Potrzeba posłanki Klaudii Jachiry-widziane z USA

Jaka wielka szkoda, że inicjatywa posłanki Klaudii Jachiry, nie została wykorzystana przez pozostałe posłanki ku chwale ojczyzny.

Niejaki dochtor Jacuś Bartosiak, co to nam wyrasta na głównego eksperta w sprawach międzynarodowych, jako geostrategos, stwierdził ponad rok temu, iż Rosja dlatego nie anektowała Litwy, Łotwy i Estonii, ponieważ boi się odpowiedzi polskiej armii. Daj nam Boże więcej takich ekspertów, a będziemy żyli w poczuciu szczęścia, że polscy bojcy nas obronią przed ruską barbarią.

To, że Wołodia Putin, nie eskaluje swoich migrantów w kierunku zbrojnego konfliktu granicznego, gdzie  zapewne ruscy sołdaci, przebrani za migrantów,  zgromadzeni przez podłego Łukaszenkę i jeszcze bardziej podłego Putina nie atakują zbrojnie  polskich bohaterskich pograniczników, zawdzięczamy wyłącznie inicjatywie posłanki Klaudii Jachiry, która to z wielkim przytupem udała się na granicę polsko-białoruską-ruską za potrzebą.

Inicjatywa posłanki Jachiry spotkała się z wielką krytyką pisowskich patriotów inaczej, a przecież posłanka  Jachira pojechała w poczuciu autentycznego, patriotycznego obowiązku, obrony polskiej granicy przed despotą Łukaszenką, swoją własną d..., ryzykując jej ewentualnym odstrzeleniem przez słodatów Putina i Łukaszenki, którzy to w przebraniu migrantów, czekają na sposobność ataku polskiej granicy.

Więc zamiast poddawać ostrej krytyce inicjatywę posłanki Jachiry, posłanki od patriotów inaczej, pśpieszyły jej z pomocy by przyłączyć się do jakże cennej inicjatywy posłanki Jachiry, by wspólnie iść za potrzebą nad granicę polsko-białoruską i wyzywająco wystawiać  swoje d....  Byłoby to klasyczne odwrócenie uwagi od ataku na granicę przez przebierańców migrantów, którzy to zapatrzeni w poselskie dostojne d..., straciliby czujność, umożliwiając naszym bohaterskim bojcom skuteczny kontratak, dodatkowo wspomagany strasznymi oczami Antka Macierewicza. 

W taki oto prosty sposób zagrożenie na granicy polsko-białoruskiej, zostałoby zlikwidowane na dluższy czas i wpędziłoby Łukaszenkę i Putina w głęboli rozstrój nerwowy. Wielka szkoda, gdyż nikt z polskich polityków i geostrategów nie dostrzegł możliwości naszych posłanek. Gdyby tak wszystkie posłanki poszły nad hgranicę polsko-białoruską za potrzebą, granica na mur beton byłaby bezpieczna, zaś Sejm i Senat, oraz rząd i prezydent, mogliby się zająć  ważniejszymi sprawami, niż potrzebą posłanki Jachiry.  
">

Ślepa Mańka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 30

 • Obawiam się ze zadki pań aktywistek bylyby nieatrakcyjne dla "uciekinierów i szukających najbliższego bezpiecznego kraju"

  Pod warunkiem że byłoby to RFN.

  A co do preferencji.

  Woleli by takie.

  https://img.joemonster.org/images/vad/img_33714/586ab61edb2bac585b72248fa26faf34.jpg

 • Naturalnie chodzi o aktywistyczne zadki wystawione na ostrzał.

  Tam, tylko wymalować tarcze strzelnicze.

 • Mańka

  Wiem, że sama o sobie piszesz, żeś ślepa, co pozwala ci tylko wybiórczo opisywać to, co widzisz.

  Ale jako stara, doświadczona baba, która z niejednego pica chleb jadła, powinnaś zauważyć dostrzegalne zmiany w wyglądzie posłanki Jachiry - znaczy to, że jej dupa rośnie.

  To dość charakterystyczne dla wszystkich kobitek dochodzących lat i w takim wypadku dawniej uznawano, że taką należy albo natychmiast za mąż wydać, albo w klasztorze umieścić.

  Bo ten stan (dupy) jest ujawnieniem potrzeby rodzenia. Po prostu kobieta, aby jej się hormony nie po.... powinna urodzić dziecko. Inaczej wszystko się jej miesza prowadząc do różnej maści aberracji. Może być nawet groźna dla otoczenia.

  Dlatego Mańciu.

  Tak po kobiecemu - oceń faktycznie Jachirę i daj jej kobiece rady jak się to robi.  PS. Myslę, że mogłaby się odbyć publiczna dyskusja na temat potrzeb Jachiry z udziałem innych posłane (raczej poślic). Byłoby to z większym pożytkiem dla powagi Sejmu niż niezrównoważane hormonalnie wypowiedzi niektórych poślic.

 • Wojny nie będzie ... chociaż...

  Ciekawy artykuł mówiący o tym dlaczego wojny nie będzie.

  https://myslpolska.info/2021/11/14/dugin-wojny-nie-bedzie/  Mam mieszane uczucia.

  Przed II wojną światową też mówiono "wojny nie będzie".

  a wojnę katalizowała Polska nie dając Hitlerowi korytarza do rus wschodnich.

  Dzisiaj mamy bardzo podobną sytuację.

  Polska znowu odmawia tym razem imigrantom korytarza do Berlina.

  i znowu zero elastyczności... i znowu nie oddamy ani guzika.  Spięcia na granicy z Białorusią mogą łatwo przeistoczyć się w wojnę prawdziwą.

  Wystarczy stosowana prowokacja.

  A chętnych do sprowokowania wojny w tym rejonie jest wielu (obalenie Łukaszenki, osłabienie Rosji, pełne okrążenie Kaliningradu... odciągnięcie uwagi Rosji od Chin i Tajwanu).

  Banderowcy, ekstremiści z mafii żydowskiej, CIA, solidaruchy ekstremiści z Polski, Niemcy...)

  A prowokacji podobnie jak w Gliwicach można łatwo dokonać.  I znowu będzie w żydowskich mediach że "Polska wywołała III wojnę światową".

  a to uzasadni likwidacje państwa Polskiego na rzecz IV Rzeszy i Polin w granicach z przed 1939r...

  o ile Rosja pozwoli.  O tym czy wojna będzie czy nie będzie decydują ci którzy wojny chcą.

  a tacy są i to dość mocni by do wojny daleko od swoich granic doprowadzić.  Nie udał się reset przy pomocy broni biologicznej (Covida)

  Nie uda się reset poprzez drastyczne wylewarowanie cen surowców energetycznych...

  to pozostaje tylko klasyczny reset w postaci wojny... nie atomowej (ale kto wie) w zamierzeniu lokalnej

  na terenie Europy wschodniej.  Niemcy z Rosją się szybko dogadają (bo jeszcze mają alergię na wojnę) ale Polska solidaruchów nie dogada się z nikim , nie ma takiego politycznego potencjału by się z kimkolwiek dogadać.

  Polska solidaruchów ma dwie postawy polityczne jedna do absolutny wasalizm wobec tzw. zachodu

  a druga to postawa autystycznego dzieciaka którego nic nie przekona do elastyczności.  Polska może wywołać III Wojnę Światową.