To kompletne zero moralne i intelektualne, mocno ograniczone na umyśle, mający na swoich rękach śmierć około 11 milionów ludzi, ma czelność mówić że niezaszczepieni Amerykanie są jak terroryści domowi i są spadkobiercami Al Khaidy.

 George W. Bush zdecydowanie najgorszy prezydent w historii USA, zabrał głos z okazji 20 rocznicy wydarzeń określanych jako 9/11. Gorszym mógłby byc tylko jego brat Jeb Bush, oraz John McCain.

Coraz więcej pokazuje się artykułów, powołujących sie na dokumenty FBI, że najprawdopodobnie była to robota zewnętrzna Mossadu, oraz neokonów, którzy przejęli władzę wraz z kontrowersyjnym wyborem G.W. Busha na stanowisko prezydenta USA. Mainstream Media będące w rękach żydowskich zapewnialy osłonę propagandową.  George Dablju powiedział o obywatelach USA,  m.in. o mnie, że osoby niezaszczepione są terrorystami wewnętrznymi stosującymi metody Al- Khaidy.
Gdybym miała do tego typa jakikolwiek szacunek, to by mnie to w jakiś sposób dotknęło, ale ponieważ nie mam dla niego szacunku za grosz, tylko głęboką pogardę, podobnie jak dziesiątki milionów przeciętnych Amerykanów, więc tylko wzruszyłam ramionami na wypowiedź tego ograniczonego na umyśle pólgłówka.
Na dzisiaj według rzeczywistych danych, do tej pory zaszczepiło się mniej niż 40% Amerykanów. I są to głównie biali, czarni, oraz latynosi. Statystyki są uzupełniane przez osoby przebywające nielegalnie, którym to wypuszczoną plotką obiecano że jak się zaszczepią, to dostaną zielone karty, albo brane z powietrza.
Ekipa przygotowująca największą tragedię Ameryki od czasu wojny secesyjnej, musiała mieć po swojej stronie najważniejszy atut, jakim była osoba prezydenta USA. Trzeba było wybrać taką osobę, mocno ograniczoną umysłowo, którą można by całkowicie i bezpiecznie sterować i który też zaakceptuje każdą podsuniętą mu decyzję bez jakiegokolwiek szemrania, oraz za którą to nie będzie się ponosilo jakiejkolwiek odpowiedzialności.
G.W. Bush spełnial te wszyskie wymagania w stopniu wręcz idealnym. Wmówiono temu mocno ograniczonemu na umyśle chłoptasiowi, że może być najlepszym prezydentem w historii Ameryki, więc to go bardzo podbudowało, i tak zaczął swoja kampanię. Robiono wszystko, by wygrał prawybory partii republikańskiej, a później prezydenckie w bardzo kontrowersyjny sposób.
Spiskowcom chodzilo o to, by wciągnąć Amerykę, w wojnę ze światem arabskim, a w szczególności z Iranem. Masowa zbrodnia 9/11 była owocem ciężkiej pracy ogronmnego zespołu ludzi, którzy byli zdolni do takiej zbrodni, by wciągnąć w Amerykę w konflikt ze światem arabskim, który jak się okazało, był nie do wygrania. Afganistan był ostanim akordem do totalnej klęski polityki wojny neokonów ze światem arabskim, prowadzonej wyłącznie w interesie Izraela.
Teraz ekipa Bidena wciąż znajdujaca się pod kontrolą neokonów, stara się zwalić winę na Arabię Saudyjską, jako organizatorów tej zbrodni na Ameryce.  Nie jestem fachowcem od analizowania faktów wokół 9/11, ale mam znajomego eksperta od wyburzania budynków, który to stwierdził, że zburzenie wież World Trade Center, wyglądało na klasyczne wyburzenie budynków za pomocą materiałów wybuchowych. Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że w miejscu katastrofy nie znaleziono żadnego szczątku samolotu.
Wracająć do widowiska sprzed paru dni, to kompletne zero moralne i intelektualne, śmie pouczać Amerykanów , że jeśli nie przjymą dawki szprycy, to będą traktowani jak domowi terroryści. Sam buc doprowadził swoimi decyzjami do największej katastrofy ekonomicznej Ameryki. Co dało się zauważać stopniowo, kiedy pod jego rządami, było tylko coraz gorzej, kończąc swoje niesławne rządy z grupą neokonów największą katastriofą ekonomiczną w historii Ameryki, która to staral się przykryć  sektor finansowy, ten rak na ciele gospodarczym Ameryki.
Na jegorękach jest śmierć okolo 11 milionów ludzi, miliony wypędzonych ze swoich domostw,milionów kalek, jak również tysięcy żołnierzy Amerykańskich zabitych w tzw, misji stabilizacyjnej. Byłaby jeszcze większa tragedia dla Ameryki, gdyby dowództwo wojskowe nie powstrzymało tego ograniczonego na umyśle pólgłówka do zaatakowania Iranu.
Wiadomo już jest, że wojnę neokonów o tzw. Wielki Izrael wygrał Iran, ogromnym kosztem przede wszystkim amerykańskich podatników, którzy są największymi przegranymi tej wojny. Więc najlepiej byłoby dla tego kompletnego pógłówka, żeby się zamknął na zawsze ze swoimi pouczeniami Amerykanów.