytków rozkoszy. Przykład Billa Clintona i jego asystentki Moniki Levinski oraz kradzież amerykańskich technologii przez chiński wywiad jest pouczający.
Drugim chyba najważniejszym było dojście do władzy ekipy Donalda Trumpa, oraz jego walka z poprzednią ekipą uformowaną jeszcza za prezydentury Ronalda Reagana, nazwanej „deep state”. Jest rzeczą oczywistą, że służby amerykańskie doskonale wiedziały, co się działo w lokalach Epsteina, oraz na jego karaibskiej wyspie. Ponieważ znaczna ilość członków „Deep State” korzystała z usług oferowanych przez Epsteina i jego madame, więc cierpliwie zbierali kompromaty i jest całkiem możliwe, że Epstein pracował też dla nich.
Pierwszą rzeczą jaka ujrzała światło dzienne związaną z aferą Epsteina, było ujawnienie okolo stu nazwisk polityków, celebrytów i biznesmenów, powiązanych z poprzednimi ekipami Clintona i Obamy, to właśnie te ujawnione osoby jako klienci Epsteina, tworzą”deep state”. Tak więc „deep state” doznał od swoich przeciwników decydujący cios. Ujawnienie większej ilości polityków oraz celebrytów i biznesmanów jako perwertów, zamyka ich kariery polityczne i wpływ na losy kraju. 

KOMENTARZE

 • A
  Naszą Penelopę lub członka (takie ksywki z młodych lat) nagrywał SBU, widać zatem skąd idą wzorce demokracji.
 • USA to zniewolony kraj rządzony przez zbrodniarzy.
  USA to kolonia Izraela.
  Izrael to kraj rządzony przez zbrodniarzy.
  Ogólniej zachód to kraje rządzone przez marionetki zbrodniarzy z USA Izraela.
  Polska została przez solidaruchów oraz KK z JPII na czele wciągnięta to tej bandy globalnych zbrodniarzy.

  Każde zdanie tu jest prawdziwe.
 • Autor
  Może i dla kogoś pracuje, ale według mnie to po prostu degeneracja możnych świata. Jak historia istnieje pełno takich przykładów. Kiedy kasa i podboje przestają dawać satysfakcje, ,,elity'' uciekają w używki i dewiacje. Pieniądze i władza deprawuje. Oczywiście różnego rodzaju służby i agenci na pewno też się tam kręcą.
 • @Oscar 07:21:22
  Kolejny dowód na zbrodnie USA.
  "
  Amerykanie zlikwidowali syryjski tankowiec płynący po Eufracie
  .https://free-news.su/proisshestviya/37492-amerikanskie-voennye-unichtozhili-sirijskij-tanker
  .https://www.almasdarnews.com/article/us-backed-forces-attack-syrian-govt-oil-vessel-in-eastern-euphrates-video/
  "

  Czy trzeba to jeszcze komentować ?
  Jedno trzeba powiedzieć jasno .. tak samo będzie w Polsce gdy ta zechce się uwolnić od mafii żydowskiej wcześniej niż ta mafia jako globalna zostanie zniszczona na świecie.

  Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to proszę je szczerze wyrazić i uzasadnić.
 • Ciekawa receptura na embargo na Irańską ropę.
  Tu ciekawa receptura na embargo na ropę Irańską:
  "Balon próbny? Informacja o możliwym wynajęciu przez Rosję portów i baz wojennych w Zatoce Perskiej. Podobno, w wyniku tej umowy, FR całkowicie przejmie największe pola gazowe i naftowe Iranu oraz całe wydobycie i handel irańską ropą.
  https://colonelcassad.livejournal.com/5192523.html
  "
 • Pedofil, miliarder żydowski, znaleziony martwy w celi. Mógł pogrążyć wielu polityków w USA i Izraelu
  Jeffrey Epstein, przebywający w areszcie miliarder i finansista, który był oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewcząt, został w sobotę znaleziony martwy w swojej celi. Jego zwłoki zostały znalezione w sobotę o godz. 7.30 czasu lokalnego (godz. 13.30 w Polsce) w celi w więzieniu w Nowym Jorku – podał portal BBC News. Kilka dni wcześniej, w środę, znaleziono go w celi z bruzdą wisielczą na szyi. Nie wiadomo czy była to wówczas nieudana próba samobójcza czy ktoś próbował go zabić. Epstein, któremu groziło do 45 lat więzienia, miał liczne kontakty z politykami z Izraela jak i amerykańskimi demokratami. Śledczy odkryli ostatnio, że próbował uciszać świadków a w rezydencjach Epsteina znaleziono także obsceniczne fotografie nieletniej dziewczyny, określanej jako „seksualna niewolnica” miliardera. Epstein zaliczał do swoich znajomych byłego prezydenta Billa Clintona, księcia Andrzeja – brata następcy tronu Wielkiej Brytanii, Ehuda Baraka – byłego premiera Izraela i wielu celebrytów. 12 lat temu Epstein został oskarżony na Florydzie o namawianie nieletnich do prostytucji, ale udało mu się zawrzeć ugodę pozasądową, dzięki której zamiast na dożywocie skazano go tylko na 13 miesięcy więzienia. Epstein nie tylko płacił za seks nawet 14-letnim dziewczynom, ale też zorganizował grupę zajmującą się dostarczaniem dziewcząt osobom, które wykorzystywały je seksualnie; wśród osób obdarowanych takimi dziewczętami byli – według zeznań jednej z ofiar – prawnik miliardera, słynny m.in. z obrony O.J. Simpsona Alan Dershowitz oraz książę Andrzej.

  Źródło: CNBC, PAP
 • @kula Lis 68 15:56:43
  Powiesił się jak Cygan leżąc pod kołdrą ?
  Też w piątek bo znaleziono go w sobotę...
  To znak firmowy .. piątkowego samobójcy..
  a piątkowy samobójca sądząc po ofiarach to znak firmowy wiadomej mafii.
 • @Oscar 16:10:05
  I w jednym i drugim przypadku chodzi o gwałty na nieletnich.
 • @kula Lis 68 15:56:43
  Clintons will drink champain tonight
  8-)))))
 • @zbig71 16:18:03 Szykował się do składania zeznań o klientach, no i ..... masz !
  Miał pomocników z Polski. Adriana Mucińska wyławiała dla niego dziewczynki. Może te, które artysta Sadowski już wypróbował? Ruszcie biznes Rodowicz, jachtu Kulczyka, celebryci z 14-15 latkami na ty.
 • @Husky 16:23:21
  Odwiedził go seryjny samobójca? Za dużo wiedział. A może żyje tylko trzeba było sfingować śmierć jak Kulczykowi, czy Ukraińcowi.
 • Więcej o nim
  https://www.teaparty.org/breaking-new-court-documents-reveal-bill-clinton-held-private-party-on-epsteins-pedophile-island-404901/ ; https://townhall.com/tipsheet/mattvespa/2019/08/10/epstein-dead-n2551476 ; https://www.breitbart.com/politics/2019/08/10/report-jeffrey-epstein-found-dead-in-jail/ ; https://www.foxnews.com/us/jeffrey-epstein-dead-by-suicide-found-in-manhattan-jail-cell ; https://www.thedailybeast.com/jeffrey-epstein-unsealed-documents-name-powerful-men-in-sex-ring ; https://www.thecut.com/2019/07/jeffrey-epstein-virgin-islands-little-st-james-house.html ; https://www.youtube.com/watch?v=GHTAeUIlnRM
 • @Husky 16:23:21
  No, ale żyd Liebling vel Polański co to w Krakowie bawił się w czasie wojny w teatr i nic nie słyszał o polskich antysemitnikach czy "oprawcach niemieckich" których przywódca Gubernator tow. Hans Frank mieszkał na Wawelu niedaleko od Podgórza jest chroniony przez to "państwo polskie" i nawet Szwajcarzy też się przestraszyli oskarżeń o antysemityzm, nie aresztując tego pedofila zboczeńca z mikroskopijnym ponoć chujkiem. Dlatego ten żyd Liebling vel Polański boi się jak ognia jechać do USA, bo w USA go zapuszkują, a negry mu pokażą sztukę kochania w trzech aktach, a on będzie miał pierwszoplanową rolę.
 • @kula Lis 68 15:56:43
  E tam odrazu samobojstwo. Pewnie z Kulczykiem gra w warcaby.
 • @staszek kieliszek 20:35:40
  Też tak uważam,może razem z Adamowiczem?
  Robert David Steele komentuje to tak:

  https://www.veteranstoday.com/2019/08/10/epstein-not-dead-on-his-way-to-israel-or-now-in-the-presidential-suite-in-the-deep-underground-military-base-dumb-at-area-51-we-do-not-make-this-shit-up/
 • @staszek kieliszek 20:35:40
  To był efekt Clintona. Epstein został wygodnie "zdjęty" z obserwacji samobójczej ... więc to nie mogło być samobójstwo. Bardziej prawdopodobne, ktoś chciał go uciszyć! Było to albo bardzo sprytnie, i odważnie zaplanowane. Tak samo jak Mord Smoleński! Kiedy ściany się zbliżają, dochodzi do tajemniczego samobójstwa najwyrażniej śmierci każdego, kto kiedykolwiek był powiązany z Clintonami i ich aferami. Epstein był na 24-godzinnej obserwacji samobójczej, nic w jego celi nie mogło być wykorzystane do samobójstwa, był monitorowany wizualnie 24 godziny. Jeśli został pozbawiony obserwacji samobójczej z ochrony przed samobójstwem, a następnie natychmiast popełnia samobójstwo, brzmi to jak film z Hollywood. Epstein miał zamiar wylać gnojówkę na Demokratów, a Bill Clinton zajmował najważniejsze miejsce w tej aferze. Clintoni mają najwięcej do stracenia wraz z innymi wybitnymi demokratami (komunistami). Martwili się tylko, że jeśli sam popełni samobójstwo, może później będzie mógł porozmawiać, a rachunki medyczne będą dużym ciężarem. Chcieli się upewnić, że doktor Hilliary Clinton dostanie szansę na popełnienie wspomaganego samobójstwa ;-)
 • Ślepa Mańka
  Precyzjnie i dobrze napisane. Ale... to tylko fragment znacznie większej układanki i sprawa jest wyjątkowo skomplikowana. I międzynarodowa, oczywiście.

  Lecz na początku powinno się zwrócić uwagę na ponownie pojawiające sie nazwisko Clintonów.
  Znamy już dosyć dobrze ich rolę i udział w aferze Iran - Contras. Wiemy o jego niepohamowanym seksualnym apetycie gdy znalazł się w Białym Domu. Raczej też wiemy, że żona tolerowała, a kto wie, czy nie uczestniczyła w jego wybrykach. I niedawne kandydowanie Hilary, wraz z ruskim akcentem, pewnie też jest dokładnie analizowane. To jedno.

  Dziwki, sex to już tradycja w strefie władzy. Prezydent Kennedy przecież powszechnie był znany ze swojej nocnej aktywności. W UK, afera Profumo z ruska agentka w tle, obaliła gabinet. A w naszym peryferyjnym kraju nagle wypłynął "Jurny Stefan". Choć imprezki w domu poselskim były tajemnicą poliszynela.

  Proszę sobie posłuchać na You Tubie ponad godzinnego wywiadu profesora Chodakowskiego o odwiecznej roli seksu w życiu mężczyzn, w tym polityków i dlaczego rozwija się pederastia, prowadząc do LGBT+
  To autentycznie pouczające i rzuca szersze światło na odwieczny problem zawsze aktywnych męskich chuci. I dlaczego "normalsi", czyli heterycy w życiu maksymalnie mają kilkanaście partnerehk, a homosie tysiace.

  Jest po tym artykule jeszcze jedna refleksja. Bardzo dobrze znam Karaiby i Amerykę bananową. Spędziłem tam prawie rok. I to, co dla nas jest nie do przyjęcia, jest szokujące i skrajnie perwersyjne, tam traktowane jest wzruszeniem ramion. Tak, jakby to dla nich była kolejna potrzeba fizjologiczna.
  Ale zdradzę, że światowym centrum seksu jest jednakże Brazylia, choć perwerty wolą bardziej tajlandzkie małe kutasiki.

  A połączenie tajnych służb i seksu chyba nie powinno nikogo dziwić.
  Przecież my również mieliśmy swoją światową Matę Hari.

  .
 • @Janusz Kamiński 14:16:50 Sadowski już wie co go czeka pod celą
  Był on miliarderem z kasy Izraela, zaś Izrael z kasy podatnika Amerykańskiego, i tak jak w Polsce i na wschodzie, przestępcy typu Jeffery Epstein wieszają się jak św. pamięci Andrzej Lepper, z tym że Lepper był Bohaterem Narodowym, zaś ten żydowski kryminalista, był nadzwyczajnym kryminalistą z Mossadu i za pieniądze Mossadu ! Wiedział za dużo. Powiązany był z wieloma politykami z obu partii.
  Prowadził burdel z małoletnimi dziewczynami i szantażował swoich klientów. Swoją wiedzą o upodobaniach seksualnych możnych tego świata dzielił się z innymi. UNZ cytuje opinię oficera CIA o nim:
  "Philip Giraldi, a highly-regarded former CIA officer, put things very plainly when he suggested that Epstein had probably been working for the Israeli Mossad, operating “honey traps” to obtain blackmail information on all the wealthy and powerful individuals whom he regularly plied with underage girls"
  www.unz.com/runz/american-pravda-john-mccain-jeffrey-epstein-and-pizzagate/
 • @kula Lis 68 15:24:24
  Tak

  Prowokacja "honey trap" to częsta metoda MOSSADU
 • @Janusz Kamiński 15:31:27
  Członkowie francuskiego rządu chcą śledztwa w sprawie Jeffreya Epsteina.Dwoje członków francuskiego rządu zażądało wszczęcia we Francji śledztwa dotyczącego Amerykanina Jeffreya Epsteina. Ten oskarżony w USA o nakłanianie nieletnich dziewcząt do prostytucji miliarder w weekend popełnił samobójstwo w areszcie.
  "Amerykańskie śledztwo ukazało związki z Francją. Wydaje się nam więc istotne, dla ofiar, by wszczęto śledztwo we Francji, aby na jaw wyszło wszystko" - brzmi poniedziałkowe oświadczenie sekretarzy stanu przy urzędzie premiera ds. równouprawnienia płci i walki z dyskryminacją oraz ochrony dzieci, Marlene Schiappy i Adriena Taqueta.

  Zdaniem tych członków francuskiego rządu "śmierć pana Epsteina nie powinna pozbawiać ofiar sprawiedliwości, do której mają prawo". Zaznaczyli, że jest to podstawowym warunkiem, by ofiary doszły do siebie, a także by skuteczniej chronić w przyszłości młode dziewczyny przed takimi procederami.

  Według osób z otoczenia Schiappy, na które powołuje się AFP, chodzi o wyjaśnienie związków Epsteina z Paryżem. Ten miliarder i finansista wielokrotnie podróżował na trasie Francja-USA i był właścicielem nieruchomości w bogatej dzielnicy Paryża.

  Również w poniedziałek międzynarodowa organizacja chroniąca dzieci Innocence in Danger (IID) wysłała list do paryskiej prokuratury, opublikowany też na stronie internetowej francuskiego tygodnika "L'Obs", w której informuje, że prowadzone wokół Epsteina śledztwo FBI "dotyczy też Francji", ponieważ "pojawia się w nim wiele osób z francuskim obywatelstwem".

  Organizacja powołuje się na anonimowe "wiarygodne źródło", zgodnie z którym "wiele ofiar zajmującej się prostytucją siatki utworzonej przez Jeffreya Epsteina oraz jego wspólnicy to również francuscy obywatele".

  Jak wyjaśniła szefowa IID Homayra Sellier, w liście do prokuratury organizacja opiera się na "informacjach publicznych", "odtajnionych dokumentach z USA, w których pojawiają się m.in. nazwiska francuskie, meksykańskie, saudyjskie".

  66-letni Epstein najprawdopodobniej popełnił samobójstwo w nocy z piątku na sobotę w areszcie federalnym w Nowym Jorku. Znaleziono go w celi w więzieniu Metropolitan Correctional Center; został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon.

  Oskarżonemu o handel i molestowanie seksualne nieletnich dziewcząt Epsteinowi, który utrzymywał, że jest niewinny, groziło do 45 lat pozbawienia wolności; jego proces miał rozpocząć się w czerwcu 2020 roku. Sędzia nie zgodził się na wypuszczenie go za kaucją - choć adwokat Epsteina proponował 100 mln dolarów - z obawy o to, że miliarder z łatwością zorganizuje sobie ucieczkę. Ale również dlatego, że według ustaleń śledczych, w ostatnich miesiącach Epstein usiłował przekupić świadków, którzy mogliby zeznawać w jego sprawie.

  Zgodnie z aktem oskarżenia Epstein miał w latach 2002-2005 ściągać nieletnie dziewczyny do swych rezydencji, m.in. na Manhattanie oraz w Palm Beach na Florydzie. Płacił niektórym dziewczynom i swoim współpracownikom za werbowanie kolejnych ofiar.
  Ps... Tak się składa, że zawsze w handel ludźmi od 600 lat są zamieszani żydzi, którzy sprowadzali murzynów, niewolników do Ameryki i Ibrahim Ibn Jacob też był żydem handlarzem Polek i Polaków. Polacy setki lat byli porywani, brani w niewolę przez Osmanów i sprzedawani na galery, a dziewczęta do haremów arabów i Turków. To nie Polacy byli wojownikami napadającymi, nie Polacy bronili się jedynie, bo nie miało agresji w genach. Zauważmy: Znaleziono go w celi w więzieniu Metropolitan Correctional Center; został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. ... Czy w więzieniu nie ma lekarza? Dlaczego nie stwierdzono zgonu na miejscu. Cała sprawa zaczyna mi pachnieć "śmiercią" Kulczyka i Adamowicza, jak i ukraińskiego oligarchy. Pewnie już go skremowali i pogrzebali.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31